Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 360 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↓
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Anakottapary
Alexander
Serang (W. Java)
Bertrand
Alexander
Magelang
Bonimbie
Alexander
Semarang (Midd. Java)
Christoffel
Alexander
Bandoeng
Clarenbach
Alexander
Magelang
Colondam
Alexander
Gorontalo (Menado)
Ello
Alexander
Magelang
Hatoemesen
Alexander
Magelang
Haurissa
Alexander
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Hehakaja
Alexander
Bandoeng
Hendrik
Alexander
Langontoenang (Atjeh)
Kaihatu
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Karauwan
Alexander
Pontianak (W. Borneo)
Kountul
Alexander
Banjoemas
Lima, de
Alexander
Amboina
Maëngkom
Alexander
Pontianak (W. Borneo)
Manusama
Alexander
Amboina
Martherus
Alexander
Malang
Munster
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Nanuru
Alexander
Batoedjadjar (W. Java)
Prints
Alexander
Makassar
Roesli
Alexander
Batavia
Sahertian
Alexander
Bandoeng
Sahureka
Alexander
Malang
Sinaulan
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Sompie
Alexander
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Soselisa
Alexander
Batavia
Surentu
Alexander
Tegal (Midd. Java)
Tasan
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Thomas
Alexander
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Timisela
Alexander
Bandoeng
Titahena
Alexander
Semarang (Midd. Java)
Tuapattinaja
Alexander
Bandoeng
Tulung
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Weleij
Alexander
Sitoebondo (O. Java)
Schoonderwal
Alexander
Surabaya
Indonesië
18-04-1930
automonteur
Rotterdam
1930
Wagenaar
Alexander
Semarang
Indonesië
10-02-1918
fabrieksarbeider
Bennekom
1918
Nanuru
Alexander
Latuhalat
Indonesië
02-11-1901
zonder
Vught
1901
Sinay
Alexander
Singaradja
Indonesië
25-12-1948
Maastricht
1948
Westplat
Alexander
Ambon
Indonesië
20-03-1906
zonder
Zwollerkerspel
1906
Sasaboné
Alexander
Timorkoepang
Indonesië
15-11-1924
monteur
Haarlem
1924
Schmitz
Alexander
Bogor
Indonesië
22-01-1942
schildersknecht
Bunnik
1942
Manuputty
Alexander
Timor
Indonesië
19-08-1922
Assen
1922
Akojiensam
Alexander
Madioen
Indonesië
25-10-1911
zonder
Rotterdam
1911
Maenen, van
Alexander
Padang
Indonesië
29-05-1931
magazijnbediende
Waalwijk
1931
Sachs
Alexander
Semarang
Indonesië
18-09-1900
employé
Batavia
1900
Sachs
Alexander
Semarang
Indonesië
18-09-1900
kantoorbediende
Batavia
1900
Vincentie
Alexadrina Margaretha
Tjepper
Indonesië
10-08-1897
zonder
Almelo
1897
Hetharia
Alex Willem Frits
Makassar
Amahorseija
Alex Willem
Semarang
Indonesië
15-12-1950
Winterswijk
1950
Rompis
Alex Walter
Meester Cornelis (W.
