Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 359 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Daniëls
Freddy
vermoedelijk te Salatiga
Indonesië
02-06-1949
matroos
Zutphen
1949
Koepon
Amir
Surabaya
Indonesië
30-03-1940
leerling-radiomonteur
Leeuwarden
1940
Verwoord
Gothfried
Yogyakarta
Indonesië
25-02-1930
bakker
Amsterdam
1930
Vorster
Jaap Jacobus
Bogor
Indonesië
18-01-1937
fabrieksarbeider
Bodegraven
1937
Vorster
Hendrik Jan
Bogor
Indonesië
02-07-1935
leerling-lasser
Bodegraven
1935
Alexander
Wilhelmus Frederikus
Bogor
Indonesië
03-05-1900
fabrieksarbeider
Delft
1900
Oesin
Johnny
Bangkalan
Indonesië
07-07-1919
fabrieksabeider
Rotterdam
1919
Sati Saiban
Marie Christina Jacoba
Bodjonegoro
Indonesië
23-11-1932
kantoorbediende
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1932
Wendt
Jonny
Tegalredjo
Indonesië
23-12-1942
olieman
Wormerveer
1942
Binan
Jan Bernhard
Depok
Indonesië
27-11-1938
scheepswerktuigkundige
Haarlem
1938
Schultz
Judith
Pamegatan
Indonesië
14-08-1918
secretaresse
Halle
1918
Jansen
Theodorus
verm. te Djatinegara
Indonesië
12-09-1930
automonteur
Rotterdam
1930
Dorn
Arend
Trenggalek
Indonesië
03-06-1926
eigenaar van een
transportbedrijf
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1926
Alicaris
Alimah Cornelia
Sabang
Indonesië
21-09-1936
onderwijzeres
Koog aan de Zaan
1936
Royen
Gerrit
Selokaton
Indonesië
18-10-1933
machinebankwerker
Ridderkerk
1933
Royen
Jan
Modjokerto
Indonesië
22-05-1939
automonteur
Amsterdam
1939
Ende, von
Mona
Kalioerang
Indonesië
23-02-1942
monteuse
Utrecht
1942
Smith
Piet
Cheribon
Indonesië
16-03-1936
bedieningsman
Rotterdam
1936
Manoppo
Frans Jackie
Soerakarta
Indonesië
19-11-1927
magazijnbediende
s-Gravenhage
1927
Koepon
Mohamad Oemar
Surabaya
Indonesië
22-04-1942
leerling-banketbakker
Leeuwarden
1942
Gagliardi
Charley Tjalla Stephanus
verm. Pare-pare
Indonesië
05-12-1942
verkoper
Maastricht
1942
Holz
Harry Adolf
Ngandjuk
Indonesië
07-03-1928
lorriebestuurder
Amsterdam
1928
Kaitjily
Elia Dirk
Saparoea
Indonesië
09-07-1927
kantoorbediende
Bilthoven
1927
Johanzoon
Edwin James
Malang
Indonesië
02-02-1933
onderhoudsmonteur
Breda
1933
Verheijden
Kathrien
Toegoeh
Indonesië
30-04-1937
fabrieksarbeidser
Nijmegen
1937
Purvis
Jessy Maria
Bandoeng
Indonesië
16-10-1921
bankbediende
Bergen op Zoom
1921
Bertram
Emma Watti
Yogyakarta
Indonesië
01-11-1934
laborante
Almelo
1934
Salmon
Marcus
Tjimahi
Indonesië
31-03-1917
korporaal der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Doornspijk
1917
Sanen
Bruno
Sintang
Indonesië
21-03-1931
kantoorbediende
s-Gravenhage
1931
Bauer
Julius
Poerwordejo
Indonesië
27-12-1926
korporaal-ziekenverpleger
bij de Kon. Marine
Den Helder
1926
Reuter
Johannes
Blitar
Indonesië
01-07-1924
metaalslijper
Hoensbroek
1924
Salenussa
