Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 369 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Oey
Siok Ing
Jakarta
Indonesië
07-08-1960
Rijswijk
1960
The
Siu Kiem
Tjirebon
Indonesië
05-03-1956
Sittard
1956
Oey
Siu Lan
Jakarta
Indonesië
12-12-1950
Amsterdam
1950
Ong
Siu Ling
Surabaya
Indonesië
30-10-1951
Amstelveen
1951
Tan
So Bie
Surabaya
Indonesië
16-03-1956
Amsterdam
1956
Tan
So So
Surabaya
Indonesië
02-03-1960
Amsterdam
1960
Kwee
Soen Han
Malang
Indonesië
05-10-1951
Amsterdam
1951
The
Soh Jong
Cheribon
Indonesië
06-09-1948
Rotterdam
1948
Sie
Swat Hoey
Djamblang
Indonesië
26-05-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Tjook
Swat Nio
Jogjakarta
Indonesië
26-02-1915
Amsterdam
1915
Liem
Thiauw Koen
Surabaya
Indonesië
22-06-1956
Capelle a/d IJssel
1956
Que
Tjhing Tjwan
Surabaya
Indonesië
22-04-1946
kantoorbediende
Tilburg
1946
Oei
Tiauw Tjhiang
Probolinggo
Indonesië
30-10-1928
Vught
1928
The
Tien Nio
Djombang
Indonesië
14-02-1914
Zaandam
1914
Tjan
Tik Gie
Surabaya
Indonesië
25-07-1954
Leiden
1954
Sie
Tiong Ik
Semarang
Indonesië
24-09-1951
Rijswijk
1951
Gan
Tiong Lie
Semarang
Indonesië
20-10-1953
Utrecht
1953
LIem
Tjay Tie
Magelang
Indonesië
04-10-1905
kinderarts
Berkel-Enschot
1905
Loe
Tjee Gee
Surabaya
Indonesië
31-10-1940
Drunen
1940
The
Tjhun Hong
Tjeribon
Indonesië
29-05-1954
Voorburg
1954
Lim
Tjiang Lay
Padang
Indonesië
05-01-1901
Zaandam
1901
Tan
Tjiauw Yong
Malang
Indonesië
21-08-1918
schooltandarts
Maassluis
1918
Tio
Tjiep Hauw
Surabaya
Indonesië
28-10-1952
Voorburg
1952
Lim
Tjin Tiong
Surabaya
Indonesië
16-11-1954
Roosendaal en Nispen
1954
Khoe
Tjing Hauw
Tegal
Indonesië
17-04-1950
s-Gravenhage
1950
Liem
Tjing Hwan
Semarang
Indonesië
12-04-1952
Capelle a/d IJssel
1952
Ong
Tjing Sien
Salatiga
Indonesië
11-02-1930
Roermond
1930
Tan
Tjoe Liem
Wonosobo
Indonesië
25-04-1941
Wolvega
1941
Kwee
Tjoei Gien
Semarang
Indonesië
04-11-1941
Leiden
1941
Lie
Tjoei Lian Nio
Kotamobagoe
Indonesië
16-11-1933
Bommel
1933
Ong
Tjoen Hong
Jakarta
Indonesië
29-08-1951
s-Gravenhage
1951
Lim
Tjoen Lew
Pangkalpinang
Indonesië
15-10-1950
Amsterdam
1950
Tjeng
Tjong Djien
Semarang
Indonesië
25-08-1927
Amstelveen
1927
Tan
Tjong That
Surabaya
Indonesië
14-11-1952
Amsterdam
1952
Oe
Tjwan Bing
Surabaya
Indonesië
06-08-1953
Delft
1953
Lie
Tjwan Hing
Djember
Indonesië
07-08-1936
cameraman bij de N.O.S.
