Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 20 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Goei
Tjoe Liang
Semarang
Indonesië
02-04-1926
arts
Amsterdam
1926
Liem
Kit Siang
Medan
Indonesië
06-01-1925
arts
s-Hertogenbosch
1925
Oei
Thiam Tjong
Lassem
Indonesië
06-09-1921
arts
Rotterdam
1921
Akerina
Ferdinand
Ambon
Indonesië
17-10-1900
zonder
Staphorst
1900
Hutuely
Benjamin Estafanus
Magelang
Indonesië
15-09-1915
fabrieksarbeider
Westerbork
1915
Ohello
Petrus
Ambon
Indonesië
19-09-1901
controleur
Tiel
1901
Sohilait
Ruben
Ambon
Indonesië
11-03-1909
fabrieksarbeider
Barneveld
1909
Tahalele
Paulus
Ambon
Indonesië
31-07-1901
zonder
Barneveld
1901
Tatuhej
Hermanus
Ambon
Indonesië
21-09-1901
zonder
Westerbork
1901
Tehupuring
Willem Alexander
Ambon
Indonesië
13-10-1906
filiaalhouder
Westerbork
1906
Tuwanakotta
Hendrik
Magelang
Indonesië
08-04-1911
bankwerker
Roermond
1911
Ursepuny
Jacob Marthinus
Ambon
Indonesië
28-02-1906
fabrieksarbeider
Vaassen
1906
Wattimena
Nicolaas
Haroekoe
Indonesië
20-07-1907
kampoudste in een
Ambonezen-woonoord
Teuge
1907
Liem
Khik Liam
Semarang
Indonesië
13-10-1926
zonder
Utrecht
1926
Liem
Tjing Liam
Semarang
Indonesië
08-05-1925
werktuigkundig-ingenieur
Ede
1925
Tan
Sing Tjwan
Malang
Indonesië
04-07-1925
employé bij een
verzekeringsmaatschappij
Amsterdam
1925
Thio
Sie Boen
Bandoeng
Indonesië
18-10-1927
apotheker
Assen
1927
Duren Watak, van
Grace Mona
Blora
Indonesië
06-01-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Duren Watak, van
Sunny Yvone
Blora
Indonesië
06-11-1937
ponstypiste
Amsterdam
1937
Litaay
Johannes Jacob Dominggus
Padang
Indonesië
16-10-1931
monteur
Gennep
1931
Tenlima
George
Ambon
Indonesië
27-09-1929
elektricien
s-Hertogenbosch
1929
Kam
Koey Soat
Bogor
Indonesië
06-01-1924
zonder
Delft
1924
Oei
Kiem Giok Nio
Semarang
Indonesië
19-03-1928
arts
Amsterdam
1928
Han
Kong Wan
Malang
Indonesië
20-03-1930
analytisch chemicus
s-Gravenhage
1930
Bosgoed
Norma
Saroelangan
Indonesië
15-08-1939
onderwijzeres
Oud-Beijerland
1939
Benner
Monalisa
Magelang
Indonesië
27-06-1940
kantoorbediende
Velp
1940
Pangemanann
Wilhelm Maximiliaan
Poerworedjo
Indonesië
31-07-1926
hoofdcommies op
arbeidsovereenkomst bij
het Ministerie van
Defensie
s-Gravenhage
1926
Samuels
Theodoor Gegorius
Tjiandjoer
Indonesië
13-03-1920
zonder
Surhuisterveen
1920
Spenrath
Leonardus Christoffel
Soekaboemi
Indonesië
05-01-1921
vormer
Zutphen
1921
Treipl
Victor Franz
Bandoeng
Indonesië
19-01-1931
tijdelijk leraar
Oosterbeek
1931
Tan
King Lhiam
Soerakarta
Indonesië
06-03-1912
wetenschappelijk
medewerker
s-Gravenhage
1912
Erwig
Anton Karlo
Weleri
Indonesië
08-08-1915
havenarbeider
Delft
1915
Gouw
Giok Nio
Semarang
Indonesië
29-03-1933
medisch analiste
Amsterdam
1933
Pattinasarany
Jonas
Makassar
Indonesië
22-11-1940
administratief assistent
bij het Landbouwschap
s-Gravenhage
1940
Siahaija
Alexander Johannes
Kraksaän
Indonesië
07-07-1928
rubberbewerker
s-Gravenhage
1928
The
Tjwan Liong
Jakarta
Indonesië
23-02-1941
zonder
Delft
1941
