Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Sarkol
Melchior
Woeloerat
Indonesië
01-03-1918
Neer
1918
Sangoer
Juliana
Woeloerat
Indonesië
24-06-1930
Neer
1930
Sarkol
Amandus
Woeloerat
Indonesië
30-01-1923
Echt
1923
Murjaan
Domitilla
Woeloerat
Indonesië
06-03-1923
Echt
1923
Sarkol
Laurentius
Woeloerat
Indonesië
11-02-1947
Helmond
1947
Sarkol
Quartus
Woeloerat
Indonesië
14-08-1943
Echt
1943
Latuihamallo
Eduard Jacob
Woeniba
Indonesië
27-11-1931
bankwerker
Rotterdam
1931
Bakarbessy
Henriëtte Susanna
Woerden
Indonesië
12-06-1952
Breukelen
1952
Rumengan
Hendrik
Woewoek
Indonesië
08-07-1927
boekhouder
Deventer
1927
Oroh
Albert
Woewoek
Indonesië
19-12-1902
keukenknecht
s-Gravenhage
1902
Hitijahubessy
Magdalena
Wokam
Indonesië
10-06-1944
verkoopster
Middelburg
1944
Maliangkay
Heber Anderias
Wolaang
Indonesië
03-01-1902
olieman
Rotterdam
1902
Jenne
Heinrich Georg
Wolfenweiler
Baden
09-04-1864
zonder beroep
Bandoeng
1864
Ulbl
Rudolf Johann
Wolfsberg
Oostenrijk
18-09-1893
werktuigkundig opzichter
1e klasse bij de Dienst
van de Mijnbouw
Poepoet (voorm.
Ned.-Indië)
1893
Helfrich
Conrad
Wollbach
Beieren
off. van gezondheid 2e
kl. bij de militaire
geneeskundige dienst in
Ned. Oost-Indië
voorm. Ned.-Indië
Berger
Carl Georg Samuel
Wollstein
Duitsland
04-03-1856
tijdelijk commies bij den
dienst der
Staatsspoorwegen in Ned.
O.I.
Bandoeng
1856
Stevens
Petrus Johannes
Wolo Waroe
Indonesië
01-01-1925
kantoorbediende
Oss
1925
Kapoh
Hendrikus
Woloan, Menado
Indonesië
12-11-1895
magazijnbediende
Hilversum
1895
Deventer, van
Frits
Wongsoredjo
Indonesië
22-03-1938
zonder
Bennekom
1938
Zwieten, van
Evelien
Wonoasih
Indonesië
05-07-1909
Lunteren
1909
Worthington
Dora Augustina
Wonoasih
Indonesië
21-08-1904
zonder
Groningen
1904
Satinag
Maria
Wonogiri
Indonesië
01-01-1881
zonder
Haarlem
1881
Abrahamsz
Mary Amalia Henriëtte
Wonogiri
Indonesië
21-11-1920
lerares
s-Gravenhage
1920
Palijama
Moedi Martin
Wonogiri
Indonesië
16-03-1937
elektrisch lasser
Schiedam
1937
Hagenbeek
Aurora Diana
Wonokoio
Indonesië
22-04-1905
zonder
Amsterdam
1905
Hetharia
Agustina Juliana
Wonokromo
Indonesië
21-06-1931
[niet vermeld]
Elst
1931
Haulussy
Albert Melkias
Wonokrono
Indonesië
27-08-1930
elektrisch lasser
Capelle a/d IJssel
1930
Salawan Bessie
Augustine Pauline
Wonolangan
Indonesië
21-08-1915
Rotterdam
1915
Hein
Emelie
Wonolangan
Indonesië
26-06-1909
Rotterdam
1909
Salawan Bessie
Bernardine
Wonolangan
Indonesië
06-06-1926
Doorwerth
1926
Sluys, van der
Anton
Wonopringgo
Indonesië
08-06-1915
employé bij een
oliemaatschappij
Vlaardingen
1915
Liklikuwata
Max Miliaan
Wonopringgo
Indonesië
20-02-1930
kantoorbediende
Stein
1930
Liem
Bo King
Wonoredjo
Indonesië
11-05-1940
Roermond
1940
Masquelier
Leonora
Wonosari
Indonesië
27-07-1910
zonder
Deventer
1910
Lopulalan
Hans Aloysius Arthur
