Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 370 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↓
Woonplaats
Geb.jaar
Boers
George Abraham
Surabaya
Indonesië
03-11-1940
fabrieksarbeider
Alkmaar
1940
Djohari
Sahida
Djatinegara
Indonesië
17-09-1942
Alkmaar
1942
Tjoa
Gin Lay
Jakarta
Indonesië
23-01-1945
laboratorium-assistent
Alkmaar
1945
Thesing
Eben Haezer
Soembasari
Indonesië
10-02-1943
machinebankwerker
Alkmaar
1943
Ong
Seng Ham
Poerwokerto
Indonesië
28-10-1946
magazijnbediende
Alkmaar
1946
Kalschoven
Koos
Bandoeng
Indonesië
28-11-1941
assistent-fotograaf
Alkmaar
1941
Rodrigues
Herman Francis
Jakarta
Indonesië
28-06-1941
bedieningsvakman
Alkmaar
1941
Ong
Sioe Hian
Yogyakarta
Indonesië
12-01-1912
apparatenbouwer
Alkmaar
1912
Lie
Bok Lan
Adjibarang
Indonesië
25-11-1914
Alkmaar
1914
Pormes
Eliëzer
Djerili
Indonesië
18-10-1933
kantoorbediende
Alkmaar
1933
Kappuw
Benjamin
Hoetoemoeri
Indonesië
31-03-1907
metaalbewerker
Alkmaar
1907
Sopaheluakan
Marcus Elia
Jakarta
Indonesië
19-05-1943
Alkmaar
1943
Balzouman
Jan Jacob
Jakarta
Indonesië
17-02-1927
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Alkmaar
1927
Theijs
Gotfried David
Surabaya
Indonesië
27-06-1939
kantoorbediende
Alkmaar
1939
Theijs
Elizabet
Surabaya
Indonesië
13-11-1940
kantoorbediende
Alkmaar
1940
Theijs
Reginald Adolf
Malang
Indonesië
27-05-1942
zonder
Alkmaar
1942
Adrdaseer
Louis
Yogyakarta
Indonesië
10-01-1918
corveeër
Alkmaar
1918
Karwo
Nelly Wilhelmina
Boekit-Koetoeh
Indonesië
02-05-1928
Alkmaar
1928
Leeuwen, van
Errol Armand
Malang
Indonesië
21-06-1942
elektrisch lasser
Alblasserdam
1942
Salamena
Jonas Jacobus Nicolaas
Ambon
Indonesië
12-04-1923
Alblasserdam
1923
Sinanu
Naomi Pieterzina
Malang
Indonesië
17-04-1930
Alblasserdam
1930
Costa, da
Samuel
Malang
Indonesië
05-07-1941
onderhoudsmonteur
Alblasserdam
1941
Wiesbrock
Ruby Elisabeth
Surabaya
Indonesië
04-11-1956
zonder
Alblasserdam
1956
Wiesbrock
Carl Herman
Surabaya
Indonesië
06-11-1957
zonder
Alblasserdam
1957
Wiesbrock
Susanne
Surabaya
Indonesië
10-09-1959
zonder
Alblasserdam
1959
Saminah
Sarmi
Kediri
Indonesië
01-01-1892
zonder
Alblasserdam
1892
Zuylen, van
Eduard Ferdinand
Jakarta
Indonesië
27-06-1949
Alblasserdam
1949
Heijne
Jeane
Semarang
Indonesië
31-01-1925
Alblasserdam
1925
Leander
Maria
Depok
Indonesië
22-05-1894
zonder
Alblasserdam
1894
Filon
Herman Jacobus
Jakarta
Indonesië
04-01-1922
gemeenteambtenaar
Alblasserdam
1922
Paulus
Meta
Jakarta
Indonesië
14-02-1928
Alblasserdam
1928
Filon
Elize Florence
Jakarta
Indonesië
02-11-1948
kantoorbediende
Alblasserdam
1948
Pool
Emma Florence
Jakarta
Indonesië
24-11-1897
Alblasserdam
1897
Adam
Paulina Frederika
Dagloria
Alahan-Pandjang (W.
