Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 364 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↑
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Cleintuar
Paul Henri
Tandjong Pandan
Indonesië
30-06-1927
monteur
Den Helder
1927
Han
Bing Siang
Sidoardjo
Indonesië
30-06-1927
vliegtuigbouwkundig
ingenieur
Rijswijk
1927
Nasoetion
Henrij James
Jakarta
Indonesië
30-06-1927
kantoorbediende
Amersfoort
1927
Titawanno
Johannis
Piroe
Indonesië
30-06-1927
Oosterwolde
1927
Soleman
Thamien Ambsar Arifien
Ambon
Indonesië
30-06-1927
metaalbewerker
Amsterdam
1927
Usmany
Daniël
Makassar
Indonesië
30-06-1928
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1928
Oen
Eng Soen
Semarang
Indonesië
30-06-1928
wetenschappelijk
hoofdambtenaar
Amsterdam
1928
Rumengan
Johan Fredrek
Goenoengsoesoeroeh
Indonesië
30-06-1929
trambestuurder
Amsterdam
1929
Wenas
Corry
Bogor
Indonesië
30-06-1929
zonder
Sappemeer
1929
Tjoa
Soen An
Batoe
Indonesië
30-06-1930
wetenschappelijk
medewerker
s-Gravenhage
1930
Nikijuluw
Wilhelmina Piternella
Salomi
Balige
Indonesië
30-06-1932
Weert
1932
Marlisa
Ronald Laurens Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
30-06-1934
emballeur
s-Gravenhage
1934
Wunderlich
Catharina Hedwig
Bodjonegoro
Indonesië
30-06-1936
secretaresse
Vlaardingen
1936
Boera Soba
Frederik
Semarang
Indonesië
30-06-1936
bedieningsman
Tiel
1936
Soselisa
Anthon Aleksander
Malang
Indonesië
30-06-1937
magazijnbediende
Alphen a/d Rijn
1937
Soselisa
Laurens Ferdinant
Malang
Indonesië
30-06-1937
schrijver bij de
Rijksverkeersinspectie
Vlaardingen
1937
Persijn
Thomas
Banjoewangi
Indonesië
30-06-1938
ankerwikkelaar
Amsterdam
1938
Vasseur
Bernard Aschwin
Surabaya
Indonesië
30-06-1938
machinebankwerker
Rotterdam
1938
Liebenstein, von
Emile Paul Neville
Padang
Indonesië
30-06-1939
zonder
Katwijk aan Zee
1939
Pfyffer
Lydia Theresia
Bandoeng
Indonesië
30-06-1939
steno-typiste
Heerlen
1939
Herlaar
Eveline Geraldine
Lasem
Indonesië
30-06-1939
Eygelshoven
1939
Pattipeilohy
Marcus Hendrik
Tandjong Pinang
Indonesië
30-06-1941
metaalbewerker
Elst
1941
Hehakaya
Hermelina Maria
Tjilatjap
Indonesië
30-06-1942
bejaardenhelper
Warnsveld
1942
Sie
Evert Lucien
Surabaya
Indonesië
30-06-1948
kok
Groningen
1948
Ottenhoff
Raymond John
Jakarta
Indonesië
30-06-1949
matroos I Kon. Marine
Alkmaar
1949
Saptenno
Sonja Otty Martentji
Djember
Indonesië
30-06-1949
Bovensmilde
1949
Epon
Maria
Jakarta
Indonesië
30-06-1951
Lelystad
1951
Siek
Florentina Lucia
Krian
Indonesië
30-06-1955
Zoetermeer
1955
Oei
Kang Ing
Surabaya
Indonesië
30-07-1892
directeur van een
naamloze vennootschap
Amsterdam
1892
Liem
Ging Nio
Koedoes
Indonesië
30-07-1896
zonder
Gouda
1896
Saffrie
Jan Adolf
Poeroek-Tjahoe
Indonesië
30-07-1902
hoofdarbeider bij de
dienst van sociale zaken
Amsterdam
