Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Kops
Samirih
Klaten
Indonesië
15-05-1890
zonder
s-Gravenhage
1890
Lamboo
Henri Jan Adriaan
Semarang
Indonesië
05-12-1923
werktuigbouwkundige
Maastricht
1923
Lim
Bok Seng
Djatinegara
Indonesië
03-08-1921
arts
Rotterdam
1921
Meyer
Richard Antonia
Makassar
Indonesië
28-06-1928
klerk bij de Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1928
Litaay
Zadrach Mezach
Indrapoeri
Indonesië
07-05-1904
tijdschrijver
Gennep
1904
Malaihollo
Jan Mattheus
Ambon
Indonesië
14-07-1905
fabrieksarbeider
Hilversum
1905
Manuputtij
Dominggus Jacob
Neira
Indonesië
01-05-1927
kwartiermeester bij de
Kon. Marine
Den Helder
1927
Manusama
Leonardus Jan
Saparoea
Indonesië
13-02-1926
werktuigbouwkundig
ingenieur
Leidschendam
1926
Markoeat
Martinus
Sotjah
Indonesië
17-02-1927
scheepsbediende
Rotterdam
1927
Pinto
Willem Lauwrence Manuel
Bandoeng
Indonesië
28-07-1932
elektro-monteur en
installateur
Biak (voorm. Ned.
Nieuw-Guinea)
1932
Ridder, de
Antoon
Djimono
Indonesië
15-10-1910
fabrieksarbeider
Sittard
1910
Thijssen
Alex
Bandoeng
Indonesië
21-06-1931
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1931
Tan
Lian Hiong
Makassar
Indonesië
09-02-1940
zonder
Amsterdam
1940
Broekhoff
Louis Godfried Pieter
Pontianak
Indonesië
17-03-1917
assistent-inkoper
Vught
1917
Le Cotey
Adolphe Honoré Raphael
Banjoewangi
Indonesië
12-12-1912
zonder
Nieuwenhagen
1912
Davies
Lucas Constantijn
Richardson
Padang
Indonesië
17-04-1910
zonder
s-Hertogenbosch
1910
Deventer, van
Frits
Tjabak
Indonesië
20-05-1906
zonder
Bennekom
1906
Deventer, van
Frits
Wongsoredjo
Indonesië
22-03-1938
zonder
Bennekom
1938
Geenen
René
Sawah Loento
Indonesië
12-05-1934
marinier der 1e klasse
Haaksbergen
1934
Gennep, van
Jan Pieter
Malang
Indonesië
26-07-1905
zonder
Mijdrecht
1905
Herrebrugh
Max William James
Djatinegara
Indonesië
21-02-1915
monteur
s-Gravenhage
1915
Hurkens
Jacobus
Poerworedjo
Indonesië
22-04-1924
zonder
Dordrecht
1924
Kallen, van der
Theodorus Martinus
Bogor
Indonesië
17-10-1924
zonder
Valkenswaard
1924
Kiksen
Wilhelmine Henriëtte
Ngredjo
Indonesië
07-06-1893
zonder
De Steeg
1893
Le Roux
Henri Martinus
Soekaboemi
Indonesië
10-06-1911
zonder
Bennekom
1911
Schlette
Willy
Padang
Indonesië
30-07-1937
vertegenwoordiger
Hengelo
1937
Stok
Johanna
Malang
Indonesië
31-03-1914
zonder
De Steeg
1914
Tegelaar
Willem Hendrik
Djatiroto-Lumadjang
Indonesië
07-02-1910
tijdschrijver
De Steeg
1910
Verburgt
Theodoor
Jakarta
Indonesië
11-11-1894
zonder
Dordrecht
1894
Zuidema
Louise Petronella
Djatinegara
Indonesië
08-07-1908
zonder
Groningen
1908
Amade
Richard Arthur
Bandoeng
Indonesië
24-09-1903
kantoorbediende
s-Gravenhage
1903
Badenbroek
Adolf Eduard
Pekalongan
Indonesië
27-12-1908
zonder
s-Gravenhage
1908
Bronckhorst, van
Henky Ary
Cheribon
Indonesië
16-07-1928
kantoorbediende
Rotterdam
1928