Sumatra)
Vries, de
Jan Douwe
Jakarta
Indonesië
07-12-1926
lasser
Akkerwoude
1926
Bergman
Hetty
Bandoeng
Indonesië
02-07-1929
[niet vermeld]
Akersloot
1929
Maitimoe
Jonas
Aij (Molukken)
Maitimoe
Jacoba Sophia
Aij (Molukken)
Maitimoe
Othniël Israel Bernardus
Aij (Molukken)
Maitimoe
Carolina Agnes
Aij (Molukken)
Maitimoe
Dirk Hendrik Willem
Aij (Molukken)
Maitimoe
Minet Magdalena
Aij (Molukken)
Maitimoe
Johan
Aij (Molukken)
Maitimoe
Marie Elizabeth
Aij (Molukken)
Salmon
Altje
Aij (Molukken)
Samson
Jacoba Juliana
Tjimahi
Indonesië
29-07-1910
hulp in de huishouding
Aerdenhout
1910
Ressang
Abdul Aziz
Raha Boeton
Indonesië
07-12-1923
wetenschappelijk
hoofdambtenaar
Aerdenhout
1923
Noya
Winny Rudy
Surabaya
Indonesië
10-06-1927
scheepswerktuigkundige
Aerdenhout
1927
Salim
Mohamed Mohdhlar
Siradjoeddin
Aer Gasing (Pekalongan)
Voll
Anthony Danny
Makassar
Indonesië
22-06-1953
Aduard
1953
Voll
Regina Margot
Jakarta
Indonesië
11-12-1957
Aduard
1957
Samuels
Jasper
Adiwerna (Midd. Java)
Deux
Christian Bernardus
Zacarias
Adipala (Midden Java)
Manusama
Johannes Leonard
Aboeboe (Amboina)
Zilwa, de
Fredrick Gordon
Bogor
Indonesië
10-06-1941
leerling-kelner
Abcoude
1941
Tan
Tien Nio
Jakarta
Indonesië
02-04-1953
Abcoude
1953
Gomes
George Hamilton
Semarang
Indonesië
28-03-1918
bankbediende
Abcoude
1918
Zilwa, de
Lucian Allanson
Bogor
Indonesië
20-01-1940
gemeenteambtenaar
Abcoude
1940
Poublon
Nicoline Theodorine
Charlotte
Yogyakarta
Indonesië
05-12-1908
Aarle-Rixtel
1908
Lesirolo
Petronella
Oma
Indonesië
06-10-1917
Aardenhout
1917
Hengstz
Pieter Jan Jacob
Laboeha
Indonesië
06-10-1914
elektricien
aan boord vh Ned. m.s.
"Van Riebeeck"
1914
Wattimena
Rudolf Frans
Ambon
Indonesië
18-02-1913
bootsman bij de
Koninklijke Marine
aan boord van
vliegkampship "Karel
Doorman"
1913
Stockhausen, von
Hans Waldemar
Malang
Indonesië
18-06-1928
matroos bij de Kon.
Marine
aan boord v. Hr. Ms.
