Naturalisaties & Gelijkstellingen     Zoek

Achternaam
Voornamen
37021 records gevonden  (Totaal records:37021)
records per pagina
Pagina 360 of 371
Achternaam   Voornamen   Geboorteplaats   Geboorteland   Geboortedatum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Soort besluit  
DetailsWattimenaThomas Simon    Gresik (O. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaLouisa    Gresik (O. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaThobias Juzuf    Poerworedjo (Middd. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaElsina Corline    Poerworedjo (Middd. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaMarcus Augustinus    Poerworedjo (Middd. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaPetronella Amelia    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaMarie Albertina    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaMartinus    Malang toepasselijk
DetailsWattimenaMaria    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaAbraham Mathijs    Meester Cornelis toepasselijk
DetailsWattimenaHenriëtta Josephina    Meester Cornelis toepasselijk
DetailsWattimenaIzaak David    Bandoeng toepasselijk
DetailsWattimenaSemuel Augustus Petrus    Bandoeng toepasselijk
DetailsWattimenaDjoemimah Aidirana    Bandoeng toepasselijk
DetailsWattimenaSeptinus    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaZefnat    Makassar toepasselijk
DetailsWattimenaJonafia    Makassar toepasselijk
DetailsWattimenaAugustina Doortjie    Makassar toepasselijk
DetailsWattimenaAugustinus Junus    Malang toepasselijk
DetailsWattimenaZefnat    Makassar toepasselijk
DetailsWattimenaKarel Frans    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaOctivina Salomi    Makassar toepasselijk
DetailsWattimenaBartjes    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaSara    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaJantje    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaJehozua Semuel    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaDorina Hendervina    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaDorthea Dolfina    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaIsaac Octavianus    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaAugustinus Jacobus
Bernardus
    Kota Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaLouis Salmon    Banda gelijkstellin
DetailsWattimenaJohannes Hendrik    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaChristoffel Martinus    Kota Radja (Atjeh en
onderh.)
 gelijkstellin
DetailsWattimenaHendrik Matheus    Batavia gelijkstellin
DetailsWattimenaPieter    Batavia gelijkstellin
DetailsWattimenaJuliana Wilhelmina    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaSelkeus Jan Herman    Soerabaja gelijkstellin
DetailsWattimenaAdriaan Hendrik    Sigli gelijkstellin
DetailsWattimenaBalthasar    Banda Neira gelijkstellin
DetailsWattimenaHein Lenardus    Kota Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaLevinus Jacob    Weltevreden gelijkstellin
DetailsWattimenaMatheus Alexander
Hermanus
    Banda Neira (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaNicolaas Jacob    Soerabaja gelijkstellin
DetailsWattimenaManuel Dirk Johannes    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaAbraham    Meester Cornelis gelijkstellin
DetailsWattimenaRudolfus    Meester Cornelis gelijkstellin
DetailsWattimenaChristiaan Isaac    Koeta-Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaLouis    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaHendrik    Koeta Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaMarkus    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaHeintje Nicolaas    Weltevreden gelijkstellin
DetailsWattimenaLeonardus Jan    Amboina gelijkstellin
DetailsWattimenaMaria Paulina    Koeto Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaJeremias Jacob Wilhelm    Soerabaja gelijkstellin
DetailsWattimenaLucas Abraham    Koeta-Radja gelijkstellin
DetailsWattimenaHermannus Junus    Weltevreden gelijkstellin
DetailsWattimenaFrans    Meester Cornelis gelijkstellin
