Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 10 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Kasper
Hendrikus Marinus
Magelang
Indonesië
01-11-1915
zonder
Maastricht
1915
Li
Ngi Nio
Tegal-Aloer
Indonesië
31-03-1894
zonder
s-Gravenhage
1894
Mastrigt, van
Jan Philippus
Ambarawa
Indonesië
25-10-1901
zonder
Dordrecht
1901
Orth
Gerrit Willem
Jakarta
Indonesië
15-02-1899
zonder
Den Dolder
1899
Sauerbier
Gerard Frans Benjamin
Bogor
Indonesië
03-09-1928
assistent-productieleider
Eindhoven
1928
Walter
Jonnij Henki
Pati
Indonesië
26-10-1933
monteur
Rotterdam
1933
Wessels
Philip Cornelis
Surabaya
Indonesië
27-04-1887
zonder
Voorhout
1887
Becker
Johannes
Medan
Indonesië
21-12-1908
twijner
Tilburg
1908
Bischoff
Paul Pieter
Padoereksa
Indonesië
28-05-1914
kantoorbediende
Oss
1914
Blanchemanche
Eugene Alexandre Georges
Soekaboemi
Indonesië
04-03-1891
zonder
Tilburg
1891
Broekhuizen, van
Karel Ferdinandus Jacobus
Tjibadak
Indonesië
26-02-1935
fabrieksarbeider
Sittard
1935
Dunki Jacobs
Louis albert
Bangkalan
Indonesië
04-11-1892
zonder
Amsterdam
1892
Hulsthoff
Frits José Leonard
Banjoemas
Indonesië
06-05-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Jansen
Eddy
Semarang
Indonesië
05-05-1927
machinepoetser
s-Gravenhage
1927
Jansen
Henri Laurens Ferdinand
Ambon
Indonesië
25-02-1895
zonder
Zeist
1895
Jansen
Henri Laurens Ferdinand
Semarang
Indonesië
12-02-1938
soldaat 1e klasse Kon.
Landmacht
Schaarsbergen
1938
Jaquet
Pierre
Surabaya
Indonesië
30-03-1922
magazijnbediende
Dordrecht
1922
Jörns
Elise
Telok Bajoer
Indonesië
12-11-1891
zonder
Eindhoven
1891
Kuyp
René
Pangkalpinang
Indonesië
12-09-1925
zonder
Rotterdam
1925
Mauer
Ferdinand Karel
Semarang
Indonesië
10-07-1937
monteur
Veghel
1937
Niels
François Hendrik
Surabaya
Indonesië
20-11-1928
zonder
Baarn
1928
Ondang
Harry Martinus
Yogyakarta
Indonesië
12-11-1921
zonder
Enschede
1921
Patist
Cornelis Adolf
Semarang
Indonesië
20-07-1935
monteur
Rotterdam
1935
Poelman
Willy Emile
Jakarta
Indonesië
14-10-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Bounin
Ronald François
Jakarta
Indonesië
26-09-1938
leerling-spuiter
s-Gravenhage
1938
Crawfurd
Harold Donald
Surabaya
Indonesië
02-09-1938
kok en bakker
s-Gravenhage
1938
Frijlink
Franciscus Josephus
Bernardus
Soerakarta
Indonesië
05-10-1881
zonder
Eindhoven
1881
Jaquet
Antonius Adolfus
Surabaya
Indonesië
02-05-1930
fabrieksarbeider
Zaandijk
1930
Jellema
Alexander Christiaan
Samuel
Tjimahi
Indonesië
01-10-1935
bankbediende
Heemskerk
1935
Loomeijer
Susanna Helena Adelina
Malang
Indonesië
05-09-1904
zonder
Venlo
1904
Oijen, van
Martinus Johannes
Cornelis Maria
Bandoeng
Indonesië
07-03-1915
zonder
Hengelo
1915
Pasman
Evert Lodewijk
Jakarta
Indonesië
24-04-1924
assistent-leraar lagere
technische school
Bergen op Zoom
1924
Samuels
Delphine
Cheribon
Indonesië
01-09-1916
kantoorbediende
s-Gravenhage
1916
Schwab
Joseph
Malang
Indonesië
23-06-1886
zonder
Eindhoven
1886
Spiekerman van
Weezelenburg
Fransz Jozef
Semarang
Indonesië
19-01-1920
leerdoekbewerker
Helmond
1920
Veenstra
Cesar
Bandoeng
Indonesië
29-09-1923
lasser-hulpmonteur
Hoogezand
1923
Warnas
Rudolf Valatino
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1936
sorteerder in een
wasserij
Valkenburg-Houthem
1936
Wijnhamer
Victor Udo
Bandoeng
Indonesië
28-08-1924
archief-assistent
Nijmegen
1924
Nio
Loen Lie
Padang
Indonesië
05-10-1925
arts
Amsterdam
1925
Rommel
Johan Amadeus
Semarang
Indonesië
13-01-1917
zonder
Nijverdal
1917
Eberhardt
Franz Conrad Helmut
Jakarta
Indonesië
07-04-1936
leerling-zilversmid
Utrecht
1936
Hukom
Ananias Octavianus
Watidal
Indonesië
07-06-1927
telefonist A Dep. v.
