Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↓
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Smith
Augusta
Klaten
Indonesië
11-02-1912
[niet vermeld]
Amsterdam
1912
Salbiah
Sarah
Jakarta
Indonesië
01-01-1928
[niet vermeld]
Breda
1928
Teterissa
Wilhelmina
Sinkawang
Indonesië
05-02-1930
[niet vermeld]
Huizen
1930
Hetharia
Agustina Juliana
Wonokromo
Indonesië
21-06-1931
[niet vermeld]
Elst
1931
Pattikawa
Eugénie Desiré Francien
Surabaya
Indonesië
27-03-1951
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1951
Chang
Moen Ngo
Padang
Indonesië
06-04-1928
[niet vermeld]
Maastricht
1928
Keijzer, de
Constance Charlotte
Surabaya
Indonesië
22-04-1942
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1942
Samallo
Esterlina Albartina
Makassar
Indonesië
03-04-1938
[niet vermeld]
Barneveld
1938
Apetuleij
Helena
Ihamahoe
Indonesië
21-08-1919
[niet vermeld]
Moordrecht
1919
Thung
Eng Kiauw Nio
Jakarta
Indonesië
10-05-1929
[niet vermeld]
Uithoorn
1929
Ko
Swie Tjoe
Magelang
Indonesië
16-01-1923
[niet vermeld]
Vught
1923
Liauw
Kian Nio
Palembang
Indonesië
22-01-1934
[niet vermeld]
Delft
1934
Sie
Kian Nio
Surabaya
Indonesië
08-08-1923
[niet vermeld]
Haarlem
1923
Kaseri
Soemijati Maryones
Djombang
Indonesië
01-07-1928
[niet vermeld]
Vlissingen
1928
Kaihena
Juliana
Madjalengka
Indonesië
10-02-1937
[niet vermeld]
Vaassen
1937
Matulessij
Rosalien
Tjimahi
Indonesië
19-06-1938
[niet vermeld]
Schermer
1938
Tauran
Doortje
Koepang
Indonesië
21-12-1928
[niet vermeld]
Nijverdal
1928
Hiariej
Johanna Martina
Samalenga
Indonesië
18-08-1934
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1934
Sahertian
Lea Geertruida
Hila
Indonesië
15-05-1915
[niet vermeld]
Doorwerth
1915
Lahallo
Augustina
Saparoea
Indonesië
21-08-1915
[niet vermeld]
Leerdam
1915
Maniten
Lena
Malang
Indonesië
27-03-1926
[niet vermeld]
Breda
1926
Albinus
Hanna Amalia
Surabaya
Indonesië
17-06-1942
[niet vermeld]
Groningen
1942
Tan
Chun Lee
Jakarta
Indonesië
22-03-1943
[niet vermeld]
Utrecht
1943
The
Oen Nio
Semarang
Indonesië
23-11-1934
[niet vermeld]
Velp
1934
Pattinama
Augustina
Semarang
Indonesië
07-02-1939
[niet vermeld]
Oost en West Souburg
1939
Gessel, van
Eli
Modjokerto
Indonesië
08-07-1932
[niet vermeld]
Velp
1932
Soeradibrata
Ruth Mina
Tjimahi
Indonesië
04-08-1905
[niet vermeld]
Vaassen
1905
Akiharij
Johanna Louisa
Aboroe
Indonesië
25-11-1905
[niet vermeld]
Nijmegen
1905
Lie
Ek Hiang
Boekittinggi
Indonesië
22-01-1911
[niet vermeld]
Leiderdorp
1911
Goh
Caroline
Semarang
Indonesië
27-10-1922
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1922
Liem
Ong Nio
Semarang
Indonesië
22-01-1921
[niet vermeld]
Amstelveen
1921
Khouw
Esther Goan Eng
Tangerang
Indonesië
20-11-1926
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1926
Popoh
Anny
Rantjaekek
Indonesië
16-11-1945
[niet vermeld]
Waalwijk
1945
Valk, van der
Anna Louise