DetailsWattimenaMisel    Soerabaja gelijkstellin
DetailsWattimenaRobert Obednedjoe    Medan gelijkstellin
DetailsWattimenaLambertus    Batavia gelijkstellin
DetailsWattimenaAugustine Leonora    Batavia gelijkstellin
DetailsWattimenaBarbalina Carolina    Batavia gelijkstellin
DetailsWattimenaIzaäk Lucas    Saparoea (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaJacoba Anna Sophia    Saparoea (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaLeonardus    Kendal (Semarang) gelijkstellin
DetailsWattimenaFransina Hubertina    Kertosono (Kediri) gelijkstellin
DetailsWattimenaJoseph Izaac    Soerabaja gelijkstellin
DetailsWattimenaJacob Reinhard    Saparoea (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaJacobus Marthinus    Saparoea (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaErhardus Johannis    Saparoea (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimenaJulius    Weltevreden gelijkstellin
DetailsWattimenaNicolaasAmethIndonesië16-11-1926fabrieksarbeiderHaalderen naturalisatie
DetailsWattimenaJohanna HendrinaJakartaIndonesië04-02-1947 Tilburgechtgenote van Laurens de
Groot
naturalisatie
DetailsWattimenaFrederik ZefnatMakassarIndonesië21-07-1950 Emmen naturalisatie
DetailsWattimenaFrederika WilhelminaPekalonganIndonesië25-09-1902 Hoogkerkechtgenote van Matheus
Leatemia
naturalisatie
DetailsWattimenaPaoelus JakoboesAmbarawaIndonesië24-7-1934elektricienLoosdrecht naturalisatie
DetailsWattimenaJohan LodewijkMoeara-EnimIndonesië16-8-1914kantoorbediendeAmsterdam naturalisatie
DetailsWattimenaJozef BaltazarBalikpapanIndonesië20-12-1949 Barneveld naturalisatie
DetailsWattimenaJohan Ezau JozinSoerabajaIndonesië31-1-1939magazijnbediendeDen Helder naturalisatie
DetailsWattimenaOctovianusMereudoeIndonesië11-7-1934 Hoogeveenechtgenoot van Maria
Wilhelmina Tatuhej
naturalisatie
DetailsWattimenaHanoch PetrusSilaIndonesië30-5-1941fotocopieerderRotterdam naturalisatie
DetailsWattimenaGeertruida Louisa HermaSalembaIndonesië6-11-1929 Larenechtgenote van Otto
Rudolph van der Geugten
naturalisatie
DetailsWattimenaElisabeth SarahDjakartaIndonesië17-9-1950 Vaassen naturalisatie
DetailsWattimenaHendrik CornelisGombongIndonesië13-10-1938verwarmingsmonteurAssen naturalisatie
DetailsWattimenaNicolaas HendrikCeramIndonesië19-4-1909kantoorbediendeFoxholaan de te Westerbork
wonende dochters Caroline
Elisabeth Dolfina Laura
(geb. Semarang 9-11-1950)
en Maria Yphonie Doyera
Anna (geb. Westerbork
7-4-1952) wordt het
Nederlanderschap
onthouden
naturalisatie
DetailsWattimenaRobbyWaingapoeIndonesië25-11-1940 Ede naturalisatie
DetailsWattimenaMaria DolvinaPemalangIndonesië16-9-1942 Moordrechtechtgenote van Izaac
Pattinaja
naturalisatie
DetailsWattimenaRosemarie InezJakartaIndonesië21-6-1941 Marumechtgenote van Richard
Robert Bernardus
Matualatupauw
naturalisatie
DetailsWattimenaAugusteWonreliIndonesië24-5-1927 Waalwijkechtgenote van Elisa
Andreas Huwaë
naturalisatie
DetailsWattimenaAdrianaAkoonIndonesië10-12-1918 Culemborgechtgenote van Matheus
Sahuleka
naturalisatie
DetailsWattimenaFreddyBandoengIndonesië11-7-1925ingenieurNieuwe-Amstel naturalisatie
DetailsWattimenaMary EstherDjakartaIndonesië25-9-1947modinetteApeldoorn naturalisatie
DetailsWattimenaEmelie IreneKertosonoIndonesië29-8-1939 Soestechtgenote van Eduard
Alexander de Groot
naturalisatie
DetailsWattimenaOnesimus OctovianusAkoonIndonesië29-10-1923 Vaassenechtgenoot van Ludia
Tahaparij
naturalisatie
DetailsWattimenaElsje MarietjeTemanggoengIndonesië26-7-1946 Barneveldechtgenote van Benjamin
Titarsole
naturalisatie
DetailsWattimenaPetrus HarrisHatioe BesarIndonesië10-11-1910expeditieknechtHuizenechtgenoot van Johene
Sutadinata
naturalisatie
DetailsWattimenaPetrusMalangIndonesië21-6-1933bedieningsmanRotterdam naturalisatie
DetailsWattimenaAlberthienMakassarIndonesië5-7-1925 Vaassenechtgenote van Augustinus
Pattirane
naturalisatie
DetailsWattimenaSalomiAkoonIndonesië29-3-1910 Doesburgechtgenote van Pieter
Willem Tehupuring
naturalisatie
DetailsWattimurijMarthaPoerworedjoIndonesië26-2-1930niet vermeldWormerveerechtgenote van Johannes
Hallatu
naturalisatie
Pagina 360 of 371