Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Loppies
Marinus
Yogyakarta
Indonesië
09-04-1937
kelner
Amsterdam
1937
Tribulawony
Daniël
Yogyakarta
Indonesië
14-06-1883
zonder
Bunnik
1883
Kraag
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
08-09-1932
elektro-monteur
Haarlem
1932
Lipschart
Karel Frederik Antoon
Yogyakarta
Indonesië
15-12-1893
zonder
Krimpen a/d Ijssel
1893
Biver
Raoul Jean
Yogyakarta
Indonesië
14-08-1931
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1931
Habibuw
Josias Hubertus
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1926
sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Hertogenbosch
1926
Ondang
Harry Martinus
Yogyakarta
Indonesië
12-11-1921
zonder
Enschede
1921
Warnas
Rudolf Valatino
Yogyakarta
Indonesië
19-01-1936
sorteerder in een
wasserij
Valkenburg-Houthem
1936
Iburg
Stephanus Adianus
Yogyakarta
Indonesië
06-05-1921
kantoorbediende
Arnhem
1921
Oordt, van den
Hermanus Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1929
zonder
Cuijk en St. Agatha
1929
Voorneman
Francisca
Yogyakarta
Indonesië
07-09-1883
zonder
Rotterdam
1883
Poetoehena
Donald Edward
Yogyakarta
Indonesië
04-12-1922
adjunct-magazijnmeester
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1922
Maitimu
Semoeel
Yogyakarta
Indonesië
27-09-1931
timmerman
Amsterdam
1931
Burg, van
James
Yogyakarta
Indonesië
02-02-1917
zonder
Maastricht
1917
Cooke
John Charles
Yogyakarta
Indonesië
02-04-1918
fabrieksarbeider
Breda
1918
Jacobs
Eduard
Yogyakarta
Indonesië
27-06-1926
leerling-lasser
Bennekom
1926
Jagt, van der
Bernard Ferdinand
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1906
fabrieksarbeider
Oss
1906
Charpentier
Albert Rudolph
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1939
bankwerker
Engelen
1939
Charpentier
Willem Adolph
Yogyakarta
Indonesië
17-04-1940
fabrieksarbeider
Engelen
1940
Lammerts van Bueren
Rudi
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1924
kantoorbediende
Oisterwijk
1924
Mende
Rudolf Henri
Yogyakarta
Indonesië
28-05-1936
laborant
Dordrecht
1936
Gennep, van
Albert Justinus
Yogyakarta
Indonesië
25-08-1901
psycholoog
s-Gravenhage
1901
Berg, van den
Maria Magdalena
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1890
zonder
Arnhem
1890
Limahelu
Johannes Izaäk
Yogyakarta
Indonesië
07-10-1929
drukker
Deventer
1929
Tahapary
Abraham
Yogyakarta
Indonesië
11-03-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Portier
Maximilian Leonard
Yogyakarta
Indonesië
28-04-1924
kantoorbediende
Apeldoorn
1924
Rademaker
Samuel Winfried
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1939
monteur
Breda
1939
Rademaker
Benjamin Izaak
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1940
elementwerker
Breda
1940
Marteau
Henri Ludwig
Yogyakarta
Indonesië
23-03-1929
fabrieksarbeider
Budel
1929
Rademaker
David
Yogyakarta
Indonesië
19-06-1942
onderhoudsmonteur
Breda
1942
Satoor de Rootas
Jan
Yogyakarta
Indonesië
11-05-1930
fabrieksarbeider
Zwolle
1930
Smith
Robert Charles
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1936
bankwerker
Schaesberg
1936
Lammers
