Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Scheepe
Eugene Henri
Amahei
Indonesië
07-02-1930
analist
Oegstgeest
1930
Teng
John Gwan Hin
Banjermasin
Indonesië
15-06-1928
constructeur
s-Gravenhage
1928
Bacas
Karel Adolf
Depok
Indonesië
30-06-1927
soldaat 1e klasse Kon.
Landmacht
Deventer
1927
Baloeboen
Fintje
Ambon
Indonesië
13-01-1928
fabrieksarbeider
Nijmegen
1928
Deursen, van
Petrus Mathijs
Tjipatat
Indonesië
08-08-1922
sergeant 1e klasse Kon.
Landmacht
Steenwijk
1922
Djiem
Dora
Soeroeh bij Salatiga
Indonesië
01-01-1922
zonder
Breda
1922
Djohan
Soetan Deateh
Bukittingi
Indonesië
11-09-1908
restaurateur
Utrecht
1908
Keller
Agnes
Semarang
Indonesië
10-08-1937
leerling-verpleegster
Vlissingen
1937
Keller
Jozef
Sawahloento
Indonesië
12-10-1905
magazijnbediende
Breda
1905
Kermite
Johanna
Surabaya
Indonesië
22-01-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Reeb
Cornelia
Tangerang
Indonesië
05-01-1907
naaister
s-Gravenhage
1907
Sastrosoedarno
Elizabeth Roebinah
Tjimahi
Indonesië
08-08-1918
zonder
Haarlem
1918
Snijtsheuvel
Rudolf Ferdinand
Surabaya
Indonesië
17-04-1933
schrijver A bij het Min.
v. Marine
s-Gravenhage
1933
Effendi
Suratmo Rachmad
Kedungkembar
Indonesië
01-01-1934
elektrotechnisch monteur
Menaldum
1934
Talhout
Robert Eduard
Jakarta
Indonesië
26-11-1933
kantoorbediende
s-Gravenhage
1933
Tiendas
Albert Cornelis
Cheribon
Indonesië
19-11-1933
stationsassistent
s-Gravenhage
1933
Tuhumurij
Mezach
Latuhalat
Indonesië
14-04-1931
betonijzervlechter
Middelburg
1931
Lim
Soen Tjoan
Bogor
Indonesië
26-01-1928
assistent-accountant
s-Gravenhage
1928
Polanen Petel, van
Willem Gerard
Yogyakarta
Indonesië
07-02-1930
tekenaar-constructeur
s-Gravenhage
1930
Tan
Boen King
Menado
Indonesië
28-08-1909
arts
s-Gravenhage
1909
Tio
Liong Hien
Malang
Indonesië
14-09-1922
scheikundige-bacterioloog
Rotterdam
1922
Tjiong
Pek Som
Krawang
Indonesië
15-09-1903
directeur van een
handelsmaatschappij
s-Gravenhage
1903
Pieters
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
23-07-1931
constructie-bankwerker
Amsterdam
1931
Dodemont
Maria Suzanna
Depok
Indonesië
10-05-1924
zonder
s-Gravenhage
1924
Klerks
Marinus
Jakarta
Indonesië
13-01-1926
hulp-ijzerwerker
Utrecht
1926
Klerks
Petrus Benjamin
Jakarta
Indonesië
21-05-1935
fabrieksarbeider
Utrecht
1935
Lie
Sie Oe Kie
Medan
Indonesië
16-12-1934
zonder
Amsterdam
1934
Muller
Eric Alwin
Bandoeng
Indonesië
02-12-1936
zonder
Beverwijk
1936
Munster
Nico
Magelang
Indonesië
27-08-1929
machine-bankwerker
Eindhoven
1929
Titahalawa
Johannes Stephanus
Surabaya
Indonesië
10-02-1920
magazijnknecht
Amsterdam
1920
Verweij
Jimmy Ferdinand
Bogor
Indonesië
06-12-1936
kantoorbediende
Schiedam
1936
Wedding
Charles Erik
Soerakarta
Indonesië
17-01-1934
lasser
Utrecht
1934
Haan, de
Dick
Pematang Siantar
Indonesië
19-03-1921
assistent-technisch
inspecteur
Voorschoten
1921
Horster
Heinrich George Stuwart
