Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 368 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↑
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Lim
It Nio
Boekittinggi
Indonesië
24-10-1906
[niet vermeld]
Bennekom
1906
Lekahena
Eliseba
Pontianak
Indonesië
31-07-1924
[niet vermeld]
Breukelen
1924
Tapilatu
Neltjie
Djatinegara
Indonesië
10-11-1936
[niet vermeld]
Vaassen
1936
Siahaya
Marthina
Saumlaki
Indonesië
16-05-1923
[niet vermeld]
Deventer
1923
Waas
Wilhelmina Augustina
Ambon
Indonesië
24-12-1945
[niet vermeld]
Nijmegen
1945
Jelmaf
Penina
Ohoira
Indonesië
26-01-1932
[niet vermeld]
Zevenaar
1932
Coldenhoff
Elsa Adolphine
Cheribon
Indonesië
22-05-1912
[niet vermeld]
Enschede
1912
Unenor
Barselina
Tepa Besar
Indonesië
08-11-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Bitar
Mientje
Pontianak
Indonesië
23-02-1920
[niet vermeld]
Vught
1920
Jacobs
Christina Penina
Samate
Indonesië
05-05-1921
[niet vermeld]
Veenendaal
1921
Queljoe, de
Carolina
Ambon
Indonesië
06-06-1938
[niet vermeld]
Leiden
1938
Wattimena
Christina
Waingapoe
Indonesië
11-06-1939
[niet vermeld]
Barneveld
1939
Potoruw
Augustina
Tangerang
Indonesië
16-03-1937
[niet vermeld]
Vaassen
1937
Latupeirissa
Fransina Maria
Poerworedjo
Indonesië
06-12-1934
[niet vermeld]
Wierden
1934
Reawaruw
Juliana Josina
Waai
Indonesië
08-07-1935
[niet vermeld]
Enschede
1935
Leatemia
Derika Maria
Saparoea
Indonesië
18-05-1942
[niet vermeld]
Maastricht
1942
Upessy
Carolina Saantje
Magelang
Indonesië
16-09-1934
[niet vermeld]
Moordrecht
1934
Sahetapy
Martha
Surabaya
Indonesië
06-02-1942
[niet vermeld]
Barneveld
1942
Egmond, van
Silvia Eugenie
Bandoeng
Indonesië
05-04-1942
[niet vermeld]
Eindhoven
1942
Toisutta
Carolina
Jakarta
Indonesië
12-09-1911
[niet vermeld]
Barneveld
1911
Patty
Pietersina
Nolloth
Indonesië
05-10-1919
[niet vermeld]
Breukelen
1919
Pattinasarany
Adriana Lebora
Bandoeng
Indonesië
17-08-1932
[niet vermeld]
Vaassen
1932
Tomina
Elisabeth
Poerworedjo
Indonesië
13-04-1930
[niet vermeld]
Vaassen
1930
Misni
Lenora
Tangoel-Djember
Indonesië
01-02-1930
[niet vermeld]
Vaassen
1930
Johannes
Tabita Elisabeth
Malang
Indonesië
03-02-1938
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1938
Sahetapy
Augustina
Magelang
Indonesië
10-08-1936
[niet vermeld]
Leerdam
1936
Oei
Kiok Hiang
Surabaya
Indonesië
07-11-1930
[niet vermeld]
Rotterdam
1930
Hadiwidjojo
Sulijah
Semarang
Indonesië
17-09-1938
[niet vermeld]
Apeldoorn
1938
Taja
Betselina
Tretes
Indonesië
29-07-1933
[niet vermeld]
Huizen
1933
Lekatompessy
Arnold Eduard
Epe
Nederland
06-04-1959
[niet vermeld]
Huizen
1959
Loppies
Dina
Latoehalat
Indonesië
26-02-1914
[niet vermeld]
Leerdam
1914
Wairata
Magdalena
Roemahkai
Indonesië
13-09-1903
[niet vermeld]
Oost en West Souburg
1903
Siwalette
Wilhelmina
Koetaradja
Indonesië
18-11-1936
[niet vermeld]
Woerden
1936
Werinussa
