Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↓
Woonplaats
Geb.jaar
Yo
Giok Yan
Doehoewringin
Indonesië
20-12-1919
Zwolle
1919
Hoeksema
Jacob
Magelang
Indonesië
15-04-1898
zonder
Zwolle
1898
Siefken
Catharina Emma Deborah
Probolinggo
Indonesië
21-10-1905
Zwolle
1905
Coenraad
Casper Hendrik
Kaliwoengoe
Indonesië
04-05-1900
zonder
Zwolle
1900
Ploeg, van der
Martinus
Semarang
Indonesië
04-12-1889
zonder
Zwolle
1889
Ploeg, van der
Hadidjah
Tjiandjoer
Indonesië
01-01-1912
Zwolle
1912
Wolf, de
Paulus
Jakarta
Indonesië
10-07-1923
monteur
Zwolle
1923
Mangoen
Hennie
Tandjoeng Enim
Indonesië
22-10-1925
Zwolle
1925
Leeuw, de
Frans Willem Eduard
Palembang
Indonesië
31-05-1923
zonder
Zwolle
1923
Pattipeilohy
Juliana
Medan
Indonesië
19-07-1930
Zwolle
1930
Ramissa
Joanna
Tomohon
Indonesië
04-01-1900
zonder
Zwolle
1900
Celles, des
Gustaaf Cornelis
Poerworedjo
Indonesië
29-06-1928
monteur
Zwolle
1928
Simons
Fien Cato
Tegal
Indonesië
27-12-1930
Zwolle
1930
Hoekoeboen
Joël
Wedoear
Indonesië
15-02-1926
Zwolle
1926
Rahajaan
Catharina
Hoko
Indonesië
26-06-1940
Zwolle
1940
Rahajaän
Andrias
Elat
Indonesië
17-05-1945
Zwolle
1945
Samallo
Lucas
Ameth
Indonesië
04-03-1916
Zwolle
1916
Pietersz
Fransina Elizabeth
Boeton
Indonesië
18-11-1916
Zwolle
1916
Bout
Simon Laurentius
Ledoktempoero
Indonesië
03-05-1923
bankwerker
Zwolle
1923
Ho
Eng Liang
Menado
Indonesië
02-06-1933
bankwerker
Zwolle
1933
Deuning
Heidi
Pekalongan
Indonesië
27-08-1938
Zwolle
1938
Oeij
Tjoen Djin
Soekaboemi
Indonesië
20-09-1945
zonder
Zwolle
1945
Telussa
Angeline Maria Magdalena
Surabaya
Indonesië
30-10-1940
kantoorbediende
Zwolle
1940
Siregar
Bernadette Sandra
Brigitta
Surabaya
Indonesië
20-05-1962
Zwolle
1962
Siregar
Valentina Carmen Lorenza
Surabaya
Indonesië
23-09-1963
Zwolle
1963
Dumanaw
Christiaan Frederick
Oengaran
Indonesië
24-12-1927
dieselmonteur
Zwolle
1927
Rijnardus
Wilhelmina Magdalena
Majong
Indonesië
24-06-1934
Zwolle
1934
Ahrens
Casper Frederik Alexander
Jakarta
Indonesië
23-04-1916
metaalarbeider
Zwolle
1916
Bacas
Olga Francisca
Depok
Indonesië
30-09-1925
Zwolle
1925
Rademaker
Alexander Leonard Petrus
Jakarta
Indonesië
07-04-1912
zonder
Zwijndrecht
1912
Stook
Rudolf
Tangerang
Indonesië
08-01-1941
lasser
Zwijndrecht
1941
Graaff, de
George Marinus
Swaroeboeloeroto
Indonesië
05-02-1929
dieselmonteur
Zwijndrecht
1929
Herbig
Clifton Maxwell
Surabaya
Indonesië
11-05-1950
papierbewerker
Zwijndrecht
1950
Hall
Rudolf
Medan
Indonesië
13-05-1914
dieselmonteur
Zwijndrecht
1914
Thio
Mer Nio
Tangerang
Indonesië