Yogyakarta
Indonesië
31-07-1931
[niet vermeld]
Amsterdam
1931
Meijer
Carla Ivonne Antoinette
Jakarta
Indonesië
25-12-1950
[niet vermeld]
Rhoden
1950
Carli
Jeane Everdien
Soemberredjosari
Indonesië
02-10-1925
[niet vermeld]
Soest
1925
Muchsin
Suratmi
Baron
Indonesië
28-03-1941
[niet vermeld]
Amsterdam
1941
Atmosendjojo
Kartrien
Lembon Tandei
Indonesië
23-02-1922
[niet vermeld]
Vaassen
1922
Halawane
Anita Josephina
Jakarta
Indonesië
17-03-1947
[niet vermeld]
Tiel
1947
Pakel
Frederika
Leinitoe
Indonesië
26-12-1923
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1923
Metijaman
Barzalina
Lelingloean
Indonesië
31-08-1945
[niet vermeld]
Wijhe
1945
Nanlohy
Hendrika
Ambon
Indonesië
17-04-1919
[niet vermeld]
Middelburg
1919
Epon
Augustina
Tjipatat
Indonesië
05-08-1927
[niet vermeld]
Deventer
1927
Martodihardjo
Moespiati
Djombang
Indonesië
24-04-1930
[niet vermeld]
Heerlen
1930
Beckker
Carolina Sylvia Leonora
Jakarta
Indonesië
11-04-1951
[niet vermeld]
Venlo
1951
Beckker
Christiaan Fransiscus
Jakarta
Indonesië
13-10-1952
[niet vermeld]
Venlo
1952
Beckker
Henriette
Jakarta
Indonesië
22-02-1955
[niet vermeld]
Venlo
1955
Ernst
Hendrika
Bandoeng
Indonesië
17-08-1944
[niet vermeld]
Maastricht
1944
Wakkary
Lenie Adelaide
Menado
Indonesië
17-11-1924
[niet vermeld]
Amsterdam
1924
Toorop
Marianne
Pekalongan
Indonesië
12-04-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Bergh, van den
Yvonne Charlotte
Henriette
Jakarta
Indonesië
20-05-1939
[niet vermeld]
Voorburg
1939
Abdoerachim
Tiny
Tasikmalaja
Indonesië
11-01-1933
[niet vermeld]
Beverwijk
1933
Lie
Soen Moy
Djatinegara
Indonesië
18-12-1935
[niet vermeld]
Kampen
1935
Samallo
Hendrina Hermina
Leinitoe
Indonesië
26-02-1917
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1917
Lauw
Kwie Lan
Jakarta
Indonesië
25-11-1944
[niet vermeld]
Nijmegen
1944
Tan
Kwie Hing Nio
Krebet
Indonesië
17-07-1940
[niet vermeld]
Tilburg
1940
Paays
Johanna
Indramajoe
Indonesië
03-08-1940
[niet vermeld]
Lunteren
1940
Parto
Willy Willemientje
Semarang
Indonesië
01-09-1932
[niet vermeld]
Assen
1932
Haumahu
Ferina Adolvina
Semarang
Indonesië
26-02-1942
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1942
Affelen van Saemsfoort,
van
Lucie
Yogyakarta
Indonesië
18-10-1934
[niet vermeld]
Amsterdam
1934
Westenberg
Martha Hendrika
Salatiga
Indonesië
18-12-1937
[niet vermeld]
Nijmegen
1937
Kwik
Mien
Ampel
Indonesië
20-01-1917
[niet vermeld]
Dordrecht
1917
Tan
Siok Nio
Tjisaät
Indonesië
12-06-1925
[niet vermeld]
Rotterdam
1925
Touw
Marie Nio
Pekalongan
Indonesië
06-03-1912
[niet vermeld]
Zaandam
1912
Njoo
Kiem Nio
Sidoardjo
Indonesië
01-04-1935
[niet vermeld]
IJsselmuiden
1935
Putuhena
Hobertina
Ihamahoe
Indonesië
04-06-1917
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1917
Ririmasse
Maria Augustina
Magelang
Indonesië
13-09-1936
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1936