Martinus
Weda
Indonesië
06-08-1923
elektrisch-lasser
Bolsward
1923
Infandi
Fredericus
Soekaboemi
Indonesië
26-10-1921
instrumentmaker
Utrecht
1921
Joenoes
Ludfi
Bogor
Indonesië
06-01-1953
zonder
Coevorden
1953
Joenoes
Taufik
Surabaya
Indonesië
14-04-1949
zonder
Coevorden
1949
Müller
Petrus
Tasikmalaja
Indonesië
15-08-1931
bediende bij een
elektriciteitsbedrijf
Dordrecht
1931
Fajakoen Saleh
Tjandra Hasan
Jakarta
Indonesië
22-04-1954
Amsterdam
1954
Rohanie
Fatima Maria
Semarang
Indonesië
02-02-1935
zonder
Leersum
1935
Charpentier
George
Modjokerto
Indonesië
11-06-1926
automonteur
Waalwijk
1926
Ingen, van
Albert
Bandoeng
Indonesië
11-11-1942
fabrieksarbeider
Zwolle
1942
Tuhumena
Marcus
Oengaran
Indonesië
18-08-1935
typograaf
Alphen a/d Rijn
1935
Ibnoe Hadjar
Moehammad
Sampang
Indonesië
30-11-1913
juridisch medewerker
Oegstgeest
1913
Jonkers
Theodora Dorothea
Sitoebondo
Indonesië
10-06-1923
zonder
Leiden
1923
Berg, van den
Roland Gilbert
Bandoeng
Indonesië
16-10-1942
leerling-bloemist
Aalsmeer
1942
Couzijn
Alice
Malang
Indonesië
19-08-1919
hulp in de huishouding
Breda
1919
Wahab
Isma
Jakarta
Indonesië
02-02-1940
leraar natuurkunde
Amsterdam
1940
Bischoff
Adolf
Oedjoeng Broeng
Indonesië
02-07-1932
automonteur
Eindhoven
1932
Mohamad
Moeskal
Surabaya
Indonesië
14-12-1900
metaalbewerker
Amsterdam
1900
Croes
Louis Hendrik
Banjermasin
Indonesië
17-06-1915
kantoorbediende
s-Gravenhage
1915
Daniël
Nora
Rembang
Indonesië
11-04-1893
zonder
s-Hertogenbosch
1893
Landré
Gerard
Denpasar
Indonesië
27-02-1947
leerling-metaaldraaier
Middelburg
1947
Soelaiman
Wanda
Surabaya
Indonesië
07-03-1944
kantoorbediende
Dordrecht
1944
Belserang
Filippus
Gombong
Indonesië
17-09-1931
metaalbewerker
Amsterdam
1931
Moerinten
Ruth
Kediri
Indonesië
02-12-1875
zonder
Amsterdam
1875
Deleppa
Elisabeth
Rantepao
Indonesië
05-03-1935
handarbeidster
Capelle a/d IJssel
1935
Soelimah
Theresia
Ambarawa
Indonesië
12-10-1912
zonder
Harderwijk
1912
Speksnijder
Cornelis Jacob
Singkawang
Indonesië
28-03-1943
bankwerker
s-Gravenhage
1943
Helmy
Taib
Grisee
Indonesië
26-08-1921
kelner
Rotterdam
1921
Krieken, van
Anton Victor
Tjiandjoer
Indonesië
20-04-1923
zonder
Groningen
1923
Hoogveld
Onno Maarten
Bogor
Indonesië
27-03-1946
leerling-verpleger
Wagenborgen
1946
Jagt, van der
Emma
Sidoardjo
Indonesië
24-02-1909
controleuse
Appingedam
1909
Rebo
Franciscus Xaverius
Moentilan
Indonesië
25-10-1939
bankwerker
s-Gravenhage
1939
Sondakh
Jane
Surabaya
Indonesië
26-06-1951
Apeldoorn
1951
Sriaton
Maria
Malang
Indonesië
23-04-1903
zonder
Amstelveen
1903
Lip, van der
Henny Hendrickus
Sambas
Indonesië
01-12-1920
fabrieksarbeider
Geldrop
1920
Bonora
Karel Nico
Padang
Indonesië
23-11-1923
monteur
Nijmegen
1923
Hoogeveen
Frederik Johannes
Soerakarta
Indonesië
09-11-1937
besteller bij de P.T.T.
