Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 18 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Lim
Tjan Hok
Medan
Indonesië
31-03-1942
leerling-stuurman
Noordwijk
1942
Ludon
Wilhelmina
Magelang
Indonesië
17-10-1891
zonder
Leerdam
1891
Muller
Charles Nono
Tasikmalaja
Indonesië
23-03-1932
magazijnbediende
Amsterdam
1932
Bakker
Christiaan Ernest
Djatinegara
Indonesië
02-05-1938
elektricien
Valkenburg-Houthem
1938
Bakker
Henri
Srogol
Indonesië
28-06-1911
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1911
Rudolph
Dorothea
Bandoeng
Indonesië
10-11-1918
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1918
Berlauwt
Elzo Albert Johan
Semarang
Indonesië
22-09-1923
bedieningsman
Hoensbroek
1923
Wagner
Mary Edwine
Semarang
Indonesië
17-03-1928
[niet vermeld]
Hoensbroek
1928
Faber
Robert Alexander
Jakarta
Indonesië
25-09-1929
radiomonteur
Rotterdam
1929
Sahib
Ani
Djatinegara
Indonesië
01-01-1928
[niet vermeld]
Rotterdam
1928
Jansen
Ferdinand Theodoor
Soerakarta
Indonesië
18-02-1920
zonder
Bladel
1920
Rookus
Winifred
Madioen
Indonesië
09-10-1927
[niet vermeld]
Bladel
1927
Jansen
Willem Eduard
Tjimahi
Indonesië
22-11-1922
magazijnbediende
Boxtel
1922
Jansen
Jozephine
Tjimahi
Indonesië
25-05-1920
[niet vermeld]
Boxtel
1920
Jurriens
Daan Benjamin
Jakarta
Indonesië
06-07-1923
gasfitter
Nieuwenhagen
1923
Kasimah
Jacoba
Lawang
Indonesië
05-02-1930
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1930
Milar
René Eugène
Djatinegara
Indonesië
04-07-1939
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1939
Montman, van
Eduard Césard
Jakarta
Indonesië
20-11-1925
zonder
Breda
1925
Schubert
Jozef Alexander
Porong
Indonesië
07-01-1901
zonder
Sneek
1901
Radesey
Margaretha Henriette
Pangkal-Pinang
Indonesië
26-07-1919
[niet vermeld]
Sneek
1919
Steinfort
George Edward
Jakarta
Indonesië
11-06-1941
bankwerker
Dordrecht
1941
Tinkelenberg
Willem Hendrik
Klaten
Indonesië
13-07-1930
zonder
Helmond
1930
Huijer
Theresia Mathilde
Tjimahi
Indonesië
21-02-1933
[niet vermeld]
Helmond
1933
Veer, de
Herman Gerard
Tjilatjap
Indonesië
06-04-1903
kassabediende
Valkenburg
1903
Simon
Jacoba Otteliene
Gawar, Bojolali
Indonesië
10-01-1907
[niet vermeld]
Valkenburg
1907
Vieane
Frederik Hendrik
Semarang
Indonesië
06-01-1917
chauffeur
Oosterhout
1917
Vries, de
Rudolf
Medan
Indonesië
20-01-1941
assistent-machinist
Vlissingen
1941
Wiel, van de
Sonja Rebecca
Poerworedjo
Indonesië
14-05-1942
verkoopster
Amby
1942
Winter, de
Adelien Christien
Menado
Indonesië
20-06-1926
kantoorbediende
Schoorl
1926
Zanten, van
Eduard Gustaaf
Kotaradja
Indonesië
25-11-1930
fabrieksarbeider
Utrecht
1930
Bakarbessij
Frits
Wahai
Indonesië
06-07-1911
timmerman
Capelle a/d IJssel
1911
Wattimury
Louise
Ambon
Indonesië
24-06-1910
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1910
Gabriël
Anthony
Baoe-Baoe
Indonesië
12-05-1937
lasser
