Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 369 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↑
Woonplaats
Geb.jaar
Joseph
Frans
Depok
Indonesië
29-09-1920
fabrieksarbeider
Zutphen
1920
Engelen
Jetje Geertruida
Goenoeng Sitoli
Indonesië
22-02-1918
Zutphen
1918
Oei
Sylvia
Bandoeng
Indonesië
21-08-1948
kantoorbediende
Zutphen
1948
Schuurman
Johannes Ernst
Jakarta
Indonesië
12-12-1930
zonder
Zutphen
1930
Mulijodihardjo
Kartini
Jakarta
Indonesië
04-03-1935
Zutphen
1935
Wilson
Paul
Bandoeng
Indonesië
26-04-1914
verpleger
Zutphen
1914
Ismail
Siti Noeraiti
Kroë
Indonesië
04-03-1926
Zutphen
1926
Ferdinand
Etina Georgina
Langsa
Indonesië
15-05-1940
Zutphen
1940
Jonathans
Jan Gerard
Depok
Indonesië
29-09-1945
Zutphen
1945
Backers
Willem
Bandoeng
Indonesië
26-07-1950
zonder
Zutphen
1950
Elia
Willy Benjamin
Tjiteureup
Indonesië
21-03-1916
zonder
Zutphen
1916
Kwee
Mo Hoey
Poerbolinggo
Indonesië
06-07-1927
exporteur
Zwanenburg
1927
Oeij
Tjong Ging
Wonosobo
Indonesië
01-06-1934
assistent-accountant
Zwanenburg
1934
Han
Mei Ling
Delft
Nederland
03-08-1941
[niet vermeld]
Zwanenburg
1941
Tjiong
Tek Dian
Merauke
Indonesië
02-08-1934
koopman
Zwanenburg
1934
Chan
Git Fong
Babo
Indonesië
13-11-1940
Zwanenburg
1940
Tjan
Seng Hoei
Kokas
Indonesië
06-01-1944
kelner
Zwanenburg
1944
Risah
Jacobus Carl Willem
Koepang
Indonesië
27-05-1918
pakhuismeester
Zwanenburg
1918
Sompie
Rosalien
Soekoer
Indonesië
17-08-1922
Zwanenburg
1922
Kwa
Irene
Jakarta
Indonesië
19-04-1943
kantoorbediende
Zwanenburg
1943
Chan
Kok Kong
Sorong
Indonesië
01-02-1946
kelner
Zwanenburg
1946
Rademaker
Alexander Leonard Petrus
Jakarta
Indonesië
07-04-1912
zonder
Zwijndrecht
1912
Stook
Rudolf
Tangerang
Indonesië
08-01-1941
lasser
Zwijndrecht
1941
Graaff, de
George Marinus
Swaroeboeloeroto
Indonesië
05-02-1929
dieselmonteur
Zwijndrecht
1929
Herbig
Clifton Maxwell
Surabaya
Indonesië
11-05-1950
papierbewerker
Zwijndrecht
1950
Hall
Rudolf
Medan
Indonesië
13-05-1914
dieselmonteur
Zwijndrecht
1914
Thio
Mer Nio
Tangerang
Indonesië
15-02-1923
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1923
Croes, de
Rudie Anton
Poerwokerto
Indonesië
20-12-1905
zonder
Zwijndrecht
1905
Theska
Samuel King
Ambon
Indonesië
09-02-1927
arts-radioloog
Zwijndrecht
1927
Khouw
Esther Goan Eng
Tangerang
Indonesië
20-11-1926
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1926
Verhage
Egbert Umberto
Makassar
Indonesië
25-04-1930
magazijnbediende
Zwijndrecht
1930
Suparman
Victor Rudolf
Jakarta
Indonesië
17-11-1953
winkelbediende
Zwijndrecht
1953
Suparman
Anna Louise
Jakarta
Indonesië
05-07-1955
zonder
Zwijndrecht
1955
Suparman
Frederika Maria
Jakarta
Indonesië
19-07-1957
zonder
Zwijndrecht
1957
Suparman
Joyce Augustina
Jakarta
Indonesië
17-08-1958
zonder
Zwijndrecht
1958
Suparman
Sri Marjati Agustini
Jakarta
Indonesië
17-08-1961
zonder
Zwijndrecht
1961
Licumahua
Weltimus
Ouw
Indonesië
13-01-1946
Zwijndrecht
1946
Soplanit
Willem Christiaan
Surabaya
Indonesië
29-09-1938
Zwijndrecht
1938
Liem
Kong Djan
Semarang
Indonesië
25-10-1935
commercieel technicus
Zwijndrecht
1935
Lie
Siok Nio
Semarang
Indonesië
07-01-1936
Zwijndrecht
1936
Croes, de
Leonie Albertine
Yogyakarta
Indonesië
28-10-1912
hulp in de huishouding
Zwijndrecht
1912
Moekardanie
Arie
Balige
Indonesië
07-04-1920
bedieningsman
Zwijndrecht
1920
Hosters
Gottfried
Gombong
Indonesië
17-07-1936
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1936
Amas
Johan
Banjermasin
Indonesië
12-12-1939
Zwijndrecht
1939
Nie
Giok Siang
Surabaya
Indonesië
08-03-1948
Zwijndrecht
1948
Nie
Giok Swan
Surabaya
Indonesië
03-12-1949
Zwijndrecht
1949
Lie
Boen Kiong
Medan
Indonesië
13-03-1920
Zwijndrecht
1920
Stoovelaar
Wilhelmus Pieter
Alexander
Djatinegara
Indonesië
03-02-1909
Zwijndrecht
1909
Kho
