Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Matindas
Robert Roland Reginald
Jakarta
Indonesië
09-05-1947
monteur
Nijmegen
1947
Tan
Ing Hwie Jefry Edward
Surabaya
Indonesië
10-11-1947
zonder
Amsterdam
1947
Leatemia
Archibald Abraham
Surabaya
Indonesië
11-10-1947
zonder
Zwolle
1947
Leander
Frans
Bandoeng
Indonesië
24-08-1933
zonder
Amsterdam
1933
Lolang
Hubert Alfonds
Balikpapan
Indonesië
13-06-1950
reclamedrukker
Weurt
1950
Jacobs
Petrus Theodorus
Bandoeng
Indonesië
17-02-1948
magazijnbediende
Deventer
1948
Marcussen
Harry
Jakarta
Indonesië
23-03-1946
arbeider
Deventer
1946
Guérin
Henri Johan Maria
Jakarta
Indonesië
27-12-1939
bankwerker
Leiden
1939
Schönherr
Arvy Agnar
Kediri
Indonesië
30-09-1940
bankwerker
Arnhem
1940
Sengkerij
Anthonie
Hatiwe Ketjil
Indonesië
21-12-1947
zonder
Krimpen a/d IJssel
1947
Jöner
Bernard Leonard
Buitenzorg
Hekker
Johan Christiaan Dirk
Bandoeng
Dijkhoff
Bobby
Yogyakarta
Indonesië
04-03-1942
zonder
Rotterdam
1942
Stücken
Augustinus
Lebong Soelit
Indonesië
20-05-1907
onderwijzer
Surabaya (O. Java)
1907
Nanlohy
Hendrik Christoffel
Kotaradja
Indonesië
17-08-1904
technisch ambtenaar min.
Volkshuisvesting en
Bouwnijverheid
s-Gravenhage
1904
Vinkoert
Maurits Johny Willy
Tjilatjap
Indonesië
16-06-1909
monteur
s-Gravenhage
1909
Manjoero
Raden Mas
Besoeki
Indonesië
12-07-1911
arts
Broek op Langedijk
1911
Rössler
Ernst
Wiesbaden
Nassau
inspecteur voor het
boswezen in Ned.-Indië
thans met verlof hier te
lande
Pijaij
George Gustaaf
Surabaya (O. Java)
Paulus
Estevanus
Menado
Carapiet
Paul
Julfa
Perzië
05-01-1853
koopman
Semarang (Midd. Java)
1853
Poetiray
Anton Frans Jozef (Pauli)
Batavia
Lee
Oei Jan
Neira
Indonesië
21-06-1863
advocaat en procureur bij
het Hoog Gerechtshof v.
Ned.-Indië
Batavia
1863
Lim
Louis Bernardus
Tjisaroea (Buitenzorg)
Ashie (Hess)
Karel Dirk
Buitenzorg
Rogi
Petrus Philip Wilhelmus
Ternate (Molukken)
Ashie (Hess)
Johannes
Buitenzorg
Lopulalan
Johan Selvanus
Batavia
Schuurmans
Jan
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Suitela
Jacob Benjamin
Kolonedale (Celebes en
onderh.)
Oherne
Henri Edouard Alphonse
Fresnes
Frankrijk
09-11-1865
ijsfabrikant
Semarang (Midd. Java)
1865
Louhanapessy
Hermanus
Kottek (Besoeki)
Ashie (Hess)
Eldert Johannes Jozephus
Tjandjoer (Preanger)
Ashie (Hess)
Cornelis Eduard
Buitenzorg
Tan
Kim Li
Tjiamis (Cheribon)
Dijkhoff
Carel
Tjimahi
Indonesië
12-04-1913
assistant bouwkundig
ambtenaar
Rotterdam
1913
Wulff
Friedrich Carl
Lauenbruch
Oldenburg
28-12-1891
1e machinist op een
suikerondern.
Soemberdadi (voorm.
Ned.-Indië)
1891
Lekanne gezegd Deprez
Gustave Eduard
Tilburg
Nederland
04-01-1904
werktuigkundige
Pesantren (voorm.
Ned.-Indië)
1904
Schmidt
Julius Wilhelm
Bremen
Duitsland
21-07-1866
administrateur
Soekaranda in Deli
(voorm. Ned.-Indië)
1866
Pflug
Hans
Plauen gem. Dresden
Saksen
02-04-1897
werkzaam in de cultures
Serang (W. Java)
1897
Bohnemann
Carl Heinrich Louis
Rudke-Mühle gem. Nakel
Polen, vroeger Duitsland
11-05-1883
werkzaam in de cultures
Wai Lima (voorm.
