Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Mukono
Rudy
Toeloengagoeng
Indonesië
22-04-1932
monteur
Delft
1932
Revius
Hanny
Surabaya
Indonesië
05-12-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Saija
Johannes
Jakarta
Indonesië
02-04-1929
stationsassistent
Schiedam
1929
The
Hing Siem
Lawang
Indonesië
07-05-1937
korporaal/leerling-vlieger
Kon. Luchtmacht
Gilze en Rijen
1937
Wilde, de
Max Julius
Jakarta
Indonesië
16-06-1898
kantoorbediende
s-Gravenhage
1898
Haastert, van
Gustaaf Adolf
Padang
Indonesië
11-11-1906
zonder
s-Gravenhage
1906
Djaoewi
Rinus
Bangkalan
Indonesië
03-03-1930
kelner
Amsterdam
1930
Hengstz
Pieter Jan Jacob
Laboeha
Indonesië
06-10-1914
elektricien
aan boord vh Ned. m.s.
"Van Riebeeck"
1914
Putten, van der
Elise
Bandoeng
Indonesië
19-11-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Saliha
Johannis
Ambon
Indonesië
03-11-1904
schrijver bij het Min.
van Defensie
Apeldoorn
1904
Tauran
Sefnath
Ambon
Indonesië
17-09-1926
sergeant 1e kl. bij de
Kon. Landmacht
Veghel
1926
Totaijs
Carl Julius Constans
Gulluomme Zacharias
Endeh
Indonesië
28-04-1915
voorganger
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1915
Bookelaar
Marie Elsa
Surabaya
Indonesië
05-10-1914
zonder
Leidschendam
1914
In 't Veld
Karel Eddy
Semarang
Indonesië
18-07-1920
begrotingscalculator
Rotterdam
1920
Augustijn
Willem
Wonreli
Indonesië
13-11-1907
kwartiermeester bij de
koopvaardij
Amsterdam
1907
Erkelens
Louis
Djatinegara
Indonesië
18-06-1933
monteur
Breda
1933
Hess
Ralph Victor Edward
Depok
Indonesië
02-11-1935
lichtdrukker
Rotterdam
1935
Hitiahubessy
Jonas
Ambon
Indonesië
25-08-1920
arbeidscontractant bij
het min. v. Defensie
s-Gravenhage
1920
Holman
Freddy
Bindjei
Indonesië
12-07-1938
bankwerker
Amsterdam
1938
Laan
Eddie
Ngoro
Indonesië
07-11-1919
kantoorbediende
Diepenveen
1919
Ploegman
Eugène Victor
Surabaya
Indonesië
13-05-1943
zonder
Lekkerkerk
1943
Bakarbessy
Josias Johan Wilhelm
Ambon
Indonesië
12-10-1927
hulpmonteur
s-Gravenhage
1927
Hattu
Marcus Adam Jantjie
Semarang
Indonesië
30-11-1934
galvanisch controleur
Amsterdam
1934
Kakerissa
Sephnat Julius
Magelang
Indonesië
11-07-1932
vijlenkapper
s-Hertogenbosch
1932
Kasamdjoeari
Painah
Klaten
Indonesië
15-09-1904
zonder
Amsterdam
1904
Mello, de
Charles Lawrence
Jakarta
Indonesië
26-11-1932
machinebankwerker
s-Gravenhage
1932
Pinarija
Gerard Richard
Soekaboemi
Indonesië
26-08-1935
soldaat bij de Kon.
