Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Etty
William
Ulleskelf
Engeland
geëmploijeerde op de
suikerfabriek Wringin
Anom
[niet vermeld] (voorm.
Ned.-Indië)
Müller
Emil Wilhelm
Oberneuschönburg
Duitsland
gepens. off. van
gezondheid der 1e klasse
bij het Ned. Oost-Indisch
leger
Ameide
Uhlenbeck
Dirk Jacob
Colombo
Ceylon
ridder Mil. Willemsorde
4e kl. gepens. majoor der
genie b/h Ned.-Indisch
leger
Doesburg
Lievenbruck
Johann Peter
Lechenich
Duitsland
gegageerd korporaal,
schrijver bij het leger
in Ned.-Indië
Renkum
Wienecke
Georg Julius
Nordhausen
Duitsland
officier van gezondheid
2e kl. b/h leger in
Ned.-Indië
Rotterdam
Manger
Rudolph Heinrich Wilhelm
Carl
Caub
Nassau
kapitein der infanterie
van het Ned.-Indisch
leger
s-Gravenhage
Scholl
Franz Wolfgang Friederich
Steinheim
Württemberg
officier van gezondheid
1e kl. b/h Ned.-Indisch
leger
's-Gravenhage
Bieler
Theodor Moritz
Werdershausen
Anhalt Dessau
kapitein der infanterie
van het Ned.-Indisch
leger
verblijf houdende te
Nijmegen
Booth
Thomas
Tipton graafschap
Stafford
Groot-Britannië
machinist
Winongan res. Pasoeroean
(voorm. Ned.-Indië)
Sanders
Djemila Johanna
Djember
Indonesië
11-05-1886
zonder beroep
Wassenaar
1886
Meyer
Wilhelmina Elise Agnes
Semarang
Indonesië
06-12-1881
zonder beroep
Hamburg (Duitsland)
1881
Pryce
Augusta Elizabeth
Batavia
Indonesië
25-01-1886
zonder beroep
s-Gravenhage
1886
Combé, de la
Elize Emilie Elisabeth
Tjilatjap
Indonesië
26-10-1879
zonder
s-Gravenhage
1879
Ballot
Marie
Tjiawie
Indonesië
24-01-1878
zonder beroep
Nijmegen
1878
Stenis, van
Melanie Justina
Anjer
Indonesië
10-12-1877
zonder
s-Gravenhage
1877
Stibbe
Marie Johanna
Semarang
Indonesië
29-01-1880
zonder
Amsterdam
1880
Brandes
Margaretha
Madioen
Indonesië
22-10-1918
zonder
Tilburg
1918
Metekohy
Hermine Geertrude
Bandoeng
Indonesië
04-02-1904
inpakster
Delft
1904
Tophoven
Bianka Marie Adolphine
Boeloes
Indonesië
22-11-1908
zonder
Tilburg
1908
Klöpfer
Hermientje
Surabaya
Indonesië
29-01-1907
naaister
Made
1907
Rosenquist
Lucie
Surabaya
Indonesië
25-02-1921
boekhoudster
Schiedam
1921
Glasmachter
Marcella
Jakarta
Indonesië
05-04-1936
zonder
Holten
1936
Hellwig
Johanna Cornelia
Henriëtte
Pandaän
Indonesië
07-01-1893
zonder
Wildervank
1893
Kluin
Olga
Semarang
Indonesië
25-06-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Goewie
Maria Louise Pauline
Virgine
Soerakarta
Indonesië
28-08-1875
zonder
Amstelveen
1875
Bernard
Sophia Margaretha
Banda Neira
Indonesië
06-01-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Hildenbrandt
Jetty
Jakarta
Indonesië
09-01-1910
zonder
Arcen en Velden
1910
Lefèbre
Everardina Adèle
Medan
Indonesië
11-01-1905
zonder
Hendrik Ido Ambacht
1905
Hartsteen
Florence Eveline
Semarang
Indonesië
22-02-1906
zonder
Assen
1906
Krijgsman
Hilda Wilhelmine Ennice
Medan
Indonesië
13-05-1911
inpakster
Heemstede
1911
Jacobs
