Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 351 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Gent, van
Librecht Anthonie
Amaheij (Amboina)
Luntungan
H.S. (geen voornamen)
Tjisella (Bantam)
Polenewen
H.S. (geen voornamen)
Tjisella (Bantam)
Roring
H.S. (geen voornamen)
Tjisella (Bantam)
Gerritsz
Josua Urbanus Pieter
Surabaya (O. Java)
NN
Leon (zoon van Sawi,
moeder en voogdesse)
Batavia
Franciscus
Lucas Pieter
Amboina
Breetveld
Frederik Hendrik
Tebing Tinggi
Indonesië
12-07-1926
monteur
s-Gravenhage
1926
Laurens
Albert Leonard
Kediri
Indonesië
04-06-1936
elektrisch lasser
Capelle a/d IJssel
1936
Cauter, van
Melchior Johannes
Magelang
Indonesië
11-12-1889
zonder
Breda
1889
Goöle
Seng
Wira
Indonesië
25-01-1927
fabrieksarbeider
Doetinchem
1927
Lilipaly
Bernhard Gerhard
Gorontalo
Indonesië
28-03-1928
magazijnbediende
Utrecht
1928
Hardin
Octavinus Harold
Jakarta
Indonesië
12-10-1928
arbeider
Bennekom
1928
Haastert, van
Karel
Soebang
Indonesië
10-05-1924
automonteur
s-Gravenhage
1924
Verbrugge
Franciscus Johannes
Tjiandjoer
Indonesië
17-09-1917
olieman
Velp
1917
Mangindaän
Lambertus
Tondano
Tuwankotta
Jacobus Christoffel
Kota Radja
Pattiepiloehoe
Joseph
Surabaya (O. Java)
Tuhuleru
Dirk
Ambon
Indonesië
26-03-1919
Oost Souburg
1919
Nunumete
Josef Josefus
Amboina
Nunumete
Nicolaas Paulus
Amboina
Nunumete
Betty Ledia
Amboina
Nunumete
Jacob Mozes Wouter
Amboina
Bruine
Wilhelmina
Soekaboemi (W. Java)
Ehrhardt
Johan
Soekaboemi (W. Java)
Ehrhardt
Marie
Soekaboemi (W. Java)
Ehrhardt
August
Soekaboemi (W. Java)
Ehrhardt
Max
Soekaboemi (W. Java)
Ehrhardt
Willem
Soekaboemi (W. Java)
Fürste
Elizabeth
Soekaboemi (W. Java)
Lolang
Augustina
Soekaboemi (W. Java)
Minde, van
Jansje
Soekaboemi (W. Java)
Niesen
Max
Soekaboemi (W. Java)
Reus
Dora
Soekaboemi (W. Java)
Steyn, van
Tina
Soekaboemi (W. Java)
Steyn, van
Thera
Soekaboemi (W. Java)
Roostee
Annie
Surabaya
Indonesië
04-06-1892
kantoorbediende
Dordrecht
1892
Broedelet
Cornelis
Pangkalpinang
Gossiaux
Adolfus
Padang
Meruwela
Hendrik
Sigli
Indonesië
16-10-1932
Gendringen
1932
Nikijuluw
Wilhelmina Piternella
Salomi
Balige
Indonesië
30-06-1932
Weert
1932
Rumahroeson
Hendrik
Surabaya
Indonesië
22-11-1936
fabrieksarbeider
Hilversum
1936
Noya
Eduard Jurgen
Malang
Indonesië
05-10-1936
Delft
1936
Lutoerkey
Tobias
Ambon
Indonesië
19-06-1918
vliegtuigmonteur
Woerden
1918
Pelgrom
Constancia
Antwerpen
België
08-08-1887
verpleegster
voorheen 's-Gravenhage
1887
Schilmöller
Bernhard Fritz Anton
's-Gravenhage
Nederland
01-10-1896
1e luitenant bij het
Ned.-Ind. Leger
voorheen 's-Gravenhage,
thans wonende in
Ned.-Indië
1896
Thwan Soen
Tan
Bangkalan
Indonesië
04-02-1866
zonder beroep
Semarang (Midd. Java)
1866
Sutedja
Elisabeth Poppy Herliana
Bandoeng
Indonesië
27-06-1951
zonder
Delft
1951
Paliama
Elisabeth Hendrika
Semarang
Indonesië
10-03-1951
coupeuse
Wierden
1951
Pattipeiluhu
Johanna
Surabaya
Indonesië
23-02-1951
zonder
Hoogeveen
1951
Sahetapy
Humphry Arthur
Bandoeng
Indonesië
23-12-1955
Ede
1955
Nanlohy
Elisabeth Charlotte
Malang
Indonesië
14-03-1936
zonder
s-Gravenhage
1936
Stücken
Theodorus Augustinus
Louis
Solo
Indonesië
13-06-1936
zonder
Delft
1936
Nanlohy
Benedictus Paulus
Malang
Indonesië
14-03-1936
zonder
s-Gravenhage
1936
Andries
Saartje Margaretha
Medan
Indonesië
01-06-1915
zonder
Westerbork
1915
Huwae
Yvone Wilmientje
Tjimahi
Indonesië
02-11-1950
typiste/telefoniste
Woerden
1950
Olsem
Hedy Yvonne
Bandoeng
Indonesië
11-10-1941
typiste
s-Gravenhage
1941
Freeth
Freddy Alphons
Soë
Indonesië
