Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↑
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Spiegelburg
Soeratno
Pilangkentjang
Indonesië
18-02-1918
s-Gravenhage
1918
Titaheluw
Frans Lodewijk
Sigli
Indonesië
28-06-1909
Venlo
1909
Tjioe
Kiong
Tebel
Indonesië
10-02-1933
Vijfhuizen
1933
Uktolseja
Zacharias
Saparoea
Indonesië
15-09-1917
Groningen
1917
Usmanij
Johand
Seulimeum
Indonesië
24-03-1935
Capelle a/d IJssel
1935
Banens
Henk
Padjarakan
Indonesië
17-03-1928
Harderwijk
1928
Umbgrove
Johan Rudolf
Blora
Indonesië
17-08-1929
Vlissingen
1929
Valette
Constance
Bogor
Indonesië
06-12-1909
Muiden
1909
Asjura
Abdurahman
Balikpapan
Indonesië
18-06-1927
Groningen
1927
Rademaker
Hanna
Yogyakarta
Indonesië
20-05-1936
Groningen
1936
Oetomo
Hendro
Poerwokerto
Indonesië
20-05-1947
s-Gravenhage
1947
Jauw
Deetje
Kanang-Siau
Indonesië
23-11-1945
Nijmegen
1945
Kapel
Johannes Bernardus
Makassar
Indonesië
19-06-1949
Nijmegen
1949
Linden, ter
Christinus Brennes Grades
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1924
Rotterdam
1924
Manuhua
Lucas
Allang
Indonesië
21-12-1924
Vught
1924
Maulany
Maarten Frederik
Ambon
Indonesië
16-12-1920
Twello
1920
Samson
Wilhelmina
Ambon
Indonesië
14-10-1919
Twello
1919
Nikijuluw
Jozephus
Oellath
Indonesië
01-06-1904
Culemborg
1904
Patty
Octofina
Oellath
Indonesië
01-10-1913
Culemborg
1913
Oei
Liem Tjhoen
Semarang
Indonesië
29-04-1941
Oegstgeest
1941
Parinussa
Eddy Ronald
Magelang
Indonesië
05-07-1936
Geleen
1936
Piris
Batseba Regina
Djatinegara
Indonesië
27-11-1932
Geleen
1932
Paunussa
Corlina
Denpassar
Indonesië
29-05-1950
Doesburg
1950
Pelupessy
Bastiaan
Jakarta
Indonesië
29-04-1943
Zaandam
1943
Sekewael
Francina
Djiram
Indonesië
12-02-1927
Alphen a/d Rijn
1927
Sinay
Simon
Aboroe
Indonesië
19-04-1906
Koudekerke
1906
Menik
Sylvina
Semarang
Indonesië
09-09-1918
Koudekerke
1918
Brünner
Soeparti
Gemoeh
Indonesië
12-08-1942
Arnhem
1942
Sopacua
Theo Hendrik
Tandjong Balai
Indonesië
19-01-1950
Urmond
1950
Supusepa
Robert René
Paree
Indonesië
08-04-1939
Vaassen
1939
Titalessy
Carolina Mariana
Magelang
Indonesië
04-01-1892
s-Hertogenbosch
1892
Toar
Jules Laurens
Wasian
Indonesië
06-05-1936
Oudorp
1936
Doop
Yvonne Lucie
Palembang
Indonesië
01-03-1941
Oudorp
1941
Toisuta
Samuel Zeth
Poerworedjo
Indonesië
16-09-1925
Groningen
1925
Kwik
Kiem Bwee
Bojolali
Indonesië
23-10-1923
s-Gravenhage
1923
Yap
Kie Hiem
Yogyakarta
Indonesië
11-09-1929
Nijmegen
1929
Liem
Tin Nio
Tegal
Indonesië
29-11-1929
Nijmegen
1929
Hartman
Gerda Wilhelmina
Wonosobo
Indonesië
17-07-1930
Veenendaal
1930
Zadelhoff, van
Adriaan Jacob
Taroetoeng
Indonesië
07-12-1902
domicilie kiezende te
Amsterdam
1902
Ang
Bing Nio
Ampenan
Indonesië
27-06-1926
Veenendaal
1926
Gan
Renate
Poerwokerto
Indonesië
17-02-1940
Leidschendam
1940
Buis
Karina
Ambarawa
Indonesië
01-01-1898
Eindhoven
1898
Kaijadoe
Alexander Johannes
Siri sori Serani
Indonesië
15-07-1903
Gouda
1903
Lai
Hie Lan
Pontianak
Indonesië
01-06-1940
Leeuwarden
1940
Liem
Hee Kie
Pekalongan
Indonesië
04-03-1899
Rotterdam
1899
Ho
Kim Nio
Bandoeng
Indonesië
02-09-1899
Rotterdam
1899
Lilipaly
Christina
Ihamahoe
Indonesië
28-12-1901
Alphen a/d Rijn
1901
Lumalesil
Mathys Toontje
Ambon
Indonesië
18-09-1947
Leerdam
1947
Lumalesil
Pieter
Ambon
Indonesië
15-12-1898
Leerdam
1898
Ponijem
Sarah
Jakarta
Indonesië
03-01-1903
