Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↓
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Wiezel
Hendrika Maria
Zwolle
Nederland
02-03-1904
religieuze
Nijmegen
1904
Heubült
Johann Engelke Wilken
Zwischenahn
Duitsland
28-07-1906
houtzager
Yogyakarta
1906
Künzli
Paul Walther
Zürich-Unterstrass
Zwitserland
20-10-1892
industrieel
Pladjoe (voorm.
Ned.-Indië)
1892
Kluge
Carl Gustav
Züllichau
Duitsland
26-11-1872
tijdelijk
leerling-opziener bij het
boschwezen
Kradenan res. Besoeki
(voorm. Ned.-Indië)
1872
Segnitz, von
Oscar Johannes
Zuerichthal
Rusland
15-08-1880
planter
Soeka Radja (voorm.
Ned.-Indië)
1880
Gruhle
Daniel Christian Andreas
Zörbig
Duitsland
geëmployeerde b/d
tabakscultuur
Genoh Watoe (voorm.
Ned.-Indië)
Kraeff
Alexis Alexyewitsj
Zolotonoscha
Rusland
11-01-1893
chemisch assistent
Bandoeng
1893
Vaelen
Joseph
Zolder
België
31-05-1872
tijdelijk waarn.
Adj.-Administrateur bij
het Gouvernements
Pandhuis te Buitenzorg
Buitenzorg
1872
Holzer
Robert
Znaim
Tsjechoslowakije
29-01-1889
koopman
Batavia
1889
Knoblauch
Julius Theodor
Zinten
Duitsland
08-07-1857
zonder beroep
Banjermasin
1857
Kühlewein, von
Malte Johann Hermann
August Karl Leopold
Ziegelroda
Duitsland
29-09-1887
gouvernementsarts
Semarang (Midd. Java)
1887
Wirker
Otto
Zerbst
Hertogdom Anhalt
26-03-1858
agent der Koninklijke
Paketvaart Maatschappij
Kota Baroe, Borneo
1858
Schwerdtfeger
Hedwig Johanna Louise
Zehlendorf
Duitsland
22-07-1893
huishoudster
Bandoeng
1893
Wurbik
Bernhard
Zator
Polen
06-05-1890
bedrijfsleider
Bandoeng
1890
Silberbusch
Leib Leon
Zastawna
Roemenië
24-04-1888
koopman
Surabaya (O. Java)
1888
Netrwal
Hugo Georg Maria
Zara
Tsjechoslowakije
22-11-1893
2e officier bij de
Koninklijke Paketvaart
Maatschappij
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
1893
Godewski
Ervin Hugo
Zagrzeb
Zuidslavië
03-04-1904
tijdelijk waarnemend
middelbaar technisch
ambtenaar bij den Post-
Telegraaf en
Telefoondienst in
Nederlandsch Indië
Malabar
1904
Andela
Louis Paul Joseph
Yogyakarta
Indonesië
14-04-1929
soldaat der Kon.
