Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 362 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↑
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Ommen, van
Willem Andries
Bandoeng
Indonesië
04-03-1932
leerling-bankwerker
Eygelshoven
1932
Dusseldorp
Willem Andries Frans
Semarang
Indonesië
08-03-1937
bankwerker
Breda
1937
Joseph
Willem Anthonie Frederik
Semarang (Midd. Java)
Leeuwen, van
Willem Anton
Tjimalaka (Preanger R.)
Schaap
Willem Anton
Singaparna
Indonesië
26-06-1910
voorman
Utrecht
1910
Leeuwen, van
Willem Anton
Bandoeng
Indonesië
13-06-1913
elektricien
Enschede
1913
Likumahua
Willem Anton Jozef
Babat
Indonesië
20-03-1930
vertegenwoordiger
Apeldoorn
1930
Pasman
Willem Anton Nicolaas
Pangkalan Brandan
(O.Sumatra)
Pasman
Willem Anton Nicolaas
Pangkalan Brandan
Indonesië
15-11-1924
kantoorbediende
Arnhem
1924
Joseph
Willem Antonie Frederik
Depok
Indonesië
04-08-1912
vakman bij de Nederlandse
Spoorwegen
Hilversum
1912
Rembet
Willem Antonioes
Makassar
Egmond, van
Willem Antonius
Bandoeng
Indonesië
27-02-1919
magazijnbediende
Oisterwijk
1919
Anthonius
Willem Antonius
Surabaya (O. Java)
Appelman
Willem Antonius
Tjimahi
Indonesië
22-07-1934
Veghel
1934
Jansen
Willem Antonius Paulus
Gerard
Bandoeng
Stalenhoef
Willem Antonius Richardus
Blora
Indonesië
17-06-1914
zonder
Dordrecht
1914
Latumahina
Willem Arnold
Soekaboemi
Indonesië
21-04-1909
zonder
De Steeg
1909
Halatoe
Willem Arnold
Amboina
Tikoalu
Willem Arnold
Surabaya (O. Java)
Simon
Willem August
Bangil
Indonesië
21-01-1926
zonder
Breda
1926
Charpentier
Willem August
Soerakarta
Indonesië
23-08-1915
magazijnbediende
Engelen
1915
Geerst
Willem August
Banda
Indonesië
02-08-1913
ambtenaar F bij de dienst
van het ijkwezen
Dordrecht
1913
Gerungan
Willem August
Sabang
Indonesië
31-08-1924
psycholoog
Amsterdam
1924
Alling
Willem Barth Frederik
Hendrik
Menado
Indonesië
10-07-1909
schrijver A bij het
Parket van de Officier
van Justitie te Amsterdam
Amsterdam
1909
Mailangkaij
Willem Barth Frederik
Hendrik
Njandjoek (O. Java)
Thomas
Willem Bastiaan
Balikpapan (Z.O. Borneo)
Lekahema
Willem Benjamin
Amboina
Maitimu
Willem Bernard
Ambon
Indonesië
15-12-1927
lasser en brander
Capelle a/d IJssel
1927
Lanta
Willem Bernard
Semarang (Midd. Java)
Maks
Willem Bernard
Magelang
Sepang
Willem Bernard Lodewijk
Gorontalo (Menado)
Tebulu
Willem Bernhard
Jakarta
Indonesië
27-01-1938
kantoorbediende
s-Gravenhage
1938
Tong
Willem Boewang
Makassar
Jacob
Willem Carel
Banjermasin
Dieduksman
Willem Carel
Bandoeng
Indonesië
25-10-1902
zonder
Rotterdam
1902
Samusamu
Willem Carolus
Koeta Radja
Hendriksz
Willem Charles Eduard
Djatinegara
Indonesië
25-06-1932
bedieningsvakman
Hoogvliet
1932
Pangemanan
Willem Charlis Johannes
Samarinda (Z.O. Borneo)
Soplanit
Willem Christiaan
Surabaya
Indonesië
29-09-1938
Zwijndrecht
1938
Nikijuluw
Willem Christiaan
Padang
Pellencaoe
Willem Christiaan
Gondang-Lipoera
(Jogjakarta)
Simauw
Willem Christiaan
Samarinda (Z.O. Borneo)
Schubert
Willem Christiaan
Tanahmerah
Indonesië
25-07-1911
zonder
Hilvarenbeek
1911
Breemer
Willem Christiaan
Surabaya
Indonesië
01-08-1908
zonder
Baarn
1908
Diest, van
Willem Christiaan
Kema
Indonesië
28-10-1909
ambtenaar bij de
gemeentelijke dienst voor
sociale zaken
Oosterbeek
1909
Gerrits
Willem Christoffel
Magelang
Indonesië
21-03-1930
Lunteren
1930
Aipassa
Willem Christoffel
Neira (Molukken)
Anakotta
Willem Clemens
Okaba
Indonesië
05-08-1927
fabrieksarbeider
Oosterbeek
1927
Latuperissa
Willem Clement Frans
Menado
Rugebregt
Willem Constantijn
Ferdinand
Makassar
Indonesië
08-03-1923
elektricien
Arnhem
1923
Ferdinandus
Willem Constantinus
Yogyakarta
Wijnandts
Willem Cornelis
Jakarta
Indonesië
22-11-1919
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1919
Samson
Willem Cornelis
Malang
Indonesië
23-03-1937
monteur
Rotterdam
1937
Moojen
Willem Cornelis
Probolingo, residentie
Kadoe
Indonesië
05-01-1860
[niet vermeld]
Nijmegen
1860
Leander
Willem Cornelis
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Sellier
Willem Cornelis
Semarang
Indonesië
11-05-1931
commercieel assistent
Rijswijk
1931
Manuputtij
Willem Cornelis
Christiaan
Tempoersewoe (O.Java)
Kakiaij
Willem Cornelis Johannes
Surabaya (O. Java)
Poetiraij
Willem Daniel François
Makassar
Kailola
Willem David
Amboina
Londong
Willem David
Djombang (O. Java)
Kailola
Willem David
Malang
Indonesië
23-04-1937
constructeur
Groningen
1937
Loesi
Willem David Weijnand
Pontianak (W. Borneo)
Burger
Willem Debers
Meester Cornelis (W.
