Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 363 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Maail
Zet
Ullath
Indonesië
23-05-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Liebelt
August Carl Josef
Ullersdorf bij Naumburg
Duitsland
19-03-1873
onderopzichter in dienst
bij de Atjehtram
Bireuën, Atjeh en
Onderhoorigheden (Ned.
O.I.)
1873
Etty
William
Ulleskelf
Engeland
geëmploijeerde op de
suikerfabriek Wringin
Anom
[niet vermeld] (voorm.
Ned.-Indië)
Schröder
Lambert
Ulmen, Lutzerath
Duitsland
13-09-1888
kopman
Bandoeng
1888
Preiswerk
Peter Mathias
Umiken
Zwitserland
24-11-1897
analist bij de
Gemeentelijke
Waterleiding van
Palembang
Palembang, Sumatra
1897
Manner
Karoline
Unter Tannowitz
Duitsland
09-07-1910
verpleegster
Batavia
1910
Gall
Alfons Albert Gunther
Unter-Gänserndorf
Duitsland
19-11-1893
autohandelaar
Surabaya (O. Java)
1893
Herdle
Gustav Karl
Unteröwisheim
Baden
08-05-1878
adjudant-onderofficier
Surabaya (O. Java)
1878
Englund
Ingegärd Emilia Josefina
Upsala
Zweden
30-08-1891
verpleegster
Ploso-Koedoes
1891
Wirth
Louise Jeanne Thérèse
Utrecht
Nederland
13-04-1895
lerares
Bandoeng
1895
Wijnne
Johannes Jacobus
Ludovicus Ant.
Utrecht
Nederland
13-07-1895
apotheker
Magelang
1895
Becker
Anton August
Uzwil, gemeente Henau
Zwitserland
09-04-1909
technisch handelsbediende
Batavia
1909
Noll
Ludwig Friedrich
Vallendar
Duitsland
13-03-1869
bouwkundig opzichter
Kalianget res. Madoera
(voorm. Ned.-Indië)
1869
Neumann
Ferdinand (Nandor)
Varanno
Tsjechoslowakije
11-03-1871
koopman
thans Amsterdam
1871
Henckel
Johannes Christian Carl
Vechagen
Hessen
kapitein der artillerie
Batavia
Bödecker
Heinrich Adolf Gerhard
Verden
Duitsland
18-07-1873
hoofdadministrateur eener
cultuuronderneming
Tjisaga
1873
Gagliardi
Charley Tjalla Stephanus
verm. Pare-pare
Indonesië
05-12-1942
verkoper
Maastricht
1942
Vos
Freddy
verm. Semarang
Indonesië
12-07-1941
kok
s-Gravenhage
1941
Oemartadiredja
Ningroem Bimi
verm. te Bogor
Indonesië
01-01-1930
huishoudster
Badhoevedorp
1930
Jansen
Theodorus
verm. te Djatinegara
Indonesië
12-09-1930
automonteur
Rotterdam
1930
Abels
Bram
verm. te Goemoekmas
Indonesië
01-08-1940
fabrieksarbeider
Echt
1940
Leeman
Dewi Ursula
vermoedelijk te Djakarta
Indonesië
01-01-1941
kleuterleidster
Helmond
1941
Daniëls
Freddy
vermoedelijk te Salatiga
Indonesië
02-06-1949
matroos
Zutphen
1949
Basa
Cornelis
vermoedelijk te Solor
Indonesië
15-03-1935
elektrisch lasser
Velsen
1935
Pelagatti
Carlo Valentino
Verona
Italië
11-09-1900
werktuigkundige
Batavia
1900
Chavannes
Marc Eugène (ook Marie
Eugène)
Vevey
Zwitserland
administrateur v/h land
Ngrantjak residentie
Kadoe (voorm.
