Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Jeveren, van
Rudolf Eduard
Bandoeng
Indonesië
30-01-1937
monteur
Groningen
1937
Tonikoe
Jantje Albert
Ambon
Indonesië
07-06-1950
Lisse
1950
Yap
Dinah
Soerakarta
Indonesië
28-03-1954
Amsterdam
1954
Surya
Faris
Jakarta
Indonesië
28-02-1951
Alphen a/d Rijn
1951
Voll
Coenraad
Surabaya
Indonesië
08-10-1950
Enschede
1950
Voll
Cornelis
Surabaya
Indonesië
10-09-1948
Enschede
1948
Nederend, van het
Hoo Gwan Richard
Surabaya
Indonesië
11-04-1947
fabrieksarbeider
Haarlem
1947
Ticoalu
Vera Jettie
Sorong
Indonesië
01-08-1955
zonder
Den Helder
1955
Thio
Eng Hion
Semarang
Indonesië
16-10-1967
Rotterdam
1967
Prasetio
Irwan Suharlan
Malang
Indonesië
09-06-1950
s-Gravenhage
1950
Portier
Davy James It Dhing
Surabaya
Indonesië
21-09-1966
Rotterdam
1966
Peeters
Nicolaas
Soekaboemi
Indonesië
25-03-1921
Bergen op Zoom
1921
Ling
Onno Reint
Medan
Indonesië
20-05-1946
zonder
Zandvoort
1946
Ing
Chun Lan
Jakarta
Indonesië
09-06-1930
secretaresse
Haarlem
1930
Gouw
Frans
Djatinegara
Indonesië
28-03-1952
Leidschendam
1952
Go
Jozef Dedy
Garoet
Indonesië
02-04-1944
Almelo
1944
Block, de
Erwina Henriëtte
Bandoeng
Indonesië
29-11-1944
typiste
Millingen aan de Rijn
1944
Branratu
Wie Hoo
Lassem
Indonesië
14-09-1938
fabrieksarbeider
Groningen
1938
Nijs, de
Jack Willem
Tjimahi
Indonesië
18-07-1941
grammofoonplatenproducent
Roosendaal en Nispen
1941
Verstraeten
Arieanus Harry
Sibolga
Indonesië
07-09-1924
bedieningsvakman
Dordrecht
1924
Verstraeten
Sylvester Pierre
Semarang
Indonesië
17-03-1945
elektrisch lasser
Dordrecht
1945
Ummehopa
Martina
a/b "Asturias"
25-04-1951
Appingedam
1951
Thio
Hok Soen
Wonosobo
Indonesië
05-10-1938
Dordrecht
1938
Tan
Theresia
Gane
Indonesië
18-09-1931
Wageningen
1931
Syaranamual
Hermanus Willem
Jakarta
Indonesië
31-01-1947
monteur
Nijmegen
1947
Syaranamual
Linda Yoice
Jakarta
Indonesië
17-09-1948
modeontwerpster
Nijmegen
1948
Resleij
Jan Eduard
Malang
Indonesië
09-01-1951
Tiel
1951
Nilamele
Amos
Saumlaki
Indonesië
06-04-1927
fabrieksarbeider
Delfzijl
1927
Nabulsi
Taysir
Jakarta
Indonesië
21-02-1951
Eindhoven
1951
Lumalesil
Mathys Toontje
Ambon
Indonesië
18-09-1947
Leerdam
1947
Loupatty
Margaretha
Medan
Indonesië
29-11-1947
kantoorbediende
Hoogeveen
1947
Ling
A Loy
Medan
Indonesië
09-11-1941
stewardess
Zandvoort
1941
Lai
Lily Veronica
Pontianak
Indonesië
25-05-1950
Leeuwarden
1950
Kuipers
Hans Gerrit
Soemberredjo
Indonesië
11-07-1934
arbeider
Eindhoven
1934
Khoe
Lely
Semarang
Indonesië
05-12-1942
bankbediende
Amstelveen
1942
Jeo
Albertus Burham
Cheribon
Indonesië
18-04-1938
Rijswijk
1938
Dirk
Jacqueline
Bandoeng
Indonesië
27-01-1950
Leiden
1950
Nijs, de
Eddy Willem
Djatinegara
Indonesië
30-09-1918
verzekeringsinspecteur
Breda
1918
Nijs, de
Rudolph Edward
Tjimahi
Indonesië
27-09-1937
zonder
Brunssum
1937
Jeveren, van
Edward Marie
Lamongan
Indonesië
01-06-1911
magazijnmeester
Hoogeveen
1911
Jeveren, van
Hanny Xaver
Soerakarta
Indonesië
21-09-1935
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1935
Cols
Jan Laurens
Jakarta
Indonesië
05-09-1946
Apeldoorn
1946
Brave
Johann
Jakarta
Indonesië
16-07-1944
bouwvakarbeider
Valkenswaard
1944
Jaktoer
Jacobus
Gersik
Indonesië
02-02-1916
kok op de grote vaart
s-Gravenhage
1916
Abell
Jan
Pankalan Soesoe
Indonesië
30-04-1914
radiotechnisch laborant
Hilversum
1914
Sopinah
Johanna
Kediri
Indonesië
10-06-1921
zonder
Vught
1921
Tuanabulan
Hanna
Palopo
Indonesië
09-05-1913
zonder
Marum
1913
Sasabone
Doortje Martha
Saparoea
Indonesië
14-05-1910
zonder
Ellecom
1910
Martopawiro
Mariana
Yogyakarta
Indonesië
07-07-1916
zonder
Tiel
1916
Soemirah
Johanna
Tjepoe
Indonesië
01-01-1909
zonder
Alphen a/d Rijn
1909
Tjhie
Hawu Lie
Soekaradja
Indonesië
28-09-1916
Utrecht
1916
Velthoven, van
