Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↓
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Tiwon
Cyril Maximiliaan
Bandoeng
Indonesië
29-08-1929
kantoorbediende
Utrecht
1929
Tiwo
Marten Joseph
Klaten (Midd. Java)
Titus
Benny Arthur
Djatinegara
Indonesië
03-12-1926
timmerman
Delfzijl
1926
Titus
Benjamin
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Titus
Daniël
Cheribon (W. Java)
Titirloloby
Charlotta
Adaoet
Indonesië
13-09-1924
Twello
1924
Titiheru
Elias
Ambon
Indonesië
23-05-1923
kantoorbediende
Haarlem
1923
Titiheru
Marthinus
Jakarta
Indonesië
13-05-1935
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1935
Titiheru
Adriana Marthina
Josephina
Noesalaoet
Indonesië
06-10-1948
Alphen a/d Rijn
1948
Titiheru
Alexandrina
Leihitoe
Indonesië
13-08-1907
Tiel
1907
Titiheru
Rosina
Djatinegara
Indonesië
17-07-1917
zonder
Alphen a/d Rijn
1917
Titiheru
Petrus
Ambon
Indonesië
23-05-1923
Middelburg
1923
Titiheru
Levina
Leinitoe
Indonesië
03-03-1931
Oost Souburg
1931
Titihalawa
Constantia
Tala
Indonesië
11-01-1929
Kampen
1929
Titihalawa
Doortje
Makariki
Indonesië
08-05-1941
Maastricht
1941
Titihalawa
Martin George
Amahai
Indonesië
04-04-1943
bankwerker
Nijverdal
1943
Titihalawa
Theodorus
Makariki
Indonesië
15-12-1901
zonder
Nijverdal
1901
Titiahij
Melkianoes
Koeta Radja
Titi
Doortje
Jakarta
Indonesië
15-07-1929
Geleen
1929
Titawanoe
Eliazar
Piroe op Ceram
Indonesië
21-10-1933
monteur
Utrecht
1933
Titawano
Frans Willem
Langsa
Indonesië
29-02-1944
lasser
Almelo
1944
Titawano
Rudolf Eduard
Koetaradja
Indonesië
05-05-1940
Eindhoven
1940
Titawano
Hermanus
Tjimahi
Indonesië
21-03-1906
schrijver bij het
Commissariaat voor
Ambonezenzorg
Westerbork
1906
Titawano
Dirk George
Koetaradja
Indonesië
12-02-1942
Deventer
1942
Titawano
Melianus Johannes
Padang Siantar
Indonesië
28-05-1946
Almelo
1946
Titawano
Paul Frederik
Magelang
Indonesië
03-08-1912
zonder
Enschede
1912
Titawanno
Marcus
Semarang
Indonesië
01-09-1950
Leeuwarden
1950
Titawanno
Johannis
Piroe
Indonesië
30-06-1927
Oosterwolde
1927
Titarsoley
John Charles
Jakarta
Indonesië
02-09-1936
leerling-drukker
Groningen
1936
Titarsolej
Johanna
Jakarta
Indonesië
06-01-1910
onderwijzeres
Zevenaar
1910
Titarsolej
Johannes Adrianus
Jakarta
Indonesië
28-01-1908
sergeant der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Arnhem
1908
Titarsolej
Daniël Hermanus
Batavia
Titarsolej
Karel
Pekalongan
Indonesië
20-04-1914
boekhouder
Soesterberg
1914
Titarsole
Alexandrina
Baoe-Baoe
Indonesië
10-08-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Titarsole
Jacob
Baoe-Baoe
Indonesië
25-09-1930
Gouda
1930
Titarsole
David
Lilibooi
Indonesië
20-05-1913
Assen
1913
Titarsole
Martha
Pare-Pare
Indonesië
26-04-1947
Winterswijk
1947
Titarsole
Jakob
Bandoeng
Titarsole
Johannis
Amboina
Titarsole
Mozes
Makassar
Titarsole
Edwien Marie
Makassar
Titarsole
Eugenie Magdalena
Makassar
Titarsole
Reinhardt Maurits
Makassar
Titarsole
Benjamin
Surabaya
Indonesië
12-04-1941
Barneveld
1941
Titaly
Carel Lodewijk
Gondang-Lipoero
(Djokjakarta)
Titaly
Christiena
Gondang-Lipoero
(Djokjakarta)
Titaly