Ned.-Indië)
Ngrantjak res. Kadoe
(voorm. Ned.-Indië)
Groesgen
Johann Wilhelm Robert
Viersen
Duitsland
04-07-1889
kasprocuratiehouder
Surabaya (O. Java)
1889
Soyka
Heinrich Karl Moritz
Villach
Kärnten
30-01-1894
stuurman
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
1894
Weychardt
Heinrich Ferdinand
Villmar
thans Duitsland
kapitein der infanterie
van het Ned.-Indisch
leger
Benkoelen
Rathkamp
Albrecht August Friedrich
Visselhövede
Duitsland
apotheker
Batavia
Lilipalij
Daniël
Vlaardingen
Nederland
02-02-1964
zonder
Wassenaar
1964
Spottke
Franz
Volkmannsdorf
Duitsland
12-08-1857
sergeant-majoor bij het
Ned.-Indisch leger
Batavia
1857
Hootsen
Arie
Voorburg
Nederland
08-03-1910
korporaal bij de Marine
Luchtvaartdienst
verblijvende in
Nederlands-Indië
1910
Kainama
Carolina Francisca
Voorst
Nederland
06-10-1954
Deventer
1954
Sahertian
Constaphina
Vught
Nederland
18-09-1951
Amstelveen
1951
Tanalepy
Jan Jacob
Vught
Nederland
13-08-1951
Hoogeveen
1951
Wattimena
Yvonne Paula
Vught
Nederland
26-08-1956
Capelle a/d IJssel
1956
Manuputty
Pieter
Waai
Indonesië
21-08-1905
zonder
Appingedam
1905
Kaijadoe
Maria
Waai
Indonesië
09-04-1914
[niet vermeld]
Appingedam
1914
Reawaruw
Juliana Josina
Waai
Indonesië
08-07-1935
[niet vermeld]
Enschede
1935
Lima, de
Johannis
Waai
Indonesië
20-01-1924
Bodegraven
1924
Reawaruw
Samuel
Waai
Indonesië
22-06-1924
fabrieksarbeider
Harlingen
1924
Ririhatuela
Salomi Maria
Waai
Indonesië
29-07-1911
Barneveld
1911
Matapere
Poenggoel
Waai
Indonesië
28-02-1908
fabrieksarbeider
Vught
1908
Lima, de
Daniël Izak
Waai
Indonesië
02-06-1913
kwartiermeester bij de
Kon. Marine
Voorschoten
1913
Tapilaha
Andreas
Waai
Indonesië
14-05-1906
Eerbeek
1906
Laisatamu
Stephanus
Waai
Indonesië
24-03-1914
metaalarbeider
Wierden
1914
Tuasela
Simon
Waai
Indonesië
31-08-1907
Elst
1907
Matapere
Amelia
Waai
Indonesië
15-06-1906
Elst
1906
Matakupan
Cornelis
Waai
Indonesië
01-10-1908
fabrieksarbeider
Geleen
1908
Manuputty
Hobertina
Waai
Indonesië
29-10-1921
Hoogkerk
1921
Andreas
Pieter
Waai
Indonesië
09-02-1943
elektricien
Groningen
1943
Ririhatuela
Martha
Waai
Indonesië
30-01-1910
Alphen a/d Rijn
1910
Manuputtij
Johannis
Waai
Indonesië
19-02-1918
Middelburg
1918
Walasarij
Juliana
Waai
Indonesië
16-06-1922
Middelburg
1922
Lima, de
Johannes Dominggoes
Waai
Indonesië
25-10-1917
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1917
Lima, de
Francina
Waai
Indonesië
25-09-1920
Moordrecht
1920
Matahelumual
Augustina
Waai
Indonesië
21-03-1943
Capelle a/d IJssel
1943
Matahelumual
Dominggos
Waai
Indonesië
02-12-1919
Hoogkerk
1919
Farneoubun
Marius
Waar
Indonesië
15-01-1928
Echt
1928
Mardjoenah
Johanna Maria
Wadjakpatokpitjis
Indonesië
01-01-1900
zonder
Baarn
1900
Sihasale
Abraham Benoni
Wae-Toeren
Indonesië
23-12-1924
verpleger
Nijverdal
1924
Salasiwa
Daniel Wilhelm
Waepotih
Indonesië
06-10-1945
Wormerveer
1945
Corputty
Augustina
Waewerang
Indonesië
10-10-1926
fabrieksarbeidster
s-Gravenhage
1926