15-02-1923
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1923
Croes, de
Rudie Anton
Poerwokerto
Indonesië
20-12-1905
zonder
Zwijndrecht
1905
Theska
Samuel King
Ambon
Indonesië
09-02-1927
arts-radioloog
Zwijndrecht
1927
Khouw
Esther Goan Eng
Tangerang
Indonesië
20-11-1926
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1926
Verhage
Egbert Umberto
Makassar
Indonesië
25-04-1930
magazijnbediende
Zwijndrecht
1930
Suparman
Victor Rudolf
Jakarta
Indonesië
17-11-1953
winkelbediende
Zwijndrecht
1953
Suparman
Anna Louise
Jakarta
Indonesië
05-07-1955
zonder
Zwijndrecht
1955
Suparman
Frederika Maria
Jakarta
Indonesië
19-07-1957
zonder
Zwijndrecht
1957
Suparman
Joyce Augustina
Jakarta
Indonesië
17-08-1958
zonder
Zwijndrecht
1958
Suparman
Sri Marjati Agustini
Jakarta
Indonesië
17-08-1961
zonder
Zwijndrecht
1961
Licumahua
Weltimus
Ouw
Indonesië
13-01-1946
Zwijndrecht
1946
Soplanit
Willem Christiaan
Surabaya
Indonesië
29-09-1938
Zwijndrecht
1938
Liem
Kong Djan
Semarang
Indonesië
25-10-1935
commercieel technicus
Zwijndrecht
1935
Lie
Siok Nio
Semarang
Indonesië
07-01-1936
Zwijndrecht
1936
Croes, de
Leonie Albertine
Yogyakarta
Indonesië
28-10-1912
hulp in de huishouding
Zwijndrecht
1912
Moekardanie
Arie
Balige
Indonesië
07-04-1920
bedieningsman
Zwijndrecht
1920
Hosters
Gottfried
Gombong
Indonesië
17-07-1936
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1936
Amas
Johan
Banjermasin
Indonesië
12-12-1939
Zwijndrecht
1939
Nie
Giok Siang
Surabaya
Indonesië
08-03-1948
Zwijndrecht
1948
Nie
Giok Swan
Surabaya
Indonesië
03-12-1949
Zwijndrecht
1949
Lie
Boen Kiong
Medan
Indonesië
13-03-1920
Zwijndrecht
1920
Stoovelaar
Wilhelmus Pieter
Alexander
Djatinegara
Indonesië
03-02-1909
Zwijndrecht
1909
Kho
Soen Liang
Banjoemas
Indonesië
16-02-1929
Zwijndrecht
1929
Tan
Hing Nio
Semarang
Indonesië
30-08-1933
Zwijndrecht
1933
Liem
Tjing Nio
Magelang
Indonesië
12-02-1915
Zwijndrecht
1915
Nie
Tjiong Phing
Pamekasan
Indonesië
24-08-1917
Zwijndrecht
1917
Liem
Kwie Hing Nio
Malang
Indonesië
19-06-1923
Zwijndrecht
1923
Usmanij
Mezak
Surabaya
Indonesië
07-08-1919
elektromonteur
Zwijndrecht
1919
Lie
Boen An
Medan
Indonesië
04-09-1921
procuratiehouder
Zwijndrecht
1921
Kwee
Kim Lian Nio
Magelang
Indonesië
01-04-1929
Zwijndrecht
1929
Stook
Elly
Jakarta
Indonesië
23-05-1938
kantoorbediende
Zwijndrecht
1938
Fey
Pieter Cornelis
Jakarta
Indonesië
04-01-1899
zonder
Zwijndrecht
1899
Sekan
Charles
Medan
Indonesië
02-02-1923
magazijnbediende
Zwijndrecht
1923
Pietersz
Geertruida Samalina
Koetaradja
