Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 23 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↑
Woonplaats
Geb.jaar
Tomasoa
Richard Elisa
Bandoeng
Indonesië
08-06-1939
administratief medewerker
Amsterdam
1939
Dantz
Danny
Surabaya
Indonesië
01-06-1950
banketbakkersknecht
Amsterdam
1950
Mailuhu
Jozias
Yogyakarta
Indonesië
20-02-1935
zonder
Amsterdam
1935
Pinto
Mimi Elikana
Bandoeng
Indonesië
01-01-1903
zonder
Amsterdam
1903
Tjoa
Liang Djien
Surabaya
Indonesië
11-01-1949
verkoper
Amsterdam
1949
Han
Soen Ie
Surabaya
Indonesië
10-07-1908
arts
Amsterdam
1908
Han
Gwat Nio
Surabaya
Indonesië
24-11-1917
[niet vermeld]
Amsterdam
1917
Wrede
Ferdinand
Kediri
Indonesië
13-02-1939
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1939
Ehrhardt
John Willem
Bandoeng
Indonesië
18-06-1941
zonder
Amsterdam
1941
Tjoa
Hin Hoat
Jakarta
Indonesië
20-09-1932
arts
Amsterdam
1932
Hiariej
Benjamin Zacharias
Saparoea
Indonesië
13-12-1897
zonder
Amsterdam
1897
Smith
Augusta
Klaten
Indonesië
11-02-1912
[niet vermeld]
Amsterdam
1912
Hiariej
Hermanus
Bandoeng
Indonesië
06-08-1940
bankemployé
Amsterdam
1940
Hiariej
Marie Elisabeth
Bandoeng
Indonesië
11-02-1930
zonder
Amsterdam
1930
Marlissa
Hendrik Andrias Heintje
Anggai
Indonesië
21-01-1932
olieman
Amsterdam
1932
Willem
Lazarus
Magelang
Indonesië
15-08-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Zain
Ghazali
Laboehan
Indonesië
21-04-1935
juridisch-economisch
medewerker
Amsterdam
1935
Körnmann
Adolf Maximiliaan
Boekittinggi
Indonesië
02-05-1926
bankbediende
Amsterdam
1926
Valk, van der
Anna Louise
Yogyakarta
Indonesië
31-07-1931
[niet vermeld]
Amsterdam
1931
Tency
Koster Doris
Jakarta
Indonesië
30-12-1915
kantoorbediende
Amsterdam
1915
Muchsin
Suratmi
Baron
Indonesië
28-03-1941
[niet vermeld]
Amsterdam
1941
Tjan
Woei Wa
Sorong
Indonesië
09-03-1948
kelner
Amsterdam
1948
Lemaire
Jules Theodore
Semarang
Indonesië
14-07-1920
kantoorbediende
Amsterdam
1920
Wakkary
Lenie Adelaide
Menado
Indonesië
17-11-1924
[niet vermeld]
Amsterdam
1924
Gan
Dwan Soen
Semarang
Indonesië
22-09-1935
economisch medewerker
Amsterdam
1935
Daalen, van
Eric Ronald Julius
Jakarta
Indonesië
07-07-1942
kantoorbediende
Amsterdam
1942
Rawie
Mohamat
Bangkalan
Indonesië
01-01-1904
zonder
Amsterdam
1904
Warella
Willem Johannes
Padang
Indonesië
02-08-1924
machinebankwerker
Amsterdam
1924
Affelen van Saemsfoort,
van
Lucie
Yogyakarta
Indonesië
18-10-1934
[niet vermeld]
Amsterdam
1934
Mitchell
Douglas Vernom
Surabaya
Indonesië
28-10-1900
verzekeringsagent en