Amsterdam
1937
Fukur
Herman
Madioen
Indonesië
22-11-1922
hoofdklerk
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1922
Herfkens
Ridoean Harry
Sitobondo
Indonesië
09-04-1931
monteur
Amsterdam
1931
Clark
James
Bandoeng
Indonesië
15-12-1931
bankwerker-lasser
Ochten
1931
Graaff, de
Maurits Rudolf Willem
Radjamandala
Indonesië
20-04-1940
lasser-bankwerker
Venray
1940
Plas
Roeland
Gentang
Indonesië
28-03-1928
korporaal der 1e kl. Kon.
Landmacht
Amsterdam
1928
Schilling
Boy Johannes
Losari
Indonesië
18-10-1931
machinebankwerker
Eindhoven
1931
Brendel
Hanny
Bogor
Indonesië
22-08-1925
lasser
Geleen
1925
Doeve
Abner
Blora Djapara
Indonesië
19-01-1923
korporaal 1e kl. Kon.
Luchtmacht
Nijmegen
1923
Andreas
Max
Jakarta
Indonesië
05-10-1925
vormer
Waalwijk
1925
Bonora
Francisco
Padang
Indonesië
14-06-1926
boekhouder
Breda
1926
Linden, ter
Rudolf
Bogor
Indonesië
31-08-1932
machinebediende
Eindhoven
1932
Groot, de
George Frederick
Semarang
Indonesië
08-09-1942
elektrisch lasser
Helmond
1942
Oekas
Limboe
Rantepao
Indonesië
21-04-1937
expeditiechef
Sneek
1937
Ven, van der
Gerrit
Yogyakarta
Indonesië
02-08-1938
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1938
Klein
Johannes
Yogyakarta
Indonesië
13-03-1933
kantoorbediende
Raamdonksveer
1933
Lorenzo
Harry
Surabaya
Indonesië
27-02-1930
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1930
Andringa
Eberhard
Cheribon
Indonesië
23-01-1928
dieselmonteur
Harderwijk
1928
Köhler
Otto Karel
Djapara
Indonesië
01-03-1921
onderbaas
Breda
1921
Usman
Lalu
Selong
Indonesië
31-07-1922
rijksambtenaar
Hilversum
1922
Raboen
Harry
Tjilatjap
Indonesië
10-06-1910
bediende
s-Gravenhage
1910
Hunsinger
Albert
Karang-Anom
Indonesië
16-09-1925
1e luitenant bij de Kon.
Landmacht
Ede
1925
Goes, van der
Bernardy
Dampit
Indonesië
17-08-1915
brander
Rotterdam
1915
Vries, de
Dickie
Djatinegara
Indonesië
05-05-1930
machinebankwerker
Eygelshoven
1930
Berg, van
George Hendrik
Pekalongan
Indonesië
16-08-1923
korporaal der 1e kl. Kon.
Landmacht
s-Gravenhage
1923
Effendi
Elias
Jakarta
Indonesië
06-06-1944
elektrisch lasser
Spijkenisse
1944
Soeratman
Rudi
Koetaradja
Indonesië
12-11-1921
stempelmaker
Amsterdam
1921
Abbas
Bakry
Tanah Tinggi
Indonesië
10-07-1915
kelner
s-Gravenhage
1915
Malawer
Simon Sommi
Sangir
Indonesië
06-07-1926
chauffeur
Deventer
1926
Saleh
Jacob Simon
Malang
Indonesië
02-01-1918
machine-bankwerker
Meppel
1918
Lessil
Nicolaas
Indramajoe
Indonesië
08-11-1936
chauffeur-machinist
Geleen
1936
Soerjo
Soeriadi
Loemadjang
Indonesië
07-09-1919
landbouwkundig ingenieur
Arnhem
1919
Kassi
Martin
Lempebatoe
Indonesië
02-01-1924
fabrieksarbeider
Haalderen
1924
Vogler
Eddy
Semarang
Indonesië
19-06-1923
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1923
Pagina 359 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!