Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Oey
Siok Ing
Jakarta
Indonesië
07-08-1960
Rijswijk
1960
Lie
Sioe Siang
Tjimahi
Indonesië
16-11-1951
Santpoort
1951
Li
Silvia Swat Nio
Jakarta
Indonesië
19-08-1948
Haarlem
1948
Sie
Siek Hauw
Surabaya
Indonesië
17-03-1956
Maassluis
1956
Ong
Sian Tjong
Banjermasin
Indonesië
30-11-1913
Ouderkerk aan den IJssel
1913
Liem
Sian Nio
Djombang
Indonesië
20-05-1943
Hoorn
1943
Go
Rosa
Semarang
Indonesië
31-05-1921
Venlo
1921
Sih
Ratna Giok Khiem
Jakarta
Indonesië
17-10-1952
Amstelveen
1952
Kwee
Poey Hong Nio
Surabaya
Indonesië
11-09-1929
s-Gravenhage
1929
Tjan
Peng Kie Nio
Medan
Indonesië
13-09-1938
Amsterdam
1938
Sie
Oen Hauw
Surabaya
Indonesië
28-09-1953
Maassluis
1953
Boen
Njoek Lan
Belinjoe
Indonesië
17-10-1933
Haarlem
1933
Thio
Myria
Surabaya
Indonesië
09-06-1961
Rotterdam
1961
Boen
Monica Elizabeth Hien
Ling
Bandoeng
Indonesië
14-08-1960
Rijswijk
1960
The
Miawati Tjiat Nio
Malang
Indonesië
08-08-1916
Paramaribo (Suriname)
1916
Go
Melani Bie Lan
Probolinggo
Indonesië
14-07-1950
Rijswijk
1950
Oei
May Ling
Malang
Indonesië
25-11-1956
Breda
1956
Oei
May Lan
Malang
Indonesië
20-02-1958
Breda
1958
Go
Margie Giok Liem
Surabaya
Indonesië
10-11-1950
s-Gravenhage
1950
Tan
Loan Ing
Bogor
Indonesië
27-04-1939
Amstelveen
1939
Go
Lioe Hiang
Jakarta
Indonesië
10-03-1952
Rijswijk
1952
Oei
Lien Nio
Poerwidadi
Indonesië
15-05-1927
s-Gravenhage
1927
Tan
Liang Tjay
Surabaya
Indonesië
17-08-1954
Weert
1954
Go
Laurentius Hwie Liong
Jakarta
Indonesië
30-08-1959
Rijswijk
1959
Liem
Kwan Gie
Jakarta
Indonesië
11-09-1954
Schiedam
1954
Liem
Kwan Djien
Jakarta
Indonesië
30-12-1951
Schiedam
1951
Chiam
Koon Boo
Bandoeng
Indonesië
04-01-1939
Amsterdam
1939
Kwa
Kong Ing
Magelang
Indonesië
11-10-1921
schooltandarts
Wolvega
1921
Tan
Koen Giok
Madjalengka
Indonesië
06-06-1926
schooltandarts
IJsselmuiden
1926
Kwee
King Tiong
Surabaya
Indonesië
13-06-1952
Vught
1952
Goei
Kiem Sik
Semarang
Indonesië
22-07-1953
Amstelveen
1953
Njoo
Kiem Nio
Sidoardjo
Indonesië
01-04-1935
[niet vermeld]
IJsselmuiden
1935
Tan
Kiem Lan Nio
Kertosono
Indonesië
26-11-1940
Amsterdam
1940
Tan
Kiem Hway Nio
Lawang
Indonesië
19-08-1923
Tilburg
1923
Siem
Kiem Djoen
Semarang
Indonesië
10-04-1932
directeur van een N.V.
Amstelveen
1932
Ong
Kian Tho
Gorontalo
Indonesië
01-07-1919
schooltandarts
Hoorn
1919
Liem
Kian Nio
Semarang
Indonesië
28-02-1931
Delft
1931
Kheng
Khiam Nio
Probolinggo
Indonesië
14-12-1930
Amsterdam
1930
Ie
Keng Djin
Jakarta
Indonesië
20-09-1919
financieel adviseur
Amstelveen
1919
Sopacuwa
Johanna Sylvasina
Margaretha
Makassar
Indonesië
05-07-1950
Breda
1950
Nio
Jin Lee
Makassar
Indonesië
17-10-1950
Rotterdam
1950
Han
In Gwen
Surabaya
Indonesië
23-12-1950
Vlaardingen
1950
Gouw
Hwan Thaij
Bandoeng
Indonesië
10-02-1925
commercieel medewerker
Nijmegen
1925
Lim
Hwa Nio
Banjermasin
Indonesië
25-09-1918
Ouderkerk aan den IJssel
1918
Tan
Hwa Lien
Jakarta
Indonesië
19-11-1945
Amsterdam
1945
Siek
Hong Tjioe
Parakan
Indonesië
19-12-1903
Waardenburg
1903
Tan
Hong Lan
Leiden
Nederland
08-07-1946
Nijmegen
1946
Koo
Hong Hien
Rembang
Indonesië
14-05-1950
Rijswijk
1950
The
Hok Sien
Jakarta
Indonesië
28-05-1952
Nijmegen
1952
Tjoa
Hok Oen
Bogor
Indonesië
20-09-1945
zonder
Zaandam
1945
Lie
Hok Nio
Semarang
Indonesië
20-11-1929
[niet vermeld]
Wolvega
1929
Kwee
Hok Hay
Surabaya
Indonesië
22-03-1950