Lisapaly
Juliana
Saparoea
Indonesië
25-07-1905
[niet vermeld]
Leerdam
1905
Yoe
Tjin Lie
Soekaboemi
Indonesië
13-08-1904
[niet vermeld]
Sassenheim
1904
Pieters
Irene Marijke
Bandoeng
Indonesië
18-04-1947
[niet vermeld]
Den Dolder
1947
Suhartini
Toemirah
Kroja
Indonesië
10-10-1934
[niet vermeld]
Soestdijk
1934
Stralendorff
Augustina Christina
Tjokro-Toeloeng
Indonesië
20-08-1913
[niet vermeld]
Appingedam
1913
Titaleij
Vera Geraldine Henriette
Semarang
Indonesië
26-04-1938
[niet vermeld]
Budel
1938
Keyser
Pauline
Surabaya
Indonesië
14-11-1920
[niet vermeld]
Dordrecht
1920
Armi
Fatimah
Bogor
Indonesië
01-01-1935
[niet vermeld]
Elshout
1935
Kan
Wilhelmina
Salatiga
Indonesië
26-09-1929
[niet vermeld]
Kerkrade
1929
Smith
Jenny Eveliene
Yogyakarta
Indonesië
17-11-1927
[niet vermeld]
Arnhem
1927
Gan
Kong Tie
Marihat
Indonesië
20-08-1931
[niet vermeld]
Appingedam
1931
Costa, da
Jean Irene
Bandoeng
Indonesië
26-09-1942
[niet vermeld]
Leeuwarden
1942
Giezenberg
Louise Marie
Tjepoe
Indonesië
01-05-1935
[niet vermeld]
Bergen op Zoom
1935
Corbet
Maudy
Bandoeng
Indonesië
27-11-1938
[niet vermeld]
Groningen
1938
Ong
Lien Hio
Jakarta
Indonesië
27-04-1930
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1930
Tan
Tek Lee Nio alias Irene
Irma
Bogor
Indonesië
12-05-1929
[niet vermeld]
Leidschendam
1929
Suhartatik
Sumarlik
Kediri
Indonesië
01-01-1923
[niet vermeld]
Ermelo
1923
Titarsole
Alexandrina
Baoe-Baoe
Indonesië
10-08-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Leander
Charlotte Maria
Depok
Indonesië
28-03-1917
[niet vermeld]
Hilversum
1917
Broek, van den
Marie Anthonia
Wlingi
Indonesië
06-07-1909
[niet vermeld]
Utrecht
1909
Pelupessy
Mientje Josina
Balikpapan
Indonesië
06-08-1939
[niet vermeld]
Bovensmilde
1939
Dauw, van
Ineke
Malang
Indonesië
11-12-1933
[niet vermeld]
Apeldoorn
1933
Kuhnen
Johanna Carona Albertine
Bandoeng
Indonesië
06-10-1950
[niet vermeld]
Schiedam
1950
Tetelepta
Maria Magdalena
Magelang
Indonesië
28-11-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Lioe
Sioe Khioeng
Pangkalpinang
Indonesië
16-04-1934
[niet vermeld]
Waalwijk
1934
Asni
Elisabeth
Pematang Siantar
Indonesië
15-06-1938
[niet vermeld]
Nieuwerkerk a/d IJssel
1938
Toemini
Louise
Banjoewangi
Indonesië
01-01-1923
[niet vermeld]
Nijmegen
1923
Loe
Kiong Nio
Semarang
Indonesië
27-01-1932
[niet vermeld]
Nieuw-Vennep
1932
Rodrigues
Artimisa
Medan
Indonesië
08-06-1924
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1924
Priegelaar
Maria Geertruida
Surabaya
Indonesië
16-11-1909
[niet vermeld]
Amersfoort
1909
Que
Pien Nio
Ambon
Indonesië
12-02-1912
[niet vermeld]
Haarlem
1912
Tan
Tiat Nio
Kediri
Indonesië
13-05-1922
[niet vermeld]
Rotterdam
1922
Lie
An Siong Nio
Koedoes
Indonesië
28-05-1934
[niet vermeld]
Amstelveen
1934
Pagina 4 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!