Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 21 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Vries, de
Andries Marthinus
Johannes
Jakarta
Indonesië
23-03-1923
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1923
Wens
Louise Soewasti
Soerakarta
Indonesië
08-03-1915
boekhoud-assistente
Driebergen
1915
Wijnhamer
Philip Wilhelm
Klaten
Indonesië
12-05-1934
machinebankwerker
Erp
1934
Galstaun
Dorothy Jane
Jakarta
Indonesië
05-06-1947
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1947
Galstaun
Mildred Irene Adelhart
Jakarta
Indonesië
06-08-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Galstaun
Henry Sarkies Aweties
Bandoeng
Indonesië
26-10-1949
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1949
Arnold
Alfred Victor
Banjermasin
Indonesië
29-01-1918
sergeant 1e klasse Kon.
Luchtmacht
s-Gravenhage
1918
Arnold
Willem Emile
Banjermasin
Indonesië
22-09-1922
adjudant bij de Kon.
Luchtmacht
Utrecht
1922
Galstaun
George Arratoon
Assembagoes
Indonesië
24-06-1902
kantoorbediende
s-Gravenhage
1902
Vianen, van
Martha
Modjokerto
Indonesië
01-06-1939
typiste bij het Min. van
Defensie
Voorschoten
1939
Rosbak
Gilbert Roland
Palembang
Indonesië
30-10-1947
zonder
Elsloo
1947
Rosbak
Grace Alice
Jakarta
Indonesië
05-11-1948
zonder
Elsloo
1948
Rosbak
Cornelis Emil Eugene
Jakarta
Indonesië
09-12-1949
zonder
Elsloo
1949
Rosbak
Frans
Jakarta
Indonesië
25-02-1951
zonder
Elsloo
1951
Rosbak
Johan Armand
Jakarta
Indonesië
06-05-1953
zonder
Elsloo
1953
Rosbak
Ingrid Mathilde
Jakarta
Indonesië
14-04-1955
zonder
Elsloo
1955
Djie
Kiok Nio
Semarang
Indonesië
08-09-1926
zonder
Leiden
1926
Schild
Heinrich Wolf Roland
Bandoeng
Indonesië
06-08-1927
employé bij een
luchtvaartmaatschappij
Amstelveen
1927
Sencerie, de la
Victor Leon
Trenggalek
Indonesië
11-06-1931
wapenhersteller
Amsterdam
1931
Sie
Hian Jang
Malang
Indonesië
06-03-1929
scheikundig ingenieur
Emmen
1929
Tan
Robbert Teddy
Djombang
Indonesië
11-11-1916
gemeente ambtenaar
Zwolle
1916
Lasni
Eliza
Djagil
Indonesië
01-07-1890
zonder
De Lutte
1890
Lokollo
Willem Louis
Ambon
Indonesië
18-08-1913
grafisch controleur
Helmond
1913
Marteau
Henri Ludwig
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1929
fabrieksarbeider
Budel
1929
Wolff
Arthur Maurits
Surabaya
Indonesië
07-03-1917
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1917
Alphen, van
Henri Leonard
Bengkalis
Indonesië
22-08-1916
zonder
Oisterwijk
1916
Alphen, van
Ronald André
Surabaya
Indonesië
05-09-1942
zonder
Elshout
1942
Bouwmans
Frits
Tjimahi
Indonesië
06-11-1909
zonder
Horn
1909
Cornelius
Reinier
Surabaya
Indonesië
28-02-1939
fabrieksemployé
Groningen
1939
Dooren, van
Jozef
Salatiga
Indonesië
05-11-1922
zonder
Boxtel
1922
Driessen
Johannes Petrus Marcus
Semarang
Indonesië
05-04-1923
fabrieksarbeider
Melick
1923
Elmensdorp
Victor
Kendal
Indonesië
22-03-1939
leerling-lasser
Nieuwenhagen
1939
Freni
George Constans
Sidoardjo
Indonesië
18-05-1909
zonder
Soest
1909
Freni
Irma Dolore
Pasar
Indonesië
08-12-1938
secretaresse
Soest
1938
Gabeler
Jacky
Jakarta
Indonesië
17-07-1935
fabrieksarbeider
Amsterdam
1935
Ginus
Henri Marius
Padang
Indonesië
18-04-1921
