Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↓
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Koch
Wilhelm Friedrich
Yogyakarta
Indonesië
24-10-1934
Weert
1934
Tohata
Gerrit
Yogyakarta
Indonesië
27-09-1933
Barneveld
1933
Lopulissa
Matheijs
Yogyakarta
Indonesië
15-03-1917
Winterswijk
1917
Ello
Frederik Willem
Yogyakarta
Indonesië
27-12-1943
Leeuwarden
1943
Latupeirissa
Alexander Karel Frans
Yogyakarta
Indonesië
19-08-1942
Vught
1942
Kassam
Marcous
Yogyakarta
Indonesië
18-07-1924
korporaal-hofmeester bij
de Kon. Marine
Rotterdam
1924
Wagner
Ruth Eleonore
Yogyakarta
Indonesië
09-11-1915
Leiden
1915
Flohr
Gerrit
Yogyakarta
Indonesië
08-09-1928
monteur-bankwerker
Boxmeer
1928
Gayet
Gerardus Leopold
Yogyakarta
Indonesië
08-06-1929
sergeant-vliegtuigmaker
bij de Kon. Marine
s-Gravenhage
1929
Noya
Frouke Beatrice
Yogyakarta
Indonesië
07-08-1935
röntgenlaborante
Amsterdam
1935
Lie
Djing Jan
Yogyakarta
Indonesië
17-04-1911
keel-, neus- en oorarts
Hoogeveen
1911
Milt, van
Edmund Eduard
Yogyakarta
Indonesië
12-05-1938
opzichter-tekenaar
Vleuten-de-Meern
1938
Milt, van
Willem Frederik
Yogyakarta
Indonesië
27-05-1942
zonder
Vleuten-de-Meern
1942
Teeuwen
Edward Gervaas Cornwell
Yogyakarta
Indonesië
24-05-1908
zonder
Berg en Dal
1908
Siaudhai
O.
Yogyakarta
Indonesië
08-08-1881
student in de medicijnen
Amsterdam
1881
Wyss
Henriette Antoinette
Yogyakarta
Indonesië
25-06-1886
zonder beroep
s-Gravenhage
1886
Davidsz
Anna Emily
Yogyakarta
Indonesië
01-01-1929
Boxtel
1929
Maatman
Francisca Leontine
Yogyakarta
Indonesië
21-06-1930
kantoorbediende
Utrecht
1930
Wacanno
Leonardus Izaac
Yogyakarta
Indonesië
30-05-1919
kantoorbediende
Nijmegen
1919
Portier
Florine
Yogyakarta
Indonesië
22-03-1907
fabrieksarbeidster
Breda
1907
Kessels
Carl Johan Edward
Yogyakarta
Indonesië
23-12-1911
gemeente-ambtenaar
Groningen
1911
Coene
Willy Florence
Yogyakarta
Indonesië
06-04-1931
ateliernaaister
Meerssen
1931
Croes, de
Harry Antonio
Yogyakarta
Indonesië
06-05-1931
automonteur
Geleen
1931
Sie Dhian Ho
Han Tjhiang
Yogyakarta
Indonesië
26-03-1934
zonder
Amsterdam
1934
Wenas
Theresia Reginalda
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1943
zonder
Maastricht
1943
Dorrepaal
Eduard Leonardus
Yogyakarta
Indonesië
05-08-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Steenbergen
Hubertus
Yogyakarta
Indonesië
21-03-1938
zonder
Hilversum
1938
Mustamu
Helena
Yogyakarta
Indonesië
28-04-1933
Culemborg
1933
Snijders
Robert
Yogyakarta
Indonesië
26-11-1930
monteur
Heeswijk
1930
Affelen van Saemsfoort,
van
Adriaan Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
22-03-1924
automonteur
Amsterdam
1924
Nolten
Suze Agnes
Yogyakarta
Indonesië
17-10-1917
Arnhem
1917
Sanakeij
Johannes Izac
Yogyakarta
Indonesië
25-01-1935
bankwerker-monteur