Johanna
Koetaradja
Indonesië
14-03-1920
[niet vermeld]
Culemborg
1920
Siwalette
Constance
Soelie
Indonesië
11-04-1915
[niet vermeld]
Breda
1915
Serhalawan
Maritji Helena
Banjermasin
Indonesië
06-05-1919
[niet vermeld]
Culemborg
1919
Semi
Dominggas
Semarang
Indonesië
19-10-1930
[niet vermeld]
Moordrecht
1930
Wouters
Margaretha
Modjokerto
Indonesië
12-09-1930
[niet vermeld]
Amstelveen
1930
Thijs
Eveline Georgine
Surabaya
Indonesië
24-03-1936
[niet vermeld]
Heerlen
1936
Liem
Annie Nio
Koedjonmanis
Indonesië
04-03-1916
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1916
Tan
Kiauw Nio
Surabaya
Indonesië
24-03-1909
[niet vermeld]
Tilburg
1909
Petitjean
Henriëtte Marie
Tangerang
Indonesië
09-11-1926
[niet vermeld]
De Steeg
1926
Marcel
Louise Zelia
Fak Fak
Indonesië
02-08-1924
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1924
Roquas
Elvire Martine
Ponorogo
Indonesië
07-03-1913
[niet vermeld]
Soesterberg
1913
Casand, van
Joyce
Jakarta
Indonesië
27-10-1935
[niet vermeld]
Nijmegen
1935
Manuel
Reri Amalia
Tegal
Indonesië
03-02-1934
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1934
Hinne
Godefriedus Christiaan
Jakarta
Indonesië
17-01-1952
[niet vermeld]
Enschede
1952
Hinne
Paula
Jakarta
Indonesië
17-12-1949
[niet vermeld]
Enschede
1949
Hinne
Rinaldiny
Bogor
Indonesië
15-09-1953
[niet vermeld]
Enschede
1953
Isakh
Yvonne Alice
Den Pasar
Indonesië
21-06-1930
[niet vermeld]
Utrecht
1930
Kamsana
Theresia Leonie
Padang Pandjang
Indonesië
25-08-1930
[niet vermeld]
Zuthpen
1930
Karmo
Muhati
Bandoeng
Indonesië
16-10-1924
[niet vermeld]
Haarlem
1924
Bruyn, de
Betty
Jakarta
Indonesië
06-12-1905
[niet vermeld]
Dordrecht
1905
Bacas
Sophie Margaretha
Depok
Indonesië
02-05-1931
[niet vermeld]
Drachten
1931
Simanu
Helena Suzanna
Denpasar
Indonesië
13-05-1925
[niet vermeld]
Hengelo
1925
Ripassa
Willy
Surabaya
Indonesië
16-12-1929
[niet vermeld]
De Steeg
1929
Sahusilawane
Paulina Martha
Saparoea
Indonesië
25-05-1927
[niet vermeld]
Rotterdam
1927
Mardjoen
Neltje
Lamloh
Indonesië
23-08-1924
[niet vermeld]
Tilburg
1924
Kühr
Josephine Augusta
Djatinegara
Indonesië
05-06-1939
[niet vermeld]
Harlingen
1939
Bond
Johanna Elise
Jakarta
Indonesië
06-03-1909
[niet vermeld]
Vaals
1909
Petitjean
Amalia Georgine
Tangerang
Indonesië
08-07-1918
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1918
Ing
Annie
Jakarta
Indonesië
01-01-1934
[niet vermeld]
Breda
1934
Djasman
Larah
Malang
Indonesië
15-04-1909
[niet vermeld]
Dordrecht
1909
Thio
Mer Nio
Tangerang
Indonesië
15-02-1923
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1923
Manengkey
Marie Martien
Pondang-Tombasian
Indonesië
01-03-1932
[niet vermeld]
Utrecht
1932
Rukajah
Siti
Tjibatoe
Indonesië
13-09-1930
[niet vermeld]
Den Dolder
1930
Martin
Marjati Augustini
Tjibatoe
Indonesië
15-08-1954
[niet vermeld]
Den Dolder
1954
Gilhuys
Emma
Bogor
Indonesië
07-05-1932
