Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 17 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Huliselan
Mathijas Christoffel
Rozengain
Indonesië
27-05-1898
zonder
Hilversum
1898
Huliselan
Yvonne Christine Juliana
Suzanna
Surabaya
Indonesië
04-08-1934
typiste
Hilversum
1934
Insulani
James
Soerakarta
Indonesië
01-05-1941
fabrieksarbeider
Montfoort
1941
Keller
Frederika
Sawah Loento
Indonesië
12-09-1940
typiste
Gennep
1940
Keller
Gerrit
Padang
Indonesië
01-01-1903
zonder
Gennep
1903
Khouw
Frederik Francois
Jakarta
Indonesië
06-08-1941
beroepsmilitair
s-Gravenhage
1941
Kols
Max
Ambon
Indonesië
29-10-1925
perser
Barneveld
1925
Laureijs
Hans Herman
Keboemen
Indonesië
05-05-1910
zonder
Deventer
1910
Liem
Karel Frederik Hing
Yogyakarta
Indonesië
24-11-1935
hoofdassistent bij de
Rijksuniversiteit te
Leiden
Oegstgeest
1935
Louhenapessy
Willem
Loewoek
Indonesië
29-03-1939
bankwerker
Hengelo
1939
Manuputty
Frans Willem
Langsa
Indonesië
09-10-1938
machinebankwerker
Wormerveer
1938
Manuputty
Sakje
Berlon
Indonesië
01-09-1936
fabrieksarbeider
Wormerveer
1936
Nelwan
Otto Oscar
Amoerang
Indonesië
26-05-1899
zonder
Haarlem
1899
Pesik
Willem
Tintjep
Indonesië
16-09-1917
laboratorium-assistent
Amsterdam
1917
Tumbuan
William Kodama Leopold
Liwoetoeng
Indonesië
03-01-1906
zonder
Amsterdam
1906
Tehubijuluw
Johny
Ambon
Indonesië
07-05-1949
zonder
Barneveld
1949
Boer Ver Voorn, de
Arius Barend
Paree
Indonesië
20-04-1935
leerling-koeltechnicus
Schiedam
1935
Eschweiler
Charles Robert
Madioen
Indonesië
26-07-1916
zonder
Den Dolder
1916
Hansen
Daniel Boy
Bogor
Indonesië
03-07-1930
kantoorbediende
Nistelrode
1930
Hepsakker
Myrna Cynthia
Jakarta
Indonesië
30-05-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Horst, van der
Petrus
Bogor
Indonesië
07-02-1922
bovengronds mijnwerker
Nieuwenhagen
1922
Jasper
Theodorus Coenraad
Bondowoso
Indonesië
30-06-1897
zonder
Katwijk aan Zee
1897
Jaspers
Franciscus Edward
Semarang
Indonesië
29-06-1922
controleur
Amsterdam
1922
Melger
Pierre Minus
Kediri
Indonesië
03-08-1921
magazijnbediende
Amsterdam
1921
Roger de Campagnolle
Henri Lucien
Menado
Indonesië
04-11-1926
fabrieksarbeider
Arnhem
1926
Rugebregt
Geertruida Adriana
Makassar
Indonesië
29-08-1927
zonder
Haamstede
1927
Saffrie
Jan Adolf
Poeroek-Tjahoe
Indonesië
30-07-1902
hoofdarbeider bij de
dienst van sociale zaken
Amsterdam
1902
Spiecker
Leopauld Francois Otto
Samarinda
Indonesië
04-07-1923
zonder
Middelburg
1923
Stok
Jan Adriaan Diederik
Soerakarta
Indonesië
15-04-1900
zonder
Borculo
1900
Vreugdewater
Willy
Djatinegara
Indonesië
13-03-1934
omdrukker
Handel
1934
Vries, de
Glenn Scotty
Makassar
Indonesië
13-12-1937
arbeider
Stadskanaal
1937
Wolff
Annette Henriëtte
Soerakarta
Indonesië
21-05-1902
zonder
Wormerveer
1902
Wolff
Harry
Soerakarta
Indonesië
28-06-1928
fabrieksarbeider
Wormerveer
1928
Zinser
Maxi Rudolf
Jakarta
Indonesië
21-02-1941