Landmacht
Bergen op Zoom
1929
Bendoro Raden Adjeng
Mirjam, dochter van Pakoe
Alam V
Yogyakarta
Indonesië
27-08-1888
zonder
s-Gravenhage
1888
Pattiapon
Ferdinand
Yogyakarta
Indonesië
16-07-1933
bankwerker
Vlaardingen
1933
Bakker
Wouter
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1933
kantoorbediende
Voorburg
1933
Kho
Yam Oh
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1920
wetenschappelijk
ambtenaar
Wageningen
1920
Kapel
Dirk Rudolph Christiaan
Yogyakarta
Indonesië
17-12-1931
monteur
s-Gravenhage
1931
Taets
Samidjem
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1900
zonder
Krimpen a/d IJssel
1900
Polanen Petel, van
Willem Gerard
Yogyakarta
Indonesië
07-02-1930
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1930
Pieters
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
23-07-1931
constructie-bankwerker
Amsterdam
1931
Epke
Karel Frederik Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1905
zonder
Drunen
1905
Croes, de
Willy Hubertus Constant
Yogyakarta
Indonesië
06-12-1922
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Oud-Gastel
1922
Himbrecht
Frans Rudolf
Yogyakarta
Indonesië
07-05-1925
fabrieksarbeider
Rotterdam
1925
Loppies
Marinus
Yogyakarta
Indonesië
09-04-1937
kelner
Amsterdam
1937
Tribulawony
Daniël
Yogyakarta
Indonesië
14-06-1883
zonder
Bunnik
1883
Kraag
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
08-09-1932
elektro-monteur
Haarlem
1932
Lipschart
Karel Frederik Antoon
Yogyakarta
Indonesië
15-12-1893
zonder
Krimpen a/d Ijssel
1893
Biver
Raoul Jean
Yogyakarta
Indonesië
14-08-1931
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1931
Habibuw
Josias Hubertus
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1926
sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Hertogenbosch
1926
Ondang
Harry Martinus
Yogyakarta
Indonesië
12-11-1921
zonder
Enschede
1921
Warnas
Rudolf Valatino
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1936
sorteerder in een
wasserij
Valkenburg-Houthem
1936
Iburg
Stephanus Adianus
Yogyakarta
Indonesië
06-05-1921
kantoorbediende
Arnhem
1921
Oordt, van den
Hermanus Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1929
zonder
Cuijk en St. Agatha
1929
Voorneman
Francisca
Yogyakarta
Indonesië
07-09-1883
zonder
Rotterdam
1883
Poetoehena
Donald Edward
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1922
adjunct-magazijnmeester
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1922
Maitimu
Semoeel
Yogyakarta
Indonesië
27-09-1931
timmerman
Amsterdam
1931
Burg, van
James
Yogyakarta
Indonesië
02-02-1917
zonder
Maastricht
1917
Cooke
John Charles
Yogyakarta
Indonesië
02-04-1918
fabrieksarbeider
Breda
1918
Jacobs
Eduard
Yogyakarta
Indonesië
27-06-1926
leerling-lasser
Bennekom
1926
Jagt, van der
Bernard Ferdinand
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1906
fabrieksarbeider
Oss
1906
Charpentier
Albert Rudolph
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1939
bankwerker
Engelen
1939
Charpentier
Willem Adolph
Yogyakarta
Indonesië
17-04-1940
fabrieksarbeider
Engelen
1940
Lammerts van Bueren
Rudi
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1924
kantoorbediende
Oisterwijk
1924
Mende
Rudolf Henri
Yogyakarta
Indonesië
28-05-1936
laborant
Dordrecht
1936
Gennep, van
Albert Justinus
Yogyakarta
Indonesië
25-08-1901
psycholoog
s-Gravenhage
1901
Berg, van den
Maria Magdalena
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1890
zonder
Arnhem
1890
Limahelu
Johannes Izaäk
Yogyakarta
Indonesië
07-10-1929
drukker
Deventer
1929
Tahapary
Abraham
Yogyakarta
Indonesië
11-03-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Portier
Maximilian Leonard
Yogyakarta
Indonesië
28-04-1924
kantoorbediende
Apeldoorn
1924
Rademaker
Samuel Winfried
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1939
monteur
Breda
1939
Rademaker
Benjamin Izaak
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1940
elementwerker
Breda
1940
Marteau
Henri Ludwig
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1929
fabrieksarbeider
Budel
1929