Henrie
Gondang-Lipoero
(Djokjakarta)
Titaly
Christiena
Gondang Lipoero
Indonesië
30-06-1912
Boxtel
1912
Titalouw
Armelos
Batavia-Centrum
Titaley
Efraim
Saparoea
Indonesië
05-05-1908
zonder
Leerdam
1908
Titaley
Dolvina Naomie
Talang Betoetoe
Indonesië
10-11-1947
Tiel
1947
Titaley
Leonard
Surabaya
Indonesië
17-04-1934
Ochten
1934
Titaley
Paulus Hendrik
Jakarta
Indonesië
02-09-1918
fabrieksarbeider
Breda
1918
Titaley
Carolina
Piroe
Indonesië
09-08-1947
typiste
Leerdam
1947
Titaley
Nora Neeltje
Ouw
Indonesië
30-11-1946
lerares huishoudschool
Jaarsveld
1946
Titaley
Frans Petrus
Ouw
Indonesië
10-04-1916
fabrieksarbeider
Bemmel
1916
Titaley
Petrus Abraham
Yogyakarta
Titaley
Anatje Calartji
Magelang
Titaley
Augustinus
Djatiroto (Pasoeroean)
Titaley
Augustinus
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Titaley
Charlotte Augustien
Magelang
Indonesië
05-08-1893
zonder
s-Gravenhage
1893
Titaley
Hobertina
Tarakan
Indonesië
29-10-1947
Breda
1947
Titaley
Marcus
Hoelalioe
Indonesië
28-02-1954
Tiel
1954
Titalessy
Carolina Mariana
Magelang
Indonesië
04-01-1892
s-Hertogenbosch
1892
Titalessij
Benjamina
Bandoeng
Titalessij
Antonie Jacobus Emile
Bandoeng
Titalessi
Jacoba
Meester Cornelis (W.
Java)
Titalepta
Ferdinand
Semarang
Indonesië
20-08-1932
korporaal bij de Kon.
Landmacht
Marrum
1932
Titalepta
Johannes Lukas
Magelang
Indonesië
04-06-1900
zonder
Marrum
1900
Titalepta
Edith Mary
Semarang
Indonesië
03-01-1934
leerling-verpleegster
Assen
1934
Titalepta
Johannes Lukas
Rembang (Midd. Java)
Titalepta
David
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Titalepta
Frederik Hendrik
Sanana (Molukken)
Titalepta
Christiaan Robert
Magelang
Titalepta
Izak
Poerworedjo
Indonesië
20-11-1920
rijkswerkman
Steenwijk
1920
Titaleij
Vera Geraldine Henriette
Semarang
Indonesië
26-04-1938
[niet vermeld]
Budel
1938
Titaleij
Weinand Dominggos
Makassar
Titaleij
Johanna
Makassar
Titaleij
Hendrik
Palembang, Sumatra
Titaleij
Johannis Jacobus
Bandoeng
Titaleij
Elisabeth Martha
Bandoeng
Titaleij
Cornelis
Saparoea (Molukken)
Titaleij
Hendrik Johan
Saparoea (Molukken)
Titaleij
Domingggoes Ergerinus
Saparoea (Molukken)
Titaleij
Martha Juliana
Saparoea (Molukken)
Titaleij
Pieter Elia
Batavia-Centrum
Titaleij
Albert Paulus
Surabaya (O. Java)
Titaleij
Marcus Zadrak
Surabaya (O. Java)
Titaleij
Eliza Urbanus
Batavia
Titaleij
Josephine Anthonette
Rachel
Batavia
Titaleij
Juliana Veronica
Batavia
Titaleij
Johanna
Surabaya (O. Java)
Titaleij
Anthonie
Poerworedjo
Indonesië
03-08-1920
korporaal der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Breda
1920
Titalauw
Constansa
Menado
Indonesië
18-07-1923
Eerbeek
1923
Titalauw
Magdalena
Soekaboemi
Indonesië
02-05-1950
Amsterdam
1950
Titahena
Julius
Ouw
Indonesië
20-07-1917
fabrieksarbeider
Culemborg
1917
Titahena
Martha
Ambon
Indonesië
15-03-1946
kleuterleidster
Culemborg
1946
Titahena
Josepina Maria
Tjimahi
Indonesië
19-01-1951
naaister
Culemborg
1951
Titahena
Nicolaas
Makassar
Indonesië
07-11-1947
Culemborg
1947
Titahena
Alexander
Semarang (Midd. Java)
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!