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1921
Knoester
Dirk
Tasikmalaja
Indonesië
21-05-1919
elektricien
Bennekom
1919
Oorschot, van
Maria
Semarang
Indonesië
01-06-1935
zonder
Dordrecht
1935
Putten, van der
Franciscus Xaverius
Modjokerto
Indonesië
05-07-1927
leerling-bankwerker
Klimmen
1927
Rademaker
David
Yogyakarta
Indonesië
19-06-1942
onderhoudsmonteur
Breda
1942
Rademaker
Frans Jozef
Tjibatoe
Indonesië
27-03-1902
zonder
Breda
1902
Smith
Henri Paulus
Soerakarta
Indonesië
26-01-1896
zonder
Utrecht
1896
Wiedenhof
Albert Godfried
Surabaya
Indonesië
20-03-1931
boekhouder
Tiel
1931
Meijer
Albert Humphry
Surabaya
Indonesië
16-04-1946
arbeider
Oisterwijk
1946
Meijer
Antonio
Surabaya
Indonesië
21-04-1945
zonder
Oisterwijk
1945
Meijer
Cobina Lauren Maria
Surabaya
Indonesië
16-12-1952
zonder
Oisterwijk
1952
Meijer
Eduard Benjamin
Surabaya
Indonesië
24-04-1957
zonder
Oisterwijk
1957
Meijer
Raymond Geoffrey
Surabaya
Indonesië
26-07-1949
zonder
Oisterwijk
1949
Meijer
Robert Vincentius
Surabaya
Indonesië
22-07-1955
zonder
Oisterwijk
1955
Beer
Eduard August
Malang
Indonesië
14-08-1930
schrijver bij de
Rijkswaterstaat
Velp
1930
Doppert
Johan
Glonggong
Indonesië
25-08-1929
automonteur
Kerkrade
1929
Hengst
David Willem
Laboeha
Indonesië
05-02-1918
schrijver bij de
Postchèque- en
Girodienst
Breda
1918
Latuheru
Barnabas
Ambon
Indonesië
06-09-1906
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1906
Latumeten
Adolf
Ambon
Indonesië
16-07-1902
fabrieksarbeider
Moordrecht
1902
Mamoen
Marshie
Cheribon
Indonesië
17-02-1924
kelner
Amsterdam
1924
Paays
Willem Frederik
Ambon
Indonesië
03-07-1904
zonder
Groningen
1904
Payer
Johannes
Balikpapan
Indonesië
02-07-1922
kantoorbediende
Blerick
1922
Pesiwarissa
Gustaaf
Kotaradja
Indonesië
28-11-1915
fabrieksarbeider
Barneveld
1915
Souisa
Philippus
Semarang
Indonesië
26-09-1926
radiomonteur
Utrecht
1926
Anes
Ingrid Magdalena
Bandoeng
Indonesië
09-02-1945
kantoorbediende
Breda
1945
Khouw
Tjoen Nio
Jakarta
Indonesië
18-06-1900
zonder
Joure
1900
Sie
Ernst Eduard
Gorontalo
Indonesië
02-07-1930
technisch beambte
Amsterdam
1930
Ho
Soe Han | Herman
Semarang
Indonesië
24-06-1925
directeur van een
naamloze vennootschap
Harlingen
1925
Lapré
George Eduard
Banjoemas
Indonesië
05-05-1917
monteur
s-Gravenhage
1917
Roos
Frederik Jan
Tandjoengkarang
Indonesië
16-08-1918
bankwerker
Eygelshoven
1918
Sahetapy
Martinus
Ambon
Indonesië
08-10-1918
matroos
Schiedam
1918
Satoor de Rootas
Jan
Yogyakarta
Indonesië
11-05-1930
fabrieksarbeider
Zwolle
1930
Schaik, van
Willy
Soekoredjo
Indonesië
09-07-1941
zonder
Boxtel
1941
Warendorf
Frits
Surabaya
Indonesië
07-04-1911
assurantiebezorger
s-Gravenhage
1911
Arensdorff
Anton Pichard
Semarang
Indonesië
06-08-1934
fabrieksarbeider
Budel
1934
Bruin, de
Willem Geerardus Hugo
Jakarta
Indonesië
12-02-1922
inktmaler
Hilversum
1922
Camerling
Leonard
Poelau Ay
Indonesië
23-09-1900
zonder
Dordrecht
1900
Egmond, van
Johannes Jacobus Frederik
Kotaradja
Indonesië
10-04-1916
leerling-elektricien
Nieuwenhagen
1916
Goede, de
Willem Hendrikus
Magelang
Indonesië
04-11-1939
leerling-machinebankwerker
s-Gravenhage
1939
Hansen
Margaretha Johanna
Bogor
Indonesië
10-02-1934
typiste A bij het Min. v.