Robert
Yogyakarta
Indonesië
17-02-1922
fabrieksarbeider
Velp
1922
Paulus
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1934
bankbediende
Rotterdam
1934
Soemboek
Christine
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1919
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1919
Arends
Julius Cesar
Yogyakarta
Indonesië
22-05-1913
plaatwerker
Groningen
1913
Vortman
Hayo Bernard
Yogyakarta
Indonesië
29-01-1919
kantoorbediende
Rotterdam
1919
Mitchell
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
06-04-1940
bufffetbediende
Bloemendaal
1940
Danoesastro
Annie
Yogyakarta
Indonesië
13-10-1938
zonder
Oegstgeest
1938
Liem
Karel Frederik Hing
Yogyakarta
Indonesië
24-11-1935
hoofdassistent bij de
Rijksuniversiteit te
Leiden
Oegstgeest
1935
Yap
Kie Han
Yogyakarta
Indonesië
16-09-1925
werktuigkundig ingenieur
s-Gravenhage
1925
Liem
Liang Djien
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1937
technisch assistent
Rotterdam
1937
Karelsen
Juliaan
Yogyakarta
Indonesië
01-07-1921
metaalbewerker
Venlo
1921
Coldenhoff
Bernhard Heinrich Alphons
Cesar
Yogyakarta
Indonesië
06-03-1914
controleur
Oisterwijk
1914
Lammerts van Bueren
Maurits
Yogyakarta
Indonesië
08-07-1928
kantoorbediende
s-Gravenhage
1928
Maas
Simon Pompeus
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1926
technicus
s-Gravenhage
1926
Poublon
Oscar Erneste
Yogyakarta
Indonesië
25-09-1893
zonder
Hooglanderveen
1893
Go
Siong Biauw
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1918
vertegenwoordiger
Haarlemmerliede en
Spaarnwoude
1918
Tjiook
Tiauw Han
Yogyakarta
Indonesië
04-03-1929
arts
Amsterdam
1929
Graaff, de
Johannes Alexander
Nicolaas
Yogyakarta
Indonesië
26-09-1928
fabrieksarbeider
Handel
1928
Pruyssenaere de la
Woestijne, de
Maximiliaan Hendrik
Christiaan Antoine
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1909
zonder
Budel
1909
Soeratinah
Wilhelmina
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1900
zonder
Sint-Oedenrode
1900
Ong
Sioe Bing
Yogyakarta
Indonesië
26-11-1918
gymnastiekleraar
Amsterdam
1918
Go
Djioe Kiem
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1923
diëtiste
Oss
1923
Rehatta
Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
09-05-1941
monteur
Westerbork
1941
Heijder
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1893
zonder
Apeldoorn
1893
Tan
Siauw Tik
Yogyakarta
Indonesië
28-01-1933
chef van een
confectie-atelier
Helmond
1933
Amstel, van
Rhudi Bernardus
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1927
zonder
Berg en Dal
1927
Genderen, van
Julius Diederik
Yogyakarta
Indonesië
09-03-1930
zonder
Appelscha
1930
Uchtmann
Jan Victor
Yogyakarta
Indonesië
13-11-1932
stoker
Helsinki (Finland)
1932
Liem
Sioe Hiang
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1933
[niet vermeld]
Zaandam
1933
Liem
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
04-02-1902
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1902
Gendok
Sardjiem
Yogyakarta
Indonesië
10-03-1906
zonder
Steenwijk
1906
Eeckhout, van den
Benedictus Ronald
Yogyakarta
Indonesië
22-12-1948
perser
Oosterhout
1948