Alphen a/d Rijn
1935
Tan
Lien Nio
Yogyakarta
Indonesië
03-09-1906
Rijswijk
1906
The
Kiem Sioe
Yogyakarta
Indonesië
21-06-1923
civiel ingenieur
Rijswijk
1923
Jansen
Adolf Benito Harold
Yogyakarta
Indonesië
15-08-1938
zonder
Maastricht
1938
Clement
Louis Jacobus
Yogyakarta
Indonesië
27-08-1926
korporaal-vliegtuigmaker
bij de Kon. Marine
s-Gravenhage
1926
Verwoord
Gothfried
Yogyakarta
Indonesië
25-02-1930
bakker
Amsterdam
1930
Tan
Hong Djiang
Yogyakarta
Indonesië
24-05-1920
Ede
1920
Ong
Sioe Hian
Yogyakarta
Indonesië
12-01-1912
apparatenbouwer
Alkmaar
1912
Gennep, van
Willy
Yogyakarta
Indonesië
04-07-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Bats, de
Petrus Johannes
Yogyakarta
Indonesië
17-06-1932
monteur
Breda
1932
Koropit
Hendrikus Johannes
Yogyakarta
Indonesië
23-11-1896
zonder
Ede
1896
Oei
Sien Nio
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1931
Hilversum
1931
Gent, van
Leonard Willem
Yogyakarta
Indonesië
05-11-1907
bedrijfsleider van een
automobielwerkplaats
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1907
Gent, van
Harry
Yogyakarta
Indonesië
04-04-1935
monteur bij de P.T.T.
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1935
Haas, de
Grietje Charlotte
Yogyakarta
Indonesië
07-06-1927
Zuidwolde
1927
Liem
Tjoe Nio
Yogyakarta
Indonesië
08-11-1927
s-Gravenhage
1927
Poublon
Nicoline Theodorine
Charlotte
Yogyakarta
Indonesië
05-12-1908
Aarle-Rixtel
1908
Tan
Giok Kwa
Yogyakarta
Indonesië
11-04-1943
district Suriname
(Suriname)
1943
Kwa
Hok Haij
Yogyakarta
Indonesië
11-07-1917
boekhouder
Capelle a/d IJssel
1917
Ong
Biauw Nio
Yogyakarta
Indonesië
10-06-1914
Amsterdam
1914
Reisner
Louise Franciene
Yogyakarta
Indonesië
02-08-1925
Helmond
1925
Bulham
Hans Louis
Yogyakarta
Indonesië
06-07-1928
Oss
1928
Parma
Indriani
Yogyakarta
Indonesië
23-10-1923
Amsterdam
1923
Jap
Ham Hwan
Yogyakarta
Indonesië
15-07-1919
Tilburg
1919
Liem
Soen Ging
Yogyakarta
Indonesië
22-05-1905
bibliotheekambtenaar bij
de Rijksuniversiteit
Groningen
Groningen
1905
Yap
Kie Bing
Yogyakarta
Indonesië
16-06-1922
wetenschappelijk
hoofdambtenaar
Nijmegen
1922
Kho
Gien Giam
Yogyakarta
Indonesië
24-03-1925
Nijmegen
1925
Wemay
Jebelina Floortje
Yogyakarta
Indonesië
04-05-1942
kinderverzorgster
Baarn
1942
Lie
Chrislan
Yogyakarta
Indonesië
28-04-1903
Amsterdam
1903
The
Kok Gwan
Yogyakarta
Indonesië
07-01-1926
employé
Vlaardingen
1926
Triebel
Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
17-10-1927
Leersum
1927
Ong
Hien Nio
Yogyakarta
Indonesië
24-01-1912
Hoogeveen
1912
Tjiook
Pien Nio
Yogyakarta
Indonesië
13-09-1913
Amsterdam
1913
Tan
Kiat Ging
Yogyakarta
Indonesië
29-09-1930
Rotterdam
1930
Tjan
Gwan Hiem
Yogyakarta
Indonesië
12-11-1926
Wijchen
1926
Kwa
Tjoa Tjong Liam
Yogyakarta
Indonesië
02-06-1926
arts
Tilburg
1926
