Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 12 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Steen, van den
Leonard Jacobus Willem
Surabaya
Indonesië
10-05-1901
fabrieksarbeider
Dordrecht
1901
Steffin
Charl Juliët Freddy
Semarang
Indonesië
05-07-1903
laborant
Cuyk en St. Agatha
1903
Vermeeren
Adrianus Johannes
Jakarta
Indonesië
27-10-1920
zonder
Bilthoven
1920
Zomers
Eduard Wilfred
Jakarta
Indonesië
10-07-1937
portier
Berg en Dal
1937
Zomers
Olga Gerdie
Jakarta
Indonesië
18-04-1939
leerling-verpleegster
Vught
1939
The
Swan Nio
Pekalongan
Indonesië
05-05-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Ernst
Rudolf Eugene Johan
Malang
Indonesië
29-11-1938
leerling-constructie-bankwerker
Tilburg
1938
Ernst
George Alexander
Malang
Indonesië
09-11-1939
bankwerker
Melick en Herkenbosch
1939
Jong
Kin Tje alias Khong sen
Manggar
Indonesië
23-04-1938
laborant
Geleen
1938
Sencerie, de la
Jack
Trenggalek
Indonesië
05-09-1932
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Brummen
1932
Tuhuteru
George
Hatoesoea
Indonesië
02-09-1921
elektricien
Woerden
1921
Ernst
Francisca Antoinet
Malang
Indonesië
04-11-1941
leerling-naaister
Melick en Herkenbosch
1941
Ernst
Johnny Ferdinand
Malang
Indonesië
16-11-1944
zonder
Melick en Herkenbosch
1944
Kwee
Tat Hwie
Surabaya
Indonesië
29-10-1925
firmant van een drukkerij
Amsterdam
1925
The
Sie Dhong
Muntok
Indonesië
16-06-1920
tennisleraar
Amsterdam
1920
Hereman
Alexander
Modjokerto
Indonesië
22-08-1916
kantoorbediende
Leeuwarden
1916
Pieroelie
Minuit Dixième
Djatinegara
Indonesië
15-10-1921
kantoorbediende
Amsterdam
1921
Ranti
Lodewijk Adriaan
Menado
Indonesië
29-05-1921
elektricien
s-Gravenhage
1921
Sapei
Robert
Manondjaja
Indonesië
02-11-1916
korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Breda
1916
Sekeronej
Esau
Noeniali
Indonesië
12-01-1926
fabrieksarbeider
Doorwerth
1926
Balfour van Burleigh
Hendrikus Christoffel
Jakarta
Indonesië
19-07-1907
zonder
Tilburg
1907
Blijenburgh, van
Robbert Benjamin
Surabaya
Indonesië
24-05-1935
monteur
Bennekom
1935
Brink, van den
Willem
Surabaya
Indonesië
29-11-1925
zonder
Hattemerbroek
1925
Brugman
Johan Albert Wilhelm
Magelang
Indonesië
02-02-1915
fabrieksarbeider
Groningen
1915
Derneden
Christoffel Frederik
George
Sambas
Indonesië
06-10-1907
zonder
Oss
1907
Echter
Lodewijk
Jakarta
Indonesië
16-07-1916
bankbediende
Dordrecht
1916
Gabeler
Hedwig Bregatha
Samarinda
Indonesië
15-03-1933
zonder
Dordrecht
1933
Hubeek
Enno Theodoor
Tjilatjap
Indonesië
16-11-1921
zonder
s-Gravenhage
1921
Jans
Alfonsus Hendrikus
Christiaan
Medan
Indonesië
04-01-1913
technisch
gemeente-ambtenaar
Amsterdam
1913
Lek, van der
Alexander Mary Alwin
Surabaya
Indonesië
14-03-1915
zonder
Nieuwenhagen
1915
Mastrigt, van
Leonard Paul
Semarang
Indonesië
05-10-1930
monteur
Amsterdam
1930
Mauer
Vivian
Surabaya
Indonesië
13-05-1940
kantoorbediende
Kampen
1940
Mouthaan
Jean Albert
Surabaya
Indonesië
08-04-1930
administratief ambtenaar
Amsterdam
1930
Stikkel
Jan
Djember
Indonesië
05-06-1900
boekhouder
s-Gravenhage
1900
Tip
Harm Hermannes
Jakarta
Indonesië
29-01-1919
leerling-elektricien
Maastricht
1919
Veerman
Marcus Adrianus
Mamoedjoe
Indonesië
03-06-1922
constructie-arbeider
Zwolle
1922
Vodegel
Leonard
Padang Pandjang
Indonesië
14-01-1917
kantoorbediende
Berg en Dal
1917
Vries, de
Pieter Hermanus
Soemberpandan
Indonesië
10-07-1900
zonder
Velp
1900
Bruins
Theodoor
Soerakarta
Indonesië
25-09-1927
soldaat 1e klasse Kon.