Tuasela
Philip
Djatinegara
Indonesië
22-04-1933
seriemonteur
Nijmegen
1933
Tan
Hauw Gie
Makassar
Indonesië
10-04-1939
zonder
Leiden
1939
Batenburg, van
Antonius Aart
Tjimahi
Indonesië
16-05-1917
zonder
Budel
1917
Bosman
Leopold Philip Jacob
Djember
Indonesië
05-10-1902
zonder
s-Gravenhage
1902
Brink, van den
Christiaan Robertus
Padang
Indonesië
24-02-1907
zonder
Gennep
1907
Broekhoff
Jan Lambertus
Pontianak
Indonesië
07-05-1927
kantoorbediende
s-Hertogenbosch
1927
Egmond, van
Willem Antonius
Bandoeng
Indonesië
27-02-1919
magazijnbediende
Oisterwijk
1919
Goldman
Jonkheer Theodoor
Lodewijk
Surabaya
Indonesië
04-05-1930
monteur bij het Min. van
Defensie
s-Hertogenbosch
1930
Groot Bluemink
Ellen Joyce
Makassar
Indonesië
04-08-1941
kantoorbediende
Heemstede
1941
Groot Bluemink
Frederik Hendrik
Probolinggo
Indonesië
21-05-1919
kantoorbediende
Utrecht
1919
Hagenbeek
Louise Paulina
Loemadjang
Indonesië
23-06-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Hübner
Johan Frederik Adolf
Semarang
Indonesië
16-03-1922
zonder
Sneek
1922
Koot
Ronald Henry
Krikilan
Indonesië
18-03-1937
fabrieksarbeider
Brunssum
1937
Mosselman
Harry Adolf
Jakarta
Indonesië
26-01-1916
zonder
Oisterwijk
1916
Muller
Rudolf Mattheus
Jakarta
Indonesië
27-12-1938
schrijver bij de
Postchèque- en
Girodienst
Velp
1938
Schröder
Henri
Semarang
Indonesië
19-04-1920
machinewacht
Lunteren
1920
Schoumacher
Ignatius Gerardus Joseph
Semarang
Indonesië
12-06-1925
fabrieksarbeider
Bennekom
1925
Smeenk
Christiaan
Muntok
Indonesië
24-09-1922
radiotechnicus
Meerveldhoven
1922
Smits
Maria
Tegal
Indonesië
11-12-1879
zonder
Apeldoorn
1879
Bommel, van
Cornelis Marinus
Tjiandjoer
Indonesië
19-11-1913
administratief-assistent
Sittard
1913
Braam Morris, van
Hugo Roland
Bandoeng
Indonesië
29-11-1938
fabrieksarbeider
Tilburg
1938
Couwenberg
Jacobus Rudolf
Surabaya
Indonesië
20-08-1925
tijdschrijver
Breda
1925
Deventer, van
Karel
Jakarta
Indonesië
31-01-1929
zonder
Sittard
1929
Donkel
René
Semarang
Indonesië
28-03-1913
zonder
Apeldoorn
1913
Koenn
Armand
Jakarta
Indonesië
04-07-1930
zonder
Oosterbeek
1930
Korn
Dorus
Temanggoeng
Indonesië
14-09-1911
fabrieksarbeider
Sappemeer
1911
Lans
George Gerard
Soemenep
Indonesië
28-01-1918
schoonmaker
Breda
1918
Liebenstein, von
Paul Wilhelm Friedrich
Padang
Indonesië
28-03-1906
zonder
Maastricht
1906
Maas
Simon Pompeus
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1926
technicus
s-Gravenhage
1926
Malakusea
Pieter Gerrit
Semarang
Indonesië
26-01-1925
depotarbeider
Lochem
1925
Marks
Willem Jozef Jafeth
Karangasem
Indonesië
17-10-1909
zonder
Hengelo
1909
Niessen
Johan Lodewijk Charles
Jakarta
Indonesië
27-04-1908
zonder
Schoorl
1908
Poublon
Oscar Erneste
Yogyakarta
Indonesië
25-09-1893
zonder
Hooglanderveen
1893
Rodrigus
Eduard Leonard
Indramajoe
Indonesië
30-05-1911
fabrieksarbeider
Elshout
1911
Schulz
Johan August
Jakarta
Indonesië
01-02-1907
fabrieksarbeider
Elshout
1907
Schulz
Philip Leonard
Jakarta
Indonesië
10-12-1939
leerling-loketbeambte bij
de P.T.T.
