Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Sapakoli
Batseba
Ambon
Indonesië
20-02-1895
zonder
Woerden
1895
Fretes, de
Helena Elisabeth
Ema
Indonesië
14-05-1900
Blerick
1900
Daulima
Adriana Paulina
Koepang
Indonesië
02-09-1904
zonder
Utrecht
1904
Agaatsz
Magdalena Petronella
Georgiena
Gorontalo
Indonesië
14-10-1885
zonder
Baarn
1885
Coenraad
Evelina Theresia
Jakarta
Indonesië
13-08-1893
zonder
Haarlem
1893
Soma
Soeminah
Klaten
Indonesië
12-05-1906
zonder
Bergen op Zoom
1906
Sahetapy
Francina Christina
Haroekoe
Indonesië
20-04-1907
zonder
Groningen
1907
Rommenich
Maudy Tenny Ilonka
Bandoeng
Indonesië
12-03-1924
Uithoorn
1924
Brochard
Maria
Magelang
Indonesië
10-04-1940
inpakster
Dordrecht
1940
Joseph
Salomi
Ambon
Indonesië
04-07-1900
Gemert
1900
Waworoentoe
Louise Nicoline
Jakarta
Indonesië
03-12-1921
typiste
s-Gravenhage
1921
Djenap
Julia
Temanggoeng
Indonesië
20-06-1893
zonder
Heemstede
1893
Eekhout, van
Catharina
Semarang
Indonesië
01-04-1899
zonder
Amsterdam
1899
Thomas
Esther Maria
Pekalongan
Indonesië
18-05-1932
zonder
Eindhoven
1932
Maengkom
Corrie Neeltje
Tondano
Indonesië
09-09-1903
zonder
Amsterdam
1903
Noija
Sofietje
Pokka
Indonesië
05-08-1908
zonder
Assen
1908
Manuputty
Elizabeth
Soelie
Indonesië
09-10-1890
zonder
Venray
1890
Latuperissa
Rieka
Koetaradja
Indonesië
23-03-1922
werkster
Amsterdam
1922
Samallo
Dorthea
Leinitoe
Indonesië
22-12-1918
Venlo
1918
Anakotta
Dolfina
Ambon
Indonesië
13-12-1901
Huizen
1901
Jap
Thiam Lian
Koetaradja
Indonesië
18-01-1917
linnenkamer-assistente
Amstelveen
1917
Kretschmer
Marie
Banjermasin
Indonesië
16-05-1877
zonder beroep
Amsterdam
1877
Oei
Bie Tjoe Nio
Semarang
Indonesië
31-12-1925
Weert
1925
Wasar
Albertine
Ohoiraut
Indonesië
01-01-1919
Zevenaar
1919
Carli
Johanna Petronella
Karangrajoeng
Indonesië
25-01-1932
zonder
Budel
1932
Matatula
Feronica
Nolloth
Indonesië
29-09-1915
zonder
Alphen a/d Rijn
1915
Tiplak
Maria
Banjoemas
Indonesië
01-01-1912
kokkin
s-Gravenhage
1912
Hogezand, van
Adelaida
Surabaya
Indonesië
13-03-1842
zonder beroep
Sint-Joost-ten-Node
(België)
1842
Roo, de
Jacoba Johanna Wilhelmina
H.
Batavia
Indonesië
06-06-1868
zonder beroep
's-Gravenhage
1868
Wakkers
Agnes Josephine Maria
Yogyakarta
Indonesië
17-01-1902
zonder
Amsterdam
1902
Bendelac
Esther
Gibraltar
Gibraltar
24-12-1864
zonder beroep
Tanger (Marokko)
1864
Koetji
Maria
Poerworedjo
Indonesië
01-01-1913
Breda
1913
Laitenu
Dorothea Elsina
Blitar
Indonesië
03-09-1926
Ede
1926
Pattipeilohy
Penina
Saparoea
Indonesië
05-06-1897
Barneveld
1897
Hendriksz
Esterlina
Lariké
Indonesië
31-01-1921
zonder
Huizen
1921
Pangemanan
Frederika Adeleida Emma
Johanna
Kawangkoan
Indonesië
30-12-1898
zonder
Baarn
1898
Toemirah
Fanny
Poerworedjo
Indonesië
15-06-1884
zonder
s-Gravenhage
1884
Adam
Aldrensi Dagmar
Binalang
Indonesië
31-10-1910
zonder
Bennekom
1910
Pahde
Elisabeth Friederika
Ambon
Indonesië
07-05-1913
zonder
Amsterdam
1913
Schenk, van
Elise Margaretha
Jakarta
Indonesië
25-09-1919
zonder
Venray
1919
Ansa
Alberthina
Menado
Indonesië
01-01-1917
zonder
Woerden
1917
Bone
Sanirah
Bogor
Indonesië
22-05-1910
zonder
Appingedam
1910
Leisann
Elisabeth
Magelang
Indonesië
20-02-1910
Huizen
1910
Tahitu
Antji Amele
Ambon
Indonesië
04-10-1908
zonder
Zaandam
1908
Tutuarima
Ida
Bandoeng
Indonesië
14-04-1932
zonder
Deventer
1932
Moenah
Alia
Poerwakarta
Indonesië
01-01-1919
zonder
Amsterdam
1919
Hehakaja
Mariana Rachel
Kota Tjane
Indonesië
05-03-1910
Vaassen
1910
Daoed
Amnah
Bandoeng
Indonesië
25-12-1885
zonder
Amsterdam
1885
Titaley
Charlotte Augustien
Magelang
Indonesië
05-08-1893
zonder
s-Gravenhage
1893
Stout
Henriette Elmire
Augustina
Makassar