Assen
1937
Gabriël
Paulina
Medan
Indonesië
08-03-1939
modinette
Assen
1939
Gabriël
Petronella
Medan
Indonesië
18-05-1941
modinette
Assen
1941
Lewerissa
Izaac Abraham
Kotaradja
Indonesië
04-11-1927
monteur
Heerenveen
1927
Liem
Hoay Tjioe
Pasoeroean
Indonesië
05-12-1898
zonder
Amsterdam
1898
Bong
Anna
Muntok
Indonesië
20-02-1900
[niet vermeld]
Amsterdam
1900
Manuhutu
Rudolf Leonard
Jakarta
Indonesië
14-01-1927
stoffeerder
Tiel
1927
Abrahamsz
Elizabeth
Makassar
Indonesië
29-01-1928
[niet vermeld]
Tiel
1928
Manuputty
Emanuel Andreas
Jakarta
Indonesië
18-08-1935
kelner
Amsterdam
1935
Marks
Frederik Casper
Tjimahi
Indonesië
18-08-1923
chef-kok
s-Gravenhage
1923
Busscher
Margaretha
Semarang
Indonesië
28-01-1926
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1926
Metekohy
Rudy
Semarang
Indonesië
07-08-1930
administratief ambtenaar
Min. v. Defensie
Barneveld
1930
Nanuru
Febe
Magelang
Indonesië
25-08-1926
[niet vermeld]
Barneveld
1926
Prakempoh
Rimoh
Depok
Indonesië
08-05-1912
zonder
Haren
1912
Supusepa
Frans
Banjermasin
Indonesië
30-05-1920
machinebankwerker
Woerden
1920
Pattinama
Torie Ledia
Tandjong Pinang
Indonesië
30-09-1917
[niet vermeld]
Woerden
1917
Vincentie
Augustina
Bringin
Indonesië
31-08-1903
zonder
Almelo
1903
Vieane
Christiaan Willem
Toeban
Indonesië
13-08-1922
administratief ambtenaar
C 2e klasse Min. v.
Landbouw en Visserij
s-Gravenhage
1922
Gosal
Engelien Helena
Miei
Indonesië
27-12-1935
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1935
Wirbel
Wally Winny
Jakarta
Indonesië
23-07-1941
typiste
Apeldoorn
1941
Wirbel
Walter Waldemar Wladimir
Magelang
Indonesië
21-12-1902
schrijver Postchèque- en
Girodienst
Apeldoorn
1902
Aenmeij
Clement
Surabaya
Indonesië
01-04-1924
boekhouder
Mierlo
1924
Scheepe
Elia
Jakarta
Indonesië
25-09-1935
[niet vermeld]
Mierlo
1935
Cornelisz
Ruth Josephina Adriana
Bandoeng
Indonesië
16-04-1944
modinette
Amsterdam
1944
Douwes
Elizabeth Bianca Lucia
Semarang
Indonesië
01-07-1914
zonder
Maastricht
1914
Douwes
Theodoor
Salatiga
Indonesië
19-01-1942
elektrisch-lasser
Valkenburg
1942
Fleur
Carel Frederik Willem
Johan
Bogokidoel
Indonesië
19-08-1914
fabrieksemployé
s-Gravenhage
1914
Wip
Geertruida
Surabaya
Indonesië
19-12-1921
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1921
Fleur
Eddy
Surabaya
Indonesië
04-09-1942
elektromonteur
s-Gravenhage
1942
Frederiksz
Elizabeth Louise
Klaten
Indonesië
15-09-1898
zonder
Breda
1898
Hessel
Emile Albert Jules
Soerakarta
Indonesië
10-09-1924
fabrieksarbeider
Nistelrode
1924
Richard
Enrika
Surabaya
Indonesië
08-06-1922
[niet vermeld]
Nistelrode
1922
Kerdijk
Ingrid Marguerite
Bandoeng
Indonesië
24-02-1950
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1950
Kerdijk
Maureen Patricia
Bandoeng
Indonesië
03-06-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Kulenkamp Lemmers
Hendrik Alexander
Bandoeng
