Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↑
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Wirschuleit
Emiele Eduard
Ngawi
Indonesië
01-10-1898
zonder
Wormerveer
1898
Wirschuleit
Jan Evert
Malang
Indonesië
16-10-1939
fabrieksarbeider
Stadskanaal
1939
Wirth
Louise Jeanne Thérèse
Utrecht
Nederland
13-04-1895
lerares
Bandoeng
1895
Wisgrill
Friedrich Johann
Wenen
Oostenrijk
26-02-1887
tijd. wnd. ingenieur bij
de post-, telegraaf en
telefoondienst in
Ned.-Indië
Bandoeng
1887
Wissekerke
Floris Simon
Jakarta
Indonesië
20-06-1926
fabrieksarbeider
Oss
1926
Wit
Gerard Albert Hendrik
Semarang
Indonesië
15-05-1902
zonder
Harlingen
1902
Wit, de
Engeline Gordina
Surabaya
Indonesië
05-07-1926
kantoorbediende
Surabaya (O. Java)
1926
Wit, de
Jacoba
Semarang
Indonesië
17-05-1888
zonder
Baarn
1888
Wit, de
Hubertina
Surabaya (O. Java)
Wit, de
Engeline Gordina
Surabaya (O. Java)
Wit, de
Johan Hendrik
Soekaboemi
Indonesië
07-05-1932
Soest
1932
Wit, de
Johannes Theodorus
Surabaya
Indonesië
25-06-1904
zonder
Nuland
1904
Wit, de
Ruth
Oengaran
Indonesië
23-04-1941
zonder
Breda
1941
Wit, de
Maria
Tjihandjoeang
Indonesië
01-01-1896
zonder
Veghel
1896
Witanto
Herlamsjah
Lamongan
Indonesië
08-05-1933
Paramaribo (Suriname)
1933
Witanto
Erliani
Benkoelen
Indonesië
15-11-1931
Paramaribo (Suriname)
1931
Witt, de
Lube
Surabaya
Indonesië
14-06-1926
fabrieksarbeider
Doetinchem
1926
Wittchen
Frida Alwina
Padang
Indonesië
30-03-1917
Uden
1917
Witte
Rudolph August Carl
Bromberg
Duitsland
onderschout bij de
politie te Batavia
(voorm. Ned.-Indië)
Batavia
Wittenrood
Hendrik
Pasoeroean
Indonesië
10-07-1926
leerling-elektricien
Wijhe
1926
Wittenrood
Eveline
Tjoerahdjati
Indonesië
31-10-1940
inpakster
s-Gravenhage
1940
Wittenrood
Ferry Timothy
Mataram
Indonesië
26-07-1939
metaalbewerker
Rotterdam
1939
Wittenrood
Piet
Mataram
Indonesië
01-03-1912
fabrieksarbeider
Rotterdam
1912
Wittich
Alexander Julius
Hocsa
Tsjechoslowakije
13-01-1899
technisch beambte bij de
Bataafsche Petroleum
Maatschappij
Banjermasin
1899
Witttenrood
Piet
Surabaya (O. Java)
Witzenburg, van
Anna
Semarang
Indonesië
03-11-1902
studente
Leiden
1902
Witzenburg, van
Herman
Enschede
Nederland
05-08-1871
koopman
Pasoeroean (O. Java)
1871
Wiwi
Abdoel Aziz
Bandoeng
Wiwi
Siti Masroh
Bandoeng
Wiwi
Moehamad Arifin
Bandoeng
Wiwi
Masdjen Sukur
Bandoeng
Wladimiroff
Michaïl
Twerj
Rusland
16-03-1886
waarnemend administrateur
de suikeronderneming
Krian (Ned.Indië)
1886
Woeh
Christina
Ngawi
Indonesië
01-01-1898
zonder
Amsterdam
1898
Woeisan
Willem
Malang
Woeisan
Maria Magdalena
Manado
Woelders
Fenna
Wara
Indonesië
09-07-1920
Amsterdam
1920
Woelk
Johann Eduard Albert
Arendsee
Duitsland
09-10-1843
adjudant-onderofficier
dienstdoend officier der
artillerie
Batavia
1843
Woeng
A Moi
Merauke
Indonesië
19-05-1931
Amersfoort
1931
Woesik, van
Gilberus Dahlia
Malang
Woesik, van
Marie Juliana
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1911
Arnhem
1911
Woesthof
George Hendrik
Klakah
Indonesië
01-04-1911
arbeidscontractant bij
het Ministerie van
Justitie
Groningen
1911
Woesthof
Johny
Toeloengagoeng
Indonesië
08-05-1935
fabrieksarbeider
Groningen
1935
Woesthof
Leoni Albertine
Klakah
Indonesië
21-06-1909
Apeldoorn
1909
Wogia
Charles Elias
Batavia
Wogia
Johannes Elias
Surakarta (Midd. Java)
Wohlfarth
Carl Eduard Rudolf
Saalfeld
Saksen-Meiningen
30-06-1886
beheerder van het
waarnemingsvaartuig
Altair
Palembang, Sumatra
1886
Wohon
Elisabeth Helena
Surabaya (O. Java)
Wohon
Lukas
Petoeng Omboh
(Pasoeroean)
Woimbon
Arnold Bastiaan
Pekalongan
Indonesië
09-12-1921
automonteur
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1921
Woithe
Johannes Simon
Bandoeng
Woithe
Cornelis
Bandoeng
Wokamauw
Jacob
Batavia
Wokas
Henny Fransie Magdalena
Motoling
Indonesië
01-10-1942
Amsterdam
1942
Wold
Marie
Jakarta
Indonesië
12-08-1907
zonder
Goor
1907
Wold
Marie
Meester Cornelis (W.
