Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↓
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Telussa
Angeline Maria Magdalena
Surabaya
Indonesië
30-10-1940
kantoorbediende
Zwolle
1940
Kandio
Carolina Henriette
Tomohon
Indonesië
30-10-1940
s-Gravenhage
1940
Kops
Petrus Ignatius Johannes
Oengaran
Indonesië
30-10-1938
leerling-metselaar
Venlo
1938
Chömpff
Maria Mädi Héléna
Pekalongan
Indonesië
30-10-1937
typiste
Oss
1937
Faul
Otti
Bandoeng
Indonesië
30-10-1936
Barneveld
1936
Kodoatie
Eugen Octave Anthony
Soerakarta
Indonesië
30-10-1934
fabrieksarbeider
Groningen
1934
Nahapiet
Charlotte
Soekaboemi
Indonesië
30-10-1934
Elshout
1934
Idzardi
Alexander Jozef Ernst
Jakarta
Indonesië
30-10-1934
vliegtuigmonteur
Diemen
1934
Saripan
Lena Marjam
Toeloengagoeng
Indonesië
30-10-1933
Helmond
1933
Tahamata
Jozef Estepanus
Magelang
Indonesië
30-10-1932
Huizen
1932
Vernack
George
Djatinegara
Indonesië
30-10-1930
zonder
Zutphen
1930
Zellien
Irene Josefine
Magelang
Indonesië
30-10-1929
leerling-verpleegster
Roosendaal en Nispen
1929
Ruiter, de
Max Erik
Djember
Indonesië
30-10-1928
zonder
Rijswijk
1928
Hitipeuw
Esterlina
Tanimbar
Indonesië
30-10-1928
Moordrecht
1928
Oei
Tiauw Tjhiang
Probolinggo
Indonesië
30-10-1928
Vught
1928
Likumahua
Alfred
Makassar
Indonesië
30-10-1926
Leerdam
1926
Uniwalij
Alfonsina
Tepa Letwoeroeng
Indonesië
30-10-1926
Groningen
1926
Njo
Hetty
Malang
Indonesië
30-10-1924
Amsterdam
1924
Tan
Tjong Ling
Koedoes
Indonesië
30-10-1924
s-Gravenhage
1924
Tan
Loan Koen
Banjermasin
Indonesië
30-10-1923
Weert
1923
Utrecht
Ernst
Surabaya
Indonesië
30-10-1922
journalist
Amsterdam
1922
Ong
Tjoen Gwat Nio
Padang
Indonesië
30-10-1922
Budel
1922
Ririhena
Neeltje
Wassoe
Indonesië
30-10-1921
Wierden
1921
Ngutra
Melkianus
Ohoiel
Indonesië
30-10-1914
Twello
1914
Warrisal
Alfred Frank Willy
Batavia
Indonesië
30-10-1910
student
Meester Cornelis (W.
Java)
1910
Tio
Tik Im
Pekalongan
Indonesië
30-10-1909
chirurg
Amstelveen
1909
Honer
Karl
Magelang
Indonesië
30-10-1908
bedrijfsleider
Eindhoven
1908
Siegers
Maria Jacomina
Saparoea
Indonesië
30-10-1908
zonder
Hoogkerk
1908
Toers Bijns
Toeti Josema
Lho Seumawe
Indonesië
30-10-1906
zonder
Sappemeer
1906
Siwalette
Eliazar
Soeli
Indonesië
30-10-1906
Assen
1906
Li
Tjwan Tjay
Djombang
Indonesië
30-10-1902
Haarlem
1902
Eiternick
Clara Olga
Ambon
Indonesië
30-10-1900
Assen
1900
Akerlaken, van
Gerardus Dirk
Toempang
Indonesië
30-10-1900
zonder
Blerick
1900
Go
Ing Liang
Blora
Indonesië
30-10-1897
restaurateur
s-Gravenhage
1897
Deubel
Otto Walter
Leipzig
Saksen
30-10-1896
tijd. wnd.