Java)
Wanne
Alex Simon Petrus
Ambon
Indonesië
18-02-1919
fabrieksarbeider
Veenendaal
1919
Tomasila
Alex Lucas
Bandoeng
Indonesië
29-07-1929
elektrisch lasser
Bussum
1929
Muskita
Alex Johannes
Malang
Indonesië
15-01-1927
monteur
Barneveld
1927
Seelig
Alex Jean Ambrosius
Toeban
Indonesië
13-03-1898
zonder
Olst
1898
Raven
Alex Jan Herman
Bandoeng
Indonesië
27-06-1920
fabrieksarbeider
Leur
1920
Limahelu
Alex Gustaaf George
Yogyakarta
Indonesië
20-04-1937
analist
Deventer
1937
Korompis
Alex Frederik Hein
Kolongan
Indonesië
25-04-1902
huisknecht
Hilversum
1902
Uktolseja
Alex Frans Hendrik
Makassar
Michel
Alex Ferdinand
Ambarawa
Indonesië
10-08-1911
magazijnbediende
Vlierden
1911
Kawilarang
Alex Carel Frederik
Hendrik
Gogo-Niti (Kediri)
Papilja
Alex Benjamin
Amboina
Scheffer
Alex
Kediri
Indonesië
03-05-1921
mijnbouwkundig
hoofdopzichter
Bunnik
1921
Tomasoa
Alex
Magelang
Indonesië
21-02-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Thijssen
Alex
Bandoeng
Indonesië
21-06-1931
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1931
Pattiiha
Alex
Ihamahoe
Indonesië
27-08-1908
fabrieksarbeider
Schiedam
1908
Pattinama
Alex
Koetaradja
Indonesië
24-11-1908
zonder
Farmsum
1908
Bernardus
Alex
Makassar
Indonesië
03-10-1944
Tiel
1944
Alexander
Alex
Medan
Indonesië
03-09-1953
Amsterdam
1953
Patty
Alex
Saparoea
Indonesië
16-10-1962
Vaassen
1962
Tak
Alex
Ternate
Indonesië
08-05-1925
monteur
Geleen
1925
Sasiman
Alex
Ambon
Indonesië
16-04-1932
controleur
Woerden
1932
Hetharia
Alex
Boekittinggi
Indonesië
23-01-1934
chef tekenaar
Elst
1934
Hamar de la Brethonière
Alex
Rengat (Riouw)
Kadiri
Alex
Soengei-Gerong
(Palembang)
Rotti
Alex
Koepang
Kasman
Alex
Jakarta
Indonesië
24-01-1920
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Hertogenbosch
1920
Sahetapij
Alex
Malang
Indonesië
09-11-1937
machinebankwerker
Capelle a/d IJssel
1937
Sinaij
Alex
Singaradja
Indonesië
22-04-1948
Vaassen
1948
Jackseit
Alex
Padang
Indonesië
19-09-1925
sergeant der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Arnhem
1925
Latumanuwy
Alex
Tjimahi
Indonesië
28-10-1930
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1930
Dekeijser
Aletta Jacques Albertine
Pasoeroean
Indonesië
02-05-1911
s-Gravenhage
1911
Leraschi
Aletta Helena Jolanda
Palembang
Indonesië
23-05-1919
Breda
1919
Vanlerbergh
Aletta Frederika
Bandoeng
Indonesië
16-06-1940
Amersfoort
1940
Cattoir
Aletta Alberta
Bandoeng
Indonesië
30-09-1931
steno-typiste
Huizen
1931
Dahler
Aletta
Jakarta
Indonesië
20-05-1907
Amstelveen
1907
Donsu
Aletta
Bandoeng
Indonesië
02-04-1946
Overveen
1946
Andries
Aletha Johanna Hermina
Menado
Indonesië
21-10-1923
Sittard
1923
Hiariej
Aletha Elsje
Bandoeng
Indonesië
24-05-1928
Rotterdam
1928
Soumahu
Aleta Geertruida Carolina
Tobelo (Amboina)
Dika
Aleksanderina
Balisoan
Indonesië
14-09-1953
zonder
Zutphen
1953
Voll
Aleide Jacoba Margaretha
Rosemonde
Makassar
Indonesië
28-03-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Pelsmaeker
Aleida Johanna
Salatiga
Indonesië
09-05-1903
zonder
Valkenburg-Houthem
1903
Dool, van den
Aleida Jacoba
Batavia
Tuanakotta
Aleida Francina
Amboina
Rambelje, de la
Aleida Eugenie
Jakarta
Indonesië
08-05-1938
Amsterdam
1938
Verwey
Aleida Charlotte Maria
Eugenie
Ngawi
Indonesië
01-02-1917
Rijswijk
1917
Bosch
Aleida Antoinette
Makassar
Indonesië
24-06-1928
fabrieksarbeider
Goor
1928
Adam
Aldrensi Dagmar
Binalang
Indonesië
31-10-1910
zonder
Bennekom
1910
Stenis, van
Aldonse
Pekalongan
Indonesië
02-04-1882
zonder
s-Gravenhage
1882
Pagina 360 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!