Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 357 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Brehen
Maria
Beran-Tempel
Indonesië
01-01-1920
zonder
s-Gravenhage
1920
Karminah
Maria
Semarang
Indonesië
13-05-1896
zonder
Leidschendam
1896
Saimah
Maria
Ngandjuk
Indonesië
01-01-1895
zonder
Nijkerk
1895
Satinag
Maria
Wonogiri
Indonesië
01-01-1881
zonder
Haarlem
1881
Toegijem
Maria
Prambonan
Indonesië
01-01-1898
zonder
Groningen
1898
Martin
Marjati Augustini
Tjibatoe
Indonesië
15-08-1954
[niet vermeld]
Den Dolder
1954
Sikam
Martin
Bangkalan
Indonesië
28-08-1922
kelner
Amsterdam
1922
Maarseveen, van
Meia
Bandoeng
Indonesië
01-05-1950
zonder
Breda
1950
Beijerinck
Meriam
Blitar
Indonesië
25-10-1936
kantoorbediende
Haarlem
1936
Romans van Schaik
Meta Maria
Padang
Indonesië
05-07-1928
naaister
Leiden
1928
Smit
Michael
Galong Soeka
Indonesië
06-09-1944
bankwerker
Steenwijk
1944
Maarseveen, van
Mirnah
Jakarta
Indonesië
01-03-1950
zonder
Amersfoort
1950
Ratman
Moesripah
Bangil
Indonesië
01-01-1912
huisbediende
s-Gravenhage
1912
Apil
Mohamed
Djaddih
Indonesië
15-01-1923
restaurateur
Utrecht
1923
Jansen
Nadja
Taageran
Indonesië
20-11-1934
metaaldraaier
Epe
1934
Moersirah
Nelly
Blitar
Indonesië
01-01-1905
kokkin
s-Gravenhage
1905
Westering, van
Adriaan Jacobus
Ambarawa
Indonesië
27-04-1924
leerling-machinebankwerker
Velp
1924
Smith
Herman Oscar
Surabaya
Indonesië
10-06-1923
zonder
Valkenburg-Houthem
1923
Ingen, van
Omoh
Soemedang
Indonesië
15-02-1908
zonder
Zwolle
1908
Murah
Pien
Tegal
Indonesië
01-01-1908
zonder
Utrecht
1908
Redjoko
Pieter
Surabaya
Indonesië
19-01-1922
bediende ter koopvaardij
Rotterdam
1922
Talib
Robert
Bogor
Indonesië
01-01-1919
wasbaas
Rotterdam
1919
Praaning
Roswita Arlina Bihaeni
Manondjaja
Indonesië
22-04-1909
ambtenaar P.T.T.
Amsterdam
1909
Drost
Rosy
Surabaya
Indonesië
22-11-1941
kantoorbediende
s-Gravenhage
1941
Ardjan
Rudolf
Surabaya
Indonesië
22-08-1914
classificeerder
Rotterdam
1914
Buis
Rudy
Semarang
Indonesië
08-04-1942
kelner
Eindhoven
1942
Sainten
Saini
Toempang
Indonesië
01-01-1900
hulp in de huishouding
Doetinchem
1900
Bronckhorst, van
Salsih
Bandoeng
Indonesië
01-01-1887
zonder
Zeist
1887
Soekarman
Samuel
Bandoeng
Indonesië
12-12-1924
wetenschappelijk
medewerker 1e klas
Delft
1924
Viane
Saonah
Jakarta
Indonesië
10-03-1909
zonder
Leeuwarden
1909
Tangerang, van
Sarah
Tangerang
Indonesië
01-01-1892
zonder
Wierden
1892
Saminah
Sarmi
Kediri
Indonesië
01-01-1892
zonder
Alblasserdam
1892
Dulken, van
Ferdinand
Jakarta
Indonesië
27-10-1885
zonder
Maastricht