Brouwer von Gonzenbach
Louis Anton
Padang
Indonesië
23-10-1913
zonder
Groningen
1913
Eekhout, van
Henny Gerhardus
Japara
Indonesië
09-05-1925
boekhouder
Deventer
1925
Esch, van
Johannes André
Soerakarta
Indonesië
27-11-1937
magazijnbediende
Amsterdam
1937
Franken
Gerard Louis
Bogor
Indonesië
05-05-1922
kantoorbediende
Apeldoorn
1922
Hielckert
Gustaaf
Surabaya
Indonesië
05-11-1934
fabrieksarbeider
Rotterdam
1934
Keijlard
Franciscus Maria
Jakarta
Indonesië
23-05-1928
zonder
Boxtel
1928
Keijlard
Gerardus Ignatius
Jakarta
Indonesië
04-08-1929
pianobouwer
Bennekom
1929
Kok
William Pete
Cheribon
Indonesië
27-09-1938
constructiewerker
s-Gravenhage
1938
Kopetzky
Johan Theodorus Bernardus
Jakarta
Indonesië
02-06-1913
zonder
Bennekom
1913
Lammers
Joseph Antonius
Surabaya
Indonesië
05-03-1922
boekhouder
Amsterdam
1922
Leeuwen, van
Jean Guiseppe
Kalisat
Indonesië
28-08-1915
kantoorbediende
Velp
1915
Pelsmaeker
Victor Eduard
Toentang
Indonesië
27-09-1927
voorman
Heeswijk
1927
Simon
Willem August
Bangil
Indonesië
21-01-1926
zonder
Breda
1926
Sluys, van
Leopold Constant
Menado
Indonesië
16-07-1939
stoker-olieman
Rotterdam
1939
Wieling
Julia Helena
Probolinggo
Indonesië
08-07-1939
kantoorbediende
Groningen
1939
Zeelig
Eddie Charlie
Mergotoehoe-Pati
Indonesië
14-01-1925
bankwerker
Geleen
1925
Blommestein, van
John Louis
Poerworedjo
Indonesië
13-01-1931
zonder
Rijswijk
1931
Dijk, van
Christina Johanna
Tjimahi
Indonesië
15-10-1931
verpleegster
Haarlem
1931
Goei
Robert King Sien
Semarang
Indonesië
15-10-1923
arts
Rotterdam
1923
Ho
Soe Tjoeng
Koetaradja
Indonesië
29-12-1933
laboratoriumassistent
Eindhoven
1933
Ohlenschlager
Maximiliaan Jan Eduard
Bogor
Indonesië
06-03-1938
exploitant van een
consumptietent en
kinderauto-renbaan
Noordwijk
1938
Soerjobroto
Trenggono
Koetoardjo
Indonesië
29-09-1905
rijksambtenaar
s-Gravenhage
1905
Bernardus
Jacobus
Ambon
Indonesië
22-04-1929
korporaal-ziekenverpleger
bij de Kon.Marine
Den Helder
1929
Bod
Antoinette Josephine
Semarang
Indonesië
26-01-1927
kantoorbediende
Zeist
1927
Eduard
Randolf
Banjoemas
Indonesië
08-01-1938
leerling-scheepswerktuigkundige
Vorden
1938
Jatkasirah
Maria Magdalena
Kediri
Indonesië
13-03-1888
zonder
s-Gravenhage
1888
Katuk
Petrus
Ambon
Indonesië
10-08-1916
machinist 1e klasse bij
de Kon. Marine
Den Helder
1916
Kosijungan
Carel Winfried
Tondano
Indonesië
08-04-1893
zonder
Enschede
1893
Latuny
Julius
Ambon
Indonesië
15-07-1903
militair werkman bij de
Kon. Marine
Leiden
1903
Ledelay
Ferdinand
Ambarawa
Indonesië
08-04-1932
hulpmonteur
Amsterdam
1932
Lichtenberg
Domingus
Semarang
Indonesië
26-10-1932
radiomonteur
s-Gravenhage
1932
Londong
Wilhelmus Marcus Lucas
Ngawi
Indonesië
26-02-1891
zonder
Bilthoven
1891
Parinussa
Jacob Bastiaan
Panton Labëuë
Indonesië
27-04-1909
rijkswerkman
Middelburg
1909
Rasmioen
Johannes
Surabaya
Indonesië
20-04-1903
hulpkelner