onder-opzichter bij de
dienst der Staatsspoor-
en Tramwegen
Tandjoeng Enim
(Palembang)
1896
Kandou
Rosalie Constantie
Airmedidi
Indonesië
30-10-1894
zonder
s-Gravenhage
1894
Liang
Patrick George Chingsyn
Surabaya
Indonesië
30-09-1957
Rijswijk
1957
Wattimena
Ever Josua
Semarang
Indonesië
30-09-1950
Breda
1950
Talahatu
Salomi Frederika
Okaba
Indonesië
30-09-1947
Huizen
1947
Latupeirissa
Augustina
Haria
Indonesië
30-09-1946
Vught
1946
Moenaff
Robert Dermawan
Kediri
Indonesië
30-09-1945
fabrieksarbeider
Apeldoorn
1945
Marwa
Hendrik
Bandoeng
Indonesië
30-09-1944
monteur
Geleen
1944
Zacharias
Albertina Victoria
Jakarta
Indonesië
30-09-1943
leerling-verpleegster
Rotterdam
1943
Sadhinoch
Pauline Francine
Indramajoe
Indonesië
30-09-1942
Capelle a/d IJssel
1942
Schönherr
Arvy Agnar
Kediri
Indonesië
30-09-1940
bankwerker
Arnhem
1940
Kalkhove
Jan
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1939
bankwerker
Roosendaal
1939
Müller
Renate Elly
Surabaya
Indonesië
30-09-1937
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1937
Marlisa
Reginald Robby Humphry
Surabaya
Indonesië
30-09-1937
bankwerker
s-Gravenhage
1937
Smith
Robert Charles
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1936
bankwerker
Schaesberg
1936
Lörtscher
Leo
Djatinegara
Indonesië
30-09-1936
walser
De Bilt
1936
Davidson Descelles
Karel Eduard
Surabaya
Indonesië
30-09-1934
Helmond
1934
Cattoir
Aletta Alberta
Bandoeng
Indonesië
30-09-1931
steno-typiste
Huizen
1931
Susdepon
Elly
Tandjong Pinang
Indonesië
30-09-1930
Weert
1930
Notté
Hendrik Frederik
Jakarta
Indonesië
30-09-1930
bankwerker
s-Gravenhage
1930
Talapessy
Zacheus
Magelang
Indonesië
30-09-1930
spinner
Venlo
1930
Hercules
Christine
Tegal
Indonesië
30-09-1929
Geleen
1929
Beentjes
Anthonius Marinus
Surabaya
Indonesië
30-09-1927
leerling-machinebankwerker
Rheden
1927
Dumas
Richard Ernst
Sidoredjo Sarigenongo
Indonesië
30-09-1927
fabrieksarbeider
Amersfoort
1927
Tan
Gwan Liang
Surabaya
Indonesië
30-09-1927
juridisch medewerker
Badhoevedorp
1927
Bacas
Olga Francisca
Depok
Indonesië
30-09-1925
Zwolle
1925
Mende
Hendrik Max
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1924
zonder
Deventer
1924
Berends
Freddy Geert Coenraad
Jakarta
Indonesië
30-09-1923
zonder
s-Gravenhage
1923
Ossenbruggen, van
Charles Theodore
Jakarta
Indonesië
30-09-1922
magazijnbediende
Breda
1922
Ruipassa
Leentje
Saparoea
Indonesië
30-09-1921
Alphen a/d Rijn
1921
Kaunang
Alexander Lambertus
Ngawi
Indonesië
30-09-1920
korporaal Kon. Landmacht
Arnhem
1920
Hatumena
Jacob
Ambarawa
Indonesië
30-09-1918
fabrieksarbeider
Deventer
1918
Nijs, de
Eddy Willem
Djatinegara
Indonesië
30-09-1918
verzekeringsinspecteur
Breda
1918
Pattinama
Torie Ledia
Tandjong Pinang
Indonesië
30-09-1917
[niet vermeld]
Woerden
1917
Ombeng
Jan
Jakarta
Indonesië
30-09-1916
fabrieksarbeider
Holten
1916
Tangkulung
Josef Robert
Magelang
Indonesië
30-09-1914
lasser
Bergen op Zoom
1914
Ruhulessin
Magdalena Selina
Ambon
Indonesië
30-09-1914
Eemnes
1914
Tan
Thong Hoo
Semarang
Indonesië
30-09-1914
internist
Utrecht
1914
Liem
Kiem An
Semarang
Indonesië
30-09-1914
zonder
Zwolle
1914
Sipahelut
Dominggus
Allang
Indonesië
30-09-1912
Culemborg
1912
Brink, van den
Arthur René Eugene
Padang
Indonesië
30-09-1911
Veenendaal
1911
Go
Ing Tjwan
Lasem
Indonesië
30-09-1908
commissaris van een N.V.
