Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 14 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Sellier
Jan Gerard
Tjepoe
Indonesië
24-05-1941
leerling-bankwerker
Deventer
1941
Sellier
Sylvia Ellen
Semarang
Indonesië
08-12-1935
zonder
Oisterwijk
1935
Sera, de
Joost
Bogor
Indonesië
18-08-1914
zonder
Wijhe
1914
Sleebos
George Herman
Jakarta
Indonesië
19-01-1925
magazijnbediende
Amsterdam
1925
Veerremans
Pieter Nicolaas
Malang
Indonesië
19-08-1916
fabrieksarbeider
Leersum
1916
Waller
Jan Gerrard
Jakarta
Indonesië
05-10-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Ebell
Anne Marie
Cheribon
Indonesië
07-09-1956
[niet vermeld]
Rotterdam
1956
Siem
Kie Hian
Poerbolinggo
Indonesië
20-09-1907
tandarts
Amsterdam
1907
Kaihatu
Petrus Alexander
Palembang
Indonesië
31-12-1910
zonder
Apeldoorn
1910
Kaijadoe
Jozef Izaac
Ambon
Indonesië
07-06-1904
zonder
Wijk aan Zee
1904
Klerks
Christiaan George
Jakarta
Indonesië
25-12-1930
korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Utrecht
1930
Leatemia
Johannes
Toehaha
Indonesië
11-04-1910
fabrieksarbeider
Elst
1910
Mainake
Petrus
Amahoesoe
Indonesië
08-01-1909
fabrieksarbeider
Moordrecht
1909
Paliama
Albert
Seri Sore Serani
Indonesië
26-04-1907
fabrieksarbeider
Moordrecht
1907
Sahetapy
Nicodemus Demianus
Itawaka
Indonesië
09-11-1910
wijkoudste in een
Ambonezen woonwijk
Moordrecht
1910
Sahusilawane
Isax
Polca
Indonesië
29-01-1906
fabrieksarbeider
Delfzijl
1906
Siem
Tjong Haw
Bandoeng
Indonesië
31-03-1942
zonder
Amsterdam
1942
Olenroot
Jan Albert
Padang
Indonesië
20-01-1922
automonteur
s-Gravenhage
1922
Tan
Elly
Bandoeng
Indonesië
21-01-1937
typiste
Dordrecht
1937
Wattimena
Levinus Ronald Armand
Jakarta
Indonesië
08-03-1936
zanger-musicus
Zaandam
1936
The
Sing Hoo
Madioen
Indonesië
14-02-1906
referendaris bij het
Kabinet van de
Gevolmachtigde Minister
van Suriname
Leidschendam
1906
Bakarbessij
Marthinus Semuel
Magelang
Indonesië
02-03-1922
schrijver op
arbeidsovereenkomst
Centr. Bureau voor
Statistiek
s-Gravenhage
1922
Bauer
Emile George
Bogor
Indonesië
27-08-1934
perser
Helmond
1934
Berghman
Armand
Jakarta
Indonesië
16-12-1932
assistent-boekhouder
Delft
1932
Eberhardt
Frieda Louise
Tangerang
Indonesië
18-08-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Ong
Tek Tjihiang
Surabaya
Indonesië
03-11-1932
technisch-commercieel
correspondent
Delft
1932
The
Tek Lien
Menado
Indonesië
23-10-1941
technisch tekenaar
Leidschendam
1941
Kainde
Louis
Jakarta
Indonesië
23-08-1949
zonder
s-Gravenhage
1949
Bastiaans
Pieter
Padokan
Indonesië
17-04-1930
gereedschapslijper
Dordrecht
1930
Damwijk
Eddij Gerard
Bogor
Indonesië
10-06-1935
fabrieksarbeider
Groningen
1935
Doppert
Victor Cornelis
Toaja
Indonesië
08-01-1938
magazijnbediende
Amsterdam
1938
Frederiksz
George
Ponen
Indonesië
14-09-1909
zonder
Geleen
1909
Ingen, van
Bertha Maria
Bandoeng
Indonesië
01-05-1922
zonder