Bandoeng
Indonesië
20-07-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Schultz
Dina
Tegal
Indonesië
25-11-1927
schrijver bij het
Departement van Defensie
Amsterdam
1927
Schultz
François Marinus
Surabaya
Indonesië
23-10-1881
zonder
Nieuwer-Amstel
1881
Baumbach
Cornelis
Jakarta
Indonesië
11-08-1949
zonder
Maastricht
1949
Bond
Frank
Jakarta
Indonesië
26-05-1884
zonder
Haarlem
1884
Briët
Martin Lucien
Semarang
Indonesië
11-03-1920
kantoorbediende
Rijswijk
1920
Siblesz
Suzanna
Dilli (Portugees Timor)
Indonesië
23-04-1886
zonder
Oosterhout
1886
Gottschalk
Henri
Jakarta
Indonesië
25-12-1904
zonder
Beverwijk
1904
Hildebrand
Elisabeth Wilhelmina
Padang
Indonesië
16-07-1921
verpleeghulp
Rotterdam
1921
Ransun
John Bernard
Magelang
Indonesië
25-05-1937
kantoorbediende
Zeist
1937
Thijssen
Henri Pierre Francois
Djatinegara
Indonesië
17-11-1922
kantoorbediende
Amsterdam
1922
Tuwanakotta
Christiaan Everhardus
Ambon
Indonesië
25-06-1896
zonder
Amsterdam
1896
Vliet, van
Theresia Elisabeth Maria
Bandoeng
Indonesië
21-07-1934
kraamverzorgster
Eindhoven
1934
Wattimena
Anthon Adolf
Ambon
Indonesië
02-07-1926
automonteur
Katwijk
1926
Verhagen
Arthur Radger
Bandoeng
Indonesië
07-06-1947
zonder
Arnhem
1947
Verhagen
Dennis Frank
Bandoeng
Indonesië
23-07-1948
zonder
Arnhem
1948
Jager, de
Jacquelina Hendrika
Malang
Indonesië
04-10-1931
typiste
Rotterdam
1931
Leeuwen, van
Pieter Cornelis
Jakarta
Indonesië
17-02-1927
machinist
Raamsdonk
1927
Raket
Marius Pierre Henri
Surabaya
Indonesië
29-04-1904
kantoorbediende
Amsterdam
1904
Zuylen, van
Augustina
Makassar
Indonesië
17-08-1878
zonder
Assendelft
1878
Nieborg
Karel Jan
Singaradja
Indonesië
10-05-1935
machine-bankwerker
Oisterwijk
1935
Ninchritz
Gerhard Frans Wilhelm
Kediri
Indonesië
30-12-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Ninchritz
Hans Rudolf Carlo
Maximilian
Kediri
Indonesië
14-03-1935
bediende op de grote
handelsvaart
Amsterdam
1935
Steur
Augustien
Temanggung
Indonesië
31-08-1920
verpleegster
s-Gravenhage
1920
Bronckhorst, van
Philip Floris
Surabaya
Indonesië
26-05-1916
huisknecht
Zeist
1916
Epke
Karel Frederik Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1905
zonder
Drunen
1905
Leijen, van
Johanna Aldonse
Tjandjong Poera
Indonesië
03-02-1918
steno-typiste
s-Gravenhage
1918
Mente
Frans Anton
Djatinegara
Indonesië
08-03-1923
efficiency-deskundige
Los Angeles (Verenigde
Staten van Amerika)
1923
Sellier
Theodore Fernand Jurien
Semarang
Indonesië
23-12-1928
monteur
Uithoorn
1928
Huwae
Johannes Benjamin
Djatinegara
Indonesië
08-03-1927
fabrieksarbeider
Deventer
1927
Kremer
Louis Wynand
Bandoeng
Indonesië
17-04-1934
bankwerker
Nieuwer-Amstel
1934
Muskita
Gerard Eduard Ferdinand
Makassar
Indonesië
06-12-1936
employé 3 bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1936
Paais
Naomi Enggelina Adelina
Surabaya
Indonesië
08-08-1933
kantoorbediende
Amsterdam
1933
Petrus