Wonosari
Indonesië
07-09-1925
laborant
Amsterdam
1925
Soemarijam
Maria
Wonosari
Indonesië
01-01-1898
Middelburg
1898
Grant
William Archibald
Wonosarie
Indonesië
06-11-1894
zonder
Tilburg
1894
Sinem
Jacoba
Wonosobo
Indonesië
01-01-1885
zonder
s-Gravenhage
1885
Meijer
Robertus Josephus
Augustinus
Wonosobo
Indonesië
25-10-1939
machinebediende
Breda
1939
Oeij
Tjong Ging
Wonosobo
Indonesië
01-06-1934
assistent-accountant
Zwanenburg
1934
Thio
Hok Soen
Wonosobo
Indonesië
05-10-1938
Dordrecht
1938
Hartman
Gerda Wilhelmina
Wonosobo
Indonesië
17-07-1930
Veenendaal
1930
Tan
Tjoe Liem
Wonosobo
Indonesië
25-04-1941
Wolvega
1941
Portier
Ivan Julius
Wonosobo
Indonesië
09-05-1938
leerling-bankwerker
Wormerveer
1938
Croix, de la
Jeane Irene
Wonosobo
Indonesië
27-10-1920
Arnhem
1920
Baudoin
Wally
Wonosobo
Indonesië
02-08-1934
werkzaam bij een Raad
voor Kinderbescherming
Rotterdam
1934
Stekkinger
Paul
Wonosobo
Indonesië
24-04-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Juch
Sophie
Wonosobo
Indonesië
13-03-1930
Brunssum
1930
Macaré
Yvonne
Wonosobo
Indonesië
14-05-1941
Schaesberg
1941
Alphonso
Willemien
Wonosobo
Indonesië
15-07-1909
zonder
Druten
1909
Tirajoh
Paul
Wonosobo
Indonesië
29-08-1944
Nijmegen
1944
Khouw
Tjoe Bing Truida
Wonosobo
Indonesië
21-09-1929
apothekersassistente
Son en Breugel
1929
Daniëls
Paul Julius
Wonosobo
Indonesië
14-12-1928
kantoorbediende
Heeswijk
1928
Tan
Dhiam Hoo
Wonosobo
Indonesië
14-12-1910
controlerende geneesheer
Amstelveen
1910
Khouw
Elsa Tjoe Hoo
Wonosobo
Indonesië
23-09-1925
Zutphen
1925
Thio
Hok Hwa
Wonosobo
Indonesië
10-11-1950
Amsterdam
1950
Melger
Jeanette Laura
Wonosobo
Indonesië
27-01-1922
Sittard
1922
Langras
Ferdinand
Wonosobo
Indonesië
27-11-1917
monteur
Rotterdam
1917
Portier
Karel Leendert
Wonosobo
Indonesië
31-01-1940
bankbediende
Amsterdam
1940
Steen
Eduard
Wonosobo
Indonesië
12-08-1923
gevangenbewaarder
Oosterhout
1923
Daniëls
Alma Viola
Wonosobo
Indonesië
15-02-1933
verpleeghulp
Bussum
1933
Soedjak
André Willem
Wonosobo
Indonesië
26-11-1915
adviseur van de afdeling
personeelsopleiding van
een petroleummaatschappij
s-Gravenhage
1915
Gayet
Felix Louis
Wonosobo
Indonesië
18-11-1909
fabrieksarbeider
Bennekom
1909
Gent, van
Adriaan Charles Wilhelm
Wonosobo
Indonesië
23-03-1915
leerling-metaaldraaier
Helmond
1915
Jonkers
Eduard
Wonosobo
Indonesië
24-09-1921
zonder
Appingedam
1921
Thio
Oen Hian
Wonosobo
Indonesië
26-11-1945
Amsterdam
1945
Dom
Arend Nicolaas
Wonotjatoer
Indonesië
27-08-1910
kantoorbediende
Amsterdam
1910
Augustijn
Willem
Wonreli
Indonesië
13-11-1907
kwartiermeester bij de
koopvaardij
Amsterdam
1907
Perluka
Nicodemus
Wonreli
Indonesië
23-10-1934
Stadskanaal
1934
Perloy
Lamberthus
Wonreli
Indonesië
02-11-1927
monteur
Doetinchem
1927
Rikumahu
Jocobus
Wonreli
Indonesië
08-06-1926
Oosterwolde
1926