Valkenburg-Houthem
1922
Liebenstein, von
Emile Paul Neville
Padang
Indonesië
30-06-1939
zonder
Katwijk aan Zee
1939
Marée
Antonius
Bogor
Indonesië
16-04-1913
leerling-metaalbewerker
Kampen
1913
Prins
Karel Willem
Makassar
Indonesië
05-11-1921
assistent-boekhouder
Kortenhoef
1921
Schuitemaker
Gijsbertus
Poerworedjo
Indonesië
21-07-1928
bedieningsvakman
Valkenburg-Houthem
1928
Schultze
Richard
Jakarta
Indonesië
20-09-1923
administrateur
Stein
1923
Snoeren
Sybrand Hugo
Malang
Indonesië
20-05-1940
laborant
Sas van Gent
1940
Teunissen
Hubert
Surabaya
Indonesië
11-04-1929
leerling-bankwerker
De Steeg
1929
Voll
Alvarez Rinaldo
Makassar
Indonesië
19-08-1932
employé bij een
verzekeringsmaatschappij
s-Gravenhage
1932
Vries, de
James Robert
Kadipaten
Indonesië
04-03-1927
stationsassistent bij de
NS
Arnhem
1927
Vries, de
Walter
Makassar
Indonesië
04-05-1934
kantoorbediende
Capelle a/d IJssel
1934
Vries, de
Andries Marthinus
Johannes
Jakarta
Indonesië
23-03-1923
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1923
Wijnhamer
Philip Wilhelm
Klaten
Indonesië
12-05-1934
machinebankwerker
Erp
1934
Galstaun
Dorothy Jane
Jakarta
Indonesië
05-06-1947
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1947
Galstaun
Mildred Irene Adelhart
Jakarta
Indonesië
06-08-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Galstaun
Henry Sarkies Aweties
Bandoeng
Indonesië
26-10-1949
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1949
Arnold
Alfred Victor
Banjermasin
Indonesië
29-01-1918
sergeant 1e klasse Kon.
Luchtmacht
s-Gravenhage
1918
Arnold
Willem Emile
Banjermasin
Indonesië
22-09-1922
adjudant bij de Kon.
Luchtmacht
Utrecht
1922
Galstaun
George Arratoon
Assembagoes
Indonesië
24-06-1902
kantoorbediende
s-Gravenhage
1902
Rosbak
Gilbert Roland
Palembang
Indonesië
30-10-1947
zonder
Elsloo
1947
Rosbak
Grace Alice
Jakarta
Indonesië
05-11-1948
zonder
Elsloo
1948
Rosbak
Cornelis Emil Eugene
Jakarta
Indonesië
09-12-1949
zonder
Elsloo
1949
Rosbak
Frans
Jakarta
Indonesië
25-02-1951
zonder
Elsloo
1951
Rosbak
Johan Armand
Jakarta
Indonesië
06-05-1953
zonder
Elsloo
1953
Rosbak
Ingrid Mathilde
Jakarta
Indonesië
14-04-1955
zonder
Elsloo
1955
Djie
Kiok Nio
Semarang
Indonesië
08-09-1926
zonder
Leiden
1926
Schild
Heinrich Wolf Roland
Bandoeng
Indonesië
06-08-1927
employé bij een
luchtvaartmaatschappij
Amstelveen
1927
Sencerie, de la
Victor Leon
Trenggalek
Indonesië
11-06-1931
wapenhersteller
Amsterdam
1931
Sie
Hian Jang
Malang
Indonesië
06-03-1929
scheikundig ingenieur
Emmen
1929
Tan
Robbert Teddy
Djombang
Indonesië
11-11-1916
gemeente ambtenaar
Zwolle
1916
Lokollo
Willem Louis
Ambon
Indonesië
18-08-1913
grafisch controleur
Helmond
1913
Marteau
Henri Ludwig
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1929
fabrieksarbeider
Budel
1929
Wolff
Arthur Maurits
Surabaya
Indonesië
07-03-1917
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1917