Indonesië
19-01-1938
chemisch-bedieningsman
s-Gravenhage
1938
Létang, de
Guido Prudence
Bandoeng
Indonesië
15-06-1935
leerling-bankwerker
Maastricht
1935
Létang, de
Johannes Thimotheus
Bandoeng
Indonesië
04-11-1941
rijwielhersteller
Maastricht
1941
Pelsmaeker
Aleida Johanna
Salatiga
Indonesië
09-05-1903
zonder
Valkenburg-Houthem
1903
Small
Julius Reinier
Surabaya
Indonesië
12-01-1935
leerling vakman
Drunen
1935
Tromp
Johannes Bernardus
Semarang
Indonesië
25-02-1924
fabrieksarbeider
Rotterdam
1924
Eekhout
Nora Maria
Magelang
Indonesië
12-01-1931
[niet vermeld]
Rotterdam
1931
Wouters
Isaak Theodoor
Pekalongan
Indonesië
25-03-1899
zonder
Hoogeveen
1899
Birfelder
Edith Wilma
Djatinegara
Indonesië
06-09-1946
zonder
Kerkrade
1946
Birfelder
Joyce Anita
Jakarta
Indonesië
11-09-1941
magazijnbediende
Kerkrade
1941
Ferdinandus
Theodorus Rudolf
Depok
Indonesië
08-10-1932
gemeenteambtenaar
Rotterdam
1932
Sabandar
Lazarus Stephanus
Magelang
Indonesië
08-10-1939
meubelmaker
Huizen
1939
Sabandar
Max Hubert
Semarang
Indonesië
15-09-1935
slijper
Huizen
1935
Salakorij
Jambres
Wassoe
Indonesië
12-11-1926
stationsassistent
Vlissingen
1926
Salakory
Johannis
Kotaradja
Indonesië
21-01-1939
fabrieksarbeider
Barneveld
1939
Sjioen
Izaac
Surabaya
Indonesië
30-05-1944
timmerman
Etten
1944
Sjioen
Marie
Surabaya
Indonesië
03-10-1949
zonder
Etten
1949
Snoek
Johannes Christiaan
Surabaya
Indonesië
15-12-1936
spoeler-wikkelaar
Geertruidenberg
1936
Vrolijk
Robert
Surabaya
Indonesië
06-10-1940
lasser
Rijssen
1940
Wattimena
Izaak Mattheus Jeremias
Soerakarta
Indonesië
07-12-1928
kelner
Amsterdam
1928
Arnold
Louis
Banjermasin
Indonesië
18-01-1920
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Amersfoort
1920
Wieringa
Elviere Maud
Jakarta
Indonesië
09-06-1921
[niet vermeld]
Amersfoort
1921
Banse
Rose Marie
Koetoardjo
Indonesië
12-05-1942
zonder
Brummen
1942
Giroth
David Richard
Surabaya
Indonesië
28-10-1923
adjunct-commies in
gemeentedienst
Rotterdam
1923
Kops
Henriette Josephine
Klaten
Indonesië
05-10-1925
fabrieksarbeidster
Drachten
1925
Papousek
Johanna
Tjimahi
Indonesië
19-01-1912
hoofd vd keuken in een
kindertehuis
Apeldoorn
1912
Satinah
Edelina Maria
Maos
Indonesië
01-01-1901
zonder
Oisterwijk
1901
Sekewaël
Robert
Koeala Be
Indonesië
14-10-1926
elektrisch lasser
Vlissingen
1926
Sopamena
Dominggoes Arthur
Ambon
Indonesië
21-04-1936
lasser-bankwerker
Hoogkerk
1936
Sopamena
Ferdinand
Bandoeng
Indonesië
09-06-1934
technisch tekenaar
Delfzijl
1934
Stook
Rudolf
Tangerang
Indonesië
08-01-1941
lasser
Zwijndrecht
1941
Stralendorff, van
Abraham
Tjilatjap
Indonesië
10-08-1940
bankwerker
Tilburg
1940
Vijsel
Maria
Surabaya
Indonesië
09-05-1942
kantoorbediende
Hoogeveen
1942
Snoek
Johanna
Tjihandjoeang
Indonesië
01-01-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Pagina 18 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!