s-Gravenhage
1903
Roebana
Sabar
Kesamben
Indonesië
26-11-1922
kelner
Amsterdam
1922
Sarioa
Zadrach
Nila
Indonesië
23-06-1918
machinist 1e klasse bij
de Kon. Marine
Den Helder
1918
Sopaheluwakan
Pieter
Saparoea
Indonesië
28-05-1917
sergeant-elektromonteur
bij de Kon. Marine
Hellevoetsluis
1917
Tahaparij
Elisabeth
Tjimahi
Indonesië
13-10-1938
kantoorbediende
Roosendaal en Nispen
1938
Wattimena
Elisabet Maria
Surabaya
Indonesië
04-11-1939
fabrieksarbeider
Loosdrecht
1939
Wattimena
Rudolf Frans
Ambon
Indonesië
18-02-1913
bootsman bij de
Koninklijke Marine
aan boord van
vliegkampship "Karel
Doorman"
1913
Wilten
Elisabeth
Bondowoso
Indonesië
24-08-1939
typiste
Epe
1939
Swieten, van
Ronald Louis
Jakarta
Indonesië
10-02-1942
varensgezel
Amersfoort
1942
Swieten, van
Wouter
Surabaya
Indonesië
09-10-1948
zonder
Amersfoort
1948
Blijenburgh, van
Frits Henri
Probolinggo
Indonesië
23-08-1897
zonder
Arnhem
1897
Dengah
Altjie Dorkas
Gorontalo
Indonesië
30-09-1900
zonder
Amsterdam
1900
Hendriks Tewoe
Johanna Wilhelmina
Laboehan
Indonesië
28-03-1886
zonder
Amstelveen
1886
Janssen
Jan Alphons
Peterongan
Indonesië
29-06-1916
zonder
Lochem
1916
Jonker, de
Harry
Pontianak
Indonesië
13-05-1926
leerling-lasser
Boxtel
1926
Molenaar
Johan
Bogor
Indonesië
25-03-1937
elektrisch lasser
Poortugaal
1937
Oosterzee, van
Louis
Aer Pringan
Indonesië
06-04-1892
zonder
Hengelo
1892
Oosterzee, van
Louis Johan Karel
Jakarta
Indonesië
25-04-1934
kantoorbediende
Hengelo
1934
Oosterzee, van
Robert Cordell
Jakarta
Indonesië
15-02-1940
kantoorbediende
Hengelo
1940
Portier
Jozef Louis
Klaten
Indonesië
14-01-1909
kantoorbediende
Amsterdam
1909
Rheeden, van
Michiel Otto
Surabaya
Indonesië
18-06-1899
zonder
Drachten
1899
Samson
Jozef Lucas
Jakarta
Indonesië
14-08-1891
zonder
Lochem
1891
Swartz
Ernest Louis
Kediri
Indonesië
07-03-1920
bankwerker
Amstenrade
1920
Tomeij
Hendrik
Bandoeng
Indonesië
22-06-1923
vliegtuigmonteur
Soest
1923
Zeekaf
Carolina
Padang
Indonesië
04-02-1918
secretaresse
Budel
1918
Zeekaf
Henri Quirinus Louis
Padang-Pandjang
Indonesië
24-08-1913
kantoorbediende
Budel
1913
Zuidema
Rudy
Bandoeng
Indonesië
10-10-1929
kantoorbediende
Groningen
1929
Lie
Tiam Tjoan
Kremat
Indonesië
13-03-1927
natuurkundig ingenieur
Rijswijk
1927
Loen
Karel Nicolaas
Depok
Indonesië
05-12-1920
koopman
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1920
Manuhuwa
Antoon
Tarakan
Indonesië
15-04-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Manuhuwa
Henderica Sartje
Jakarta
Indonesië
15-05-1935
coupeuse
Meerlo
1935
Manuhuwa
Omri
Allang
Indonesië
04-06-1902
fabrieksarbeider
Meerlo
1902
Manuputty
Dominggus
Gombong
Indonesië
21-07-1915
bootsman bij de
Koninklijke Marine
Amsterdam
1915
Soebarta
Oedin
Tjisonggom
Indonesië
22-08-1930
bediende op de grote
vaart
Rotterdam
1930
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!