"Luymes"
1928
Patty
Carolina Martha
Soembawa
Indonesië
26-02-1947
Aalten
1947
Ong
Tjhay Bo
Pamekasan
Indonesië
27-05-1905
maatschappelijk werker
Aalten
1905
Trommelen
Paulus Petrus
Bandoeng
Indonesië
06-03-1926
fabrieksarbeider
Aalten
1926
Kleinhuis
Magdalena Diana
Denpasar
Indonesië
31-08-1947
controleuse
Aalten
1947
Kleinhuis
Winnyfred Olivia
Denpasar
Indonesië
24-10-1948
zonder
Aalten
1948
Bahasoean
Abdulaziz Abdullah
Jakarta
Indonesië
16-01-1928
wetenschappelijk
ambtenaar 1e klasse
Aalst
1928
Kipuw
Alexander Hanoch
Napan Weinami
Indonesië
29-05-1930
motorspecialist
Aalsmeer
1930
Noya
Elizama Pieter
Hoelalioe
Indonesië
07-01-1919
vliegtuigmonteur
Aalsmeer
1919
Tuwanakotta
Adeleida Marietje
Hoelalioe
Indonesië
21-12-1920
Aalsmeer
1920
Berg, van den
Roland Gilbert
Bandoeng
Indonesië
16-10-1942
leerling-bloemist
Aalsmeer
1942
Soumeru
Jakob Dafid
Windesi
Ned. Nieuw-Guinea
18-12-1923
matroos der 1ste klasse
Kon. Marine
a/b vliegkampschip Karel
Doorman
1923
Wintersberger
Franciscus Xaverius
Tjimahi
Indonesië
26-08-1918
sergeant-konstabel b/d
Kon. Marine
a/b van "Willem van
der Zaan"
1918
Gho
Tiauw Gie
a/b ss. "van
Neck"
Mailuhu
Andreas Dominggus
a/b ss van Heemskerk
Bolang
Gerard
a/b ss "van
Goens"
Warokka
Frederik Alexander Daniel
a/b "De Klerk"
(KPM)
Manupassa
Hendrik Karel
(Amboina)
Sousa, de
Anna Ricardina
(Amboina)
Be
Ngo Loen
Poerworedjo
Indonesië
18-04-1908
ingenieur
's-Gravenhage
1908
Uktolseja
Albertus Julianus
Surabaya
Indonesië
29-06-1924
kantoorbediende
's-Gravenhage
1924
Hermanus
Louise Henriëtte
Djombang
Indonesië
06-03-1910
zonder
's-Gravenhage
1910
Kempen, van
Ronald
Surabaya
Indonesië
04-03-1938
metaalbewerker
's-Gravenhage
1938
Schnörr
Johan Daniel
Djatinegara
Indonesië
14-07-1927
kantoorbediende
's-Gravenhage
1927
Roo, de
Jacoba Johanna Wilhelmina
H.
Batavia
Indonesië
06-06-1868
zonder beroep
's-Gravenhage
1868
Schaefer
Gustav
Surabaya
Indonesië
12-02-1895
kandidaat scheikundig
ingenieur
's-Gravenhage
1895
Tjo
Yoh Thoan
Surabaya
Indonesië
18-08-1890
kok
's-Gravenhage
1890
Müller
Franz Robert
Kleinneusslitz bij
Mertewitz
Saksen
23-05-1858
gepens. Adjud. O.O.
Geweermaker van het Ned.
Indisch leger
's-Gravenhage
1858
Scholl
Franz Wolfgang Friederich
Steinheim
Württemberg
officier van gezondheid
1e kl. b/h Ned.-Indisch
leger
's-Gravenhage
Lelapary
Eleonora
Watioe Besar
Indonesië
21-04-1921
1921
Toendjoek
Kajan Kepeg
Tabanan
Indonesië
01-04-1929
1929
Gaspersz
Jozef Alexander
Ambon
Indonesië
05-06-1936
schrijver bij de
Arrondissementsrechtbank
te Rotterdam
1936
Vogel
Cécile Ernestine Yvonne
Jakarta
Indonesië
12-03-1937
1937
Inaboey
Joost
Sijaranamual
Pieter Johannis
Mamoedjoe
Indonesië
04-03-1922
zeevarende
1922
Muller
Eleonora Magdalena
Selong
Indonesië
12-10-1900
1900
Bong
El Lie
Medan
Indonesië
24-08-1924
ambtenaar op
arbeidsovereenkomst bij
het Kantongerecht te
Haarlem
1924
Pattianakotta
Rudolf Ferdinand
Surabaya
Indonesië
03-04-1940
leerling-mijnwerker
1940
Pagina 370 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!