financieel adviseur
Amsterdam
1900
Lie
Moy
Jakarta
Indonesië
15-09-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Maluw
Denny Roy
Jakarta
Indonesië
13-02-1948
scheepsbediende
Amsterdam
1948
Avé
Mae Ellen
Yogyakarta
Indonesië
19-12-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Nisim
Jimmy
Tandjong Priok
Indonesië
15-09-1925
kelner
Amsterdam
1925
Pereira
Carlo
Manokwari
Indonesië
31-10-1936
metaalbewerker
Amsterdam
1936
Varenkamp
Juliana
Djatinegara
Indonesië
13-06-1911
zonder
Amsterdam
1911
Ko
Ellen
Cheribon
Indonesië
14-03-1945
kantoorbediende
Amsterdam
1945
Doorenbosch
Liliana Elfrieda
Jakarta
Indonesië
01-04-1948
kantinebediende
Amsterdam
1948
Sipin
Akijat
Surabaya
Indonesië
16-01-1934
kok
Amsterdam
1934
Ouw
Eng Liam
Jakarta
Indonesië
09-02-1911
kantoorbediende
Amsterdam
1911
Purwanta / Pik
Eddi / Ging Hoo
Parakan
Indonesië
29-06-1912
kinderarts
Amsterdam
1912
Oetama / Oeij
Melyana / Lian Nio
Goenoeng Kentjana
Indonesië
28-03-1928
[niet vermeld]
Amsterdam
1928
Tan
Kim Tjoe
Jakarta
Indonesië
17-06-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Lim
Hwie Han
Surabaya
Indonesië
09-06-1939
directeur van een N.V.
Amsterdam
1939
Nelwan
Carel Victor
Tilburg
Indonesië
22-11-1953
zonder
Amsterdam
1953
Risakotta
Willem Frederik
Ambon
Indonesië
14-11-1901
zonder
Amsterdam
1901
Soedira
Adriaan Johannes
Bogor
Indonesië
08-02-1949
monteur
Amsterdam
1949
Bacas
Lijdia Augustina
Depok
Indonesië
11-08-1905
zonder
Amsterdam
1905
Gouw
Oen Liang
Bogor
Indonesië
08-01-1945
kelner
Amsterdam
1945
Latuperissa
Rieka
Koetaradja
Indonesië
23-03-1922
werkster
Amsterdam
1922
Suryamihardja
Ingrid Damayanti
Jakarta
Indonesië
30-08-1947
secretaresse
Amsterdam
1947
Suryamihardja
Wickey Soelaeman
Soekaboemi
Indonesië
23-07-1913
verkoper
Amsterdam
1913
Mangunkusumo
Marxomo
Bogor
Indonesië
09-04-1935
zonder
Amsterdam
1935
Rumpin
Tony
Jakarta
Indonesië
05-02-1934
samensteller
Amsterdam
1934
Lie
Tjoe Hoen
Soengei Penoeh
Indonesië
17-06-1928
boekhouder en
belastingconsulent
Amsterdam
1928
Tee
Gwan Pik
Pamekasan
Indonesië
23-04-1930
bankbediende
Amsterdam
1930
Sauman
Nani
Paroengpandjang
Indonesië
01-01-1929
kok
Amsterdam
1929
Thijssen
Cornelis Gerardus
Surabaya
Indonesië
16-05-1924
chauffeur
Amsterdam
1924
Flikkenschild
Eric Ronald
Tegal
Indonesië
23-06-1940
kantoorbediende
Amsterdam
1940
Liem
Tjiok Nio
Semarang
Indonesië
26-08-1900
zonder
Amsterdam
1900
Rhemrev
Johannes Christoffel
Tjimahi
Indonesië
26-06-1924
monteur
Amsterdam
1924
Tan
Beng Tjoe Rudy
Bandoeng
Indonesië
11-10-1949
Amsterdam
1949