Ned.-Indië)
1883
Kwee
Roy Michael
Surabaya
Indonesië
06-11-1956
Wassenaar
1956
Kalia
Azra Parveen
Surabaya
Indonesië
09-07-1961
s-Gravenhage
1961
Nussy
Wilhelmina Margritha
Djambi
Indonesië
25-02-1950
Sittard
1950
Palijama
Moedi Martin
Wonogiri
Indonesië
16-03-1937
elektrisch lasser
Schiedam
1937
Toehpah
Marcus
Malangbong
Indonesië
01-05-1919
kantoorbediende
Sittard
1919
Kwee
Raymond
Bandoeng
Indonesië
28-03-1958
Wassenaar
1958
Romuli
Ineke
Soerakarta
Indonesië
15-03-1954
Breda
1954
Madian
Yosepha
Jakarta
Indonesië
23-03-1956
Amsterdam
1956
Rais
James
Jakarta
Indonesië
09-08-1956
Groningen
1956
Talahatu
Daniël Julianus
Malang
Indonesië
12-09-1950
Staphorst
1950
Tanaka
Bing
Surabaya
Indonesië
28-08-1956
Maassluis
1956
Tuapattinaja
Augustina Johanna
Malang
Indonesië
25-01-1951
Assen
1951
Sho
Mei Ling
Denpasar
Indonesië
27-11-1954
Katwijk
1954
Rue, de la
Theresia Susana
Bandoeng
Indonesië
27-01-1960
Dordrecht
1960
Andreas
Pieter
Waai
Indonesië
09-02-1943
elektricien
Groningen
1943
Jauw
Michael Koen Siang
Surabaya
Indonesië
07-05-1962
Tilburg
1962
Tjan
Yong Swat
Surabaya
Indonesië
01-08-1929
Heemstede
1929
Tan
Waldie Johnny
Bandoeng
Indonesië
11-04-1948
Zeist
1948
Yo
Tsai Fan Flora
Bandoeng
Indonesië
20-02-1948
Amstelveen
1948
Liem
Tjwan Hwa
Lasem
Indonesië
26-03-1942
Heemskerk
1942
Widjaja
Ingrid Theresia
Jakarta
Indonesië
22-11-1949
Amsterdam
1949
The
Tjing Djwee
Magelang
Indonesië
08-12-1894
Amsterdam
1894
Tan
Tjie Nio
Soekaboemi
Indonesië
14-05-1916
Heelsum
1916
Thung
Tjiak Nio
Bandoeng
Indonesië
02-12-1920
Utrecht
1920
Lim
Tjhioe Lan
Muntok
Indonesië
28-08-1938
Haarlem
1938
Oei
Tjhing Siong
Surabaya
Indonesië
07-03-1927
Vught
1927
Tan
Tiong Soen
Semarang
Indonesië
04-07-1955
Amsterdam
1955
Hickman
Thomas
Jakarta
Indonesië
04-07-1953
Amersfoort
1953
Ang
Thian An
Jakarta
Indonesië
07-08-1946
Eindhoven
1946
Kwee
Thiam Hwa
Blitar
Indonesië
13-05-1927
Amstelveen
1927
Tjhioe
Theresia
Bandoeng
Indonesië
19-09-1939
s-Hertogenbosch
1939
Lie
Theresia
Bandoeng
Indonesië
03-03-1951
Amsterdam
1951
Gunawan
Johnny
Jakarta
Indonesië
04-11-1921
Zeist
1921
Lie
Swie Sien
Jakarta
Indonesië
03-06-1931
Rijswijk
1931
Liem
Swat Tiok
Surabaya
Indonesië
10-03-1944
Utrecht
1944
Lie
Swan Houw
Madioen
Indonesië
10-08-1939
Zoetermeer
1939
Tjioe
Stefanus Hok Seng
Surabaya
Indonesië
19-04-1957
Amsterdam
1957
Lim
Song Lan Nio
Padang
Indonesië
11-12-1946
Amsterdam
1946
Thung
Som Nio
Jakarta
Indonesië
13-08-1949
Amsterdam
1949
Hoo
Soen Yoe
Surabaya
Indonesië
03-08-1950
Amsterdam
1950
Wirosoemarso
Soebiarto
Soerakarta
Indonesië
12-04-1902
vertegenwoordiger en
adviseur
s-Gravenhage
1902
Tan
So Hoa Nio
Menado
Indonesië
24-01-1926
Amsterdam
1926
Teng
Sioe Lan
Surabaya
Indonesië
18-09-1945
Amsterdam
1945
Oei
Sioe Bwee
Malang
Indonesië
08-02-1946
Amsterdam
1946
Yap
Sing Hiem
Banaran
Indonesië
01-10-1942
Nijmegen
1942
Lim
Siauw Eng
Bandoeng
Indonesië
26-04-1949
Utrecht
1949
Ong
Siang Nio
Cheribon
Indonesië
23-01-1948
Amsterdam
1948
Yap
Seng Kie
Laboeha
Indonesië
01-08-1944
Arnhem
1944
Arie Atmodjo
Rosemarie
Jakarta
Indonesië
29-07-1955
Utrecht
1955
Tjiook
Pien Nio
Yogyakarta
Indonesië
13-09-1913
Amsterdam
1913
Ong
Peng Sien
Tjirebon
Indonesië
24-05-1951
Delft
1951
Lie
Mei Lan
Bandoeng
Indonesië
16-05-1950
Amsterdam
1950
Yap
May Lien
Surabaya
Indonesië
05-12-1952
Delft
1952
Gouw
Martha Fien Dharmawan
Jakarta
Indonesië
25-03-1953
Rijswijk
1953
Gouw
Liza Tjoen Moy
Jakarta
Indonesië
30-04-1944
Amsterdam
1944
Lim
Lioe Lan
Jakarta
Indonesië
09-10-1950
Nijmegen
1950
Ong
Liang Han
Makassar
Indonesië
15-04-1958
Leiden
1958
Souw
Lian Nio
Pekalongan
Indonesië
02-12-1921
Amsterdam
1921
Ong
Lian Im
Jakarta
Indonesië
29-04-1956
Leiden
1956
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!