Naturalisaties & Gelijkstellingen     Zoek

Achternaam
Voornamen
37021 records gevonden  (Totaal records:37021)
records per pagina
Pagina 11 of 371
Achternaam   Voornamen   Geboorteplaats   Geboorteland   Geboortedatum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Soort besluit  
DetailsWattimuryJacobusPiroeIndonesië11-11-1938bankwerkerCapelle a/d IJssel naturalisatie
DetailsWattimuryPieter FransMagelangIndonesië31-10-1941bedradingsmonteur bij de
P.T.T.
Alphen a/d Rijn naturalisatie
DetailsWattimuryAugustina MariaHaroekoeIndonesië10-8-1928 Haarlemechtgenote van Arnold
Loupatty
naturalisatie
DetailsWattimuryRachel    Batavia toepasselijk
DetailsWattimuryJan Jehonathan    Wahai (Amboina) gelijkstellin
DetailsWattimuryLucasAmbonIndonesië17-4-1935elektricienAmsterdamechtgenoot van Marie
Komul
naturalisatie
DetailsWattimuryWilhelminaMakassarIndonesië26-11-1946 Leerdam naturalisatie
DetailsWattimurijMarthaPoerworedjoIndonesië26-2-1930niet vermeldWormerveerechtgenote van Johannes
Hallatu
naturalisatie
DetailsWattimurijDominggusPokkaIndonesië2-6-1918lasserAlphen a/d Rijnechtgenoot van Josephina
Joris
naturalisatie
DetailsWattimurijElisa    Naira (Amboina) toepasselijk
DetailsWattimurijIzaac    Weltevreden toepasselijk
DetailsWattimurijJacob    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijBertha    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijJet    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijAdolf    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijDominggos Alexander    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijNicolaas Johannes    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijCoenraad Ferdinand    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijHelena Magdalena    Pontianak toepasselijk
DetailsWattimurijFrans AlbertPontianakIndonesië11-8-1932 Leerdamechtgenoot van Johanna
Tupamahu
naturalisatie
DetailsWattimurijAnton HansMalangIndonesië8-12-1934 Twelloechtgenoot van Juliana
Nanlohij
naturalisatie
DetailsWattimurijWijnandSoerabajaIndonesië18-8-1939scheepsbediendeBreukelen naturalisatie
DetailsWattimenaAnthon AdolfAmbonIndonesië2-7-1926automonteurKatwijk naturalisatie
DetailsWattimenaAdrianus JaconiasSawah LoentoIndonesië1-8-1914sergeant-magazijnbeheerder
Kon. Marine
Den Helder naturalisatie
DetailsWattimenaConstantijn AlfonsusNusalautIndonesië21-1-1930zeilmakerSchiedam naturalisatie
DetailsWattimenaJordanKota RadjaIndonesië24-8-1924magazijnbediendeSchiedam naturalisatie
DetailsWattimenaElisabet MariaSoerabajaIndonesië4-11-1939fabrieksarbeiderLoosdrecht naturalisatie
DetailsWattimenaRudolf FransAmbonIndonesië18-2-1913bootsman bij de
Koninklijke Marine
aan boord van
vliegkampship "Karel
Doorman"
 naturalisatie
DetailsWattimenaIzaak Mattheus JeremiasSoerakartaIndonesië7-12-1928kelnerAmsterdam naturalisatie
DetailsWattimenaLevinus Ronald ArmandDjakartaIndonesië8-3-1936zanger-musicusZaandam naturalisatie
DetailsWattimenaNicolaasHaroekoeIndonesië20-7-1907kampoudste in een
Ambonezen-woonoord
Teuge naturalisatie
DetailsWattimenaBernardusAmbonIndonesië14-4-1897kamphulpWesterbork naturalisatie