Landmacht
Rotterdam
1935
Rompies
Richard Johan Marx
Jakarta
Indonesië
25-10-1931
bankwerker
s-Gravenhage
1931
Soenario
Jean Adelbert
Bandoeng
Indonesië
23-04-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Sonneville
Walter Arnold
Bandoeng
Indonesië
23-03-1930
gieter
Delfzijl
1930
Thio
Tjeng Liong
Jakarta
Indonesië
14-12-1929
kelner
Haarlem
1929
Wessels Beljaars
Paulus
Soekaboemi
Indonesië
09-05-1923
televisiemonteur
Eindhoven
1923
Dumont
Jany
Bogor
Indonesië
21-05-1949
zonder
Oisterwijk
1949
Leeuwen, van
Henny John
Surabaya
Indonesië
30-08-1939
magazijnbediende
Amsterdam
1939
Pfister
Marie Elisah Cicil
Jakarta
Indonesië
16-05-1951
zonder
Vught
1951
Sigarlaki
Ferdinand Paul
Jakarta
Indonesië
30-12-1945
zonder
Dordrecht
1945
Sigarlaki
René Winnifred
Jakarta
Indonesië
06-01-1944
zonder
Dordrecht
1944
Spiero
Silvia
Surabaya
Indonesië
21-08-1950
zonder
Maastricht
1950
Wens
Laurens Christiaan August
Bandoeng
Indonesië
16-03-1948
zonder
Nijmegen
1948
Wens
Ludovicus Emile
Bandoeng
Indonesië
28-07-1946
zonder
Nijmegen
1946
Tan
Tjwan Bie
Pekalongan
Indonesië
19-04-1927
ingenieur
Eindhoven
1927
Biver
Raoul Jean
Yogyakarta
Indonesië
14-08-1931
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1931
Driessen
Harley David
Semarang
Indonesië
21-01-1935
ketelmaker
Rotterdam
1935
Kwik
Ing Tjiong
Soerakarta
Indonesië
15-12-1920
verpleegster
Amsterdam
1920
Mello, de
James Julian
Jakarta
Indonesië
04-09-1929
bankbediende
s-Gravenhage
1929
Mello, de
Reginald Vernon
Jakarta
Indonesië
15-05-1926
bankbediende
s-Gravenhage
1926
Milané
Mozes Pieter Wilhelmus
Ternate
Indonesië
25-10-1911
zonder
Arkel
1911
Moningka
Maximiliaan Emik
Jakarta
Indonesië
10-05-1932
huisknecht-kok
s-Gravenhage
1932
Paulus
Rudy
Jakarta
Indonesië
01-12-1932
bankbediende
s-Gravenhage
1932
Schrijver, de
Petrus Franciscus Willem
Medan
Indonesië
15-02-1931
sergeant bij de Kon.
Luchtmacht
Rijswijk
1931
Seket
Richard Dickie
Pradjikan
Indonesië
19-12-1927
leerling-elektricien
Amsterdam
1927
Semie
Lien
Soerakarta
Indonesië
07-08-1889
zonder
Monster
1889
Sie
Dhiam Gwan
Semarang
Indonesië
31-03-1934
automonteur
Amsterdam
1934
Sie
King Tiong
Djoenredjo
Indonesië
01-05-1932
matroos
verblijvende aan boord
van het Nederlandse
motorschip "Musi
Lloyd"
1932
Soenario
Herman David
Bandoeng
Indonesië
17-07-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Telehala
Marcus
Djatinegara
Indonesië
17-06-1923
stoker-olieman N.V.
Rotterdamse Lloyd
niet vermeld
1923
Hornung
Myrna Linda
Jakarta
Indonesië
06-05-1951
zonder
Born
1951
Liauw
Frans Robert
Jakarta
Indonesië
15-10-1940
zonder
s-Gravenhage
1940
Motlainak
Adeline
Jakarta
Indonesië
27-12-1947
[niet vermeld]
Almelo
1947
Tjoeng
Soi Ngo Cornelia
Pemangkat
Indonesië
10-09-1926
kapster en
schoonheidsspecialiste
Rotterdam
1926
Habibuw
Josias Hubertus
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1926
sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Hertogenbosch
1926
Kohlbrugge
Hendrik Alexander
Djatinegara
Indonesië
21-05-1920
wagenpoetser
Amsterdam
1920
Pflug
Willem Henri
Rangkasbetoeng
Indonesië
03-12-1934
zonder
Enschede
1934
Radesey
Alice Georgine
Kota Radja
Indonesië
16-11-1886
zonder
Heusden
1886
Siahaija
Samuël Jacobus
Rantepao
Indonesië
09-01-1925
ambtenaar bij Min. v.