Bakarbessij
Frits
Wahai
Indonesië
06-07-1911
timmerman
Capelle a/d IJssel
1911
Kiriwenno
Zefnat
Wahai
Indonesië
08-09-1923
monteur
Vlissingen
1923
Gaspers
Stephanus Robert
Wahai
Indonesië
26-04-1921
sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Gravenhage
1921
Habibuw
Johan Hubertus
Wai
Indonesië
14-08-1896
bordenwasser
s-Gravenhage
1896
Mual
Willem Jacobus
Waikabobak
Indonesië
22-11-1919
leraar lichamelijke
opvoeding
Groningen
1919
Sopacua
Frans
Waikaboebak
Indonesië
17-08-1932
ambtenaar bij het
Centraal Bureau voor de
Statistiek
s-Gravenhage
1932
Riekerk
Joost
Waikaboebak
Indonesië
06-02-1936
zonder
Amsterdam
1936
Sahetapy
Paulus
Waikala
Indonesië
26-12-1914
fabrieksarbeider
Bovensmilde
1914
Wenji Lomi
Hanze
Waingapoe
Indonesië
10-10-1925
fabrieksarbeider
Bergen
1925
Wattimena
Christina
Waingapoe
Indonesië
11-06-1939
[niet vermeld]
Barneveld
1939
Lo
Hok Liong
Waingapoe
Indonesië
06-04-1936
predikant
Dussen
1936
Sahusilawane
Joice
Waingapoe
Indonesië
28-03-1954
Roermond
1954
Mainasse
Pieter
Waingapoe
Indonesië
28-06-1920
Capelle a/d IJssel
1920
Wattimena
Robby
Waingapoe
Indonesië
25-11-1940
Ede
1940
Malawau
Pieter
Waingapoe
Indonesië
09-08-1923
arbeider
Doesburg
1923
Kock, de
Henny Corry
Waisamoe
Indonesië
23-11-1937
Maarssen
1937
Rumamory
Dominggus
Waisamoe
Indonesië
08-12-1915
fabrieksarbeider
Assen
1915
Maksurilla
Alvaris Johannes
Waisamoe
Indonesië
08-04-1906
technisch opzichter
Bloemendaal
1906
Sinay
Lenor Martha
Waititar
Indonesië
14-09-1948
Amersfoort
1948
Pohowainwarin
Nikolaas
Walaar
Indonesië
23-02-1918
Zwolle
1918
Palit
Anna Maria
Walantakan
Indonesië
31-08-1926
Zwolle
1926
Unverzagt
Philipp Otto
Waldalgesheim
Duitsland
15-03-1898
dienstdoend bosarchitect
bij de houtvoorziening
van de
Ombilinsteenkolenmijnen
Moearo
1898
Fischer
Carl Richard
Walddorf
Duitsland
10-01-1891
politieopziener der 1ste
klasse
Wonosari (Soerakarta)
1891
Jaölat
Benonie
Walerang
Indonesië
21-01-1927
Rijssen
1927
Laijan
Juzuf
Walerang
Indonesië
10-03-1923
Tiel
1923
Sairatu
Adriana
Walerang
Indonesië
19-08-1929
Zevenaar
1929
Frits
Christoffel
Walikoekoen
Indonesië
27-12-1906
magazijnbediende
Weert
1906
Poepon
Laura
Walikoekoen
Indonesië
01-12-1904
zonder
Bennekom
1904
Bindeman
Willy
Walikoekoen
Indonesië
28-07-1929
trambestuurder
Amsterdam
1929
Dumas
Josephine Hendrika
Walikoekoen
Indonesië
08-11-1936
Middelburg
1936
Baur of Bauer
Joseph Rupert Aloïs
Wallerstein
Beieren
off. van gezondheid 1e
kl. bij de militaire
geneeskundige dienst in
Ned. Oost-Indië
voorm. Ned.-Indië
Lang
Max Robert
Wama
Roemenië
17-02-1897
koopman
Koeta Radja
1897
Tjiu
Thui Guck Justina
Wambi
Indonesië
12-07-1943
Boxtel
1943
Tohatta
Jacobus
Wambi
Indonesië
04-06-1937
handarbeider
Hoogeveen
1937
Roelants
Viviane Barbara
Wamrna
Indonesië
12-09-1970
Amsterdam
1970
Cloesmeijer
Henri Jules
Wanasaba
Indonesië
29-09-1924
leerling-glasblazer
Valkenswaard
1924
Pagina 363 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!