Olivier
Hentjie
Wonreli
Indonesië
10-11-1922
scheepsbediende
Haalderen
1922
Wattimena
Auguste
Wonreli
Indonesië
24-05-1927
Waalwijk
1927
Kipuw
Simon Wimpi
Wonreli op Kisar
Indonesië
13-09-1947
Leerdam
1947
Makabori
Jason
Wonti
Indonesië
09-07-1942
s-Gravenhage
1942
Tan
Kui Ten
Wooi
Indonesië
06-02-1941
Nijmegen
1941
Sie
Tjai Hoa
Wooi-Noord Japen
Indonesië
21-09-1929
Westerbork
1929
Hüttenbach
Heinrich
Worms
Hessen
14-12-1859
koopman
Medan
1859
Dué
Heinrich
Worringen
Duitsland
14-06-1865
adjudant-onderofficier
magazijnmeester b/d mil.
adm. v/h Ned.-Ind. Leger
Fort de Kock (W. Sumatra)
1865
Liptay
Ekliopas
Wotai Nila
Indonesië
06-04-1929
timmerman
Doesburg
1929
Paul
Paulus
Wotoe
Indonesië
20-08-1933
kantoorbediende
Nijmegen
1933
Meijer
Alexander Ferdinand
Adriaan
Wotsogo
Indonesië
27-09-1912
magazijnbediende
Oosterbeek
1912
Brink, ten
Eugène Alexander
Wringinanom
Indonesië
21-01-1922
machine-draaier
Groningen
1922
Hanke
Norbert Friedrich
Würbenthal
Oostenrijk
10-02-1896
tijd. gedipl. techn.
Ambtenaar bij de Post-,
Telegraaf- en
Telefoondienst
Bandoeng
1896
Eisinger
Georgius
Würzburg
Beieren
eerste stadsgeneesheer
Batavia
Maahs
Ernst Hans
Wustrow
Duitsland
18-02-1895
waarnemend loods der 1ste
klasse bij de loodsdienst
Surabaya (O. Java)
1895
Rudin
Wilhelm
Wyhlen
Zwitserland
16-02-1899
planter
de cultuuronderneming
Kedongdong te Pekalongan
1899
Wesel, van
Theodor Albert
Xanten
Duitsland
29-09-1878
Geneesheer-Directeur van
een ziekenhuis
Cheribon (W. Java)
1878
Andela
Louis Paul Joseph
Yogyakarta
Indonesië
14-04-1929
soldaat der Kon.
Landmacht
Bergen op Zoom
1929
Bendoro Raden Adjeng
Mirjam, dochter van Pakoe
Alam V
Yogyakarta
Indonesië
27-08-1888
zonder
s-Gravenhage
1888
Pattiapon
Ferdinand
Yogyakarta
Indonesië
16-07-1933
bankwerker
Vlaardingen
1933
Bakker
Wouter
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1933
kantoorbediende
Voorburg
1933
Kho
Yam Oh
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1920
wetenschappelijk
ambtenaar
Wageningen
1920
Kapel
Dirk Rudolph Christiaan
Yogyakarta
Indonesië
17-12-1931
monteur
s-Gravenhage
1931
Taets
Samidjem
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1900
zonder
Krimpen a/d IJssel
1900
Polanen Petel, van
Willem Gerard
Yogyakarta
Indonesië
07-02-1930
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1930
Pieters
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
23-07-1931
constructie-bankwerker
Amsterdam
1931
Epke
Karel Frederik Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1905
zonder
Drunen
1905
Croes, de
Willy Hubertus Constant
Yogyakarta
Indonesië
06-12-1922
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Oud-Gastel
1922
Himbrecht
Frans Rudolf
Yogyakarta
Indonesië
07-05-1925
fabrieksarbeider
Rotterdam
1925
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!