Maatschappelijk Werk
Nuis
1925
Vries, de
Rob
Brastagi
Indonesië
25-04-1935
zonder
Vlissingen
1935
Daniëls
Frans Theodorus
Makassar
Indonesië
16-07-1915
opzichter
s-Gravenhage
1915
Lewiër
Dominggoes
Letwoeroeng
Indonesië
20-03-1912
machinist 1e klasse bij
de Kon. Marine
Rotterdam
1912
Maru
Engelbertus Alexius
Awejer
Indonesië
28-08-1927
fabrieksarbeider
Oost en West Souburg
1927
Mohamad
Josefina
Pladjoe
Indonesië
12-01-1935
telefoniste
Leiden
1935
Pattinama
Gijsbert Adriaan Charles
Oeloeê Lheuê
Indonesië
28-10-1909
houtbewerker
Groede
1909
Pattipeilohy
Joseph Paulus
Kota-Radja
Indonesië
26-09-1903
concierge-archivaris
Amsterdam
1903
Rooij, van
Johan
Salatiga
Indonesië
26-12-1936
zonder
Boxmeer
1936
Sapasuru
Albert
Poerworedjo
Indonesië
30-04-1928
technisch administrateur
Huizen
1928
Schmidt
Maria Liese
Bandoeng
Indonesië
05-03-1937
onderwijzeres
Amersfoort
1937
Scheepe
Ernest Reginald
Amahei
Indonesië
28-12-1928
arts
Amsterdam
1928
Hereman
Robert
Pontianak
Indonesië
14-08-1936
matroos ter koopvaardij
Delft
1936
Kops
Henny Hans
Kemalang
Indonesië
06-06-1929
fabrieksarbeider
Drachten
1929
Kops
John Frederik
Klaten
Indonesië
27-07-1899
zonder
Drachten
1899
Kops
Willy Max
Klaten
Indonesië
25-03-1937
lasser
Drachten
1937
Pangalila
Frans Victor
Lawang
Indonesië
21-12-1931
zonder
s-Gravenhage
1931
Tomasoa
Johan
Meulaboh
Indonesië
12-06-1909
zonder
Amsterdam
1909
Goei
Joe Tik
Semarang
Indonesië
28-07-1925
arts-assistent
Groningen
1925
Dinger
Nicolaas Johan Frederik
Padang
Indonesië
20-08-1918
constructie-bankwerker
Hengelo
1918
Habibuw
Frederik Johan
Bandoeng
Indonesië
17-05-1930
vakman bij de P.T.T.
Amsterdam
1930
Hobeijn
Johan
Bangkalan
Indonesië
16-12-1899
zonder
Elshout
1899
Lemaire
William Medard
Semarang
Indonesië
15-10-1891
zonder
Drunen
1891
Milar
James Russel
Djatinegara
Indonesië
27-12-1934
magazijnbediende
Amsterdam
1934
Soedjono
Albin Moeljoto
Semarang
Indonesië
24-08-1917
beleggingsadviseur
Amsterdam
1917
Westbroek, van
Eduard
Jakarta
Indonesië
01-05-1926
elektro-monteur
Haarlem
1926
Woimbon
Arnold Bastiaan
Pekalongan
Indonesië
09-12-1921
automonteur
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1921
Hobeijn
Johanna Maria
Surabaya
Indonesië
19-06-1935
zonder
Ermelo
1935
Akerlaken, van
Hans Willem
Probolinggo
Indonesië
11-12-1931
elektricien
Dordrecht
1931
Becker
Johanna
Klaten
Indonesië
30-08-1911
kantoorbediende
s-Gravenhage
1911
Camonier
Max Maurits
Bogor
Indonesië
16-04-1914
schrijver bij de P.T.T.
Breda
1914
Charls
Edmond Ferdinand
Semarang
Indonesië
12-07-1891
zonder
Rijswijk
1891
Coemaet
Charles Robertus
Ambarawa
Indonesië
18-09-1936
administratief ambtenaar
Min. v. Volkshuisvesting
en Bouwnijverheid
s-Gravenhage
1936
Ernst
Antoinette Helena
Magelang
Indonesië
21-02-1938
steno-typiste
Elshout
1938
Eysma
Olga
Bandoeng
Indonesië
06-11-1938
kantoorbediende
Rijswijk
1938
Jansens
John Willem
Djatinegara
Indonesië
26-01-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!