1885
Samadiman
Semuel Robert
Ambarawa
Indonesië
15-08-1920
kok
s-Gravenhage
1920
Tanamal
Semuël
Madjene
Indonesië
17-04-1939
laborant
Vught
1939
Hessmer
Sina
Surabaya
Indonesië
28-09-1894
zonder
s-Gravenhage
1894
Astro
Siti Andinah
Madioen
Indonesië
01-01-1879
zonder
Amsterdam
1879
Angenent
Henri Cornelis Joseph
Medan
Indonesië
16-10-1921
fabrieksarbeider
Berg en Dal
1921
Wirjosoekarto
Soejatin
Toeloengagoeng
Indonesië
20-06-1914
maatschappelijk werkster
Vlissingen
1914
Goedhart
Nico Rudolf
Sabang
Indonesië
09-12-1915
arbeider
Holten
1915
Kastoer
Sugiarto
Grissik
Indonesië
17-03-1927
kelner
Rotterdam
1927
Sariani
Susanny
Boemiajoe
Indonesië
27-04-1940
kokkin
Amsterdam
1940
Hardjo
Sutikno
Probolinggo
Indonesië
17-07-1929
restaurantbediende
s-Gravenhage
1929
Soetarto
Tapoa Marama
Soengailiat
Indonesië
06-04-1905
huidarts
Amsterdam
1905
Roem
Theresia
Pladjoe
Indonesië
25-10-1912
zonder
s-Gravenhage
1912
Pereira
Gerrit Christiaan
Bandjarmasin
Indonesië
15-06-1911
arbeider
Oisterwijk
1911
Soeratinah
Wilhelmina
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1900
zonder
Sint-Oedenrode
1900
Sangkala
Willem
Makassar
Indonesië
01-01-1920
kelner
Amsterdam
1920
Telussa
Yvonne
Surabaya
Indonesië
14-03-1950
zonder
Zwolle
1950
Binsaleh
Abdoel Hamid
Surabaya
Indonesië
17-08-1906
kelner
s-Gravenhage
1906
Kalkhove
Adriana
Bandoeng
Indonesië
21-02-1948
Bergen op Zoom
1948
Lans
Agnes Nancy
Poerwokerto
Indonesië
25-04-1949
kantoorbediende
Hoogeveen
1949
Blommaert
Amarulah
Bandoeng
Indonesië
18-02-1942
varensgezel
Leiden
1942
Sjair
André
Jakarta
Indonesië
04-09-1932
kelner
Rotterdam
1932
Jut
Anna Martina
Kediri
Indonesië
01-01-1905
zonder
Hilversum
1905
Oersian
Anton
Poetat
Indonesië
01-01-1916
kelner
s-Gravenhage
1916
Dado
Antoon
Mallawa
Indonesië
07-05-1923
transporteur
Amsterdam
1923
Embeng
Anwar
Jakarta
Indonesië
01-01-1925
huisknecht
Apeldoorn
1925
Parman
Augustine
Ranoeredjo
Indonesië
10-06-1946
Harlingen
1946
Niwele
Augustinus
Taniwel
Indonesië
29-04-1928
fruitkwekersknecht
Nieuw- en Sint Joosland
1928
Cluese, le
Benjamin
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1942
metaaldraaier
Sneek
1942
Sylvanus
Betsy Hermina Maria
Tasikmalaja
Indonesië
07-02-1932
zonder
Amsterdam
1932
Eikenboom
Christina
Semarang
Indonesië
08-04-1942
winkelbediende
Enschede
1942
Scipio
Jules
Semarang
Indonesië
19-11-1895
zonder
Velp
1895
Soma
Daddy
Leles
Indonesië
02-06-1920
gemeenteambtenaar
Overschie
1920
Rasjid
Darama
Sawah Loento
Indonesië
16-09-1912
verpleegster
Amsterdam
1912
Jacobs
Pieter Johan
Semarang