zonder
Bilthoven
1941
Abrahamsz
Catharinus Johan
Leonardus
Ambon
Indonesië
18-09-1905
machinebediende
Zaandam
1905
Constans
Martha Carolina
Banda Neira
Indonesië
09-06-1938
fabrieksarbeider
s-Gravenhage
1938
Ferdinandus
Jacobus Benjamin
Ambon
Indonesië
29-07-1928
elektrisch lasser
Vlissingen
1928
Jongh, de
Theodoor George
Medan
Indonesië
23-11-1929
monteur
s-Gravenhage
1929
Lopies
Elisa Baltazar Frans
Aimere op Flores
Indonesië
16-12-1928
korporaal-ziekenverpleger
Kon. Marine
Den Helder
1928
Maenen, van
Willem Hermanus
Padang
Indonesië
14-01-1920
leerling-timmerman
Boxtel
1920
Manuhutu
Ferdinand Jacob
Jakarta
Indonesië
25-05-1931
kantoorbediende
Rotterdam
1931
Meijer
Ronny
Surabaya
Indonesië
23-08-1937
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1937
Nikijuluw
Cirenius Fileppus
Surabaya
Indonesië
03-11-1935
elektrisch lasser
Breda
1935
Noya
Heintje Alexander
Koepang
Indonesië
19-04-1904
kantoorbediende
s-Gravenhage
1904
Nüsdorfer
Leopold Jacob August
Bandoeng
Indonesië
10-06-1940
kok
Nijmegen
1940
Pattipeilohy
Loize
Surabaya
Indonesië
27-08-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Pollatu
Gretha Gilbertina
Tjimahi
Indonesië
01-05-1940
zonder
Amsterdam
1940
Samson
Hendrik Lodewijk
Bandoeng
Indonesië
22-10-1908
fabrieksarbeider
Enschede
1908
Smit
Jan
Surabaya
Indonesië
25-09-1939
fabrieksarbeider
Wormerveer
1939
Tehoepeiory
Charles Emil
Ambon
Indonesië
01-05-1930
bedradingsmonteur
Utrecht
1930
Go
Ing Hoe
Lasem
Indonesië
08-05-1911
directeur van een
naamloze vennootschap
Rotterdam
1911
Yap
Kie Han
Yogyakarta
Indonesië
16-09-1925
werktuigkundig ingenieur
s-Gravenhage
1925
Siahainenia
Pieter
Tobelo
Indonesië
24-04-1910
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1910
Tan
Twan Hong
Malang
Indonesië
15-03-1930
elektrotechnisch
ingenieur
Groningen
1930
Manusama
Johanna Paulina
Ambon
Indonesië
05-03-1913
verpleegster
Rotterdam
1913
Liem
Liang Djien
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1937
technisch assistent
Rotterdam
1937
Pelupessy
Edwin Theodorus
Surabaya
Indonesië
30-08-1916
leraar technische school
Arnhem
1916
Ungerer
Attie Johan
Bogor
Indonesië
03-08-1923
monteur
Enschede
1923
Pelupessy
Margaretha Hendrika
Bandoeng
Indonesië
19-02-1942
naaister
Arnhem
1942
Siahainenia
Richard David John
Jakarta
Indonesië
16-05-1941
kantoorbediende
Amsterdam
1941
Abrahamsz
Arie Arlandus
Kroë
Indonesië
20-08-1921
zonder
Wijhe
1921
Blaset
Jan Frederik
Boeloekoemba
Indonesië
31-01-1888
zonder
Katwijk aan Zee
1888
Blondel
Richard Alphons
Klaten
Indonesië
27-09-1924
automonteur
Amsterdam
1924
Brust
Billy
Madioen
Indonesië
22-05-1927
pijpfitter-lasser
Elshout
1927
Croese
Willy
Malang
Indonesië
08-05-1928
kantoorbediende
Rotterdam
1928
Dümpel
Marinus Wilhelm
Tjepoe
Indonesië
15-04-1905
zonder
Rotterdam
1905
Eekhout, van
Eveline Mariëta
Pati
Indonesië
27-12-1937
fabrieksarbeider
Lunteren
1937