Rotterdam
1908
Dijk, van
Jeanne Hermine
Djatinegara
Indonesië
30-09-1906
Dieren
1906
Kolen
Frits Johannes
Gombong
Indonesië
30-09-1906
bankwerker
Rijssen
1906
Dengah
Altjie Dorkas
Gorontalo
Indonesië
30-09-1900
zonder
Amsterdam
1900
Hehanusa
Eva
Saparoea
Indonesië
30-09-1900
kokkin
s-Gravenhage
1900
Pattinama
Mariana Batseba
Soerakarta
Indonesië
30-09-1898
zonder
Hengelo
1898
Eisinger
Sophia Carolina
Bandoeng
Indonesië
30-09-1885
zonder
Amsterdam
1885
Ranoe
Leonard
Tjilatjap
Indonesië
30-08-1962
Tilburg
1962
Go
Laurentius Hwie Liong
Jakarta
Indonesië
30-08-1959
Rijswijk
1959
Tan
Kiem Hwa Nio
Semarang
Indonesië
30-08-1951
Monnickendam
1951
Saija
Hendri Henki
Makassar
Indonesië
30-08-1949
Assen
1949
Sim
Kay Giap Robert
Jakarta
Indonesië
30-08-1948
zonder
s-Gravenhage
1948
Talahatu
Estevanus Jozepus
Malang
Indonesië
30-08-1948
Zwolle
1948
Suryamihardja
Ingrid Damayanti
Jakarta
Indonesië
30-08-1947
secretaresse
Amsterdam
1947
Veetman
Gerad Coenraad
Semarang
Indonesië
30-08-1947
fabrieksarbeider
Heerlen
1947
Liem
Gwat Jong
Blitar
Indonesië
30-08-1947
zonder
Heidelberg (Duitsland)
1947
Smith
Harry
Pajakoemboe
Indonesië
30-08-1942
leerling-bankwerker
Maastricht
1942
Rambelje, de la
Gideon Joost Willem
Jakarta
Indonesië
30-08-1940
fabrieksarbeider
Maastricht
1940
Queljoe, de
Frits Jozef Toby
Padang
Indonesië
30-08-1940
lasser
Rotterdam
1940
Leeuwen, van
Henny John
Surabaya
Indonesië
30-08-1939
magazijnbediende
Amsterdam
1939
Patty
Johan Eduard
Djatinegara
Indonesië
30-08-1939
magazijnbediende
Krimpen a/d IJssel
1939
Ang
Giok Lie
Jakarta
Indonesië
30-08-1936
Utrecht
1936
Leimena
Karel
Makassar
Indonesië
30-08-1936
Blerick
1936
Kribben
Marcel
Poerworedjo
Indonesië
30-08-1935
zonder
Leeuwarden
1935
Tjia
Hwie Liong
Surabaya
Indonesië
30-08-1935
elektronicus
Oegstgeest
1935
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!