24-08-1949
schoonmaker
Dordrecht
1949
Tanasale
Petrus Octovianus
Jakarta
Indonesië
24-10-1950
elektromonteur
Culemborg
1950
Beem
Jack Edward
Semarang
Indonesië
20-12-1941
monteur
Noordwijkerhout
1941
Salmon
Carolina Katerina
Makassar
Makaling
Theodora Jullin
Bandoeng
Ritter
Fridolin Jacob
Surabaya
Indonesië
21-04-1924
student
Utrecht
1924
Schönherr
Frits Wilhelm
Padang
Indonesië
19-03-1917
zonder
Utrecht
1917
Leander
Johannes
Depok
Indonesië
29-03-1904
zonder
Amsterdam
1904
Kolibonso
Johannes Jacobus
Hatoesoea
Indonesië
01-04-1901
zonder
Veendam
1901
Schalk
Agata Eleonora
Singaradja
Indonesië
11-10-1887
zonder
s-Gravenhage
1887
Rappold
Elisabeth Wilhelmina
Tjitjalengka
Indonesië
21-04-1935
hulp in de huishouding
Rotterdam
1935
Loen
Otto Waldemar
Depok
Indonesië
13-10-1908
adjunct-luchtvaartkundige
Naarden
1908
Stook
Rudolf
Tangerang
Indonesië
08-01-1941
lasser
Zwijndrecht
1941
Heijder
Anette
Jakarta
Indonesië
23-07-1945
zonder
s-Gravenhage
1945
Heijder
Winnifred
Jakarta
Indonesië
23-07-1952
zonder
s-Gravenhage
1952
Soebagijo
Dwi Hatno Laksono
Jakarta
Indonesië
18-08-1956
zonder
Leeuwarden
1956
Soebagijo
Dwi Waspidi Sari
Jakarta
Indonesië
12-10-1957
zonder
Leeuwarden
1957
Infandi
Ietje Irda
Soekaboemi
Indonesië
27-04-1925
zonder
Utrecht
1925
Mohamat
Martin
Bangkalan
Indonesië
02-07-1920
kelner
Amsterdam
1920
Sangidi
Franciscus
Magelang
Indonesië
01-01-1917
cantinebediende
Utrecht
1917
Beatubun
Petrus
Ohoiel
Indonesië
29-07-1918
constructie-bankwerker
Nistelrode
1918
Heijder
Ludwig Armand
Jakarta
Indonesië
08-04-1925
rubberbewerker
s-Gravenhage
1925
Serail
Adil
Sampang
Indonesië
20-07-1920
kantoorbediende
s-Gravenhage
1920
Lotty
Adrianus Josephus
Pangkalpinang
Indonesië
16-07-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Koesoema
Agoes Soerja
Tjiandjoer
Indonesië
07-07-1915
kantoorbediende
Leidschendam
1915
Endin
Alexander
Bangkalan
Indonesië
14-02-1920
kelner
Amsterdam
1920
Almah
Anna
Garoet
Indonesië
01-01-1886
zonder
Rotterdam
1886
Soemboek
Christine
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1919
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1919
Willemse
Djamat
Semarang
Indonesië
01-01-1926
werkman op
arbeidscontract in dienst
v/h Ministerie van Oorlog
Westerbork
1926
Satinah
Edelina Maria
Maos
Indonesië
01-01-1901
zonder
Oisterwijk
1901
Putten, van der
Elise
Bandoeng
Indonesië
19-11-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Lasni
Eliza
Djagil
Indonesië
01-07-1890
zonder
De Lutte
1890
de Witt
Erna
Kebumen
Indonesië
31-01-1935
handwerkster
Groningen
1935
Sayers
Erna
Semarang
Indonesië
25-05-1955
zonder
Goirle
1955
Irasid
George
Rappang
Indonesië
01-01-1923
werkman bij het Min. v.
Oorlog
s-Gravenhage
1923
Soewarso
Goedel
Brebes
Indonesië
25-12-1901
kantoorbediende
s-Gravenhage
1901
Ravestijn
Halima
Balikpapan
Indonesië
02-07-1942
typiste bij het CBS
s-Gravenhage
1942
Sewandono
Irawan
Jakarta
Indonesië
01-03-1901
wetenschappelijk
ambtenaar 1e klasse bij
de Landbouwhogeschool
Wageningen
1901
Soeriowardojo
Johan Ferdinand
Surabaya
Indonesië
07-10-1924
bureelambtenaar bij de
N.S.
Utrecht
1924
Snoek
Johanna
Tjihandjoeang
Indonesië
01-01-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Lahia
Johannes
Minanga
Indonesië
22-02-1925
fabrieksarbeider
t Loo
1925
Salee
Johannes
Soekolilo
Indonesië
27-09-1913
kelner
Amsterdam
1913
Slamet
Johannes
Salatiga
Indonesië
01-01-1905
burger-employé bij de
radardienstvan de Kon.
Luchtmacht
Amersfoort
1905
Pagina 351 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!