Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Sapakoli
Batseba
Ambon
Indonesië
20-02-1895
zonder
Woerden
1895
Lauw
Win Nio Maria
Bogor
Indonesië
16-11-1923
zonder
Breda
1923
Pattiata
Maria
Ambon
Indonesië
29-04-1897
zonder
s-Gravenhage
1897
Pennings
Elizabeth
Baä
Indonesië
23-10-1879
zonder beroep
s-Gravenhage
1879
Willemsen
Adéle Vergini
Tegal
Indonesië
30-06-1913
zonder
Almelo
1913
Brinckman
Clara Francina
Sedajoe
Indonesië
26-08-1897
zonder
Blaricum
1897
Minah
Maria
Semarang
Indonesië
01-01-1890
zonder
Eindhoven
1890
Silanno
Alfonsina
Nolloth
Indonesië
18-06-1894
zonder
Woerden
1894
Wattimena
Augustina Magdalena
Itawaka
Indonesië
05-10-1913
Opheusden
1913
Wijnans
Milah
Tjimahi
Indonesië
17-07-1900
zonder
Valkenburg-Houthem
1900
Loppé
Johanna Wilhelmina
Soerakarta
Indonesië
01-06-1899
zonder
Krimpen a/d IJssel
1899
Ririhatuela
Martha
Waai
Indonesië
30-01-1910
Alphen a/d Rijn
1910
Moeli
Sitty
Soreang
Indonesië
01-01-1895
zonder
Amstelveen
1895
Marinah
Maria
Koetoardjo
Indonesië
01-01-1904
zonder
Breda
1904
Meurs, van
Henriëtte Leonie
Padang
Indonesië
27-12-1905
zonder
Amsterdam
1905
Steiginga
Elisabeth
Palimanan
Indonesië
30-06-1896
zonder
Loosdrecht
1896
Huwaë
Margaretha
Ambon
Indonesië
13-02-1924
fabrieksarbeidster
Deventer
1924
Bout
Telina Carolina
Sidajoe
Indonesië
28-10-1906
zonder
Hoensbroek
1906
Berg, van den
Maria Magdalena
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1890
zonder
Arnhem
1890
Noll
Leentje
Surabaya
Indonesië
07-10-1914
leidster bij het
Bijzonder Lager Onderwijs
Hengelo
1914
Hamond, van
Elisabeth
Poerbolinggo
Indonesië
22-10-1907
zonder
Schinveld
1907
Noordhoorn
Johanna Geertruida
Jakarta
Indonesië
02-11-1895
zonder
Leiden
1895
Meliëzer
Josephina Florentina
Everdina
Ternate
Indonesië
15-03-1890
zonder
Breda
1890
Nafis
Sainon
Pontianak
Indonesië
20-03-1902
Breukelen
1902
Kock, de
Hendrina Cornelia
Ambon
Indonesië
15-05-1901
zonder
Leiden
1901
Drinhuijzen
Johanna Wilhelmina
Soerakarta
Indonesië
16-10-1906
zonder
Baarn
1906
Jansen
Suzanna Catharina
Jakarta
Indonesië
12-01-1891
zonder
Vlaardingen
1891
Lie
Kim Loan
Medan
Indonesië
03-12-1925
Amsterdam
1925
Robbe
Sofie
Semarang
Indonesië
27-01-1898
zonder
Wormerveer
1898
Luntungan
Boudine Josephine Maria
Tjimahi
Indonesië
12-07-1923
zonder
Tilburg
1923
Marijatim
Maria
Surabaya
Indonesië
01-01-1900
zonder
Zutphen
1900
Kreijzer
Ini
Paroeng
Indonesië
01-01-1888
zonder
Arnhem
1888
Karsie
Magda
Prigen
Indonesië
01-01-1903
zonder
Beverwijk
1903
Meeuwissen
Margaretha Wilhelmina
Cornelia
Soerakarta
Indonesië
13-06-1907
zonder
s-Gravenhage
1907
Tjie
Kwat Nio
Krawang
Indonesië
14-06-1913
zonder
Handel
1913
Franciscus
Johanna
Ambon
Indonesië
04-03-1913
zonder
Hoogvliet
1913
Mooi
Elizabeth
Salatiga
Indonesië
03-06-1897
zonder
Zoetermeer
1897
Samuel
Georgine Suzanna
Depok
Indonesië
08-03-1904
zonder
Roermond
1904
Painten
Johanna Ernstina
Minggiran
Indonesië
01-01-1896
zonder
Maassluis
1896
Sipasulta
Melly Anny
Semarang
Indonesië
06-05-1922
zonder
Amsterdam
1922
Vetter
Marie Dorothea
Makassar
Indonesië
24-03-1894
zonder
Westerbork
1894
Teterissa
Jozephina
Hoelalioe
Indonesië
16-06-1914
fabrieksarbeider
Souburg
1914
Souhoka
Josephina
Djatinegara
Indonesië
02-12-1934
zonder
Elst
1934
Elia
Willy Benjamin
Tjiteureup
Indonesië
21-03-1916
zonder
Zutphen
1916
Alpian
Warti
Sindanglaja
Indonesië
01-01-1893
zonder
Baarn
1893
Khouw
Wie Nio
Jakarta
Indonesië
30-12-1892
zonder
Joure
1892
Astain
Onny
Bandoeng
Indonesië
18-08-1914
zonder
Veendam
1914
Couzijn
Olga Grace
Bandoeng
Indonesië
24-05-1915
zonder
Hengelo
1915
Lilipaly
Anna Amelia
Kilang op Ambon
Indonesië
17-06-1894
zonder
Marum
1894
Nikijuluw
Josephina
Boekittinggi
Indonesië
26-01-1914
zonder
