Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 13 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Banse
Rose Marie
Koetoardjo
Indonesië
12-05-1942
zonder
Brummen
1942
Giroth
David Richard
Surabaya
Indonesië
28-10-1923
adjunct-commies in
gemeentedienst
Rotterdam
1923
Kops
Henriette Josephine
Klaten
Indonesië
05-10-1925
fabrieksarbeidster
Drachten
1925
Papousek
Johanna
Tjimahi
Indonesië
19-01-1912
hoofd vd keuken in een
kindertehuis
Apeldoorn
1912
Sekewaël
Robert
Koeala Be
Indonesië
14-10-1926
elektrisch lasser
Vlissingen
1926
Sopamena
Dominggoes Arthur
Ambon
Indonesië
21-04-1936
lasser-bankwerker
Hoogkerk
1936
Sopamena
Ferdinand
Bandoeng
Indonesië
09-06-1934
technisch tekenaar
Delfzijl
1934
Stralendorff, van
Abraham
Tjilatjap
Indonesië
10-08-1940
bankwerker
Tilburg
1940
Vijsel
Maria
Surabaya
Indonesië
09-05-1942
kantoorbediende
Hoogeveen
1942
Haullussy
Mezach Octovianus
Surabaya
Indonesië
09-06-1936
fabrieksarbeider
Barneveld
1936
Rambing
Elisabeth Juliana
Boroko Bolaäng Itang
Indonesië
08-05-1906
strijkster
Amsterdam
1906
Tjiook
Kiem Bok
Godean
Indonesië
14-01-1908
internist/medisch
directeur van de
Bloedstransfusiedienst
afd. Amsterdam vh Ned.
Rode Kruis
Amsterdam
1908
Tuhuteru
Esther Henderina
Tandjoeng Pinang
Indonesië
13-05-1941
typiste
Moordrecht
1941
Calmer
Anthon Godfried
Pladjoe
Indonesië
08-02-1955
zonder
Veendam
1955
Calmer
Francisca Margaretha
Tjepoe
Indonesië
23-07-1952
zonder
Veendam
1952
Calmer
Jeffry Theodorus
Surabaya
Indonesië
24-03-1947
zonder
Veendam
1947
Go
Kian Gwan
Surabaya
Indonesië
30-05-1934
assistent-neurochirurg
Groningen
1934
Hasny
Sham
Pekalongan
Indonesië
02-05-1935
arbeider
Gorredijk
1935
Maail
Johan
Ambarawa
Indonesië
27-10-1928
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1928
Ohoiwutun
Wilhelmus
Namar
Indonesië
31-08-1926
matroos ter koopvaardij
Nistelrode
1926
Diest, van
Johan Emiel
Jakarta
Indonesië
19-01-1936
monteur
Amsterdam
1936
Ferdinandus
Jozef
Medan
Indonesië
10-11-1916
badknecht
Eygelshoven
1916
Holleman
Johan Frederik
Toeloengagoeng
Indonesië
18-12-1915
hoogleraar
Leiden
1915
Mazurek
Willy Anthon
Djatinegara
Indonesië
18-12-1931
stuurman ter koopvaardij
Leidschendam
1931
Wouters
Arthur
Modjokerto
Indonesië
24-09-1935
metaaldraaier
s-Gravenhage
1935
Beemer
Eddy Ferdinand
Surabaya
Indonesië
26-05-1913
zonder
s-Gravenhage
1913
Bleeker
Therése Johanna Maria
Surabaya
Indonesië
02-04-1934
zonder
Valkenburg-Houthem
1934
Flohr
Paula Maria
Jakarta
Indonesië
07-11-1946
zonder
Oosterhout
1946
Flohr
Theresia Marcella
Jakarta
Indonesië
10-02-1948
zonder
Oosterhout
1948
Geerst
Hendrik Albert Theophile
Bandoeng
Indonesië
02-06-1942
lasser
Veenendaal
1942
Geerst
Willem August
Banda
Indonesië
02-08-1913
ambtenaar F bij de dienst
van het ijkwezen
Dordrecht
1913
Haan, de
Cornelis Gerardus
Jakarta
Indonesië
20-05-1940
fabrieksarbeider
Millingen a/d Rijn
1940
Korn