Eekhout, van
Henri
Koedoes
Indonesië
05-01-1941
fabrieksarbeider
Lunteren
1941
Kunkels
Wouter Rudolf
Semarang
Indonesië
26-10-1927
ambtenaar bij het
gevangeniswezen
Rotterdam
1927
Lammerts van Bueren
George
Kertosono
Indonesië
18-05-1914
zonder
Berg en Terblijt
1914
Lans
Willem
Probolinggo
Indonesië
28-09-1920
machinezetter
Teteringen
1920
Neijenhoff, van
Beatrice Wilhelmina
Amalia
Jakarta
Indonesië
25-06-1936
kantoorbediende
Enschede
1936
Poublon
Benjamin
Surabaya
Indonesië
28-12-1933
bankemployé
Rotterdam
1933
Poublon
Rosa
Surabaya
Indonesië
22-09-1938
typiste
Amsterdam
1938
Scholtmeijer
Nathalia
Magelang
Indonesië
23-07-1941
zonder
Enschede
1941
Stalknegt
Everhardus Jacobus Louis
Soerakarta
Indonesië
04-07-1921
wikkelaar
Lunteren
1921
Tienen, van
Frederik August
Semarang
Indonesië
31-07-1925
zonder
Budel
1925
The
Gwan Hien
Bangil
Indonesië
03-07-1928
algemeen hoofd van de
Water- en
Energieproduktie van het
Eilandgebied Curacao
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1928
Han
Bing Tjoe
Kedoengwoeni
Indonesië
15-12-1927
wetenschappelijk
ambtenaar
s-Gravenhage
1927
The
Sing Bie
Maospati
Indonesië
18-09-1904
laborant
s-Gravenhage
1904
Ayal
Johannes
Saparoea
Indonesië
25-11-1927
discograaf
Baarn
1927
Pays Tentoea
Hendrik Johan
Jakarta
Indonesië
05-06-1933
statistisch analist
Rijswijk
1933
Tan
Lip Bian
Toeban
Indonesië
25-05-1933
arts
Rotterdam
1933
The
Bettij Nio
Maospati
Indonesië
24-03-1942
kantoorbediende
s-Gravenhage
1942
Tomasouw
Leopold Wilhelm
Toegoe
Indonesië
22-10-1896
zonder
Westerbork
1896
Baay
Hedwich
Malang
Indonesië
22-01-1905
typiste
s-Gravenhage
1905
Badenbroek
Victorien
Pekalongan
Indonesië
15-05-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Bazin
Charles René
Semarang
Indonesië
30-08-1907
kantoorbediende
Amsterdam
1907
Bumkens
Johannes Petrus Constant
Derk Louis
Salatiga
Indonesië
02-02-1910
zonder
Lochem
1910
Daalen Meijer, van
Frans
Jakarta
Indonesië
06-09-1941
zonder
s-Gravenhage
1941
Eekhout, van
Eduard Carel
Semarang
Indonesië
25-05-1896
zonder
Lunteren
1896
Fransz
Georgiena Francina
Magelang
Indonesië
09-11-1912
naaister
Heemstede
1912
Gijsbers
Mathilde
Jakarta
Indonesië
05-02-1897
zonder
s-Gravenhage
1897
Helwing
Heinriette Wilhelmine
Madioen
Indonesië
07-04-1889
zonder
s-Gravenhage
1889
Hermanus
Anton Michiel
Surabaya
Indonesië
10-09-1909
boekhouder
Amsterdam
1909
Muller
Irene
Surabaya
Indonesië
06-11-1939
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1939
Nout
Johannes Pieter
Jakarta
Indonesië
15-12-1934
leerling-bankwerker
Siddeburen
1934
Poublon
Camille Oscar
Surabaya
Indonesië
14-08-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Senff
Jeanette Augustine Maria
Soembawa Besar
Indonesië
22-07-1940
telexiste
s-Gravenhage
1940
Sibbald
Jeanette Eleonore
Jakarta
Indonesië
25-09-1899
zonder
Amsterdam
1899
Pagina 17 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!