Soen Liang
Banjoemas
Indonesië
16-02-1929
Zwijndrecht
1929
Tan
Hing Nio
Semarang
Indonesië
30-08-1933
Zwijndrecht
1933
Liem
Tjing Nio
Magelang
Indonesië
12-02-1915
Zwijndrecht
1915
Nie
Tjiong Phing
Pamekasan
Indonesië
24-08-1917
Zwijndrecht
1917
Liem
Kwie Hing Nio
Malang
Indonesië
19-06-1923
Zwijndrecht
1923
Usmanij
Mezak
Surabaya
Indonesië
07-08-1919
elektromonteur
Zwijndrecht
1919
Lie
Boen An
Medan
Indonesië
04-09-1921
procuratiehouder
Zwijndrecht
1921
Kwee
Kim Lian Nio
Magelang
Indonesië
01-04-1929
Zwijndrecht
1929
Stook
Elly
Jakarta
Indonesië
23-05-1938
kantoorbediende
Zwijndrecht
1938
Fey
Pieter Cornelis
Jakarta
Indonesië
04-01-1899
zonder
Zwijndrecht
1899
Sekan
Charles
Medan
Indonesië
02-02-1923
magazijnbediende
Zwijndrecht
1923
Pietersz
Geertruida Samalina
Koetaradja
Indonesië
18-12-1930
Zwijndrecht
1930
Tan
Kong Ming Hendrik
Ferdinand
Jakarta
Indonesië
23-12-1946
Zwijndrecht
1946
Wens
Ludovicus Emil Govert
Surabaya
Indonesië
16-12-1923
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1923
Liem
King Tjiauw
Magelang
Indonesië
20-06-1905
Zwijndrecht
1905
Oei
Hong Nio
Semarang
Indonesië
06-01-1909
Zwijndrecht
1909
Muller
Frank Joffer
Makassar
Indonesië
16-03-1916
kantoorbediende
Zwijndrecht
1916
Beem
Emile
Poedjon
Indonesië
07-05-1901
zonder
Zwijndrecht
1901
Seinen
Robert
Surabaya
Indonesië
15-04-1924
magazijnbediende
Zwijndrecht
1924
Moulin, de
Marie Lusana
Jakarta
Indonesië
12-02-1934
Zwijndrecht
1934
Joenoes
Johan Calvijn
Ambon
Indonesië
04-07-1924
kantoorbediende
Zwijndrecht
1924
Hall
Arthur
Tangerang
Indonesië
06-12-1940
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1940
Voll
Johannes
Boeloekoemba
Indonesië
29-03-1908
zonder
Zwijndrecht
1908
Moulin, de
August
Jakarta
Indonesië
25-08-1935
zonder
Zwijndrecht
1935
Veerman
Marcus Adrianus
Mamoedjoe
Indonesië
03-06-1922
constructie-arbeider
Zwolle
1922
Tan
Robbert Teddy
Djombang
Indonesië
11-11-1916
gemeente ambtenaar
Zwolle
1916
Satoor de Rootas
Jan
Yogyakarta
Indonesië
11-05-1930
fabrieksarbeider
Zwolle
1930
Brocx
Max
Cheribon
Indonesië
24-04-1928
fabrieksarbeider
Zwolle
1928
Kops
Wilhelmus Johannes
Madioen
Indonesië
20-07-1942
zonder
Zwolle
1942
Souhoka
Elize Maria
Malang
Indonesië
22-09-1950
zonder
Zwolle
1950
Tasche
Hendrik Albrecht
Medan
Indonesië
05-05-1913
zonder
Zwolle
1913
Oei
Tiauw Liong
Semarang
Indonesië
28-05-1929
radioloog
Zwolle
1929
Pattynama
Frances Irene
Surabaya
Indonesië
10-10-1953
zonder
Zwolle
1953
Pattynama
Judith Aimée
Surabaya
Indonesië
16-03-1955
zonder
Zwolle
1955
Pattynama
Peter Frank
Surabaya
Indonesië
11-05-1957
zonder
Zwolle
1957
Rahanra
Egbert
Ngefuit
Indonesië
05-09-1916
fabrieksarbeider
Zwolle
1916
Ingen, van
Omoh
Soemedang
Indonesië
15-02-1908
zonder
Zwolle
1908
Celles, des
Charles Eugène
Boekittinggi
Indonesië
29-08-1897
Zwolle
1897
Rahanmetan
Johannis
Ohoirenan
Indonesië
21-01-1941
Zwolle
1941
Matatula
Thomas Melki
Ambon
Indonesië
20-09-1954
Zwolle
1954
Rahantoknam
Haroen
Toetrean
Indonesië
06-04-1922
Zwolle
1922
Tomasoa
Carolina
Sahoekoe
Indonesië
23-07-1919
Zwolle
1919
Talahatu
Estevanus Jozepus
Malang
Indonesië
30-08-1948
Zwolle
1948
Balubun
Johannes Anton
Muntok
Indonesië
16-06-1945
Zwolle
1945
Moenandar
Imbasara Mahardja
Bogor
Indonesië
10-10-1945
Zwolle
1945
Pohowainwarin
Nikolaas
Walaar
Indonesië
23-02-1918
Zwolle
1918
Rugebregt
Suzana Kanti Rahaju
Surabaya
Indonesië
25-10-1959
Zwolle
1959
Toeminam
Leonora
Malang
Indonesië
30-01-1905
Zwolle
1905
Tanlain
Lentji
Watlaar
Indonesië
10-10-1913
Zwolle
1913
Raharing
Julius Nicolaas
Semarang
Indonesië
28-02-1951
Zwolle
1951
Rahajaan
Wilmientje
Malang
Indonesië
04-12-1950
Zwolle
1950
Oostenbroek
Joannes
Rembang
Indonesië
09-06-1903
zonder
Zwolle
1903
Pagina 369 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!