Elshout
1939
Schulz
Sylvia Maria
Jakarta
Indonesië
30-05-1941
magazijnbediende
Elshout
1941
Velsink
Eddy
Madioen
Indonesië
02-09-1920
zonder
Den Dolder
1920
Wrede
Juul
Kediri
Indonesië
07-01-1937
typiste
Rotterdam
1937
Kwee
Tjien Sian
Pasoeroean
Indonesië
17-07-1906
zonder
Driebergen-Rijsenburg
1906
Gabriëls
Johannes
Bandoeng
Indonesië
15-01-1920
kantoorbediende
Maarssen
1920
Rahawarin
Paulus Jacob
Elat
Indonesië
01-01-1922
bankwerker
Kerkrade
1922
Satumalaij
Adrian Johannis
Latoehalat
Indonesië
22-12-1936
monteur
Katwijk
1936
Tan
Twie Nio
Bandoeng
Indonesië
22-05-1937
student/assistente
Amsterdam
1937
Auw Yang
May Lan
Bandoeng
Indonesië
22-03-1941
zonder
De Bilt
1941
Auw Yang
May Li
Bandoeng
Indonesië
28-03-1940
zonder
De Bilt
1940
Remmers
Lorenzo Gerrit
Balikpapan
Indonesië
16-01-1921
elektromonteur
Dordrecht
1921
Voll
Remi Johan
Makassar
Indonesië
26-05-1899
kantoorbediende
Rotterdam
1899
Caffin
Charles Gustaf
Gorontalo
Indonesië
09-11-1917
employé bij de P.T.T.
Haarlem
1917
Hamar de la Brethonière
Frans Jozef
Tjilatjap
Indonesië
19-08-1939
ankerwikkelaar
Leeuwarden
1939
Hamar de la Brethonière
Jan Willem
Salatiga
Indonesië
02-06-1941
ankerwikkelaar
Leeuwarden
1941
Hamar de la Brethonière
Piet Adolph Charles
Tjilatjap
Indonesië
05-03-1938
bankwerker
Leeuwarden
1938
Hupkens
Jacobus
Jakarta
Indonesië
01-09-1917
assistent-boekhouder
Wormerveer
1917
Karssen
Arie
Djatinegara
Indonesië
11-03-1924
textielarbeider
Lochem
1924
Langras
Eugene
Tegal
Indonesië
29-10-1910
zonder
Apeldoorn
1910
Motta
Theo
Semarang
Indonesië
17-06-1928
assistent bij een
röntgentechnische dienst
Zeist
1928
Reeb
Frits Johan
Soerakarta
Indonesië
09-10-1902
zonder
Zuidlaren
1902
Steevensz
Jean Ludwig
Jakarta
Indonesië
14-11-1923
technisch adviseur
Boxtel
1923
Voll
Deana Margaretha
Makassar
Indonesië
20-02-1914
kantoorbediende
Rotterdam
1914
Haanskorf
Francisca
Surabaya
Indonesië
10-12-1944
leerling-gezinsverzorgster
Hengelo
1944
Haanskorf
Constance
Surabaya
Indonesië
02-05-1946
zonder
Hengelo
1946
Haanskorf
Charles James
Surabaya
Indonesië
30-12-1948
zonder
Hengelo
1948
Polanen Petel, van
Johnny Eddy Theo
Djatinegara
Indonesië
25-08-1945
zonder
s-Gravenhage
1945
Potthoff
Albertine Charlotte
Bandoeng
Indonesië
04-06-1946
zonder
Arnhem
1946
Pagina 20 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!