Java)
Senduk
Willem Dekker Gerrit
Atamboea (Timor en
onderh.)
Hesselink
Willem Dirk
Menado
Indonesië
21-05-1918
administrateur
Soest
1918
Maengkom
Willem Dirk
Balikpapan
Indonesië
16-12-1933
kantoorbediende
Amsterdam
1933
Samallo
Willem Dirk Johan
Koepang
Puturuhu
Willem Dominggoes
Koeta Radja
Sipahelut
Willem Dominggos
Djatinegara
Indonesië
15-01-1924
Wierden
1924
Puturuhu
Willem Dominggos
Ambon
Indonesië
31-08-1902
kantoorbediende
Wezep
1902
Sipasulta
Willem Dominggus
Magelang
Indonesië
06-02-1932
hoofdambachtsman bij de
Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1932
Jansen
Willem Edmon
Paree
Indonesië
06-05-1904
automonteur
s-Gravenhage
1904
Jansen
Willem Eduard
Tjimahi
Indonesië
22-11-1922
magazijnbediende
Boxtel
1922
Spall, van
Willem Eduard
Batavia
Indonesië
secretaris der Algemene
Rekenkamer in Ned.-Indië
Batavia
Korua
Willem Eduard
Tjepoe (Midd. Java)
Lalopua
Willem Eduard
Makassar
Lantzius
Willem Eduard
Yogyakarta
Schaap
Willem Eduard
Tjimahi
Indonesië
18-11-1948
lasser
Utrecht
1948
Marcus
Willem Eduard Leonardus
Bandoeng
Indonesië
13-05-1924
lichtdrukker
De Steeg
1924
Badenbroek
Willem Edward
Cheribon
Indonesië
12-02-1938
leerling-automonteur
Maastricht
1938
Rehata
Willem Elias
Semarang (Midd. Java)
Pattiwaël
Willem Elias Andrias
Amboina
Patty
Willem Elisah
Bandoeng
Arnold
Willem Emile
Banjermasin
Indonesië
22-09-1922
adjudant bij de Kon.
Luchtmacht
Utrecht
1922
Sapulette (Sapulété)
Willem Emile
Salatiga (Midd. Java)
Watrin
Willem Emile
Salatiga
Indonesië
16-07-1909
magazijnmeester
Amsterdam
1909
Ottenhoff
Willem Ernest
Modjokerto
Indonesië
20-04-1931
monteur
Eygelshoven
1931
Pattimahu
Willem Esau David
Batavia-Centrum
Souhuwat
Willem Everhardus
Hoetoemoeri
Indonesië
13-06-1904
fabrieksarbeider
Deventer
1904
Joseph
Willem Everhardus
Semarang (Midd. Java)
Oei
Willem Evert
Ternate
Indonesië
06-03-1922
Amsterdam
1922
Kaihatu
Willem Ferdinand
Jakarta
Indonesië
31-08-1935
radiomonteur
Barneveld
1935
Wijk, van
Willem Ferdinand
Surabaya
Indonesië
24-05-1907
zonder
s-Hertogenbosch
1907
Pesik
Willem Ferdinand
Buitenzorg
Pietersz.
Willem Ferdinand
Meester Cornelis (W.
Java)
Salmon
Willem Ferdinand
Koeta Radja
Sopacua
Willem Ferdinand
Magelang
Indonesië
17-12-1921
landbouwer
Slootwijk (Suriname)
1921
Gragt, van der
Willem Fokke
Soerakarta
Indonesië
16-02-1940
fabrieksarbeider
Soest
1940
Freij
Willem Franciscus
a/b s.s. "Prins der
Nederlanden"
28-04-1931
automonteur
Haarlem
1931
Pagina 362 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!