Defensie
Kortenhoef
1927
Sangidi
Franciscus
Magelang
Indonesië
01-01-1917
cantinebediende
Utrecht
1917
Sangidi
Robertus
Bandjirmasin
Indonesië
23-11-1938
monteur
Utrecht
1938
Soselisa
Willem Alexander
Mambi
Indonesië
29-05-1931
assistent-boekhouder
s-Gravenhage
1931
Wattimena
Jordan
Kota Radja
Indonesië
24-08-1924
magazijnbediende
Schiedam
1924
Brandligt
Koen
Malang
Indonesië
03-05-1890
zonder
Hilversum
1890
Eekhout
Charles Michiel Eddy
Djatinegara
Indonesië
04-11-1927
leerling-bankwerker
Breda
1927
Keydeniers
Jacqueline Helene
Jakarta
Indonesië
13-11-1932
kantoorbediende
Haren
1932
Loth
Gerard Adolf
Jakarta
Indonesië
18-10-1899
zonder
Haren
1899
Mathieu
Ernanie Nancy
Bandoeng
Indonesië
16-02-1902
zonder
Deurne
1902
Radesey
Jozef Eduard
Jakarta
Indonesië
17-06-1924
vliegtuigmonteur
Bergen op Zoom
1924
Samuels
Willem Theodore
Cheribon
Indonesië
01-01-1937
zonder
Culemborg
1937
Willems
Soepiah
Bandjar
Indonesië
06-12-1900
zonder
Breda
1900
Thörig
August Johan
Jakarta
Indonesië
08-10-1922
wegwerker
s-Hertogenbosch
1922
Tit
Sara Theodora Petronella
Pladjoe
Indonesië
19-04-1911
zonder
Voorburg
1911
Verweij
Albert Gerardus
Bogor
Indonesië
20-11-1934
kantoorbediende
Schiedam
1934
Wijk, van
Willem Ferdinand
Surabaya
Indonesië
24-05-1907
zonder
s-Hertogenbosch
1907
Mandey
Robby Jocey Victor
Telok-Bayor
Indonesië
19-03-1940
zonder
Almelo
1940
Davis
Wayth Julius
Djatinegara
Indonesië
22-12-1910
bankemployé
Tilburg
1910
Goetjaer
Benny Ary Marinus
Sarolangoen
Indonesië
04-10-1936
automonteur
Gorinchem
1936
Kaitjily
Saartje
Cheribon
Indonesië
09-09-1935
naaister
Amsterdam
1935
Pattiasina
Jan Paul
Tifoe
Indonesië
02-07-1926
wever
Steenwijk
1926
Pattinaja
Jesaja Octovianus
Batoedjadjar
Indonesië
29-10-1933
fabrieksarbeider
Delft
1933
Pietersz
Pieter Johan
Kota Radja
Indonesië
26-03-1925
hoofdagent van politie
Sorong (voorm. Ned.