Alphen, van
Henri Leonard
Bengkalis
Indonesië
22-08-1916
zonder
Oisterwijk
1916
Alphen, van
Ronald André
Surabaya
Indonesië
05-09-1942
zonder
Elshout
1942
Bouwmans
Frits
Tjimahi
Indonesië
06-11-1909
zonder
Horn
1909
Cornelius
Reinier
Surabaya
Indonesië
28-02-1939
fabrieksemployé
Groningen
1939
Dooren, van
Jozef
Salatiga
Indonesië
05-11-1922
zonder
Boxtel
1922
Driessen
Johannes Petrus Marcus
Semarang
Indonesië
05-04-1923
fabrieksarbeider
Melick
1923
Elmensdorp
Victor
Kendal
Indonesië
22-03-1939
leerling-lasser
Nieuwenhagen
1939
Freni
George Constans
Sidoardjo
Indonesië
18-05-1909
zonder
Soest
1909
Freni
Irma Dolore
Pasar
Indonesië
08-12-1938
secretaresse
Soest
1938
Gabeler
Jacky
Jakarta
Indonesië
17-07-1935
fabrieksarbeider
Amsterdam
1935
Ginus
Henri Marius
Padang
Indonesië
18-04-1921
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1921
Knoester
Dirk
Tasikmalaja
Indonesië
21-05-1919
elektricien
Bennekom
1919
Oorschot, van
Maria
Semarang
Indonesië
01-06-1935
zonder
Dordrecht
1935
Putten, van der
Franciscus Xaverius
Modjokerto
Indonesië
05-07-1927
leerling-bankwerker
Klimmen
1927
Rademaker
David
Yogyakarta
Indonesië
19-06-1942
onderhoudsmonteur
Breda
1942
Rademaker
Frans Jozef
Tjibatoe
Indonesië
27-03-1902
zonder
Breda
1902
Wiedenhof
Albert Godfried
Surabaya
Indonesië
20-03-1931
boekhouder
Tiel
1931
Meijer
Albert Humphry
Surabaya
Indonesië
16-04-1946
arbeider
Oisterwijk
1946
Meijer
Antonio
Surabaya
Indonesië
21-04-1945
zonder
Oisterwijk
1945
Meijer
Cobina Lauren Maria
Surabaya
Indonesië
16-12-1952
zonder
Oisterwijk
1952
Meijer
Eduard Benjamin
Surabaya
Indonesië
24-04-1957
zonder
Oisterwijk
1957
Meijer
Raymond Geoffrey
Surabaya
Indonesië
26-07-1949
zonder
Oisterwijk
1949
Meijer
Robert Vincentius
Surabaya
Indonesië
22-07-1955
zonder
Oisterwijk
1955
Beer
Eduard August
Malang
Indonesië
14-08-1930
schrijver bij de
Rijkswaterstaat
Velp
1930
Doppert
Johan
Glonggong
Indonesië
25-08-1929
automonteur
Kerkrade
1929
Hengst
David Willem
Laboeha
Indonesië
05-02-1918
schrijver bij de
Postchèque- en
Girodienst
Breda
1918
Latuheru
Barnabas
Ambon
Indonesië
06-09-1906
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1906
Latumeten
Adolf
Ambon
Indonesië
16-07-1902
fabrieksarbeider
Moordrecht
1902
Paays
Willem Frederik
Ambon
Indonesië
03-07-1904
zonder
Groningen
1904
Payer
Johannes
Balikpapan
Indonesië
02-07-1922
kantoorbediende
Blerick
1922
Pesiwarissa
Gustaaf
Kotaradja
Indonesië
28-11-1915
fabrieksarbeider
Barneveld
1915
Souisa
Philippus
Semarang
Indonesië
26-09-1926
radiomonteur
Utrecht
1926
Anes
Ingrid Magdalena
Bandoeng
Indonesië
09-02-1945
kantoorbediende
Breda
1945
Sie
Ernst Eduard
Gorontalo
Indonesië
02-07-1930
technisch beambte
Amsterdam
1930
Ho
Soe Han | Herman
Semarang
Indonesië
24-06-1925
directeur van een
naamloze vennootschap
Harlingen
1925
Pagina 14 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!