Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↓
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Mönchgesang
Robert Leonard
Yogyakarta
Indonesië
21-11-1937
zonder
Middelburg
1937
Nuissenburg, van
Anton Martinus
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1938
leerlingbankwerker
Amsterdam
1938
Tan
Soen Hien
Yogyakarta
Indonesië
10-11-1925
scheikundig ingenieur
Delft
1925
Khoe
Wellington
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1922
kantoorbediende
Amsterdam
1922
Tatipikalawan
Alice Emier
Yogyakarta
Indonesië
12-01-1940
Tilburg
1940
Westerhout
Karel
Yogyakarta
Indonesië
23-11-1912
constructiebankwerker
Melick en Herkenbosch
1912
Landré
Louis Antoine
Yogyakarta
Indonesië
22-04-1885
zonder
Oegstgeest
1885
Eekhout
Gustaaf Ludwig Cesaar
Yogyakarta
Indonesië
14-11-1913
magazijnbediende
Goor
1913
Klute
Frits
Yogyakarta
Indonesië
24-03-1925
heftruckchauffeur
Enschede
1925
Snijders
Heinrich Donald Ulrich
Yogyakarta
Indonesië
24-05-1929
fabrieksarbeider
Helmond
1929
Merens
Elvire Beatrice
Antoinette
Yogyakarta
Indonesië
04-02-1939
typiste
s-Gravenhage
1939
Loppies
Steven Jan Petrus
Yogyakarta
Indonesië
05-08-1929
Vught
1929
Rademaker
Robert
Yogyakarta
Indonesië
26-06-1934
elektricien
Best
1934
Manuel
Christiaan
Yogyakarta
Indonesië
25-10-1937
fabrieksarbeider
Hoensbroek
1937
Smith
Benno Bernardus
Yogyakarta
Indonesië
14-07-1921
bankwerker
Eygelshoven
1921
Hasenbalg
Ada
Yogyakarta
Indonesië
23-01-1919
s-Gravenhage
1919
Schultz
Emile
Yogyakarta
Indonesië
26-10-1918
ambtenaar bij een
kantongerecht
s-Gravenhage
1918
Brouwer
Francisca Eleonora
Yogyakarta
Indonesië
25-06-1940
leerling-verpleegster
Sliedrecht
1940
Brouwer
Henry Robert
Yogyakarta
Indonesië
25-06-1940
zonder
Sliedrecht
1940
Dezentje
Augustinus Gerard Edmond
Yogyakarta
Indonesië
25-12-1924
zonder
Geleen
1924
Tjiook
Kuniarti
Yogyakarta
Indonesië
07-07-1932
Amsterdam
1932
Tabalissa
Simon
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1908
zonder
Appingedam
1908
Roestinah
Maria
Yogyakarta
Indonesië
01-01-1910
Appingedam
1910
Avé
Johannes Louis
Yogyakarta
Indonesië
10-04-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Hetharia
Jacoba Anetta
Yogyakarta
Indonesië
12-04-1921
onderwijzeres
s-Gravenhage
1921
Kwee
Liong Hoo
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1947
Hengelo
1947
Kusumanto
Purbosiswojo
Yogyakarta
Indonesië
03-02-1929
Apeldoorn
1929
Ohello
Neltje Axamina
Yogyakarta
Indonesië
01-11-1933
Tiel
1933
Honer
George
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1923
monteur
s-Gravenhage
1923
Charleston
Gerard Eugène
Yogyakarta
Indonesië
28-03-1942
zonder
Elshout
1942
Charleston
Joan Maurice
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1940
zonder
Elshout
1940
Charleston
Reginald Edwin Humphry
Yogyakarta
Indonesië
27-03-1934
leerling-bankwerker
Elshout
1934
Charleston
Richard Eric Henry
Yogyakarta
Indonesië
02-12-1936
leerling-precisiebankwerker
Elshout
1936
Pattipawae
Martha
Yogyakarta
Indonesië
05-07-1917
Weert
1917
Kommer
Eduard Heinrich Eugène
Frans
Yogyakarta
Indonesië
07-06-1904
kantoorbediende
Nijkerk
1904
Knoester
Cornelis Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
19-05-1940
zonder
Velp
1940
Mouthaan
Willy
Yogyakarta
Indonesië
07-03-1915
mijnwerker
Geleen
1915
Boogaard
Leopold George
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1934
constructie-bankwerker
Enschede
1934
Adrdaseer
Louis
Yogyakarta
Indonesië
10-01-1918
corveeër
Alkmaar
1918
Charles
Harold Rudy
Yogyakarta
Indonesië
21-12-1928
arbeider
Beek
1928
Kraag
Iwan
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1929
leerling-onderhoudsbankwerker
Almelo
1929
Dorst, van
Paulina Juliana Charlotta
Bea
Yogyakarta
Indonesië
19-12-1928
Oss
1928
Habibuw
Ezau Eduard
Yogyakarta
Indonesië
07-10-1925
automonteur
s-Gravenhage
1925
Lie
Ging Hoei
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1947
Eindhoven
1947
Vos, de
Geertruida
Yogyakarta
Indonesië
31-10-1934
inpakster
Rotterdam
1934
Yap
Kie Jan
Yogyakarta
Indonesië
08-04-1923
ingenieur
Amstelveen
1923
Lenden
Maximiliaan
Yogyakarta
Indonesië
26-04-1910
zonder
Nieuwenhagen
1910
Kluin
Gerrit
Yogyakarta
Indonesië
10-06-1900
zonder
Amsterdam
1900
Stenus, van
Willem Theodorus
Yogyakarta
Indonesië
18-11-1893
zonder
Losser
1893
Pruijssenaere de la
Woestijne, de
Eduard Leopold
Yogyakarta
Indonesië
09-05-1934
zonder
Oosterhout
1934
Rademaker