Landmacht
Amsterdam
1927
Ferdinandus
Johannes
Djenar
Indonesië
15-06-1888
zonder
Amsterdam
1888
Hetharia
Johan Christiaan
Soerakarta
Indonesië
27-10-1912
onderwijzer
Amsterdam
1912
Latuhihin
Jacobus
Magelang
Indonesië
18-05-1922
elektro-technicus
Groningen
1922
Rais
Racheman Amath
Grissee
Indonesië
02-01-1900
kelner
s-Gravenhage
1900
Rühülessin
Adolf
Tanggul
Indonesië
17-07-1927
scheepswerktuigkundige
s-Gravenhage
1927
Rühülessin
Bernard
Bangil
Indonesië
23-12-1924
sergeant 1e klasse bij de
Kon. Landmacht
s-Gravenhage
1924
Shoeria
Rosalien
Buitenzorg, thans Bogor
Indonesië
24-07-1927
verpleegster
Amsterdam
1927
Soleman
Hanoem Kariman Arifien
Soebang
Indonesië
27-11-1933
zonder
Amsterdam
1933
Soe Tjen
Tjauw
Bandoeng
Indonesië
02-05-1914
binnenhuis-architect
s-Gravenhage
1914
Walangitang
Helena Elisabeth
Moeara Tebo
Indonesië
29-09-1922
Leiden
Leiden
1922
Wilm
August Ludwig Georg
Bandjarnegara
Indonesië
13-10-1906
controleur
s-Gravenhage
1906
Wilm
Retty Ellen Loes
Djatinegara
Indonesië
10-05-1934
typiste
s-Gravenhage
1934
Hong Liem
Sian
Semarang
Indonesië
26-08-1928
zonder
Delft
1928
Tjiang Tan
Hoay
Indramajoe
Indonesië
07-08-1926
zonder
Oegstgeest
1926
Li
Hans Eric
Bandoeng
Indonesië
17-12-1941
fabrieksarbeider
Utrecht
1941
Lie
Giok Tjiang
Bangilan
Indonesië
16-03-1918
assistent-chirurg
Goes
1918
Samuel
Ernst Donald
Depok
Indonesië
07-10-1931
magazijnbediende
Amsterdam
1931
Hendriksz
Herman
Djatinegara
Indonesië
13-09-1933
correspondent
s-Gravenhage
1933
Dahlan
Albertina Danila
Pontianak
Indonesië
12-09-1937
verpleegster
Amersfoort
1937
Goetjaer
Ruddy Harry Richard
Kotaradja
Indonesië
25-12-1933
kantoorbediende
Rotterdam
1933
Lim
Tjan Hok
Medan
Indonesië
31-03-1942
leerling-stuurman
Noordwijk
1942
Bakker
Christiaan Ernest
Djatinegara
Indonesië
02-05-1938
elektricien
Valkenburg-Houthem
1938
Jansen
Willem Eduard
Tjimahi
Indonesië
22-11-1922
magazijnbediende
Boxtel
1922
Milar
René Eugène
Djatinegara
Indonesië
04-07-1939
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1939
Montman, van
Eduard Césard
Jakarta
Indonesië
20-11-1925
zonder
Breda
1925
Steinfort
George Edward
Jakarta
Indonesië
11-06-1941
bankwerker
Dordrecht
1941
Vieane
Frederik Hendrik
Semarang
Indonesië
06-01-1917
chauffeur
Oosterhout
1917
Vries, de
Rudolf
Medan
Indonesië
20-01-1941
assistent-machinist
Vlissingen
1941
Wiel, van de
Sonja Rebecca
Poerworedjo
Indonesië
14-05-1942
verkoopster
Amby
1942
Winter, de
Adelien Christien
Menado
Indonesië
20-06-1926
kantoorbediende
Schoorl
1926
Zanten, van
Eduard Gustaaf
Kotaradja
Indonesië
25-11-1930