Kampen
1914
Harlijah
Siti Maria
Ambarawa
Indonesië
27-01-1922
zonder
Brunssum
1922
Kari
Mina
Depok
Indonesië
01-06-1892
zonder
Amstelveen
1892
Maätita
Petronella Abetsina
Oma
Indonesië
14-04-1927
zonder
Culemborg
1927
Balzouman
Cornelia Elizabeth Maria
Timor Kupang
Indonesië
20-05-1902
zonder
Amsterdam
1902
Martoh
Soesah
Magelang
Indonesië
04-01-1919
Amsterdam
1919
Ayal
Leonora
Ambon
Indonesië
08-09-1894
Vught
1894
Jacob
Sarah
Semarang
Indonesië
11-01-1922
coupeuse
Sydney (Australië)
1922
Galestin
Elisabeth Rose
Jakarta
Indonesië
20-12-1903
zonder
Jakarta
1903
Tjoa
Jang Nio
Jakarta
Indonesië
14-01-1911
s-Gravenhage
1911
Daniëls
Louise Eugenie Augustina
Makassar
Indonesië
01-09-1909
zonder
Voorburg
1909
Lilipalij
Djebelina Fransina
Padang-Tidji
Indonesië
03-01-1907
zonder
Deventer
1907
Khouw
Tjoen Nio
Jakarta
Indonesië
18-06-1900
zonder
Joure
1900
Jong, de
Tieltze
Batavia
Indonesië
23-02-1870
zonder beroep
Amsterdam
1870
Martherus
Jan
Kediri
Indonesië
12-12-1900
zonder
Amsterdam
1900
Tan
Kiem Kwa Nio
Modjokerto
Indonesië
16-03-1919
zonder
Holten
1919
Nanlohy
Emelia Geertruida
Saparoea
Indonesië
16-04-1904
zonder
De Lutte
1904
Khouw
Koen Nio
Moentilan
Indonesië
12-12-1912
zonder
De Bilt
1912
Tan
Khien Nio
Surabaya
Indonesië
31-07-1881
zonder
Amsterdam
1881
Liem
Kiem Yoe Nio
Bodjonegoro
Indonesië
04-11-1930
Schiedam
1930
Tuwatanassy
Antje
Passu op Ambon
Indonesië
22-07-1926
Marum
1926
Maanen, van
Maria Theresia Carolina
Djodjogan
Indonesië
27-11-1891
zonder
s-Gravenhage
1891
Lukmin Selamat
Timi, zich noemende Tiong
Nio Sim
Bandoeng
Indonesië
13-08-1905
zonder
Arnhem
1905
Djotaroeno
Gijem
Magelang
Indonesië
01-01-1906
Ede
1906
Han
Siok Jan
Koetaradja
Indonesië
23-11-1911
bejaardenverzorgster
Rotterdam
1911
Kasinem
Martha
Tjimahi
Indonesië
01-01-1902
zonder
Wormerveer
1902
Samuel
Dora
Depok
Indonesië
10-01-1907
zonder
s-Gravenhage
1907
Prins
Petronella Adolphine
Jeanne
Tebing Tinggi
Indonesië
29-03-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Liem
Tjiok Nio
Semarang
Indonesië
26-08-1900
zonder
Amsterdam
1900
Dodemont
Maria Suzanna
Depok
Indonesië
10-05-1924
zonder
s-Gravenhage
1924
Kho
Kim Tjoan Nio
Boekittinggi
Indonesië
04-07-1918
onderwijzeres
Beemster
1918
Frederiksz
Jules
Malang
Indonesië
30-05-1913
zonder
Heer
1913
Gerritsen
Anna Frieda
Makassar
Indonesië
21-08-1909
zonder
Soesterberg
1909
Lim
Kim Nio
Soekaboemi
Indonesië
14-04-1895
Lunteren
1895
Davies
Wilhelmina Frederika
Rosalia
Jakarta
Indonesië
11-11-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Ferdinand
Etina Georgina
Langsa
Indonesië
15-05-1940
Zutphen
1940
Djariah
Neng
Yogyakarta
Indonesië
01-01-1891
zonder
Dordrecht
1891
Lörtscher
Anna
Jakarta
Indonesië
28-09-1915
zonder
Zeist
1915
Abels
Charlotte Constance
Louise
Semarang
Indonesië
27-09-1894
zonder
Breda
1894
Wessels Beljaars
Johanna Antoinette
Geertruida
Jakarta
Indonesië
15-11-1910
zonder
Leiden
1910
Aquino, de
Louisiana Florentina
Banjermasin
Indonesië
28-05-1866
zonder
Holten
1866
Tan
Aloes Nio
Bandoeng
Indonesië
14-07-1905
zonder
Rotterdam
1905
Lim
Giok Loen Nio
Boekittinggi
Indonesië
02-11-1915
typiste
Zaandam
1915
Khoe
Liat Nio
Soerakarta
Indonesië
02-11-1909
kantoorbediende
Amstelveen
1909
Tan
Tien Nio
Semarang
Indonesië
15-08-1902
Wageningen
1902
Tan
Tjhin Nio
Malang
Indonesië
01-09-1901
Dordrecht
1901
Bhe
Gien Nio
Magelang
Indonesië
22-05-1895
zonder
Dordrecht
1895
Go
Tjwa Nio
Semarang
Indonesië
11-08-1925
Leiden
1925
Tan
Biet Nio
Jakarta
Indonesië
01-01-1895
zonder
Lisse
1895
Tjia
Kiem Ho Nio
Menado
Indonesië
02-04-1898
zonder
Amsterdam
1898
Donkel
Anna Marie
Palembang
Indonesië
26-12-1901
zonder
Amsterdam
1901
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!