James Cornelis
Yogyakarta
Indonesië
21-10-1915
kantoorbediende
Sittard
1915
Tielman
Laura Wilhelmina
Yogyakarta
Indonesië
11-04-1917
Sittard
1917
Kayzel
Antonius Willem Bernard
Yogyakarta
Indonesië
02-04-1940
magazijnbediende
Valkenburg-Houthem
1940
Be
Tjoen Swan
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Kalkhove
Jan
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1939
bankwerker
Roosendaal
1939
Tjoa
Ay Lan
Yogyakarta
Indonesië
31-03-1944
secretaresse
Eindhoven
1944
Cluese, le
John Arie
Yogyakarta
Indonesië
04-08-1932
elektromonteur
Utrecht
1932
Rademaker
Benito
Yogyakarta
Indonesië
12-04-1932
zonder
Boxtel
1932
Kate, ten
Enny
Yogyakarta
Indonesië
15-06-1935
Oosterbeek
1935
Frederik
Alexander Harold
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Bernard
Bernardino
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1919
opzichter
Rotterdam
1919
Samallo
Alfonsina Martha
Yogyakarta
Indonesië
12-10-1916
Woerden
1916
Hendrik
Benedictus
Yogyakarta
Indonesië
31-10-1922
elektricien
Melick en Herkenbosch
1922
Kromopawiro
Sudarie
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1926
Marum
1926
Liem
Kiem San
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1917
musicus
s-Gravenhage
1917
Hendrikman
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
02-11-1939
leerling-constructiebankwerker
s-Gravenhage
1939
Stalder
Winanda
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1938
zonder
Roermond
1938
Brouwer
Frederik Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
13-10-1939
leerling-constructiebankwerker
Ede
1939
Cluese, le
Benjamin
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1942
metaaldraaier
Sneek
1942
Karamoy
Johanna Bettij
Yogyakarta
Indonesië
16-05-1932
kantoorbediende
Delfzijl
1932
Egter van Wissekerke
Johanna Cornelia Rasmine
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1929
analiste
s-Gravenhage
1929
Tutupoly
Henderika Adolfine
Laurensia
Yogyakarta
Indonesië
29-05-1945
Amsterdam
1945
Kraag
Theodoor Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
25-03-1902
assistent-normalisator
Haarlem
1902
Johannes
Margarita
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Wakkers
Agnes Josephine Maria
Yogyakarta
Indonesië
17-01-1902
zonder
Amsterdam
1902
Hek, van
Frits Charles
Yogyakarta
Indonesië
20-12-1907
bankwerker
Boxtel
1907
Nathalia
Reinier
Yogyakarta
Indonesië
13-12-1937
slotenmaker
Dordrecht
1937
Snitker
Acrhibald
Yogyakarta
Indonesië
16-03-1929
matroos ter koopvaardij
Groningen
1929
Kiriwenno
Wilhelmus Marthin Adolf
Yogyakarta
Indonesië
24-03-1940
kantoorbediende
Venray
1940
Portier
Charles Nico
Yogyakarta
Indonesië
14-10-1893
zonder
Valkenburg-Houthem
1893
Wilschut
Piet
Yogyakarta
Indonesië
31-01-1898
zonder
Huis ter Heide
1898
Baro
Cesaar Frederik Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1912
fabrieksarbeider
Breda
1912
Lamslag
Emma
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1924
Roosendaal en Nispen
1924
Dom
Arend Nicolaas
Yogyakarta
Indonesië
04-07-1886
zonder
Breda
1886
Paulus
Mona
Yogyakarta
Indonesië
30-03-1940
typiste
Leeuwarden
1940
Paulus
Susanna
Yogyakarta
Indonesië
06-03-1942
typiste
Leeuwarden
1942
Soetarmo
Soemijatti
Yogyakarta
Indonesië
09-05-1932
Overveen
1932
Marlisa
Ronald Laurens Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
30-06-1934
emballeur
s-Gravenhage
1934
Koord, de
Johannes Jacobus
Yogyakarta
Indonesië
16-06-1916
laboratoriummedewerker
Tiel
1916
Djariah
Neng
Yogyakarta
Indonesië
01-01-1891
zonder
Dordrecht
1891
Halewijn
William Edouard
Yogyakarta
Indonesië
03-09-1927
kunstschilder
Orrouy (Frankrijk)
1927
Mende
Jacoba Charlotte
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1922
Holten
1922
Yap
May Hua
Yogyakarta
Indonesië
24-06-1931
s-Gravenhage
1931
Fretes, de
Ferdinand Anton Pieter
Yogyakarta
Indonesië
19-02-1940
kantoorbediende
Rotterdam
1940
Sahureka
Simon
Yogyakarta
Indonesië
31-12-1925
bankwerker
Capelle a/d IJssel
1925
Aponno
Irene Elisabeth
Yogyakarta
Indonesië
12-07-1945
fabrieksarbeidster
Ede
1945
Latuny
Willem
Yogyakarta
Indonesië
23-01-1942
bankwerker
Gennep
1942
Cordomp
Broer
Yogyakarta
Indonesië
22-05-1917
zonder
Sneek
1917
Nouhuys, van
Arend Henri
Yogyakarta
Indonesië
04-01-1901
zonder
Leeuwarden
1901
Croes, de
Hendrik Wilhelmus
Yogyakarta
Indonesië
26-04-1933
fabrieksarbeider
Geleen
1933
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!