Ferdinandus
Paulus Augustinus
Yogyakarta
Indonesië
19-08-1934
machinebankwerker
Zaandam
1934
Martopawiro
Mariana
Yogyakarta
Indonesië
07-07-1916
zonder
Tiel
1916
Cephas
Gerardine Iphigenie
Yogyakarta
Indonesië
20-06-1914
facturiste
Arnhem
1914
Juch
Willemien Frederika
Yogyakarta
Indonesië
11-08-1903
zonder
Rotterdam
1903
Rijnardus
Petrus Joseph
Yogyakarta
Indonesië
20-06-1929
assistent-accountant
Oosterbeek
1929
Heemskerck, van
Otto Raoul Adolar
Yogyakarta
Indonesië
07-09-1918
magazijnbediende
Dordrecht
1918
Simon
Boudewijn Alexander
Yogyakarta
Indonesië
25-05-1935
zonder
Rotterdam
1935
Proost
Dorothea Irene
Yogyakarta
Indonesië
26-12-1940
[niet vermeld]
Rotterdam
1940
Thoral
Lodewijk Ferdinand August
Yogyakarta
Indonesië
10-04-1885
zonder
Amsterdam
1885
Kleering van Beerenbergh
Gaston Andreas
Yogyakarta
Indonesië
06-11-1922
monteur
Lunteren
1922
Baro
Decideria Johanna
Yogyakarta
Indonesië
10-10-1914
zonder
Maastricht
1914
Hagenbeek
Ferdinand Albert
Yogyakarta
Indonesië
26-06-1903
zonder
Hoogeveen
1903
Prehn, van
Judith Jeanne
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1942
typiste
Arnhem
1942
Tan
Stephan Sian Soe
Yogyakarta
Indonesië
03-09-1941
zonder
Amsterdam
1941
Horsting
Maria Louise
Yogyakarta
Indonesië
29-06-1936
[niet vermeld]
Meppel
1936
Silawanebessy
Marthinus
Yogyakarta
Indonesië
31-01-1920
fabrieksarbeider
Eindhoven
1920
Walakutty
Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
22-11-1919
fabrieksarbeider
Tiel
1919
Soumokil
Christina Helena
Yogyakarta
Indonesië
20-02-1932
[niet vermeld]
Culemborg
1932
Mailuhu
Jozias
Yogyakarta
Indonesië
20-02-1935
zonder
Amsterdam
1935
Tetelepta
Leonora
Yogyakarta
Indonesië
24-12-1930
[niet vermeld]
Huizen
1930
Aponno
Frans Jakonjas
Yogyakarta
Indonesië
10-09-1943
scheepsbediende
Ede
1943
Valk, van der
Anna Louise
Yogyakarta
Indonesië
31-07-1931
[niet vermeld]
Amsterdam
1931
Lasut
Eduard
Yogyakarta
Indonesië
25-02-1909
kantoorbediende
Hintham
1909
Poublon
Louise Ernestine
Yogyakarta
Indonesië
14-08-1910
religieuze
Silvolde
1910
Tuasela
Silvia Naatje
Yogyakarta
Indonesië
12-08-1948
fabriekarbeidster
Drachten
1948
Affelen van Saemsfoort,
van
Lucie
Yogyakarta
Indonesië
18-10-1934
[niet vermeld]
Amsterdam
1934
Avé
Mae Ellen
Yogyakarta
Indonesië
19-12-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Smith
Jenny Eveliene
Yogyakarta
Indonesië
17-11-1927
[niet vermeld]
Arnhem
1927
Timorason
Willem Johannis
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1929
kantoorbediende
Barneveld
1929
Ismangil
Djaenab
Yogyakarta
Indonesië
11-03-1923
kelner
Weesp
1923
Limahelu
Louis Adolf
Yogyakarta
Indonesië
13-03-1931
bedieningsman
Deventer
1931
Soeratmien
Raden Adjeng
Yogyakarta
Indonesië
30-03-1889
zonder
Deventer
1889
Groot, de
Rosalien
Yogyakarta
Indonesië
10-08-1915
zonder
Hilvarenbeek
1915
Zorbag
Bernard Christoffel
Rudolf
Yogyakarta
Indonesië
01-07-1910
kantoorbediende
Voorburg
1910
Goei
San Nio
Yogyakarta
Indonesië
20-10-1908
Waardenburg
1908
The
Pik Liang
Yogyakarta
Indonesië
01-07-1930
Amstelveen
1930
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!