Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Talahatu
Thomas Jantje
Menado
Indonesië
06-08-1927
elektrisch-lasser
Slikkerveer
1927
Vliet, van
Margaretha Jolanda Maria
Bandoeng
Indonesië
11-10-1936
leerling-verpleegster
Eindhoven
1936
Noz
Robert James
Jakarta
Indonesië
13-06-1940
zonder
Leidschendam
1940
Noz
Jack Edward
Surabaya
Indonesië
12-01-1942
zonder
Leidschendam
1942
Noz
Peggy Joan
Surabaya
Indonesië
12-05-1943
zonder
Leidschendam
1943
Noz
Joyce Alice
Surabaya
Indonesië
01-04-1945
zonder
Leidschendam
1945
Noord, van
Hélène
Surabaya
Indonesië
13-01-1939
zonder
Amersfoort
1939
Noord, van
Rudolf Herman
Malang
Indonesië
24-09-1940
zonder
Amersfoort
1940
Noord, van
Robert
Jakarta
Indonesië
19-10-1947
zonder
Amersfoort
1947
Antonie
Emile Karel
Klaten
Indonesië
30-08-1930
chauffeur Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Daniels
Julius
Poerwokerto
Indonesië
03-04-1917
kantoorbediende
s-Gravenhage
1917
Weele, van der
Eveline Leonora
Bondowoso
Indonesië
04-11-1930
typiste
IJmuiden
1930
Driesmans
Louis Nicolas
Bogor
Indonesië
22-08-1913
schrijver in dienst vh
Min. v. Defensie
Tilburg
1913
Mahakena
Jacob Emiel Eduard
Jakarta
Indonesië
10-05-1931
vierde machinist ter
koopvaardij
Koudekerke
1931
Molensky
Alexander Johan Willem
Frans
Bandoeng
Indonesië
01-01-1935
fabrieksarbeider
Maastricht
1935
Molensky
Wilhelm Joan
Muntok
Indonesië
04-06-1911
inpakker
Maastricht
1911
Molensky
Elvira Constance
Bandoeng
Indonesië
28-06-1936
fabrieksarbeider
Maastricht
1936
Brocx
George
Jakarta
Indonesië
13-09-1917
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1917
Cohen
Napoleon
Tandjong Pandan
Indonesië
25-11-1907
zonder
Lienden
1907
Padberg
Odilia
Surabaya
Indonesië
11-06-1917
hulp in de huishouding
Utrecht
1917
Thee
Koen Tjiam
Boekatedja
Indonesië
09-08-1917
tandarts
Amsterdam
1917
Aalbertberg
Antonius Wilhelmus
Bandoeng
Indonesië
16-10-1936
calculator
Soesterberg
1936
Combé, de la
Ludwig Albertus
Kediri
Indonesië
29-03-1937
leerling-verpleger
Deventer
1937
Fansz
Suzanna
Klaten
Indonesië
24-07-1920
kantoorbediende
Cadier en Keer
1920
Loet-loetoer
Soleman
Ambon
Indonesië
10-03-1927
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Ermelo
1927
Noya
Marthin
Makassar
Indonesië
08-03-1928
kwartiermeester bij de
Kon. Marine
Rotterdam
1928
Oronzo
Nicolaas
Surabaya
Indonesië
05-09-1925
zonder
Dordrecht
1925
Bommel, van
Frans Josef
Bandoeng
Indonesië
04-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Doorn, van
Rudolf Arnold Albertus
Djatinegara
Indonesië
23-04-1935
vakman bij de P.T.T.