Nieuw-Guinea)
1925
Koster
Jan
Bendohardjo
Indonesië
09-05-1938
elektricien
Scharsterberg
1938
Kaijadoe
Daniel Matthias
Ambon
Indonesië
06-12-1926
werktuigbouwkundig
tekenaar
Pernis
1926
Moedibjo
Robin
Kediri
Indonesië
01-01-1912
chef-de-rang
s-Gravenhage
1912
Soedjaks
Arie Braun
Surabaya
Indonesië
25-02-1896
hulparbeider bij een
drukkerij
Amsterdam
1896
Tjan
Hock Bin
Sawah Loento
Indonesië
04-10-1918
magazijnbediende
Deventer
1918
Wijlen, van
Toeloes Ernst
Klaten
Indonesië
17-04-1900
lichtdrukker en
documentalist
Voorburg
1900
Geraerds Thesingh
Paul Henkie
Loemadjang
Indonesië
29-10-1934
fabrieksarbeider
Enschede
1934
Gill
James Robert
Surabaya
Indonesië
08-01-1939
machine-bankwerker
Sneek
1939
Goldman
Alfred William
Soekaboemi
Indonesië
03-09-1925
diesel-technicus
Haarlem
1925
Hafkenscheid
Emelia Sophia
Banjoemas
Indonesië
06-07-1881
zonder
s-Hertogenbosch
1881
Hoedt
Johan Frederik
Pladjoe
Indonesië
13-06-1935
laboratorium-assistent
Eindhoven
1935
Huizing
Guido Antonio
Paree
Indonesië
02-06-1925
leerling-chemisch
bedieningsman
s-Gravenhage
1925
Iburg
Stephanus Adianus
Yogyakarta
Indonesië
06-05-1921
kantoorbediende
Arnhem
1921
Kleefstra
Gergorius
Djatinegara
Indonesië
09-05-1927
expeditie-assistent
Ulft
1927
Krab
Trijntje
Padang
Indonesië
09-07-1899
zonder
Druten
1899
Lefèbre
Everardina Adèle
Medan
Indonesië
11-01-1905
zonder
Hendrik Ido Ambacht
1905
Oordt, van den
Hermanus Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1929
zonder
Cuijk en St. Agatha
1929
Schlechter
Maria
Tondano
Indonesië
05-08-1917
administratief ambtenaar
B
s-Gravenhage
1917
Voorneman
Francisca
Yogyakarta
Indonesië
07-09-1883
zonder
Rotterdam
1883
Soeting
Elizabeth
Padang Sidempoean
Indonesië
06-02-1900
zonder
Den Dolder
1900
Speldenbrink
Rudi Ferdinand
Bandoeng
Indonesië
27-11-1938
elektro-monteur
Amsterdam
1938
Völke
Ferdinand Christiaan
Padang
Indonesië
31-03-1925
bewakingsbeambte
s-Gravenhage
1925
Zwiers
Jan Johannes
Bandoeng
Indonesië
23-12-1921
gevangenbewaarder
Nieuwenhagen
1921
Hennink
Hessel Carolus
Jakarta
Indonesië
07-11-1927
onderwijzer
Rotterdam
1927
Bakarbessij
Johan Joasap
Ambon
Indonesië
08-03-1912
fabrieksarbeider
s-Gravenhage
1912
Bei
Robert Daniël
Salatiga
Indonesië
11-08-1925
sergean-machinist Kon.
Marine
Den Helder
1925
Franciscus
Alfred Alfons
Ambon
Indonesië
03-07-1897
zonder
Koudekerke
1897
Franciscus
Josina Jacoba Johanna
Bandoeng
Indonesië
09-11-1927
verpleegster
Koudekerke
1927
Franciscus
Sarah
Bandoeng
Indonesië
29-03-1920
assisent-kleuterleidster
s-Gravenhage
1920
Lantang de Groot
Rudolf Elfianus
Bangilan
Indonesië
29-06-1935
zonder
s-Gravenhage
1935
Pijpaert
Willem Frederik
Soekaboemi
Indonesië
18-08-1926
kok
Meppel
1926
Tomasoa
Alex
Magelang
Indonesië
21-02-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Kouwenberg
Peter Emanuel
Jakarta
Indonesië
22-07-1946
zonder
s-Gravenhage
1946
Aspah
Willem Frederik
Bogor
Indonesië
20-12-1934
zonder
Alkmaar
1934
Cipriano
Euduwardo
Surabaya
Indonesië
19-02-1932
slijpsteendraaier
Enschede
1932
Pagina 10 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!