Bussum
1936
Lian
To Mie
Soengailiat
Indonesië
08-11-1959
Leerdam
1959
Liauw
Wyat
Jakarta
Indonesië
07-07-1957
Delfzijl
1957
Gouw
Betsy
Bandoeng
Indonesië
04-02-1921
Amstelveen
1921
Tan
Bie Nio Deetje
Jakarta
Indonesië
31-12-1944
Amsterdam
1944
Ang
Bing Hwa
Ampenan
Indonesië
03-02-1930
Veenendaal
1930
Lie
Bing Kiok
Bogor
Indonesië
29-08-1954
Amsterdam
1954
The
Bing Nio
Soerakarta
Indonesië
06-09-1926
Amsterdam
1926
Liem
Bwee Hwa
Pantjoeranmas
Indonesië
31-01-1941
s-Gravenhage
1941
Go
Danny Sian Hauw
Surabaya
Indonesië
07-03-1956
Delft
1956
Thung
Djie Keng
Jakarta
Indonesië
03-04-1953
Vught
1953
Tan
Elisabeth Goan Nio
Semarang
Indonesië
11-08-1935
Amsterdam
1935
Gouw
Elisabeth Tina Dharmawan
Jakarta
Indonesië
10-10-1951
Rijswijk
1951
Oei
Evie Poo Nio
Rembang
Indonesië
12-04-1928
werkzaam bij het Min. van
Buitenlandse Zaken
Capelle a/d IJssel
1928
Tjong
Fei Lan
Bandoeng
Indonesië
20-07-1947
Rijswijk
1947
Ong
Ferdinand Alexander
Ternate
Indonesië
22-10-1916
s-Gravenhage
1916
Lie
May Ling
Jakarta
Indonesië
14-01-1957
Amsterdam
1957
Yauw
Freddy Joen Kie
Bandoeng
Indonesië
01-12-1942
Delft
1942
Khoe
Giauw Sing
Semarang
Indonesië
06-02-1946
Helmond
1946
Lim
Giok Eng
Bandoeng
Indonesië
14-08-1950
Utrecht
1950
Tan
Giok Kie
Surabaya
Indonesië
17-07-1948
s-Gravenhage
1948
Tjan
Giok Lin Nio
Paree
Indonesië
04-02-1942
Amsterdam
1942
Yo
Giok Soei Nio
Probolinggo
Indonesië
26-07-1935
Haarlem
1935
The
Gwan Tjaij
Pekalongan
Indonesië
19-03-1940
Amsterdam
1940
Tie
Gwat Hing
Malang
Indonesië
10-03-1950
Driehuis-Westerveld
1950
Lauw
Gwat Iem
Malang
Indonesië
15-10-1951
Amsterdam
1951
Liem
Han Biauw
Semarang
Indonesië
24-09-1951
Nieuwerkerk a/d IJssel
1951
Thio
Han Nio
Lasem
Indonesië
03-12-1924
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1924
Thung
Helen Lian Hoa
Jakarta
Indonesië
19-04-1953
Amsterdam
1953
Tio
Hian No
Surabaya
Indonesië
02-10-1927
s-Gravenhage
1927
Gan
Ho Leng
Medan
Indonesië
02-06-1946
Amsterdam
1946
Gan
Ho Tjin
Medan
Indonesië
23-06-1945
Amsterdam
1945
Tjiam
Hoa Nio
Jakarta
Indonesië
10-10-1939
Amsterdam
1939
Thio
Hok Hwa
Wonosobo
Indonesië
10-11-1950
Amsterdam
1950
The
Hok Soei
Jakarta
Indonesië
16-09-1950
Delft
1950
Oei
Hong Kiauw
Surabaya
Indonesië
11-11-1954
Diemen
1954
Go
Hoo Sioe
Probolinggo
Indonesië
12-03-1945
s-Gravenhage
1945
Tan
Hui Ling
Jakarta
Indonesië
30-04-1952
Delft
1952
Tjie
Hwie An
Madioen
Indonesië
03-02-1946
Roermond
1946
Thio
Ien Lan
Semarang
Indonesië
25-09-1965
Rotterdam
1965
Tio
Ing Kian Nio
Surabaya
Indonesië
27-12-1914
Haarlem
1914
Law
Jing Tjhiang
Medan
Indonesië
11-02-1911
Amsterdam
1911
Djiauw
Joeng Eng
Bandoeng
Indonesië
27-08-1945
Amstelveen
1945
The
Johan
Jakarta
Indonesië
26-05-1955
Amsterdam
1955
Tan
Johannes Boen Liang
Djember
Indonesië
22-04-1957
Eindhoven
1957
Go
Joyce Koan Nio
Surabaya
Indonesië
19-08-1957
Delft
1957
Nieland
Jozef Franciscus
Sabang
Indonesië
16-01-1923
assistent-leraar
Amsterdam
1923
Njoo
Keam Nio Laura
Madioen
Indonesië
12-12-1933
Amsterdam
1933
Durdin
Howard Steve
Jakarta
Indonesië
10-12-1951
Beekbergen
1951
Lie
Kian Hoo
Bandoeng
Indonesië
18-12-1953
Amsterdam
1953
Kwan
Kian Nio
Jakarta
Indonesië
22-10-1951
Amsterdam
1951
Vera
Kian Nio
Djatinegara
Indonesië
17-02-1947
Amsterdam
1947
Ko
Kiang Lok
Pekalongan
Indonesië
21-10-1942
Purmerend
1942
Tan
Kiat Ging
Yogyakarta
Indonesië
29-09-1930
Rotterdam
1930
Gunardo
Alexandra Lily
Semarang
Indonesië
25-01-1952
Nijmegen
1952
Liem
Kiem Swan
Semarang
Indonesië
19-02-1951
Zoetermeer
1951
Sim
Kim Nio
Djatinegara
Indonesië
25-08-1948
s-Gravenhage
1948
Kwee
Kiok Nio
Redjoso
Indonesië
16-04-1914
Delft
1914
Oey
Koei Hiang
Jakarta
Indonesië
09-11-1946
Amsterdam
1946
Tjan
Kong
Jakarta
Indonesië
02-05-1944
Nijmegen
1944
Kwee
Lan Hwa Nio
Surabaya
Indonesië
29-07-1954
Amsterdam
1954
Sie
Lan Nio
Surabaya
Indonesië
06-05-1928
s-Gravenhage
1928
Tan
Lee Khing
Surabaya
Indonesië
14-07-1953
Amstelveen
1953
Tan
Lee Yang
Malang
Indonesië
26-03-1952
Amstelveen
1952
Nanlohy
Leonora
Singaradja
Indonesië
02-12-1946
Barneveld
1946
Pagina 369 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!