Amsterdam
1935
Gebing
Johannes
Semarang
Indonesië
26-07-1916
kantoorbediende
Rotterdam
1916
Grabner
Leopold Alfred
Malang
Indonesië
30-03-1932
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1932
Kailola
Hendrik Hein Leonard
Jakarta
Indonesië
20-09-1934
monteur
Amsterdam
1934
Nix
Maurits Frederik
Bandoeng
Indonesië
24-02-1910
zonder
Amsterdam
1910
Paulus
Willy Teddy
Padalarang
Indonesië
21-06-1916
zonder
s-Gravenhage
1916
Pierri, de
Ettore Reginalt
Surabaya
Indonesië
25-04-1927
rangeerder bij de NS
Amsterdam
1927
Rademaker
Alexander Leonard Petrus
Jakarta
Indonesië
07-04-1912
zonder
Zwijndrecht
1912
Schmidt Weymans
Jack Victor
Tjiandjoer
Indonesië
03-05-1930
zonder
Tilburg
1930
Schoew
Theodoor
Padang
Indonesië
02-03-1927
zonder
Hilversum
1927
Smith
Arthur Leopold
Jakarta
Indonesië
01-12-1935
meteropnemer
Rotterdam
1935
Wijlen, van
Ernesta Fevelina
Klaten
Indonesië
18-04-1926
kantoorbediende
Voorburg
1926
Janssen
Carrol Leander
Jakarta
Indonesië
14-06-1948
zonder
Delft
1948
Janssen
Errol Victor Paul
Jakarta
Indonesië
08-04-1947
zonder
Delft
1947
Rambing
Mathilda Rosali
Bandoeng
Indonesië
15-11-1940
zonder
Amsterdam
1940
Baldenschwieler
Otto Alfons
Balige
Indonesië
17-05-1931
olieman-bankwerker
Huizen
1931
Krijgsman
Hilda Wilhelmine Ennice
Medan
Indonesië
13-05-1911
inpakster
Heemstede
1911
Quant
Wilhelm Frans
Bandoeng
Indonesië
24-11-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Schenkhuizen
Herman Theo
Bandoeng
Indonesië
28-03-1915
scheepswerktuigkundige
Amsterdam
1915
Broedelet
Cornelis
Haoergeulis
Indonesië
09-12-1931
analist
Nijmegen
1931
Gayet
Erina Miranda
Tegal
Indonesië
22-02-1934
naaister
s-Gravenhage
1934
Herwaarde, van
Jozefus Cornelus
Tjipetir
Indonesië
07-03-1935
fabrieksarbeider
Eindhoven
1935
Jellema
Eduard Leonard Theodorus
Bandoeng
Indonesië
23-06-1937
lasser
Heemskerk
1937
Maliangkay
Heber Anderias
Wolaang
Indonesië
03-01-1902
olieman
Rotterdam
1902
Mashoed
Maxim Richard
Kuningan
Indonesië
26-06-1904
kantoorbediende
Alkmaar
1904
Wattimena
Adrianus Jaconias
Sawah Loento
Indonesië
01-08-1914
sergeant-magazijnbeheerder
Kon. Marine
Den Helder
1914
Rietberg
Hans Theodoor
Tjibadak
Indonesië
27-09-1939
bankwerker
Rotterdam
1939
Rietberg
Adriaan Peter
Tjibadak
Indonesië
22-06-1941
zeevarende
Rotterdam
1941
Rietberg
Margareta Louise
Tjibadak
Indonesië
07-07-1943
zonder
Rotterdam
1943
Rietberg
James
Palembang
Indonesië
17-01-1947
zonder
Rotterdam
1947
Rietberg
Harry Bart
Palembang
Indonesië
15-04-1948
zonder
Rotterdam
1948
Rietberg
Huib
Semarang
Indonesië
06-03-1952
zonder
Rotterdam
1952
Flier, van der
Albertus
Malang
Indonesië
03-09-1925
kantoorbediende
Amsterdam
1925
Gallas
Susana Christina
Bondowoso
Indonesië
17-01-1917
kantoorbediende
Driebergen-Rijsenburg
1917
Lawalata
Jozef Benjamin
Piroe
Indonesië
31-10-1935
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1935
Lian
Alwinus Johannis
Surabaya
Indonesië
06-06-1936
fabrieksarbeider
Nijmegen
1936
Louhenapessy
Chornelis
Toehaha
Indonesië
15-06-1896
kantoorbediende
s-Gravenhage
1896
Paliama
Jonias
Ihamahu
Indonesië
12-06-1910
besteller bij de P.T.T.