Java)
Wolf, de
Paulus
Jakarta
Indonesië
10-07-1923
monteur
Zwolle
1923
Wolfe
Elsje
Tjoeroep
Indonesië
22-08-1942
Valkenburg-Houthem
1942
Wolff
Ernst Arthur Lodewijk
Taroekan
Indonesië
07-04-1906
fabrieksarbeider
De Steeg
1906
Wolff
Arthur Maurits
Surabaya
Indonesië
07-03-1917
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1917
Wolff
Juliana
Bodjonegoro
Indonesië
30-04-1929
typiste
Leiden
1929
Wolff
Johan Hendrik George
Djatinegara
Indonesië
11-10-1914
zonder
Hoensbroek
1914
Wolff
Boudewijn Gregorius
Koetoardjo
Indonesië
02-10-1920
lichtdrukker
Velp
1920
Wolff
Annette Henriëtte
Soerakarta
Indonesië
21-05-1902
zonder
Wormerveer
1902
Wolff
Harry
Soerakarta
Indonesië
28-06-1928
fabrieksarbeider
Wormerveer
1928
Wolff
Jerry Leon
Pati
Indonesië
19-11-1935
werkzaam bij het Min. van
Onderwijs en
Wetenschappen
s-Gravenhage
1935
Wolff
Elize Rinaldiene
Sragen
Indonesië
09-04-1895
zonder
Rotterdam
1895
Wolff
Silvia Ernestine
Makassar
Indonesië
22-10-1957
Rotterdam
1957
Wolff
Magdalena Petronilla
Lembang
Indonesië
12-09-1909
Slikkerveer
1909
Wolff
Frits John
Pemalang
Indonesië
25-05-1939
volontair bij een
gemeentelijk gasbedrijf
s-Gravenhage
1939
Wolff
Frans Cornelis
Oengaran
Indonesië
17-03-1929
zeilmaker
Leeuwarden
1929
Wolff
Edmon Charl Umberto
Kutoardjo
Indonesië
14-08-1919
monteur
Dieren
1919
Wolff
Sara Hendrika
Koepang
Wolff
Louise
Ambarawa (Semarang)
Wolff
Johan
Madioen (O. Java)
Wolff
Jan Hendrik George
Kemirie (Soerakarta)
Wolff
Eugène
Meester Cornelis (W.
Java)
Wolff
Oswald
Jakarta
Indonesië
09-07-1925
magazijnbediende
Soest
1925
Wolff
René
Djatinegara
Indonesië
10-05-1934
arbeider in een
boekbinderij
Arnhem
1934
Wolff
Ernst Lodewijk Francis
Bukittinggi
Indonesië
06-07-1934
fabrieksarbeider
Kerkrade
1934
Wolff
Oscar Oltke
Toenggoel-Tarik
Indonesië
26-02-1897
zonder
Leiden
1897
Wolff
Victor Frederik
Ngandjoek
Indonesië
16-11-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Wolff
Leoni
Banjermasin
Indonesië
08-11-1919
Nijmegen
1919
Wolff
Louise
Ambarawa
Indonesië
24-02-1888
zonder
Rheden
1888
Wolff
Dorothea Pauline
Madioen
Indonesië
21-01-1920
De Schaarshoek
1920
Wolff
Otmar Gregorius
Soerakarta
Indonesië
30-11-1922
korporaal der 1e klass
bij de Kon. Landmacht
Bergen op Zoom
1922
Wolff
Corine Elvire Virginie
Paloer
Indonesië
21-05-1898
Breda
1898
Wolff
Augustine
Malang
Indonesië
01-01-1898
Den Dolder
1898
Wolff, de
Toon
Hollandia
Indonesië
15-03-1933
fabrieksarbeider
Volkel
1933
Wolff, de
Antoinette Petronella
Bangil
Indonesië
02-12-1921
stenotypiste
s-Gravenhage
1921
Wolfskeel-Reichenberg,
von
Alexander
Albertshausen
Beieren
wachtmeester bij het
regiment Oost-Indische
cavalerie
Salatiga (Midd. Java)
Wollrabe
Peter
Surabaya
Indonesië
07-10-1928
correspondent
Utrecht
1928
Wolterbeek
Maria Magdalena
Tandjong Seilor
Indonesië
21-09-1906
Soesterberg
1906
Wolters
Maria Theodora
Tjimahi
Indonesië
26-05-1920
Nijmegen
1920
Wolters
Jacob Frederik
Malang
Indonesië
11-02-1925
dieselmonteur
s-Gravenhage
1925
Wolthers
Gerardina Carolina
Bandoeng
Indonesië
22-02-1929
fabrieksarbeidster
Breda
1929
Wolvekamp
Frans Lodewijk
Soengeiliat
Indonesië
03-10-1922
vliegtuigmonteur
Amsterdam
1922
Wondal
Joseph Eduard
Magelang
Wondal
Joseph
Soekaboemi (W. Java)
Wonderks
Johan
Semarang (Midd. Java)
Wong
Siu Hin
Medan
Indonesië
27-12-1947
leerling-ziekenverzorgster
Harlingen
1947
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!