Indonesië
18-12-1930
Zwijndrecht
1930
Tan
Kong Ming Hendrik
Ferdinand
Jakarta
Indonesië
23-12-1946
Zwijndrecht
1946
Wens
Ludovicus Emil Govert
Surabaya
Indonesië
16-12-1923
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1923
Liem
King Tjiauw
Magelang
Indonesië
20-06-1905
Zwijndrecht
1905
Oei
Hong Nio
Semarang
Indonesië
06-01-1909
Zwijndrecht
1909
Muller
Frank Joffer
Makassar
Indonesië
16-03-1916
kantoorbediende
Zwijndrecht
1916
Beem
Emile
Poedjon
Indonesië
07-05-1901
zonder
Zwijndrecht
1901
Seinen
Robert
Surabaya
Indonesië
15-04-1924
magazijnbediende
Zwijndrecht
1924
Moulin, de
Marie Lusana
Jakarta
Indonesië
12-02-1934
Zwijndrecht
1934
Joenoes
Johan Calvijn
Ambon
Indonesië
04-07-1924
kantoorbediende
Zwijndrecht
1924
Hall
Arthur
Tangerang
Indonesië
06-12-1940
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1940
Voll
Johannes
Boeloekoemba
Indonesië
29-03-1908
zonder
Zwijndrecht
1908
Moulin, de
August
Jakarta
Indonesië
25-08-1935
zonder
Zwijndrecht
1935
Kwee
Mo Hoey
Poerbolinggo
Indonesië
06-07-1927
exporteur
Zwanenburg
1927
Oeij
Tjong Ging
Wonosobo
Indonesië
01-06-1934
assistent-accountant
Zwanenburg
1934
Han
Mei Ling
Delft
Nederland
03-08-1941
[niet vermeld]
Zwanenburg
1941
Tjiong
Tek Dian
Merauke
Indonesië
02-08-1934
koopman
Zwanenburg
1934
Chan
Git Fong
Babo
Indonesië
13-11-1940
Zwanenburg
1940
Tjan
Seng Hoei
Kokas
Indonesië
06-01-1944
kelner
Zwanenburg
1944
Risah
Jacobus Carl Willem
Koepang
Indonesië
27-05-1918
pakhuismeester
Zwanenburg
1918
Sompie
Rosalien
Soekoer
Indonesië
17-08-1922
Zwanenburg
1922
Kwa
Irene
Jakarta
Indonesië
19-04-1943
kantoorbediende
Zwanenburg
1943
Chan
Kok Kong
Sorong
Indonesië
01-02-1946
kelner
Zwanenburg
1946
Guldenaar
Duncan Louis Jozef
Bogor
Indonesië
21-02-1914
machinedrijver
Zutphen
1914
Guldenaar
Marinus
Jakarta
Indonesië
21-08-1941
leerling-machinedrijver
Zutphen
1941
Spenrath
Leonardus Christoffel
Soekaboemi
Indonesië
05-01-1921
vormer
Zutphen
1921
Annuschek
Heinrich Julius
Semarang
Indonesië
03-03-1898
zonder
Zutphen
1898
Matahelumual
Doortje
Mahoekoe
Indonesië
17-12-1937
[niet vermeld]
Zutphen
1937
Dika
Aleksanderina
Balisoan
Indonesië
14-09-1953
zonder
Zutphen
1953
Usmany
Dominggus
Magelang
Indonesië
08-08-1939
boekbinder
Zutphen
1939
Piris
Elizabeth Margaretha
Jakarta
Indonesië
18-12-1945
textielarbeidster
Zutphen
1945
Corputty
Karel Willem
Jakarta
Indonesië
09-03-1966
zonder
Zutphen
1966
Kwee
Tik Khong
Ngandjoek
Indonesië
14-08-1926
fabrieksarbeider
Zutphen
1926
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!