Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↑
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Yauw
Freddy Joen Kie
Bandoeng
Indonesië
01-12-1942
Delft
1942
Auw-Yang
Siong Pik
Surabaya
Indonesië
03-06-1951
Haarlem
1951
Dyrgo
Pierre Jacques
Surabaya
Indonesië
16-03-1950
Rotterdam
1950
Engelen
Ferdinand Henri
Bandoeng
Indonesië
03-12-1932
s-Gravenhage
1932
Haulussy
Juliana Dolfina
Takengan
Indonesië
13-07-1933
Capelle a/d IJssel
1933
Kolb
Meta Margaretha
Modjokerto
Indonesië
17-08-1929
Baarn
1929
Latupeirissa
Esterlina
Haria
Indonesië
20-11-1927
Hoogkerk
1927
Moniharapon
Hendrik
Surabaya
Indonesië
19-07-1944
Lunteren
1944
Nahumurij
Ruth
Aboroe
Indonesië
15-03-1929
Nijmegen
1929
Pattiradjawane
Marthijntje
Karioe
Indonesië
24-01-1908
Lunteren
1908
Raissina
Josina
Soekaboemi
Indonesië
20-09-1930
Marum
1930
Roroa
Izak
Larat
Indonesië
15-06-1928
Deventer
1928
Salampessy
Zadrach Johannis
Pangkalpinang
Indonesië
13-01-1948
Eindhoven
1948
Suitela
Rachel
Semarang
Indonesië
15-01-1938
Oost Souburg
1938
Tahapary
Christina
Jakarta
Indonesië
01-01-1910
Vaassen
1910
Tehupuring
Pieter Willem
Latoehalat
Indonesië
16-08-1915
Doesburg
1915
Wattimena
Salomi
Akoon
Indonesië
29-03-1910
Doesburg
1910
Pieper
Friedrich Carl
Batavia
Indonesië
27-06-1902
koopman
s-Gravenhage
1902
Oey
Soen Goan
Pekalongan
Indonesië
09-06-1892
arts
Oegstgeest
1892
Teller
Emilie Henriette
Surabaya
Indonesië
01-11-1911
telefoniste
s-Gravenhage
1911
Kriekhaus
Karl Anton
Padang
Indonesië
26-01-1912
cadet-sergeant
Leiden
1912
Braches
Hulda Henriette
Banjermasin
Indonesië
24-05-1901
onderwijzeres
Meester Cornelis (W.
Java)
1901
Frangenheim
Fredrik Hendrik
Semarang
Indonesië
21-12-1903
inspecteur bij de
Bataafsche Petroleum
Maatschappij
Lingadjati (W. Java)
1903
Pesch
Gertrud Hendrika
Menado
Indonesië
09-02-1914
zonder
Vaals
1914
Vries Foltijnski, de
Max
Batavia
Indonesië
24-12-1897
procuratiehouder
Batavia
1897
Glükman
Wilhelm
Surabaya
Indonesië
25-08-1915
student
s-Gravenhage
1915
Bäck
Ernst
Yogyakarta
Indonesië
23-02-1915
zonder
s-Gravenhage,
verblijvende te Semarang
1915
Fischer Weikersthal, von
Karl Harko Wilhelm
Friedrich
Menado
Indonesië
16-03-1913
zonder
s-Gravenhage
1913
Dillenius
Adolf Otto
Makassar
Indonesië
15-06-1914
automobielhandelaar
Bandoeng
1914
Volz
Rudolf Friedrich
Parapattan, Batavia
(voorm. Ned.-Indië)
Indonesië
16-11-1907
ingenieur
Eindhoven
1907
Thiessen
Margaretha
Margoredjo Pati
Indonesië
13-08-1914
leerling-verpleegster
Deventer
1914
Thiessen
Mathilde
Margoredjo Pati
Indonesië
09-12-1915
winkeljuffrouw
Apeldoorn
1915
Sagorilla
Eliza
Amboina
Indonesië
23-03-1885
werkbaas
Surabaya (O. Java)
1885
Sagorilla
Jan
Bandoeng
Indonesië
27-07-1914
werkbaas
Surabaya (O. Java)
1914
Nitsche