[niet vermeld]
Oosterbeek
1932
Khouw
Tjioeij Hoa
Bandoeng
Indonesië
09-08-1935
[niet vermeld]
Maastricht
1935
Laksana
Enok Siti Hasanah
Lembang
Indonesië
04-04-1937
[niet vermeld]
Appingedam
1937
Roodbol
Toetie Rebecca
Semarang
Indonesië
04-09-1941
[niet vermeld]
Nistelrode
1941
Manuhutu
Juliana Octovina
Djatinegara
Indonesië
20-06-1933
[niet vermeld]
Sittard
1933
Wacanno
Helena Regina
Keboemen
Indonesië
17-01-1935
[niet vermeld]
Sittard
1935
Schumacher
Christine
Madioen
Indonesië
17-06-1928
[niet vermeld]
Melick
1928
Kalpani
Soenarmi
Bandoeng
Indonesië
18-03-1915
[niet vermeld]
Berg en Dal
1915
Amanupunjo
Augustine Johanna
Charlotte
Djatinegara
Indonesië
28-07-1932
[niet vermeld]
Berg en Dal
1932
Marteau
Aufriede Christine
Poerwokerto
Indonesië
25-12-1930
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1930
Müller
Renate Elly
Surabaya
Indonesië
30-09-1937
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1937
Tie
Stella
Jakarta
Indonesië
19-09-1929
[niet vermeld]
Doetinchem
1929
Mokoagouw
Tientje
Belangpidir
Indonesië
02-03-1926
[niet vermeld]
Handel
1926
Proost
Dorothea Irene
Yogyakarta
Indonesië
26-12-1940
[niet vermeld]
Rotterdam
1940
Lipet
Ni Made
Denpasar
Indonesië
16-08-1930
[niet vermeld]
Rotterdam
1930
Lichtleitner
Ludwieg Alvis
Tandjoeng Enim
Indonesië
11-07-1938
[niet vermeld]
verblijvende in de
Verenigde Staten van
Amerika
1938
Freund
Julliette Eugenie
Tjilatjap
Indonesië
23-04-1905
[niet vermeld]
Sao Paolo (Brazilië)
1905
Dias
Maria Dora
Laboeha
Indonesië
10-01-1930
[niet vermeld]
Dordrecht
1930
Horsting
Maria Louise
Yogyakarta
Indonesië
29-06-1936
[niet vermeld]
Meppel
1936
Tan
Djoen Ie Nio
Djombang
Indonesië
27-05-1938
[niet vermeld]
Haarlem
1938
Kukupessy
Francina
Makassar
Indonesië
17-05-1939
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1939
Kalalo
Elfrida Emilia
Menado
Indonesië
21-10-1922
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1922
Joseph
Fransina
Ambon
Indonesië
13-06-1929
[niet vermeld]
Assen
1929
Oei
Njo Nja
Tandjoengbalai
Indonesië
23-08-1930
[niet vermeld]
Deventer
1930
Huliselan
Corlina
Saparoea
Indonesië
09-11-1937
[niet vermeld]
Huizen
1937
Sekewael
Batseba
Oma
Indonesië
21-02-1906
[niet vermeld]
Farmsum
1906
Riry
Maria
Lokki
Indonesië
08-04-1926
[niet vermeld]
Maarssen
1926
Supusepa
Fransina Annetje
Tapatoean
Indonesië
07-12-1941
[niet vermeld]
Culemborg
1941
Leatemia
Albertine Corliene
Padang
Indonesië
04-10-1927
[niet vermeld]
Lunteren
1927
Paliama
Jochbeht
Ihamahoe
Indonesië
15-11-1925
[niet vermeld]
Barneveld
1925
Fatbinan
Josefina Rit
Magelang
Indonesië
28-09-1949
[niet vermeld]
Appingedam
1949
Batlolone
Juliana
Lermatang
Indonesië
14-07-1929
[niet vermeld]
Appingedam
1929
Nanleta
Hendrika Elisabeth
Magelang
Indonesië
31-08-1940
[niet vermeld]
Culemborg
1940
Pagina 368 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!