Hönscheid
Eugene Maurits
Sabang
Indonesië
06-11-1936
Amsterdam
1936
Lippelt
Dora Anette
Magelang
Indonesië
09-05-1937
Amsterdam
1937
Chiam
Koon Boo
Bandoeng
Indonesië
04-01-1939
Amsterdam
1939
Oey
Ferdinand Gerrit
Menado
Indonesië
04-11-1927
Amsterdam
1927
Jap
Lenie
Jakarta
Indonesië
16-07-1936
Amsterdam
1936
Oei
Willem Evert
Ternate
Indonesië
06-03-1922
Amsterdam
1922
Tandaju
John Edward
Paloe
Indonesië
18-10-1938
Amsterdam
1938
Johannes
Sonja Sijlvia
Djombang
Indonesië
14-04-1940
Amsterdam
1940
Latunij
Saul Steven
Djatinegara
Indonesië
15-12-1932
Amsterdam
1932
Kipuw
Magdalena
Manokwari
Indonesië
23-01-1935
Amsterdam
1935
Gaspersz
Abraham
Magelang
Indonesië
25-09-1942
Amsterdam
1942
Elais
Victor
Surabaya
Indonesië
18-02-1934
Amsterdam
1934
Goey
Swan Ham
Semarang
Indonesië
16-07-1941
Amsterdam
1941
Landtow
Frans
Soekoredjo
Indonesië
18-04-1941
Amsterdam
1941
Loo
Kiem Heng Nio
Cheribon
Indonesië
02-05-1950
Amsterdam
1950
The
Pik Sin
Yogyakarta
Indonesië
01-11-1927
Amsterdam
1927
Lo
Djioe Gwat
Temanggoeng
Indonesië
29-09-1929
Amsterdam
1929
Tjan
Kian Lan
Soekaradja
Indonesië
20-11-1923
Amsterdam
1923
Wattimena
Johannes Mathijs
Wilhelmus
Ambon
Indonesië
22-01-1918
Amsterdam
1918
Liem
Khe Seng
Tegal
Indonesië
01-10-1928
Amsterdam
1928
Tan
Gwat Hoey
Boemiajoe
Indonesië
18-01-1932
Amsterdam
1932
Hoedt
Peter Richard
Jakarta
Indonesië
10-08-1946
Amsterdam
1946
Kloor, van der
Ruth Andalina Cornelia
Bangil
Indonesië
27-10-1932
Amsterdam
1932
Kloor, van der
Arie
Malang
Indonesië
14-06-1965
Amsterdam
1965
Poublon
Ernest Etiënne Paul
Menado
Indonesië
28-10-1915
Amsterdam
1915
Caspersz
Elza Laura
Bandoeng
Indonesië
22-10-1914
Amsterdam
1914
Poublon
Henry
Jakarta
Indonesië
29-09-1951
Amsterdam
1951
Poublon
Paul
Denpasar
Indonesië
27-10-1947
Amsterdam
1947
Wongsosastiko
Kaswati
Jakarta
Indonesië
01-01-1916
Amsterdam
1916
Sih
Tiok Lie
Bandoeng
Indonesië
18-10-1934
Amsterdam
1934
Bwefar
Thontje
Takar
Indonesië
06-10-1936
Amsterdam
1936
Pattipeilohij
Petrus
Semarang
Indonesië
05-03-1939
Amsterdam
1939
Noya
Magdalena Batseba
Lawe Sigala-gala
Indonesië
03-05-1943
Amsterdam
1943
Pulumahunij
Willem Johannis
Makassar
Indonesië
16-03-1918
Amsterdam
1918
Ranty
David Daniël
Semarang
Indonesië
06-11-1922
bankbediende
Amsterdam
1922
Oey
Han Beng
Jakarta
Indonesië
26-12-1933
patholoog-anatoom
Amsterdam
1933
Yap
Lian Eng
Tjiandjoer
Indonesië
04-07-1944
Amsterdam
1944
Djoyoadhiningrat
Myrnadiana
Semarang
Indonesië
30-07-1953
Amsterdam
1953
Pagina 23 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!