Bretonière, de la
Charlotte Caroliene
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1923
Deventer
1923
Liem
Marinus Kiem Lie
Yogyakarta
Indonesië
11-04-1939
demonstrateur-specialist
Ede
1939
Woesik, van
Marie Juliana
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1911
Arnhem
1911
Dijkhoff
Bobby
Yogyakarta
Indonesië
04-03-1942
zonder
Rotterdam
1942
Kho
Siong Nio (Hetty)
Yogyakarta
Indonesië
27-08-1916
schoolarts
Eindhoven
1916
Khoe
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
28-01-1929
Utrecht
1929
Kho
Yong Nio
Yogyakarta
Indonesië
23-07-1918
Tilburg
1918
Siek
Siok Tjien
Yogyakarta
Indonesië
25-02-1930
Harlingen
1930
Joedo
Harsidi Koesoemo
Yogyakarta
Indonesië
27-09-1929
directeur van een
stichting
s-Gravenhage
1929
Trousset
Willy Petronella
Christien
Yogyakarta
Indonesië
15-01-1933
Heerlen
1933
Simon
Johanna Betje
Yogyakarta
Indonesië
31-03-1892
zonder
s-Gravenhage
1892
Overklift Vaupel Kleijn
John
Yogyakarta
Indonesië
30-01-1934
elektromonteur
Borne
1934
Liem
Ing Djien
Yogyakarta
Indonesië
06-09-1908
Amsterdam
1908
Liem
Annie Swat Nio
Yogyakarta
Indonesië
04-06-1926
wetenschappelijk
medewerkster
Amsterdam
1926
Stenus, van
Otto
Yogyakarta
Indonesië
26-10-1906
fabrieksarbeider
Goor
1906
Weijnschenk
Robert Winston
Yogyakarta
Indonesië
28-11-1940
zonder
Amsterdam
1940
Wagenveld
Suitbertus Hendrikus
Yogyakarta
Indonesië
12-04-1927
machinist
Amsterdam
1927
Peter
Louis Frederik
Yogyakarta
Indonesië
03-06-1923
kantoorbediende
Wormerveer
1923
Westerhout
Jan Pieter
Yogyakarta
Indonesië
23-11-1906
tekenaar
Arnhem
1906
Maatman
Frits Alexander
Yogyakarta
Indonesië
18-03-1938
groepsleider
Didam
1938
Persijn
Karel Johnny
Yogyakarta
Indonesië
22-12-1924
Nijmegen
1924
Lebelauw
Cornelia
Yogyakarta
Indonesië
02-11-1926
Moordrecht
1926
Böck
Suratinah
Yogyakarta
Indonesië
01-01-1898
zonder
Hilversum
1898
Tjiook
Kiem Tjing
Yogyakarta
Indonesië
19-07-1909
schooltandarts
Beverwijk
1909
Suitela
Juliana Josina
Yogyakarta
Indonesië
19-07-1931
werkleider bij een
confectiefabriek
Venray
1931
Kesaulija
Louise Carolina
Yogyakarta
Indonesië
24-03-1947
zonder
Lunteren
1947
Trousset
Edith Jeanette Christine
Yogyakarta
Indonesië
15-01-1933
Sittard
1933
Lamslag
Gertruida
Yogyakarta
Indonesië
19-03-1931
fabrieksarbeidster
Roosendaal en Nispen
1931
Lamslag
Henriette
Yogyakarta
Indonesië
17-08-1926
fabrieksarbeidster
Roosendaal en Nispen
1926
Bertram
Emma Watti
Yogyakarta
Indonesië
01-11-1934
laborante
Almelo
1934
Silooy
Johan Frederik
Yogyakarta
Indonesië
13-12-1931
korporaal bij de Kon.
Landmacht
Nieuwer-Amstel
1931
Jodjana
Raden Max
Yogyakarta
Indonesië
06-02-1893
leraar aan een
toneelschool
Amsterdam
1893
Lawalata
Dolfina Martha
Yogyakarta
Indonesië
14-03-1947
Barneveld
1947
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!