fabrieksarbeider
Utrecht
1930
Gabriël
Anthony
Baoe-Baoe
Indonesië
12-05-1937
lasser
Assen
1937
Gabriël
Paulina
Medan
Indonesië
08-03-1939
modinette
Assen
1939
Gabriël
Petronella
Medan
Indonesië
18-05-1941
modinette
Assen
1941
Lewerissa
Izaac Abraham
Kotaradja
Indonesië
04-11-1927
monteur
Heerenveen
1927
Manuputty
Emanuel Andreas
Jakarta
Indonesië
18-08-1935
kelner
Amsterdam
1935
Wirbel
Wally Winny
Jakarta
Indonesië
23-07-1941
typiste
Apeldoorn
1941
Wirbel
Walter Waldemar Wladimir
Magelang
Indonesië
21-12-1902
schrijver Postchèque- en
Girodienst
Apeldoorn
1902
Cornelisz
Ruth Josephina Adriana
Bandoeng
Indonesië
16-04-1944
modinette
Amsterdam
1944
Douwes
Theodoor
Salatiga
Indonesië
19-01-1942
elektrisch-lasser
Valkenburg
1942
Fleur
Eddy
Surabaya
Indonesië
04-09-1942
elektromonteur
s-Gravenhage
1942
Frederiksz
Elizabeth Louise
Klaten
Indonesië
15-09-1898
zonder
Breda
1898
Kerdijk
Ingrid Marguerite
Bandoeng
Indonesië
24-02-1950
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1950
Kerdijk
Maureen Patricia
Bandoeng
Indonesië
03-06-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Kulenkamp Lemmers
Hendrik Alexander
Bandoeng
Indonesië
19-01-1938
chemisch-bedieningsman
s-Gravenhage
1938
Létang, de
Guido Prudence
Bandoeng
Indonesië
15-06-1935
leerling-bankwerker
Maastricht
1935
Létang, de
Johannes Thimotheus
Bandoeng
Indonesië
04-11-1941
rijwielhersteller
Maastricht
1941
Small
Julius Reinier
Surabaya
Indonesië
12-01-1935
leerling vakman
Drunen
1935
Wouters
Isaak Theodoor
Pekalongan
Indonesië
25-03-1899
zonder
Hoogeveen
1899
Birfelder
Edith Wilma
Djatinegara
Indonesië
06-09-1946
zonder
Kerkrade
1946
Birfelder
Joyce Anita
Jakarta
Indonesië
11-09-1941
magazijnbediende
Kerkrade
1941
Ferdinandus
Theodorus Rudolf
Depok
Indonesië
08-10-1932
gemeenteambtenaar
Rotterdam
1932
Sabandar
Lazarus Stephanus
Magelang
Indonesië
08-10-1939
meubelmaker
Huizen
1939
Sabandar
Max Hubert
Semarang
Indonesië
15-09-1935
slijper
Huizen
1935
Salakorij
Jambres
Wassoe
Indonesië
12-11-1926
stationsassistent
Vlissingen
1926
Salakory
Johannis
Kotaradja
Indonesië
21-01-1939
fabrieksarbeider
Barneveld
1939
Sjioen
Izaac
Surabaya
Indonesië
30-05-1944
timmerman
Etten
1944
Sjioen
Marie
Surabaya
Indonesië
03-10-1949
zonder
Etten
1949
Snoek
Johannes Christiaan
Surabaya
Indonesië
15-12-1936
spoeler-wikkelaar
Geertruidenberg
1936
Vrolijk
Robert
Surabaya
Indonesië
06-10-1940
lasser
Rijssen
1940
Wattimena
Izaak Mattheus Jeremias
Soerakarta
Indonesië
07-12-1928
kelner
Amsterdam
1928
Pagina 12 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!