1902
Nanuru
Johannes
Ambon
Indonesië
30-07-1904
zonder
Breda
1904
Wattimury
Zergius
Ceram
Indonesië
30-07-1908
Hoogezand
1908
Weide, van der
Frits
Medan
Indonesië
30-07-1909
zonder
Enschede
1909
Bruyne, de
Julius Charles Theodoor
Bandoeng
Indonesië
30-07-1910
zonder
Melick
1910
Vasseur
Johannes Hendrikus
Banjermasin
Indonesië
30-07-1911
doorsmeerder
Rotterdam
1911
Khouw
Giok Pwee
Pasar Krawang
Indonesië
30-07-1911
secretaris van het
Nederlands
Bijbelgenootschap
Haarlem
1911
Tuts
Bernhardus Franciscus
Xaverius
Semarang
Indonesië
30-07-1912
kantoorbediende
Holten
1912
Tetelepta
Betje
Parembong
Indonesië
30-07-1914
[niet vermeld]
Bovensmilde
1914
Hoesintalib
Aman
Menggala
Indonesië
30-07-1916
Maastricht
1916
Samuels
Cornelis
Bogor
Indonesië
30-07-1920
zonder
Rotterdam
1920
Baädilla
Philip
Ambon
Indonesië
30-07-1921
metaalbewerker
Ede
1921
Oosthout
Pieter Johannes
Tjimahi
Indonesië
30-07-1921
machinebankwerker
Deventer
1921
Pikal
Johannes
Semarang
Indonesië
30-07-1922
zonder
Maastricht
1922
Domburg, van
Poppy
Soembertengah
Indonesië
30-07-1922
zonder
Elshout
1922
Loembantobing
Dick Polly
Surabaya
Indonesië
30-07-1924
mijnbouwkundig ingenieur
Paramaribo (Suriname)
1924
Walijo
Constantina Ngotijem
Bandoeng
Indonesië
30-07-1930
Lunteren
1930
Laschek
Georg Maria Bernhard
Semarang
Indonesië
30-07-1930
musicus
Amsterdam
1930
Manusama
Tijs Jacob
Baoe-Baoe
Indonesië
30-07-1930
mijnwerker
Ubach over Worms
1930
Jonathans
Johannes Jacobus
Depok
Indonesië
30-07-1931
magazijnbezwaarder bij de
Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1931
Pelupessy
William
Padang
Indonesië
30-07-1932
radiotelegrafist
Haarlem
1932
Tomasowa
Wijnand Izaac
Sila Leinitoe
Indonesië
30-07-1934
automonteur
Amsterdam
1934
Souripet
Juliana
Magelang
Indonesië
30-07-1934
Apeldoorn
1934
Stralendorrf, van
Handrijet
Klaten
Indonesië
30-07-1934
typiste
Baarn
1934
Amade
Eric Leonard
Bandoeng
Indonesië
30-07-1936
gemeenteambtenaar
s-Gravenhage
1936
Schlette
Willy
Padang
Indonesië
30-07-1937
vertegenwoordiger
Hengelo
1937
Tan
Tik Swie
Bandoeng
Indonesië
30-07-1937
werktuigbouwkundig
ingenieur
Geldrop
1937
Spape
Pieter Bernardus
Bogor
Indonesië
30-07-1937
electricien
Rotterdam
1937
Tan
Go Toi
Fakfak
Indonesië
30-07-1938
Heemskerk
1938
Latupeirissa
Irene Elsje
Makassar
Indonesië
30-07-1941
Winterswijk
1941
Olive
Cicillia Amelia
Jakarta
Indonesië
30-07-1941
Utrecht
1941
Mahulette
Jacobus Johannis
Bandoeng
Indonesië
30-07-1942
tekenaar
s-Hertogenbosch
1942
Licumahua
Amos
Ambon
Indonesië
30-07-1943
liftmonteur
Breda
1943
Claase
Willy
Tjilatjap
Indonesië
30-07-1943
lasser
Neede
1943
Risamasu
Maria Louisa
Pleihari
Indonesië
30-07-1947
Capelle a/d IJssel
1947
Johannes
Hebe Yvonne
Jakarta
Indonesië
30-07-1947
zonder
Amby
1947
Tan
Poo Tjoe
Jakarta
Indonesië
30-07-1947
zonder
