Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↑
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Akoean
Aida
Banjermasin
Wazar
Aida Junizar
Manggar (Amboina)
Heim
Aida Wilhelmina
Semarang
Indonesië
14-04-1897
zonder
Puiflijk
1897
Liem
Aij Lien
Surabaya
Indonesië
06-11-1954
Rijswijk
1954
Tjia
Aij Nio
Semarang (Midd. Java)
Tjoa
Aij Nio
Yogyakarta
Tjoe
Aij Nio
Bandoeng
Tjiam
Aij Tjiong
Keboemen
Indonesië
07-12-1941
arts
Capelle a/d IJssel
1941
Khoe
Aij Tjoe
Cheribon
Indonesië
13-09-1945
zonder
Utrecht
1945
Soebana
Ainoen Djarijah
Bandoeng
Indonesië
14-07-1949
Apeldoorn
1949
Tadjoedin
Aisha
Batavia
Meka
Ajoeb
Tjimahi
Indonesië
05-10-1930
kantoorbediende
Alphen a/d Rijn
1930
Vilmont
Ajoeb
Surabaya (O. Java)
Febie
Ajub
Ohoiraut
Indonesië
30-04-1944
Zevenaar
1944
Wurangian
Ajub
Batavia
Pauw
Ajub Jacob
Magelang
Indonesië
31-05-1906
stationschef
Jatinegara (W. Java)
1906
Pauw
Ajub Jacob
Ond. Troetjoek
(Soerakarta)
Pirsouw
Ajup Lucas Karel Salmon
Piroe op Ceram
Indonesië
01-08-1924
fabrieksarbeider
Haarlem
1924
Pattiwaël
Akdalina
Tjimahi (W. Java)
Rotty
Akij Joyce
Bandoeng
Indonesië
09-05-1946
Spijkenisse
1946
Sipin
Akijat
Surabaya
Indonesië
16-01-1934
kok
Amsterdam
1934
Lim
Akoei (Anton)
Koeta Radja
Tetelepta
Aksamina
Banjermasin
Indonesië
06-06-1949
werkzaam bij 's-Rijks
belastingen
Leerdam
1949
Luhukay
Aksamina
Yogyakarta
Talaperu
Aksamina
Amboina
Titaheluw
Aksamina
Makassar
Gaspersz
Aksamina
Seri
Indonesië
09-12-1922
Venlo
1922
Serhalawan
Aksamina Elsina Juliana
Surabaya
Indonesië
03-06-1938
Oosterwolde
1938
Loupatty
Aksamina Sara
Koetaradja
Indonesië
06-05-1905
huishoudster
s-Gravenhage
1905
Simandjuntak
Akup
Tapanoeli
Indonesië
27-09-1918
fabrieksarbeider
Zutphen
1918
Reusz
Aladár Andor Henrik
Frisyes Ráthonyi
Boedapest
Hongarije
11-03-1908
veldassistent
de onderneming Kwala
Mentjirim
1908
Banse
Alagonda Augustine
Makassar
Indonesië
15-08-1946
Haarlem
1946
Ramlan
Alan
Soebang
Indonesië
15-07-1918
administratief ambtenaar
C 3e klasse bij het
Ministerie van Oorlog
Dordrecht
1918
Wairata
Albert
Amboina
Indonesië
24-04-1927
zonder
Noordwijk aan Zee
1927
Sapasuru
Albert
Poerworedjo
Indonesië
30-04-1928
technisch administrateur
Huizen
1928
Kooymans
Albert
Jakarta
Indonesië
25-12-1938
hulp-vakarbeider
Sneek
1938
Paliama
Albert
Seri Sore Serani
Indonesië
26-04-1907
fabrieksarbeider
Moordrecht
1907
Kessel
Albert
Surabaya
Indonesië
09-11-1927
röntgentechnicus
Oisterwijk
1927
Maspaitella
Albert
Sawah Loento
Indonesië
06-06-1931
zonder
Amsterdam
1931
Timisela
Albert
Wassoe
Indonesië
21-03-1924
elektrisch lasser
Alphen a/d Rijn
1924
Tjoa
Albert
Jakarta
Indonesië
10-07-1935
fabrieksarbeider
Soest
1935
Unawekla
Albert
Dobo
Indonesië
12-04-1929
Oost Souburg
1929
Pollatu
Albert
Ambon
Indonesië
04-05-1938
Breda
1938
Horst, van der
Albert
Madioen
Indonesië
03-04-1938
papierbewerker
Nijmegen
1938
Hallatu
Albert
Karoeni
Indonesië
25-04-1927
bankwerker-lasser
Wormerveer
1927
Beckers
Albert
Lembang
Indonesië
20-05-1923
Zeist
1923
Creutzburg
Albert
Loemadjang
Indonesië
20-05-1911
magazijnbediende
Doetinchem
1911
Kadmaijer
Albert
Wetngil
Indonesië
17-03-1927
Groesbeek
1927
Capelle, van
Albert
Bandoeng
Indonesië
12-09-1921
tuindersknecht
Leersum
1921
Rijborz
Albert
Kaliwoengoe
Indonesië
04-12-1923
automonteur
Boxtel
1923
Yzelman
Albert
Semarang
Indonesië
17-06-1925
arbeider
Doesburg
1925
Mohr
Albert
Bremen
Duitsland
[niet vermeld]
Batavia
Cooke
Albert
Singapore
18-09-1892
klerk
Batavia
1892
Früh
Albert
Marweil
Zwitserland
11-01-1878
sergeant-majoor-geweermaker
Meester Cornelis (W.