Hermann Felix Wilhelm
Banjoe Biroe, Ambarawa
Indonesië
19-10-1915
zonder
Heerden
1915
Nitschmann
Eduard Adriaan
Ketanen, regentschap
Modjokerto
Indonesië
21-10-1911
werkzaam in de cultures
Dampit, Malang
1911
Palar
Jozes Johannis
Menado
Indonesië
13-11-1906
waarnemend hoofd eener
school
Banjoewangi
1906
Arens
Ferdinand Pedro
Malang
Indonesië
16-06-1916
student
Hilversum
1916
Bodeving
Johannes Nicolas
Surabaya
Indonesië
26-10-1915
onderwijzer
Leuwigadjah, Tjimahi
1915
Bostoen
Nicolaas
Padang
Indonesië
05-12-1907
arts
Yogyakarta
1907
Cedee
Bertha Maria Anna
Semarang
Indonesië
22-12-1874
zonder
de onderneming Tjiboegel,
regentschap Soemedang
(Ned.Indië)
1874
Sonius
Antoinette Petronella Ida
Bodjonegoro
Indonesië
02-05-1889
pensionhoudster
Makassar
1889
Ondang
Hendrik
Magelang
Indonesië
06-04-1883
zonder
Batavia
1883
Olsen
Frithiof
Tegal
Indonesië
12-07-1916
zonder
s-Gravenhage
1916
Hartmann
Herman
Medan
Indonesië
04-04-1916
stuurman
Amsterdam
1916
Roepke
Anotnie Marie
Salatiga
Indonesië
11-07-1915
zonder
Wageningen
1915
Roepke
Walter Johann
Salatiga
Indonesië
06-06-1917
zonder
Utrecht
1917
Picauly
Bernardus Christianus
Ambon
Indonesië
07-08-1889
zonder
Hilversum
1889
Stephan
Wilhelm Götz
Bandoeng
Indonesië
17-09-1916
student
Rijswijk
1916
Oort, van
Gualtherus Conrad
Semarang
Indonesië
14-04-1910
klerk
Modjoredjo
1910
Picauly
Johannes Pieter Bernardus
Amboina
Indonesië
27-12-1891
zonder
Maartensdijk
1891
Kievits
Emile Johan
Batavia
Indonesië
25-04-1907
planter
Tjiampea
1907
Scher
Max Theodor
Siromboe, eiland Nias
Indonesië
18-05-1906
koopman
Schiebroek
1906
Johann
Johan
Ambon
Indonesië
11-11-1889
makelaar
Buitenzorg
1889
Burdinski
Lambertus Franciscus
Surabaya
Indonesië
12-01-1916
zonder
Utrecht
1916
Winther
Theodor Otto
Makassar
Indonesië
03-12-1912
werkzaam bij de Post-,
Telegraaf- en
Telefoondienst
Bandoeng
1912
Reinecke
Heinrich Theodor Willem
Batavia
Indonesië
05-04-1918
werkzaam bij een
handelmaatschappij
Batavia
1918
Sachs
Alexander
Semarang
Indonesië
18-09-1900
employé
Batavia
1900
Voogt
Pieter Franz
Djeboes
Indonesië
08-04-1917
gemeentearbeider
Batavia
1917
Goodliff
Charles
Buitenzorg
Indonesië
23-07-1913
employé
Bodjonegoro
1913
Stenis, van
Melanie Justina
Anjer
Indonesië
10-12-1877
zonder
s-Gravenhage
1877
Kiderlen
Hugo
Surabaya
Indonesië
12-05-1914
zonder
Delft
1914
Sachs
Alexander
Semarang
Indonesië
18-09-1900
kantoorbediende
Batavia
1900
Stibbe
Marie Johanna
Semarang
Indonesië
29-01-1880
zonder
Amsterdam
1880
Prins
Petronella Adolphine
Jeanne
Tebing Tinggi
Indonesië
29-03-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Asmussen
Erik
Koetaradja
Indonesië
01-02-1924
Cadet Koninklijke
Landmacht
s-Gravenhage
1924
Langenmaijr
Wilhelm Hermann Curt
Buitenzorg
Indonesië