Frans Gerardus
Maos
Indonesië
31-12-1938
kantoorbediende
Valkenburg-Houthem
1938
Korn
Ilse Norma
Malang
Indonesië
30-01-1936
hulp in de huishouding
Groningen
1936
Mulder
Willy Hendrik
Menado
Indonesië
21-04-1929
rijksambtenaar
Rotterdam
1929
Small
Albertina Soehana
Tangerang
Indonesië
31-12-1930
perser
Drunen
1930
Small
Juliana Matelena
Tangerang
Indonesië
09-04-1933
naaister
Drunen
1933
Small
Louise
Probolinggo
Indonesië
22-04-1937
kantoorbediende
Drunen
1937
Small
Marinus Rudolf Cornelis
Surabaya
Indonesië
10-05-1941
trimmer
Drunen
1941
Kludas
Heinrich Andreans
Medan
Indonesië
26-03-1937
leerling-drukker
Tilburg
1937
Mende
Rudolf Henri
Yogyakarta
Indonesië
28-05-1936
laborant
Dordrecht
1936
Kukupessy
Josina
Modjokerto
Indonesië
17-08-1941
facturiste
Loosdrecht
1941
Rumengan
Johan Fredrek
Goenoengsoesoeroeh
Indonesië
30-06-1929
trambestuurder
Amsterdam
1929
Tanihatu
Lambertus Izaac
Ambon
Indonesië
13-05-1932
stuurman
Rotterdam
1932
Bronkhorst
Albert Bernhard
Semarang
Indonesië
11-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Demmeni
Pierre
Madjalengka
Indonesië
01-07-1926
monteur
Amsterdam
1926
Korn
Victor Hugo
Piroe
Indonesië
23-04-1934
drukker
Groningen
1934
Körnmann
Leopold Benjamin
Boekittinggi
Indonesië
24-08-1934
magazijnbediende
Haarlem
1934
Portier
Arend Victor Hugo
Moenggoer
Indonesië
19-02-1898
zonder
Breda
1898
Voll
Ulrich Leslie
Makassar
Indonesië
29-07-1930
zonder
Dordrecht
1930
Vries, de
Jeannette
Kotaradja
Indonesië
08-03-1888
zonder
Oosterbeek
1888
Weijgers
Paul Theodore
Malang
Indonesië
04-05-1942
zonder
Velp
1942
Ang
Twan Liong
Babat
Indonesië
18-08-1927
pijpenconstructeur
Schiedam
1927
Peter
Hanry Robert
Soembewringin
Indonesië
02-05-1930
verwarmingsmonteur
Zaandam
1930
Tan
Herwick
Surabaya
Indonesië
04-10-1949
zonder
Groenlo
1949
Tan
Marjora
Surabaya
Indonesië
06-01-1955
zonder
Groenlo
1955
Tan
Tjong Sioe
Semarang
Indonesië
10-08-1927
bankemployé
Amsterdam
1927
Purimahua
Zeth Aser
Ambon
Indonesië
21-07-1927
olieman
Vlissingen
1927
Risakotta
Willem Frederik
Magelang
Indonesië
22-04-1911
havenarbeider
Westwoud
1911
Risamasu
Beatrix Irene
Bandoeng
Indonesië
14-12-1941
atelierbediende
Amsterdam
1941
Tahapary
Abraham
Yogyakarta
Indonesië
11-03-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Anthonio
Johan Eduard Christiaan
Semarang
Indonesië
18-01-1924
pompmachinist
Vlaardingen
1924
Baart
Reinder
Malang
Indonesië
12-07-1941
kelner
Velp
1941
Beljaars
Johan Diederik
Jakarta
Indonesië
26-04-1932
laborant
Groesbeek
1932
Broeke, van den
Victor Pieter
Ambon
Indonesië
09-06-1929
zonder
Vaassen
1929
Ende, von
Heinrich Wilhelm Gustav
Jakarta
Indonesië
17-01-1899
zonder
Epe
1899
Kok, van de
Ferdinand Willem
Tandjoen Enim
Indonesië
15-11-1937
los arbeider
Hilvarenbeek
1937
Nathalia
Johnson Gerbert
Kenajan
Indonesië
23-12-1914
slotenmaker
Dordrecht
1914
Portier
Maximilian Leonard
Yogyakarta