Jacoba Augustine
Jakarta
Indonesië
18-09-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Klinkert
Flora Alida
Blitar
Indonesië
08-11-1896
zonder
Amsterdam
1896
Hermanus
Louise Henriëtte
Djombang
Indonesië
06-03-1910
zonder
's-Gravenhage
1910
Frederiksz
Elviere Georgine
Gombong
Indonesië
27-12-1912
zonder
Maastricht
1912
Baro
Decideria Johanna
Yogyakarta
Indonesië
10-10-1914
zonder
Maastricht
1914
Pasman
Constance
Banjumas
Indonesië
12-09-1896
hoofdtelefoniste
Jakarta
1896
Greve, de
Cornelia Maria Lijdie
Jakarta
Indonesië
14-08-1897
typiste
s-Gravenhage
1897
Siegers
Maria Jacomina
Saparoea
Indonesië
30-10-1908
zonder
Hoogkerk
1908
Wichen, van
Helena Christina
Jakarta
Indonesië
05-10-1921
schrijver bij het
Ministerie van Oorlog
Monster
1921
Morel
Hilda Elisabeth
Surabaya
Indonesië
12-04-1892
zonder
Santpoort
1892
Eschweiler
Maggy Erna
Kediri
Indonesië
22-03-1903
zonder
Groningen
1903
Loomeijer
Susanna Helena Adelina
Malang
Indonesië
05-09-1904
zonder
Venlo
1904
Frederik
Augustina
Makassar
Indonesië
27-08-1908
werkster
s-Gravenhage
1908
Bendsneyder
Maria Louise
Gorontalo
Indonesië
11-07-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Zuidema
Louise Petronella
Djatinegara
Indonesië
08-07-1908
zonder
Groningen
1908
Fransz
Wilhelmina
Surabaya
Indonesië
25-12-1898
zonder
Deventer
1898
Freichmann
Alma
Batoe Bahra
Indonesië
18-04-1900
zonder
Geleen
1900
Oh
Tien Nio
Semarang
Indonesië
22-03-1905
zonder
Doorwerth
1905
Velden, van der
Rosalia Theodora
Pasoeroean
Indonesië
11-04-1912
typiste
Amsterdam
1912
Tijn, van
Carolina
Padang
Indonesië
29-10-1896
ambtenares
Jakarta
1896
Saulus
Francine
Padang
Indonesië
22-10-1896
zonder
Rotterdam
1896
Dongen, van
Julliette Beatrice
Bogor
Indonesië
08-07-1903
zonder
Breda
1903
Lottum, van
Amalia Theresia
Tjilatjap
Indonesië
11-06-1882
zonder
Alkmaar
1882
Callebaut
Richilde Mathilde
Gondanglegi
Indonesië
13-10-1923
schrijver op
arbeidsovereenkomst bij
het Min. van
Maatschappelijk Werk
Delft
1923
Samida
Sarina
Poerwokerto
Indonesië
01-01-1919
kokkin
s-Gravenhage
1919
Krafft
Eustochia
Jakarta
Indonesië
25-02-1899
zonder
Middelburg
1899
Abderhalden
Meta
Jakarta
Indonesië
04-08-1910
kantoorbediende
s-Gravenhage
1910
Giesker
Christina Wilhelmina
Bandoeng
Indonesië
13-10-1894
zonder
Amsterdam
1894
Maphar
Johanna Cornelia
Bandoeng
Indonesië
10-01-1906
zonder
Oosterbeek
1906
Artillact Brill, d'
Semarang
Semarang
Indonesië
02-12-1874
zonder
Groningen
1874
Soesman
Elly Mathilde Johanna
Loemadjang
Indonesië
13-05-1914
kantoorbediende
Enschede
1914
Bookelaar
Marie Elsa
Surabaya
Indonesië
05-10-1914
zonder
Leidschendam
1914
Herckenrath
Susanna Theodora Maria
Medan
Indonesië
05-09-1885
zonder
Hochheim aan de Main
(Duitsland)
1885
Dayers
Emelie
Probolinggo
Indonesië
04-10-1897
zonder
Groesbeek
1897
Hetharia
Magdalena Augustina
Cornelia
Ambon
Indonesië
24-06-1909
verpleegster