12-09-1917
fabrieksbaas
Haarlem
1917
Kionka
Richard Joseph
Telok Dalam
Indonesië
20-05-1920
soldaat bij het
Koninklijk
Nederlandsch-Indisch
leger
Batavia
1920
Arens
Josef Ferdinand
Malang
Indonesië
12-11-1914
scheikundige
Oss
1914
Popper
Annemarie Steffie
Wenen
Indonesië
25-07-1911
secretaresse
Bandoeng
1911
Albricht
Arpád Petrus Aron
Semarang
Indonesië
20-08-1898
juridisch ambtenaar bij
een rijksbureau
Haarlem
1898
Hoffmeister
Marie Margarete
Semarang
Indonesië
26-12-1909
steno-typiste
Batavia
1909
Plamper
Frans
Mangganie
Indonesië
24-10-1923
monteur
Batavia
1923
Bahrfeldt
Kurt
Batavia
Indonesië
30-01-1909
scheikundig ingenieur
Maastricht
1909
Österreicher
Walther
Wenen
Indonesië
02-09-1901
arts
Bandoeng
1901
Brudkuhl
Friedrich Wilhelm
Surabaya
Indonesië
27-07-1909
opzichter bij de Marine
Luchtvaartdienst
Surabaya (O. Java)
1909
Eckhardt
Theodor
Batavia
Indonesië
09-12-1914
controleur bij de
Pandhuisdienst
Batavia
1914
Hmelnitsky
Bogdan
Yogyakarta
Indonesië
16-10-1922
secretaris
Sydney (Australië)
1922
Rosenberg
Heinz Adolf
Surabaya
Indonesië
06-06-1926
student
Enschede
1926
Krones
Rudolf Bruno
Salatiga
Indonesië
02-11-1919
korporaal bij het
Koninklijk
Nederlandsch-Indische
Leger
Tandjong-Batoe
1919
Birnie
Alfred
Djember
Indonesië
12-09-1907
administrateur van een
cultuuronderneming
Bondowodo
1907
Voet, van der
Emmy
Sawahloento
Indonesië
15-01-1927
Harderwijk
1927
Pattiwael
Henderina
Saparoea
Indonesië
28-02-1919
Assen
1919
Anindjola
Juliana
Makassar
Indonesië
17-07-1950
zonder
Deventer
1950
Ellis
Lewis
Mapia
Indonesië
27-12-1907
fabrieksarbeider
De Steeg
1907
Haurissa
Augustina Louise
Semarang
Indonesië
16-08-1938
Veendam
1938
Wenno
Jacob Matheus
Booi
Indonesië
26-11-1900
Doetinchem
1900
Donselaar, van
Jan
Jakarta
Indonesië
01-08-1940
machinebankwerker
Blaricum
1940
Kasbani
Karel
Bodjonegoro
Indonesië
23-03-1901
arbeider
Epe
1901
Kamini
Katrien
Toeban
Indonesië
30-03-1905
Epe
1905
Kukupessy
Johannes Bernardus
Cornelis
Makassar
Indonesië
06-08-1925
huisschilder
Lunteren
1925
Lie
Eng Bie
Djatinegara
Indonesië
05-09-1920
leerling-opticien
Amsterdam
1920
Pattipeilohy
Jan Pincky
Balikpapan
Indonesië
14-07-1938
bankwerker
Amsterdam
1938
Pelupessy
Willem Theodorus
Rangkasbitoeng
Indonesië
09-07-1940
zonder
Rotterdam
1940
Supusepa
Amoes
Soya
Indonesië
04-10-1901
fabrieksarbeider
Vught
1901
Siahaya
Josephina
Soya
Indonesië
02-03-1912
Vught
1912
Uneputty
Jacobus
Oma
Indonesië
03-07-1912
fabrieksarbeider
Loosdrecht
1912
Hetharia
Wilhelmina
Badjawa
Indonesië
27-02-1917
Loosdrecht
1917
Ralahalu
Jacomina Elizabeth
Tjalang
Indonesië
04-04-1935
Venray
1935
Souisa
Wilhelmina Claartje
Makassar
Indonesië
11-08-1928
zonder
Wierden
1928
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!