Java)
1878
Bloch
Albert
Gödöllö
Hongarije
21-07-1891
Gouvernementsarts
Pangkalpinang (voorm.
Ned.-Indië)
1891
Priegelaar
Albert
Bogor
Indonesië
07-08-1930
drosser
Enschede
1930
Hunsinger
Albert
Karang-Anom
Indonesië
16-09-1925
1e luitenant bij de Kon.
Landmacht
Ede
1925
Adriaan
Albert
Magelang
Ekel
Albert
Magelang
Goewie
Albert
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Heyde, van der
Albert
Semarang (Midd. Java)
Jonathans
Albert
Depok (W.Java)
Kailuhu
Albert
Makassar
Langitan
Albert
Benkoelen
Lelemboto
Albert
Ternate (Molukken)
Makalew
Albert
Modjokerto (O. Java)
Meijke
Albert
Padang
Pantouw
Albert
Manado
Serhalawan
Albert
Surabaya (O. Java)
Tan
Albert
Banjermasin
Tjia
Albert
Singaradja
Warokka
Albert
Geen wp. vermeld
Oroh
Albert
Woewoek
Indonesië
19-12-1902
keukenknecht
s-Gravenhage
1902
Siebeler
Albert
Ambarawa
Indonesië
03-01-1915
kapitein bij de Kon.
Landmacht
Utrecht
1915
Mailissa
Albert
a/b s.s.
"Asturias"
24-04-1951
Hoogkerk
1951
Michiels
Albert
Toegoe
Indonesië
21-09-1928
landbouwer
Slootwijk (Suriname)
1928
Knegt
Albert
Banjoewangi
Indonesië
21-06-1930
Rozenburg
1930
Vandeursen
Albert
Tjitatah
Indonesië
27-11-1929
chauffeur der eerste
klasse bij de Kon. Marine
s-Gravenhage
1929
Ingen, van
Albert
Bandoeng
Indonesië
11-11-1942
fabrieksarbeider
Zwolle
1942
Winter
Albert
Surabaya
Indonesië
14-11-1958
Budel
1958
Rawan
Albert
Pekelongan
Indonesië
10-04-1935
Farmsum
1935
Ratha
Albert
Poerwakarta
Indonesië
10-04-1925
zonder
Arnhem
1925
Kailuhu
Albert
Makassar
Indonesië
13-04-1923
ambtenaar bij de Korps
Rijkspolitie
Breda
1923
Sleebos
Albert
Surabaya
Indonesië
23-03-1922
magazijnbeheerder
Rotterdam
1922
Amanupunjo
Albert Abraham
Meester Cornelis (W.
Java)
Nunumete
Albert Abraham
Amboina
Holle
Albert Adam
Ambon
Indonesië
05-04-1938
Culemborg
1938
Meijer
Albert Adriaan
Surabaya
Indonesië
28-12-1922
zonder
Appingedam
1922
Lisapalij
Albert Albertus
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Halatoe
Albert Alexander
Amboina
Inkiriwang
Albert Alexander Frans
Joseph
Pekalongan (Midd. Java)
Berends
Albert André
Bandoeng
Indonesië
05-11-1929
fabrieksarbeider
Deurne
1929
Fillet
Albert Antonius Alphonsus
Jakarta
Indonesië
01-09-1915
textielarbeider
Apeldoorn
1915
Giroth
Albert August
Malang
Indonesië
09-09-1932
bankemployé
Amsterdam
1932
Mathieu
Albert August
Magelang
Lapré
Albert August Michel
Bangkalan
Indonesië
11-08-1909
zonder
Nijmegen
1909
Tangkilissan
Albert Bastiaan
Christiaan
Gorontalo (Menado)
Dechène
Albert Bernard
Poerwakarta
Indonesië
21-10-1923
uitvoerder
Bennekom
1923
Jonathans
Albert Bernard
Jakarta
Indonesië
26-11-1916
zonder
Groningen
1916
Duijshart
Albert Bernard Cornelis
Kertosono
Indonesië
31-07-1923
fabrieksarbeider
Dordrecht
1923
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!