Mathilde Clementine
Kedoeng-bateng
Indonesië
24-06-1894
zonder
Groningen
1894
Sie
Thran Nio
Koedoes
Indonesië
23-09-1930
zonder
Zevenbergschenhoek
1930
Ko
Kiong Nio
Semarang
Indonesië
29-01-1905
zonder
Deventer
1905
Kwee
Jang Nio
Ambarawa
Indonesië
12-12-1900
zonder
Rotterdam
1900
Hendriks Tewoe
Johanna Wilhelmina
Laboehan
Indonesië
28-03-1886
zonder
Amstelveen
1886
Eberhardt
Isah
Bogor
Indonesië
01-01-1907
zonder
Amsterdam
1907
Bojoh
Johanna
Kotaradja
Indonesië
10-12-1915
Amsterdam
1915
Schippers
Cornelia Maria Sophia
Boekittinggi
Indonesië
03-05-1904
zonder
Leiden
1904
Sommer
Rakinah
Patjitan
Indonesië
10-07-1888
zonder
Sittard
1888
Sahelaytua
Lebora
Indrapoeri
Indonesië
07-02-1908
zonder
Arnhem
1908
Soelen, van
Emma Henriette Wilhelmina
Bogor
Indonesië
25-06-1890
zonder
Brunssum
1890
Kwakoe
Andeentje
Semarang
Indonesië
16-07-1908
zonder
Zeist
1908
Karioredjo
Marie
Blitar
Indonesië
14-05-1899
zonder
Haarlem
1899
Tjam
Foetjin
Manggar
Indonesië
28-08-1929
Geleen
1929
Menot
Wilhelmina
Dramaga
Indonesië
01-01-1886
zonder
s-Gravenhage
1886
Mataheru
Carolina
Roemah Tiga
Indonesië
07-09-1907
Nijmegen
1907
Mailuhu
Angelike
Dampit
Indonesië
05-09-1904
zonder
Harderwijk
1904
Watulingas
Sophia Maria
Jakarta
Indonesië
18-08-1899
zonder
Schiedam
1899
Hildering
Annie Cornelie
Sidoardjo
Indonesië
03-01-1891
zonder
Zeist
1891
Frederik
Emilia Elferina
Makassar
Indonesië
30-05-1899
zonder
Arnhem
1899
Veenstra
Elisabeth Willemine
Tandjong Balai
Indonesië
02-12-1917
zonder
Utrecht
1917
Carli
Nora Margaretha
Soemberedjo
Indonesië
26-04-1936
zonder
Maastricht
1936
Struwer
Ernestine
Jakarta
Indonesië
03-04-1902
zonder
Katwijk
1902
Portier
Florine
Yogyakarta
Indonesië
22-03-1907
fabrieksarbeidster
Breda
1907
Chauvigny de Blot, de
Amelia Eleonora
Poerworedjo
Indonesië
01-05-1889
zonder
Dordrecht
1889
Verel
Catharina Petronella
Bogor
Indonesië
05-01-1880
zonder
s-Gravenhage
1880
Pai
Loeis
Soekaboemi
Indonesië
04-07-1903
zonder
Bilthoven
1903
Ellenbroek
Anastasia Neli
Magelang
Indonesië
01-01-1907
zonder
Boxmeer
1907
Schuurman
Wilhelmina
Tjimahi
Indonesië
23-06-1918
zonder
Valkenburg-Houthem
1918
Samuels
Margareta Elizabet
Palembang
Indonesië
08-03-1889
zonder
Wageningen
1889
Hartsteen
Christien Amalia
Djember
Indonesië
04-07-1903
zonder
Holten
1903
Teterissa
Leentje
Aboroe
Indonesië
28-02-1922
Winterswijk
1922
Johannes
Augustine
Bogor
Indonesië
19-08-1906
zonder
s-Gravenhage
1906
Laurens
Leonora
Loemadjang
Indonesië
22-08-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Krijgsman
Diana Maria
Madioen
Indonesië
24-01-1898
zonder
Breda
1898
Nering Bögel
Juliana Clara Augusta
Djoewana
Indonesië
04-07-1891
zonder
Zeist
1891
Setligt
Dorothea
Amoerang
Indonesië
27-08-1915
zonder
Velp
1915
Muller
Antoinette Wilhelmina
Kadjang
Indonesië
24-05-1886
zonder
Wageningen
1886
Pattipeilohy
Helena
Ambon
Indonesië
25-04-1911
Maastricht
1911
Smith
Aline Josephine Christine
Semarang
Indonesië
23-05-1911
zonder
Venlo
1911
Dezentjé
Léontine Wilhelmine
Augustine
Djatinegara
Indonesië
16-01-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Godijn
Christine
Krawang
Indonesië
12-10-1910
zonder
s-Gravenhage
1910
Pessy
Eugenie Elisabetha
Surabaya
Indonesië
31-03-1905
schoonmaakster
Amsterdam
1905
Benjamin
Deborah
Moentilan
Indonesië
01-01-1896
zonder
Lunteren
1896
Albert
Elisabeth
Tjilatjap
Indonesië
29-11-1926
controleuse
Almelo
1926
Koene
Marietje
Bali
Indonesië
12-08-1907
zonder
Heeswijk
1907
Soeting
Elizabeth
Padang Sidempoean
Indonesië
06-02-1900
zonder
Den Dolder
1900
Asmi
Maria
Koeningan
Indonesië
01-01-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Be
Kiong Nio
Soerakarta
Indonesië
08-02-1892
zonder
Amstelveen
1892
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!