Heidelberg (Duitsland)
1947
Saptenno
Wilhelmus Laurens
Saparoea
Indonesië
30-07-1948
Tiel
1948
Oei
Yok Kong
Palembang
Indonesië
30-07-1950
Bodegraven
1950
Harmusial
Willem Outhoorn
a/b s.s. "Van
Outhoorn"
30-07-1950
Assen
1950
Hiariej
Martina
Banjermasin
Indonesië
30-07-1950
Bovensmilde
1950
Djoyoadhiningrat
Myrnadiana
Semarang
Indonesië
30-07-1953
Amsterdam
1953
Oei
Constance Jolinda
Sorong
Indonesië
30-07-1953
zonder
Leidschendam
1953
Manoch
Mandala Glenn
Jakarta
Indonesië
30-07-1962
zonder
Sittard
1962
Siahaija
Bernardus
Hoelalioe
Indonesië
30-08-1888
zonder
Vaassen
1888
Englund
Ingegärd Emilia Josefina
Upsala
Zweden
30-08-1891
verpleegster
Ploso-Koedoes
1891
Milar
Antoinet Louise Adelaide
Tegal
Indonesië
30-08-1892
zonder
Lunteren
1892
Kan
Haij Gwan
Jakarta
Indonesië
30-08-1902
arts-internist
Amsterdam
1902
Bazin
Charles René
Semarang
Indonesië
30-08-1907
kantoorbediende
Amsterdam
1907
Becker
Johanna
Klaten
Indonesië
30-08-1911
kantoorbediende
s-Gravenhage
1911
Alberti
Johan Pieter
Garoem
Indonesië
30-08-1911
zonder
Appingedam
1911
Wenas
Henri George Lucas
Tjiawigebang
Indonesië
30-08-1913
kantoorbediende
Nieuw-Loosdrecht
1913
Kresmer
Andreas Bernhard
Hamborn, thans
Duisburg-Hamborn
Duitsland
30-08-1914
wachtmeester der
atillerie bij het
Koninklijk
Nederlandsch-Indische
Leger
verblijvende in
Nederlands-Indië
1914
Pelupessy
Edwin Theodorus
Surabaya
Indonesië
30-08-1916
leraar technische school
Arnhem
1916
Marcelle
August Charles Louis
Garoet
Indonesië
30-08-1916
korporaal-kok bij de Kon.
Landmacht
Amsterdam
1916
Straalen, van
Johan Flerimond
Boekittinggi
Indonesië
30-08-1918
automonteur
Appingedam
1918
Loth
Albertine Beatrice
Bogor
Indonesië
30-08-1919
zonder
Amsterdam
1919
Bruynsteen
Hendrik
Blitar
Indonesië
30-08-1921
kantoorbediende
Rotterdam
1921
Guldenaar
Albertie Donalius
Jakarta
Indonesië
30-08-1923
koeltechnisch monteur
Geleen
1923
Hofland
Hugo
Surabaya
Indonesië
30-08-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Latumahina
Rachel Ludia
Lariké
Indonesië
30-08-1925
Breda
1925
Ditilobit
Roal Paulus
Tanimbarawear
Indonesië
30-08-1927
hulpmonteur
Amsterdam
1927
Ngeljaratan
Hanok
Ambon
Indonesië
30-08-1927
Zevenaar
1927
Leatemia
Hamlet Augustinus
Banjermasin
Indonesië
30-08-1927
Hoogkerk
1927
Ang
Gien Loen Nio
Koedoes
Indonesië
30-08-1929
Utrecht
1929
Antonie
Emile Karel
Klaten
Indonesië
30-08-1930
chauffeur Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Hardin
Charles Alexander
Jakarta
Indonesië
30-08-1930
Ede
1930
Wilschut
August
Ngandjoek
Indonesië
30-08-1930
bankwerker
Huis ter Heide
1930
Goei
Ing Kiong
Semarang
Indonesië
30-08-1932
wetenschappelijk
assistent
Oegstgeest
1932
Tan
Hing Nio
Semarang
Indonesië
30-08-1933
Zwijndrecht
1933
Pagina 364 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!