Indonesië
12-09-1911
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1911
Lusikooy
Lentji
Oellath
Indonesië
17-06-1917
zonder
Barneveld
1917
Rundengan
Emma
Seulimeum
Indonesië
13-09-1905
zonder
Valkenswaard
1905
Fanggidaej
Betje Theodora
Babaoe
Indonesië
04-10-1891
zonder
Bolsward
1891
Roemalatea
Johanna
Apisano
Indonesië
02-01-1923
zonder
Appingedam
1923
Abas
Anna Maria
Surabaya
Indonesië
01-01-1912
zonder
Goor
1912
Gout
Itjih
Bogor
Indonesië
01-01-1904
zonder
Arnhem
1904
Kaija
Johanna
Tjimahi
Indonesië
24-12-1924
Bemmel
1924
Tjimi
Christina
Jakarta
Indonesië
10-05-1896
Krimpen a/d IJssel
1896
Kasim
Elisabeth
Bogor
Indonesië
06-12-1891
s-Gravenhage
1891
Moestidjan
Betty
Djember
Indonesië
01-01-1909
s-Gravenhage
1909
Joas
Mudjia
Djember
Indonesië
15-01-1931
Vaassen
1931
Marem
Mariani
Krian
Indonesië
01-01-1901
hulp in de huishouding
Voorschoten
1901
Soemari
Tawijah
Tjilatjap
Indonesië
15-07-1911
zonder
s-Gravenhage
1911
O'Keefe
Deci Lettie
Ternate
Indonesië
02-12-1924
zonder
Sneek
1924
Schulz
Freda Johanna Josephine
Jakarta
Indonesië
17-07-1908
zonder
Sittard
1908
Maspaitella
Sarah Marhina
Roetong
Indonesië
04-03-1922
Moordrecht
1922
Gasper
Emma Geertruida
Banda Neira
Indonesië
29-02-1892
zonder
s-Gravenhage
1892
Auliveld
Maria Elisabeth Soesana
Ponorogo
Indonesië
24-03-1886
zonder
Udenhout
1886
Thung
It Nio
Tjitjoeroeg
Indonesië
04-08-1908
zonder
Rotterdam
1908
Pool
Emma Florence
Jakarta
Indonesië
24-11-1897
Alblasserdam
1897
Pietersen
Anna Georgien
Lemabang
Indonesië
05-11-1895
zonder
Oosterhout
1895
Beijnon
Lotje
Jakarta
Indonesië
31-10-1896
zonder
Grave
1896
Ronkes
Jeanne Eugénie
Loemoet
Indonesië
11-06-1886
zonder
s-Gravenhage
1886
Soehaemi
Emmy
Soekaboemi
Indonesië
20-10-1914
Maastricht
1914
Moldenhauer
Roelandine
Tjiandjoer
Indonesië
18-11-1905
zonder
Breda
1905
Latuasan
Antoinette Augustine
Elizabeth
Jakarta
Indonesië
09-12-1908
zonder
Paramaribo (Suriname)
1908
Tahapary
Wilhelmina Juliana
Ambon
Indonesië
08-06-1914
zonder
Velp
1914
Poey
Jong Nio
Jakarta
Indonesië
29-08-1894
zonder
Rijswijk
1894
Reinewald
Efa Cornelia
Jakarta
Indonesië
18-10-1926
zonder
Nistelrode
1926
Tjoa
Tjie Nio
Soekaboemi
Indonesië
02-06-1907
Bennekom
1907
Fretes, de
Ludia
Mahia
Indonesië
10-12-1924
zonder
Breda
1924
Zeijl, van
Sussanna Frederika
Surabaya
Indonesië
11-06-1885
zonder
s-Gravenhage
1885
Reus, de
Dora
Ragoen
Indonesië
25-12-1907
zonder
Rotterdam
1907
Lucassen
Marie
Slawi
Indonesië
06-01-1897
zonder
Baarn
1897
Post
Emilia Louisa Francina
Jakarta
Indonesië
16-01-1891
zonder
Deventer
1891
Stenis, van
Aldonse
Pekalongan
Indonesië
02-04-1882
zonder
s-Gravenhage
1882
Croes, de
Augustine Josephine
Magelang
Indonesië
06-08-1915
zonder
Tilburg
1915
Rambelje, de la
Marguérite Reina Olga
Jakarta
Indonesië
28-08-1926
zonder
Eindhoven
1926
Paina
Bethseba
Koetaradja
Indonesië
17-08-1903
Vaassen
1903
Felchlin
Anna Theresia
Tjilatjap
Indonesië
12-07-1910
keukenhulp
Amsterdam
1910
Willems
Soepiah
Bandjar
Indonesië
06-12-1900
zonder
Breda
1900
Dharmamulja
Sulvia
Semarang
Indonesië
05-02-1907
Eindhoven
1907
Gebhardt
Karina
Surabaya
Indonesië
09-12-1903
zonder
Genua (Italië)
1903
Thio
Heang Tjieo Nio
Makassar
Indonesië
22-05-1906
keukenhulp
Amsterdam
1906
Lie
Kiem Hwa Nio
Klaten
Indonesië
13-09-1902
zonder
Almelo
1902
Tan
Poppie
Jakarta
Indonesië
24-01-1910
s-Gravenhage
1910
Ong
Giok Nio
Blitar
Indonesië
12-02-1912
zonder
Kampen
1912
Ong
Kiem Kwa Nio
Surabaya
Indonesië
08-08-1902
zonder
Rijswijk
1902
Oei
Kien Nio
Semarang
Indonesië
15-02-1915
zonder
Dieren
1915
Oey
Non Nio
Tangerang
Indonesië
16-07-1906
zonder
Soest
1906
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!