Rademaker
David
Yogyakarta
Indonesië
19-06-1942
onderhoudsmonteur
Breda
1942
Satoor de Rootas
Jan
Yogyakarta
Indonesië
11-05-1930
fabrieksarbeider
Zwolle
1930
Smith
Robert Charles
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1936
bankwerker
Schaesberg
1936
Lammers
Robert
Yogyakarta
Indonesië
17-02-1922
fabrieksarbeider
Velp
1922
Paulus
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1934
bankbediende
Rotterdam
1934
Soemboek
Christine
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1919
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1919
Arends
Julius Cesar
Yogyakarta
Indonesië
22-05-1913
plaatwerker
Groningen
1913
Vortman
Hayo Bernard
Yogyakarta
Indonesië
29-01-1919
kantoorbediende
Rotterdam
1919
Mitchell
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
06-04-1940
bufffetbediende
Bloemendaal
1940
Danoesastro
Annie
Yogyakarta
Indonesië
13-10-1938
zonder
Oegstgeest
1938
Liem
Karel Frederik Hing
Yogyakarta
Indonesië
24-11-1935
hoofdassistent bij de
Rijksuniversiteit te
Leiden
Oegstgeest
1935
Yap
Kie Han
Yogyakarta
Indonesië
16-09-1925
werktuigkundig ingenieur
s-Gravenhage
1925
Liem
Liang Djien
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1937
technisch assistent
Rotterdam
1937
Karelsen
Juliaan
Yogyakarta
Indonesië
01-07-1921
metaalbewerker
Venlo
1921
Coldenhoff
Bernhard Heinrich Alphons
Cesar
Yogyakarta
Indonesië
06-03-1914
controleur
Oisterwijk
1914
Lammerts van Bueren
Maurits
Yogyakarta
Indonesië
08-07-1928
kantoorbediende
s-Gravenhage
1928
Maas
Simon Pompeus
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1926
technicus
s-Gravenhage
1926
Poublon
Oscar Erneste
Yogyakarta
Indonesië
25-09-1893
zonder
Hooglanderveen
1893
Go
Siong Biauw
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1918
vertegenwoordiger
Haarlemmerliede en
Spaarnwoude
1918
Tjiook
Tiauw Han
Yogyakarta
Indonesië
04-03-1929
arts
Amsterdam
1929
Graaff, de
Johannes Alexander
Nicolaas
Yogyakarta
Indonesië
26-09-1928
fabrieksarbeider
Handel
1928
Pruyssenaere de la
Woestijne, de
Maximiliaan Hendrik
Christiaan Antoine
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1909
zonder
Budel
1909
Soeratinah
Wilhelmina
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1900
zonder
Sint-Oedenrode
1900
Ong
Sioe Bing
Yogyakarta
Indonesië
26-11-1918
gymnastiekleraar
Amsterdam
1918
Go
Djioe Kiem
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1923
diëtiste
Oss
1923
Rehatta
Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
09-05-1941
monteur
Westerbork
1941
Heijder
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1893
zonder
Apeldoorn
1893
Tan
Siauw Tik
Yogyakarta
Indonesië
28-01-1933
chef van een
confectie-atelier
Helmond
1933
Amstel, van
Rhudi Bernardus
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1927
zonder
Berg en Dal
1927
Genderen, van
Julius Diederik
Yogyakarta
Indonesië
09-03-1930
zonder
Appelscha
1930
Uchtmann
Jan Victor
Yogyakarta
Indonesië
13-11-1932
stoker
Helsinki (Finland)
1932
Liem
Sioe Hiang
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1933
[niet vermeld]
Zaandam
1933
Liem
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
04-02-1902
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1902
Gendok
Sardjiem
Yogyakarta
Indonesië
10-03-1906
zonder
Steenwijk
1906
Eeckhout, van den
Benedictus Ronald
Yogyakarta
Indonesië
22-12-1948
perser
Oosterhout
1948
Ferdinandus
Paulus Augustinus
Yogyakarta
Indonesië
19-08-1934
machinebankwerker
Zaandam
1934
Martopawiro
Mariana
Yogyakarta
Indonesië
07-07-1916
zonder
Tiel
1916
Cephas
Gerardine Iphigenie
Yogyakarta
Indonesië
20-06-1914
facturiste
Arnhem
1914
Juch
Willemien Frederika
Yogyakarta
Indonesië
11-08-1903
zonder
Rotterdam
1903
Rijnardus
Petrus Joseph
Yogyakarta
Indonesië
20-06-1929
assistent-accountant
Oosterbeek
1929
Heemskerck, van
Otto Raoul Adolar
Yogyakarta
Indonesië
07-09-1918
magazijnbediende
Dordrecht
1918
Simon
Boudewijn Alexander
Yogyakarta
Indonesië
25-05-1935
zonder
Rotterdam
1935
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!