Indonesië
15-11-1898
zonder
Deventer
1898
Sakum
Eduard
Lai Boetar
Indonesië
18-08-1942
zonder
Amsterdam
1942
Soemedi
Eduardus
Bandoeng
Indonesië
16-03-1926
arts
Eindhoven
1926
Birsak
Elisabeth
Soekaboemi
Indonesië
19-09-1943
naaister
Venray
1943
Lefèbre
Elizabeth
Medan
Indonesië
07-07-1946
hulp in de huishouding
Hendrik-Ido-Ambacht
1946
Djohor
Erwin
Paree
Indonesië
14-03-1947
fabrieksarbeider
Eindhoven
1947
Laurens
Ferry
Pandeglang
Indonesië
01-12-1938
laborant
Terneuzen
1938
Veit
Freddy
Jakarta
Indonesië
21-09-1949
Harlingen
1949
Theys
Hans Nicolaas
Kertapati
Indonesië
15-02-1945
fabrieksarbeider
Soestdijk
1945
Moestafa
Harry Herianto
Loemadjang
Indonesië
15-07-1943
varensgezel
s-Gravenhage
1943
Raisah
Helena
Boekittinggi
Indonesië
07-10-1878
zonder
Putten
1878
Sodjo
Henk
Lamongan
Indonesië
13-10-1923
kelner
Amsterdam
1923
Kop
Henrica Henny
Jakarta
Indonesië
16-08-1946
typiste
Rotterdam
1946
Djohor
Hoesin
Padang
Indonesië
22-02-1906
zonder
Eindhoven
1906
Munadjat
Inah
Magelang
Indonesië
01-01-1907
kokkin
s-Gravenhage
1907
Kwa
Irene
Jakarta
Indonesië
19-04-1943
kantoorbediende
Zwanenburg
1943
Rachmat
Jan
Bandoeng
Indonesië
21-05-1933
banketbakker
Weert
1933
Soepardi
Johan
Magelang
Indonesië
13-01-1902
keuringsarts bij het Min.
v. Defensie
Deventer
1902
Djoniman
Johannes
Boekatidja
Indonesië
03-08-1944
bankwerker
Rotterdam
1944
His
Johannes
Semarang
Indonesië
04-04-1931
perser
Eindhoven
1931
Jong, de
Joseph
Moentilan
Indonesië
07-06-1945
monteur
s-Gravenhage
1945
Jullens
Joyce Johanna
Jakarta
Indonesië
23-04-1948
zonder
Veenendaal
1948
Slamet
Karel
Magelang
Indonesië
03-01-1900
fabrieksarbeider
Amsterdam
1900
Ladu
Kastoeran
Grissee
Indonesië
01-01-1927
bediende
Rotterdam
1927
Male, van
Leo
Karang Anjer
Indonesië
12-12-1947
fabrieksarbeider
Nijverdal
1947
Velberg
Lien
Makassar
Indonesië
05-12-1917
zonder
Zutphen
1917
Wetering, van de
Likoe
Mamasa
Indonesië
15-06-1934
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1934
Warsih
Lily
Soemedang
Indonesië
23-03-1921
zonder
Amsterdam
1921
Wakinem
Louis
Wates, distr. Salatiga
Indonesië
01-01-1897
zonder
Arnhem
1897
Alibasah
Machfoed
Gordah
Indonesië
31-08-1910
kantoorbediende
Amsterdam
1910
Temmerman
Magdalena
Semarang
Indonesië
22-07-1940
huishoudhulp
Leeuwarden
1940
Duinen, van
Margaretha
Menado
Indonesië
24-10-1951
Velp
1951
Annamal
Maria
Medan
Indonesië
30-04-1933
hulp in de huishouding
Bussum
1933
Ernst
Harie Eduard
Madioen
Indonesië
28-12-1907
zonder
Katwijk aan Zee
1907
Pagina 357 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!