DetailsWattimenaKalasina HelennaAmbonIndonesië20-10-1941zonderWesterbork naturalisatie
DetailsWattimenaJacominaBandoengIndonesië24-12-1934niet vermeldBemmelechtgenote van Johannis
Jonathan Siwabessy
naturalisatie
DetailsWattimenaChristinaWaingapoeIndonesië11-6-1939niet vermeldBarneveldechtgenote van Robert
Esau Abraham
naturalisatie
DetailsWattimenaSimon JosephusSoerabajaIndonesië17-8-1947bank-/plaatwerkerVlissingen naturalisatie
DetailsWattimenaAbraham AlexanderSoerabajaIndonesië28-7-1918ambtenaar bij de P.T.T.Biak (Nieuw-Guinea) naturalisatie
DetailsWattimenaMarcusItawakaIndonesië25-10-1918werkzaam bij het Min. van
Defensie
Lunterenechtgenoot van Albertine
Corliene Leatemia
naturalisatie
DetailsWattimenaAlbertus CornelisSalatigaIndonesië24-3-1950kantoorbediendes-Gravenhage naturalisatie
DetailsWattimenaJozef Hermanus Dirk
Rudolf
MamasaIndonesië2-4-1931oliemanRotterdam naturalisatie
DetailsWattimenaAdeltjieOmaIndonesië7-12-1921niet vermeldBredaechtgenote van Daniel
Sekewael
naturalisatie
DetailsWattimenaJacomina ElizabethSemarangIndonesië31-5-1934niet vermeldAlphen a/d Rijnechtgenote van Izaas
Darius Hitijahubessij
naturalisatie
DetailsWattimenaPetronella MariaDjakartaIndonesië5-4-1937werkzaam bij het Min. van
Defensie
Gouda naturalisatie
DetailsWattimenaMaxje RichardSalatigaIndonesië12-1-1949 Bennekom naturalisatie
DetailsWattimenaWillySoembaIndonesië11-6-1942 Barneveld naturalisatie
DetailsWattimenaEver JosuaSemarangIndonesië30-9-1950 Breda naturalisatie
DetailsWattimenaHenrijetta MargaritaDjatinegaraIndonesië29-3-1941 Lelystadechtgenote van Laurens
Corneles Suripatty
naturalisatie
DetailsWattimenaFientjeWataradjaIndonesië17-2-1912 Barneveldweduwe van Jordan
Kukupessij
naturalisatie
DetailsWattimenaMezak SimonNoesalaoetIndonesië27-1-1948 Vaassen naturalisatie
DetailsWattimenaJohannes Mathijs
Wilhelmus
AmbonIndonesië22-1-1918 Amsterdam naturalisatie
DetailsWattimenaAugustina MagdalenaItawakaIndonesië5-10-1913 Opheusdenweduwe van Petrus
Papilaja
naturalisatie
DetailsWattimenaJohan MathijsAmbonIndonesië26-9-1939 Rijswijk naturalisatie
DetailsWattimenaJohannisKotaradjaIndonesië14-8-1927 Elstechtgenoot van Hermina
Fredrika Haulussij
naturalisatie
DetailsWattimenaJunus JohannisMakassarIndonesië27-12-1947 Breda naturalisatie
DetailsWattimenaGeorge KarelAkoonIndonesië17-9-1928 Assenechtgenoot van Selphina
Lalopua
naturalisatie
DetailsWattimenaMarcusOmaIndonesië14-3-1905 Moordrechtechtgenoot van Sara
Dintjie Pattikawa
naturalisatie
DetailsWattimenaCornelisMalangIndonesië21-8-1950 Barneveld naturalisatie
DetailsWattimenaMatheus Zadrach JohannesDen PassarIndonesië9-4-1950 Moordrecht naturalisatie
DetailsWattimenaMargeritaTjimahiIndonesië23-6-1912 Doetinchemechtgenote van Pieter
Jason de Fretes
naturalisatie
DetailsWattimenaJacobus MarthinusAboeboeIndonesië30-4-1903kantoorbediendeDe Steeg naturalisatie
DetailsWattimenaBob AdriaanDjakartaIndonesië17-5-1944zonderDe Steeg naturalisatie
DetailsWattimenaMariaKoetaradjaIndonesië15-3-1941 Krimpen aan den IJsselechtgenote van Daniël
Johanis Hiariej
naturalisatie
DetailsWattimenaNeeltjeSaparoeaIndonesië30-5-1925 Doetinchemechtgenote van Lamberthus
Perloy
naturalisatie