Hendrik Arnold
Padang
Indonesië
25-09-1909
opzichter
Heemskerk
1909
Folkeringa
Edward
Semarang
Indonesië
31-05-1921
bankbediende
Amsterdam
1921
Kloppenburg
Albertus Maria
Semarang
Indonesië
04-08-1895
champignonkweker
Eersel
1895
Pangemanan
Frederika Adeleida Emma
Johanna
Kawangkoan
Indonesië
30-12-1898
zonder
Baarn
1898
Kol, van
Eduard
Surabaya
Indonesië
23-09-1936
fabrieksarbeider
Nijmegen
1936
Malisama
Petrus
Atamboea
Indonesië
01-01-1907
fabrieksarbeider
Almelo
1907
Papilaja
Anna Sopia
Assimiro
Indonesië
24-02-1909
verpleegster
Amersfoort
1909
Syaranamual
Dirk Hendrik
Itawaka
Indonesië
28-08-1923
stoker-olieman
Rotterdam
1923
Twijsel
Johanna
Klakah
Indonesië
18-07-1898
zonder
Haarlem
1898
Laan
Jan
Jakarta
Indonesië
15-03-1933
lasser
Amsterdam
1933
Carter
Edwin William
Surabaya
Indonesië
09-10-1924
schrijver bij een
Rijksdienst
s-Gravenhage
1924
Nooij
Henry François
Banjoemas
Indonesië
11-04-1892
zonder
Haarlem
1892
Korste
Rudolf Harry
Semarang
Indonesië
30-12-1933
chauffeur
Heerlen
1933
Marantika
Jonias
Nila-Banda
Indonesië
16-06-1917
matroos 1e klasse Kon.
Marine
Vlaardingen
1917
Smith
Cornelia Eleonora
Soekaboemi
Indonesië
03-08-1937
kantoorbediende
Rotterdam
1937
Souhoka
Ezau
Ambon
Indonesië
03-10-1911
militair werkman bij de
Kon. Marine
Leiden
1911
Talahatu
Thomas Jantje
Menado
Indonesië
06-08-1927
elektrisch-lasser
Slikkerveer
1927
Vliet, van
Margaretha Jolanda Maria
Bandoeng
Indonesië
11-10-1936
leerling-verpleegster
Eindhoven
1936
Noz
Robert James
Jakarta
Indonesië
13-06-1940
zonder
Leidschendam
1940
Noz
Jack Edward
Surabaya
Indonesië
12-01-1942
zonder
Leidschendam
1942
Noz
Peggy Joan
Surabaya
Indonesië
12-05-1943
zonder
Leidschendam
1943
Noz
Joyce Alice
Surabaya
Indonesië
01-04-1945
zonder
Leidschendam
1945
Noord, van
Hélène
Surabaya
Indonesië
13-01-1939
zonder
Amersfoort
1939
Noord, van
Rudolf Herman
Malang
Indonesië
24-09-1940
zonder
Amersfoort
1940
Noord, van
Robert
Jakarta
Indonesië
19-10-1947
zonder
Amersfoort
1947
Antonie
Emile Karel
Klaten
Indonesië
30-08-1930
chauffeur Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Daniels
Julius
Poerwokerto
Indonesië
03-04-1917
kantoorbediende
s-Gravenhage
1917
Weele, van der
Eveline Leonora
Bondowoso
Indonesië
04-11-1930
typiste
IJmuiden
1930
Driesmans
Louis Nicolas
Bogor
Indonesië
22-08-1913
schrijver in dienst vh
Min. v. Defensie
Tilburg
1913
Mahakena
Jacob Emiel Eduard
Jakarta
Indonesië
10-05-1931
vierde machinist ter
koopvaardij
Koudekerke
1931
Molensky
Alexander Johan Willem
Frans
Bandoeng
Indonesië
01-01-1935
fabrieksarbeider
Maastricht
1935
Molensky
Wilhelm Joan
Muntok
Indonesië
04-06-1911
inpakker
Maastricht
1911
Molensky
Elvira Constance
Bandoeng
Indonesië
28-06-1936
fabrieksarbeider
Maastricht
1936
Brocx
George
Jakarta
Indonesië
13-09-1917
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1917
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!