Utrecht
1950
Han
Hiok Lie
Semarang
Indonesië
25-11-1949
Amstelveen
1949
Lie
Hien Giap
Ternate
Indonesië
29-12-1920
assistant-accountant
Rotterdam
1920
Boen
Hien Chyang
Bandoeng
Indonesië
11-10-1957
Rijswijk
1957
Lauw
Hian Nio Vera
Surabaya
Indonesië
22-10-1941
werkzaam bij het Min. van
Binnenlandse Zaken
Leiden
1941
Liem
Hian Bing
Surabaya
Indonesië
13-06-1953
Purmerend
1953
Tarmudji
Harry
Banjermasin
Indonesië
13-11-1944
Haren
1944
Kwee
Han Toan Samuel
Surabaya
Indonesië
10-02-1953
s-Hertogenbosch
1953
Kwee
Han Tiong David
Surabaya
Indonesië
01-07-1951
s-Hertogenbosch
1951
Go
Han Sinong
Semarang
Indonesië
11-01-1947
s-Gravenhage
1947
Liem
Han Sing
Blora
Indonesië
14-03-1942
Tilburg
1942
Go
Han Liong
Jakarta
Indonesië
27-11-1954
Rijswijk
1954
Yo
Gwat Tien
Bandoeng
Indonesië
12-03-1950
Amsterdam
1950
Oei
Gwan Nio
Bangil
Indonesië
24-03-1918
Enschede
1918
Yo
Giok Siang Nio
Probolinggo
Indonesië
26-07-1935
Haarlem
1935
Kwee
Giok Lian
Kediri
Indonesië
07-04-1943
correspondente
Amsterdam
1943
Liem
Giok Jauw Nio
Semarang
Indonesië
04-10-1938
Breda
1938
Tan
Gregorius Johan Kie Han
Tegal
Indonesië
01-09-1951
Capelle a/d IJssel
1951
Lim
Gek Sioe Nio
Sibolga
Indonesië
06-03-1915
Tilburg
1915
Tjoa
Gaby Biauw Nio
Surabaya
Indonesië
06-03-1952
Amsterdam
1952
Whie
Eugenie Kim Lian
Jakarta
Indonesië
30-01-1953
Wormerveer
1953
Lie
Elly Soei Hong
Padang
Indonesië
08-11-1955
Amsterdam
1955
Liem
Eleonore Dorothea
Surabaya
Indonesië
17-09-1915
directie-secretaresse
Groningen
1915
Tan
Ek Hoat
Jakarta
Indonesië
02-09-1901
Berkel en Rodenrijs
1901
Liem
Dora Khing Nio
Surabaya
Indonesië
02-02-1921
Rijswijk
1921
Ko
Djoen Hwa
Semarang
Indonesië
17-01-1933
Amsterdam
1933
Gouw
Debora Dharmawan
Jakarta
Indonesië
09-12-1954
Rijswijk
1954
Teng
Boen Kioe
Pasoeroean
Indonesië
12-02-1951
Rotterdam
1951
Hwan
Boen Hwie
Surabaya
Indonesië
31-07-1960
Hoorn
1960
The
Binghan
Semarang
Indonesië
06-07-1957
Amstelveen
1957
Lim
Bing Tjay
Palembang
Indonesië
14-08-1950
Nijmegen
1950
Sie
Bie Hauw
Surabaya
Indonesië
17-03-1956
Maassluis
1956
The
Biang Hong
Grisee
Indonesië
25-01-1923
Bussum
1923
Ong
Bernadette Siok Lien
Bandoeng
Indonesië
01-06-1951
Koog aan de Zaan
1951
Tan
Beng Tjoe Rudy
Bandoeng
Indonesië
11-10-1949
Amsterdam
1949
Gouw
Annette Sian Hoa
Bandoeng
Indonesië
06-01-1953
Groningen
1953
Loo
Andy Koei Tjong
Bandoeng
Indonesië
24-12-1955
Amstelveen
1955
Pollang
Andreas
Soengailiat
Indonesië
05-07-1953
Rijswijk
1953
Lie
An Lien
Malang
Indonesië
09-07-1932
stafmedewerkster
s-Gravenhage
1932
Yoe
Alice Evy
Jakarta
Indonesië
17-05-1926
werkzaam bij het Min. van
Onderwijs en
Wetenschappen
s-Gravenhage
1926
Liem
Aij Lien
Surabaya
Indonesië
06-11-1954
Rijswijk
1954
Han
Swie Hian
Surabaya
Indonesië
26-08-1927
schooltandarts
Eindhoven
1927
Oey
Goat Hiang
Jakarta
Indonesië
21-07-1942
Voorburg
1942
Wenas
Hein
Surabaya
Indonesië
22-11-1951
Tilburg
1951
Jaflaun
Frederika Doorthea
Larat
Indonesië
08-12-1942
Amsterdam
1942
Kalia
Franciscus Khalid Parveez
Surabaya
Indonesië
30-01-1960
s-Gravenhage
1960
Groot Bleumink
Otto
Ambarawa
Indonesië
25-08-1945
fabrieksarbeider
Assen
1945
Sedoeboen
Dorkas
Surabaya
Indonesië
24-09-1950
werkzaam bij het Min. van
Financiën
Vaassen
1950
Sedoeboen
Juliana
Ambon
Indonesië
04-07-1948
typiste bij het Min. van
Financiën
Vaassen
1948
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!