Indonesië
28-04-1924
kantoorbediende
Apeldoorn
1924
Poth
Alexander Frederik
Johannes
Kediri
Indonesië
07-10-1900
zonder
Gennep
1900
Rademaker
Samuel Winfried
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1939
monteur
Breda
1939
Rademaker
Benjamin Izaak
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1940
elementwerker
Breda
1940
Richters
Lambertus Carolus
Bernardus
Jakarta
Indonesië
10-07-1930
elektrisch-lasser
Oisterwijk
1930
Scheffer
Loeki
Semarang
Indonesië
14-05-1938
expeditiehulp
s-Gravenhage
1938
Symons
John
Belawan
Indonesië
12-06-1917
zonder
De Steeg
1917
Verweij
Ferdinand Gerardus
Padang
Indonesië
06-02-1909
magazijnmeester
Valkenswaard
1909
Winter
Henri Francois
Malang
Indonesië
29-12-1931
monteur
Budel
1931
Scheffer
Majorie Felicitas
Banjermasin
Indonesië
27-09-1948
[niet vermeld]
Leiden
1948
Bacas
Frans Isaak
Depok
Indonesië
06-01-1924
leerling-stationsambtenaar
Rotterdam
1924
Huldman
Tientje
Troetjoek
Indonesië
20-02-1926
schrijver A bij de Raad
voor de Kunst
s-Gravenhage
1926
Marantika
Jacobus Everthardus
Banda Neira
Indonesië
29-10-1927
elektrisch lasser
Vlaardingen
1927
Mauwa
Pieter Estefanus
Magelang
Indonesië
07-05-1912
metaalbewerker
Capelle a/d IJssel
1912
Prehn, van
Frits
Salatiga
Indonesië
06-08-1914
vakman I bij de P.T.T.
Rotterdam
1914
Tailleur
Obit
Surabaya
Indonesië
27-02-1906
zonder
Leerdam
1906
Latupeirissa
Pieter
Magelang
Indonesië
13-02-1930
kantoorbediende
Velp
1930
Neijland
Emor Erens Andries
Menado
Indonesië
22-09-1930
korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Weert
1930
Schanschort
Alfons William
Surabaya
Indonesië
15-07-1941
leerling-machinezetter
Rotterdam
1941
Tjiong
Hong Kap
Jakarta
Indonesië
05-08-1935
econoom bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1935
Cloesmeijer
Henri Jules
Wanasaba
Indonesië
29-09-1924
leerling-glasblazer
Valkenswaard
1924
Flokstra
Hilbert
Jakarta
Indonesië
06-12-1927
bedieningsman
Lochem
1927
Hielckert
Frans Julius
Bangkalan
Indonesië
13-10-1899
boekhouder
Breda
1899
Jacoby
Charles
Surabaya
Indonesië
07-01-1923
kantoorbediende
Rotterdam
1923
Kopp
David Benjamin
Singosari
Indonesië
17-05-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Kramer
Arthur Emik
Madioen
Indonesië
12-08-1917
fabrieksemployé
Oisterwijk
1917
Loth
Frederikus Cornelius
Gerardus
Jakarta
Indonesië
06-03-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Meijer
Ferdinand
Jakarta
Indonesië
29-04-1939
zonder
Deventer
1939
Middelkoop
Sonja
Malang
Indonesië
08-07-1941
kantoorbediende
Maastricht
1941
Nieborg
Robert Ernst
Jakarta
Indonesië
18-07-1938
hulp-motordrijver
Tilburg
1938
Oudhoff
Henri Philibert George
Bodjonegoro
Indonesië
19-09-1925
bovengronds mijnarbeider
Valkenburg-Houthem
1925
Pichel
Ludwig Eduard
Salatiga
Indonesië
27-10-1929
kantoorbediende
Nistelrode
1929
Pagina 13 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!