Leerdam
1903
Steneborne
Emmy
Probolinggo
Indonesië
03-11-1933
Vught
1933
Drube
Charlotte Mathilde
Surabaya
Indonesië
05-05-1959
Vught
1959
Puturuhu
Marietje
Atamboea
Indonesië
18-05-1949
Vught
1949
Tjia
Hoo Loen
Surabaya
Indonesië
12-01-1900
Arnhem
1900
Oei
Hong Kiauw
Sepandjang
Indonesië
24-02-1909
Arnhem
1909
Tanasale
Matheis Lucas
Poerworedjo
Indonesië
23-07-1930
Opheusden
1930
Gaspersz
Trientje
Ende
Indonesië
21-11-1936
Opheusden
1936
Tjan
Hin Tjiang
Bogor
Indonesië
15-04-1934
Rozenburg
1934
Tio
Kim Lan
Soekaboemi
Indonesië
22-06-1938
Rozenburg
1938
Tjoa
Jang Nio
Jakarta
Indonesië
14-01-1911
s-Gravenhage
1911
Mauwa
Hermina Jacomina
Padang
Indonesië
13-01-1927
Woerden
1927
Tuhumurij
Jochbet
Latoehalat
Indonesië
02-07-1904
Culemborg
1904
Ong
Kiong Hwa
Malang
Indonesië
21-09-1935
Haarlem
1935
Werinussa
Hermina
Bandoeng
Indonesië
04-01-1936
Culemborg
1936
Tan
Ing Nio
Semarang
Indonesië
02-09-1904
Krimpen a/d IJssel
1904
Worm, van den
Kitty
Semarang
Indonesië
19-12-1924
Alkmaar
1924
Hoefsloot
Leonie Constantine
Surabaya
Indonesië
05-05-1934
Hengelo
1934
Lennep, van
Cornelia Siti Mariah
Pekalongan
Indonesië
06-08-1929
Purmerend
1929
Ong
Jeiriet Nio
Tjiandjoer
Indonesië
28-03-1948
Nijmegen
1948
Yap
Lian Eng
Tjiandjoer
Indonesië
04-07-1944
Amsterdam
1944
Levinson
Paula Francisca
Semarang
Indonesië
15-05-1915
Brisbane (Australië)
1915
Griffijn
Marie
Medan
Indonesië
20-11-1910
Bondi (Australië)
1910
Adolph
Jacob
Batoegan
Indonesië
19-06-1913
Glenroy (Australië)
1913
Andreas
Carl Pieter Frans
Semarang
Indonesië
09-07-1954
Nijmegen
1954
Andreas
Kenneth Hubert
Semarang
Indonesië
20-03-1950
Nijmegen
1950
Badjebeir
Richard Zaky
Jakarta
Indonesië
24-05-1951
Waalwijk
1951
Berhitu
Jantje Octovianus
Semarang
Indonesië
06-10-1950
Nijmegen
1950
Cols
Lodewijk
Magelang
Indonesië
28-10-1949
Apeldoorn
1949
Cols
Willem
Pokka
Indonesië
12-07-1912
Apeldoorn
1912
Djoyoadhiningrat
Myrnadiana
Semarang
Indonesië
30-07-1953
Amsterdam
1953
Goei
Kiem Sik
Semarang
Indonesië
22-07-1953
Amstelveen
1953
Kuen
Elisabeth
Koetaradja
Indonesië
04-03-1921
Deventer
1921
Steinkühl
Chrispinas Cornelius
Jakarta
Indonesië
27-03-1957
Deventer
1957
Steinkühl
Maria Teresia
Jakarta
Indonesië
26-06-1961
Deventer
1961
Kunu
Abraham Ferdinand
Semarang
Indonesië
13-04-1951
Maastricht
1951
Latupeirissa
Pieter Jonias
Tjimahi
Indonesië
24-12-1950
Vaassen
1950
Lilipaly
Wimpie Jacob
Malang
Indonesië
20-01-1951
Krimpen a/d IJssel
1951
Maspaitella
Sarah Marhina
Roetong
Indonesië
04-03-1922
Moordrecht
1922
Mustamu
Jacomina Heromina
Djatinegara
Indonesië
25-03-1951
Maastricht
1951
Cols
Jan Laurens
Jakarta
Indonesië
05-09-1946
Apeldoorn
1946
Room, van
Johannes Jacobus
Tjimindi (Bandoeng)
Indonesië
29-09-1957
Amsterdam
1957
Roos
Margaretha
Palembang
Indonesië
24-02-1964
Deventer
1964
Sahertian
Evelin
Sabang
Indonesië
28-03-1950
Krimpen a/d IJssel
1950
Salawono
Jacomina
Tjimahi
Indonesië
05-09-1950
Leerdam
1950
Saija
Junus Pieter
Tjimahi
Indonesië
19-02-1951
Oost Souburg
1951
Soedira
Sylvia
Bogor
Indonesië
05-05-1951
Amsterdam
1951
Souhuwat
Sarah
Malang
Indonesië
28-01-1950
Deventer
1950
Ticoalu
Rene
Jakarta
Indonesië
23-06-1950
Nijmegen
1950
Budiman
Poppy
Surabaya
Indonesië
01-02-1950
Nijmegen
1950
Yap
Siek In
Surabaya
Indonesië
05-05-1951
Amsterdam
1951
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!