s-Gravenhage
1909
Berens
Frederika Julia
Makassar
Indonesië
04-05-1894
zonder
Rotterdam
1894
Bladeren, van
Johanna Adriana
Tjilatjap
Indonesië
15-06-1907
zonder
Deurne
1907
Misseijer
Adella Kosia
Depok
Indonesië
16-04-1893
zonder
Groningen
1893
Langen
Antoinette Louise
Pekalongan
Indonesië
03-08-1913
zonder
Velp
1913
Hommes
Emilie Hermine Johanna
Kajoe Tanam
Indonesië
05-04-1890
zonder
Enschede
1890
Marcks
Robertine Wilhelmine
Mathilde
Tandjong Balei
Indonesië
15-11-1904
zonder
Amsterdam
1904
Bruining
Gerardina Annette
Carolina
Jakarta
Indonesië
12-09-1903
zonder
Leeuwarden
1903
Massing
Louisa Mathilde
Gorontalo
Indonesië
15-09-1908
hulp in de huishouding
Haarlem
1908
Locollo
Bernardina Sophia Leonora
Magelang
Indonesië
07-03-1911
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1911
Soeleiman
Soeliana
Ngandjoek
Indonesië
08-08-1919
fabrieksarbeidster
s-Gravenhage
1919
Macaré
Loekie
Jakarta
Indonesië
11-04-1939
leerling-naaister
Hilversum
1939
Senff
Julia Aurora Wilhelmina
Surabaya
Indonesië
29-05-1909
fabrieksarbeidster
Zevenaar
1909
Davidsz
Alice
Surabaya
Indonesië
10-06-1922
kantoorbediende
Rotterdam
1922
Argoud
Jeanne Alice
Tjiandjoer
Indonesië
05-11-1901
naaister
Rotterdam
1901
Kater, de
Augestina Julia
Boelecomba
Indonesië
19-07-1903
zonder
Zeist
1903
Wijnands
Odilia Elvira
Surabaya
Indonesië
05-02-1904
zonder
Zeist
1904
Braam, van
Aegidine Mirjam
Blitar
Indonesië
09-01-1898
privé-secretaresse en
vertaalster
San Sebastian (Spanje)
1898
Thoeng
Netty
Makassar
Indonesië
23-08-1927
adjunct-commies bij de
gem. Amsterdam
Amsterdam
1927
Klützow
Eleonora Everdina Emille
Banda Neira
Indonesië
02-10-1896
zonder
Jakarta
1896
Wall, van de
Clara Nangeline
Jakarta
Indonesië
11-07-1911
s-Gravenhage
1911
Wetterman
Gerda Theodora
Ngandjoek
Indonesië
06-01-1917
zonder
Surabaya (O. Java)
1917
Bodenstaff
Melphine Adolphine
Soerakarta
Indonesië
26-12-1895
zonder
Puiflijk
1895
Catenius
Augusta Jacqueline
Surabaya
Indonesië
27-04-1909
zonder
s-Gravenhage
1909
Chauvigny de Blot, de
Engelina Jacoba
Poerworedjo
Indonesië
23-06-1886
zonder
Dordrecht
1886
Deun, van
Anna
Malang
Indonesië
18-06-1886
zonder
s-Gravenhage
1886
Melle, van
Maria
Koetaradja
Indonesië
28-06-1898
zonder
Den Dolder
1898
Grillet
Emma Wilhelmina
Jakarta
Indonesië
20-06-1896
zonder
Breda
1896
Horsting
Carry
Bandoeng
Indonesië
15-07-1925
steno-typiste
Amsterdam
1925
Alie
Mohamad
Medan
Indonesië
07-07-1927
fabrieksarbeider
Amsterdam
1927
Oeij
Liok Hok Ferry
Jakarta
Indonesië
19-03-1948
Rotterdam
1948
Lie
Erlien Gwat Hoa Nio
Semarang
Indonesië
31-05-1929
Rotterdam
1929
Pattikawa
Thomas
Oma-Saparoea
Indonesië
23-12-1903
fabrieksarbeider
Leiden
1903
Nahumury
Martin Meljanis Selvianus
a/b m.s.
"Asturias"
26-04-1951
Ede
1951
Iskander
Willem
Tanah Batoe
Bacas
Sara Rachel Mina
Buitenzorg
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!