Capelle a/d IJssel
1910
Vodegel
Husni Dirk
Ternate
Indonesië
30-03-1937
assistent-accountant
Santpoort
1937
Koch
Helena Johanna Adriana
Modjokerto
Indonesië
31-05-1913
[niet vermeld]
niet vermeld
1913
Vinkoert
Alfred Joseph Henri
Maurice
Jakarta
Indonesië
23-11-1938
leerling-plaatwerker
s-Gravenhage
1938
Jacobs
Jacoba Augustine
Jakarta
Indonesië
18-09-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Lans
Herbert
Surabaya
Indonesië
25-01-1927
plaatbankwerker
Amsterdam
1927
Vinkoert
Maurits Johny Willy
Tjilatjap
Indonesië
16-06-1909
monteur
s-Gravenhage
1909
Jaquet
Charles Louis
Palembang
Indonesië
17-10-1936
hulpmonteur
Amsterdam
1936
Lekahena
Jaconias Cornelis
Abubu
Indonesië
24-09-1934
meterhersteller
Amsterdam
1934
Nanuruw
Jan Frederik Hendrik
Enrekang-Makassar
Indonesië
25-10-1934
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1934
Sprew, van
Eduard Maximiliaan
Semarang
Indonesië
20-12-1935
zonder
Nijmegen
1935
Berkhout
André Jacob Marie
Lingga
Indonesië
07-06-1909
inpakker
Amsterdam
1909
Hekker
Eugenius Justus
Bandoeng
Indonesië
27-09-1893
kantoorbediende
Arnhem
1893
Schüssler
Adolf Frans
Watoetoelis
Indonesië
19-09-1895
zonder
Krommenie
1895
Braun
Herman
Madioen
Indonesië
23-05-1933
elektricien
Dordrecht
1933
Croes, de
Willy Hubertus Constant
Yogyakarta
Indonesië
06-12-1922
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Oud-Gastel
1922
Darman
Liberty Purba
Jakarta
Indonesië
25-11-1922
metaalbewerker
Amsterdam
1922
Mutter
Jeanette Magdalena
Bogor
Indonesië
06-05-1938
typiste
Lekkerkerk
1938
Schüssler
Rudy
Gersik
Indonesië
30-01-1936
meterhersteller
Krommenie
1936
Wilten
Ida
Djatinegara
Indonesië
13-10-1926
keukenmeisje
Rotterdam
1926
Ruiter, de
Max Erik
Djember
Indonesië
30-10-1928
zonder
Rijswijk
1928
The
Tjie Koan
Padang
Indonesië
13-12-1921
tandarts
Eindhoven
1921
Kiksen
Filippus
Djember
Indonesië
18-01-1938
kantoorbediende
Valkenburg-Houthem
1938
Lehwald
Augustine Maria
Surabaya
Indonesië
28-06-1896
zonder
Amsterdam
1896
Mills
Hendrik
Palembang
Indonesië
18-11-1915
monteur-machinebankwerker
Maassluis
1915
Mochtar
Imramsjah Ade
Padang Sidempoean
Indonesië
24-03-1919
wetenschappelijk
ambtenaar
Amsterdam
1919
Pangkei
Hedwig Lorette
Surabaya
Indonesië
06-12-1933
steno-typiste
s-Gravenhage
1933
Pelupessij
Jacob
Magelang
Indonesië
04-03-1910
bootsman bij de
Koninklijke Marine
Amsterdam
1910
Pelupessij
Obertina
Surabaya
Indonesië
25-09-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Schuilenburg
Reginald Marius
Pontianak
Indonesië
16-01-1947
zonder
Drachten
1947
Schuilenburg
Jannine Nicola
Bandoeng
Indonesië
27-10-1948
zonder
Drachten
1948
Scheemaker, de
Donald Franciscus
Medari
Indonesië
08-10-1929
bibliotheek-assistent
Wageningen
1929
Sommeling
Pieter Joseph Gertrudes
Belinjoe
Indonesië
03-05-1925
verkoper
Amsterdam
1925
Goudsmith
Ronaldus
Tjimahi
Indonesië
03-12-1937
zonder
Rijswijk
1937
Gijzendorffen
Frans
Djombang
Indonesië
12-07-1934
spoorwegarbeider
Valkenburg-Houthem
1934
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!