DetailsWattimenaSaraDjokjakartaIndonesië8-4-1922 Groningenechtgenote van Alexander
Godfried Haulussy
naturalisatie
DetailsWattimenaLeonardus JanAboeboeIndonesië27-2-1895zonders-Gravenhageechtgenoot van Ariaantje
Elsje Siahaija
naturalisatie
DetailsWattimenaLouiseSoerabajaIndonesië17-1-1942 Voorburgechtgenote van Cornelius
Paulus Sadhinoch
naturalisatie
DetailsWattimenaZefnat CornelisSemarangIndonesië18-9-1925arbeiderAssenechtgenoot van Carolina
Hahury
naturalisatie
DetailsWattimenaOlgaSoerakartaIndonesië21-12-1945 Groningenechtgenote van Marthin
Latumakulita
naturalisatie
DetailsWattimenaAntoine Marinus WilhelmDjakartaIndonesië22-10-1930boekhouderEnschedeechtgenoot van Sonja
Antoinette Rehatta
naturalisatie
DetailsWattimenaLouis ErnstKertosonoIndonesië17-5-1938boekhouders-Gravenhage naturalisatie
DetailsWattimenaBram ReinhardDjakartaIndonesië1-6-1945monteurApeldoorn naturalisatie
DetailsWattimenaJulius SimonMakassarIndonesië7-7-1950 Vaassenechtgenoot van Paulina
Leonora Suripatty
naturalisatie
DetailsWattimenaAnne LienTernateIndonesië10-8-1925 Moordrechtechtgenote van Augustinus
Hiariej
naturalisatie
DetailsWattimenaJozeph JuliusItawakaIndonesië25-8-1929 Steenwijk naturalisatie
DetailsWattimenaYvonne PaulaVughtIndonesië26-8-1956 Capelle a/d IJssel naturalisatie
DetailsWattimenaRudolfAtamboeaIndonesië7-10-1948 Barneveld naturalisatie
DetailsWattimenaJohan VictorSoerabajaIndonesië7-7-1934 Zoetermeerechtgenoot van Irene
Angela Conradi
naturalisatie
DetailsWattimenaSaraDjokjakartaIndonesië8-4-1922 Groningenechtgenote van Alexander
Godfried Haulussy
naturalisatie
DetailsWattimenaWijnand FrederikSoerabajaIndonesië17-11-1925assistent-boekhouderBergen op Zoom naturalisatie
DetailsWattimenaGeorgePagaralamIndonesië30-11-1917onderhoudsmonteurDen Dolderechtgenoot van Tilly
Elvire Westhoff
naturalisatie
DetailsWattimenaRia RiekaKoetaradjaIndonesië1-4-1927 Zevenaarechtgenote van Rahael
Christomus
naturalisatie
DetailsWattimenaBenjamin Cornelis    Soerabaja toepasselijk
DetailsWattimenaToontje Alexander    Banda Neira (Amboina) toepasselijk
DetailsWattimenaDedrieka Engelina
Charlotta
    Banda Neira (Amboina) toepasselijk
DetailsWattimenaIda Johanna    Banda Neira (Amboina) toepasselijk
DetailsWattimenaMaria Louisa    Banda Neira (Amboina) toepasselijk
DetailsWattimenaNicolaas    Tjimahi (Preanger
Regentsch.)
 toepasselijk
DetailsWattimenaEliza    Magelang toepasselijk
DetailsWattimenaHendrina Fransina    Soerabaja toepasselijk
DetailsWattimenaDomingus    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaHendrina    Meester Cornelis toepasselijk
DetailsWattimenaSalomina Calasina    Magelang toepasselijk
DetailsWattimenaAbraham Josef    Amboina toepasselijk
DetailsWattimenaJacob Pieter Elisa    Soekodono (Pasoeroean) toepasselijk
DetailsWattimenaJohan Semual    Weltevreden toepasselijk
DetailsWattimenaPaulus    Magelang toepasselijk
DetailsWattimenaJoseph    Weltevreden toepasselijk
DetailsWattimenaThomas Simon    Gresik (O. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaLouisa    Gresik (O. Java) toepasselijk
DetailsWattimenaThobias Juzuf    Poerworedjo (Middd. Java) toepasselijk
Pagina 11 of 371