Maatschappelijk Werk
s-Gravenhage
1934
Jaquet
Jean Eugene
Surabaya
Indonesië
29-03-1916
magazijnbediende
s-Gravenhage
1916
Koster
Theodoris Antonius
Semarang
Indonesië
24-09-1928
zonder
Maastricht
1928
Lange, de
Francina Margaretha
Mathilda
Jakarta
Indonesië
15-06-1935
verkoopster
s-Gravenhage
1935
Meijer
Carl Max Otto Wolter
Petjangaan
Indonesië
20-09-1892
zonder
Apeldoorn
1892
Pelle
Maximiliaan Freddy
Surabaya
Indonesië
19-03-1923
arbeider
Oisterwijk
1923
Rosenquist
Lucie
Surabaya
Indonesië
25-02-1921
boekhoudster
Schiedam
1921
Sebo
Johan Cornelis
Djatiroto
Indonesië
14-03-1930
kantoorbediende
s-Gravenhage
1930
Seeman
Frank
Surabaya
Indonesië
08-11-1901
zonder
Deventer
1901
Smith
Robert Charles
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1936
bankwerker
Schaesberg
1936
Valberg
Henriëtte
Ngoro
Indonesië
16-05-1939
wikkelaarster
Roosendaal en Nispen
1939
Mull, van der
Stevania Algaretta
Jakarta
Indonesië
19-06-1944
typiste
s-Gravenhage
1944
Mull, van der
Willem Roy Irio
Weda
Indonesië
09-01-1951
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1951
Lie
Ging Liat
Koedoes
Indonesië
03-12-1921
vrouwenarts
Amsterdam
1921
Tan
Christiaan
Jakarta
Indonesië
18-08-1920
arts
Leiderdorp
1920
Izaac
Marcus
Ambon
Indonesië
15-03-1927
monteur
Nijmegen
1927
Laitenu
Joenoes Christiaan
Blitar
Indonesië
16-06-1930
machinist
Apeldoorn
1930
Limahelu
Wilhelm Frederik
Bandoeng
Indonesië
26-06-1924
bankwerker
Deventer
1924
Moningka
Marthinus
Airmadidi
Indonesië
03-11-1917
assistent-accountant
Amsterdam
1917
Tamaela
Dirk
Amahai
Indonesië
14-09-1932
gemeenteambtenaar
Ellecom
1932
Almah
Anna
Garoet
Indonesië
01-01-1886
zonder
Rotterdam
1886
Manampiring
Stien Marie
Gorontalo
Indonesië
21-01-1927
verpleegster
Utrecht
1927
Persijn
Thomas
Banjoewangi
Indonesië
30-06-1938
ankerwikkelaar
Amsterdam
1938
Pont
Hendrik Isaak
Makassar
Indonesië
21-08-1938
leerling-bankwerker
Amsterdam
1938
Bruin, de
Karel Adolf
Semarang
Indonesië
24-01-1919
fabrieksarbeider
Maastricht
1919
Dupiré
Jacobus
Soengeiliat
Indonesië
23-09-1933
fabrieksarbeider
Rotterdam
1933
Pagina 21 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!