Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 365 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↑
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Noya
Anne Marie Ellen
Jakarta
Indonesië
13-09-1959
Eindhoven
1959
Noya
Rose Marie Ellen
Jakarta
Indonesië
13-09-1959
Eindhoven
1959
Nussy
Freddy
Medan
Indonesië
10-12-1947
Capelle a/d IJssel
1947
Siauta
Anna Johanna
Banjoebiroe
Indonesië
16-08-1903
Breda
1903
Sie
Tjin Bie
Jakarta
Indonesië
20-01-1953
Amsterdam
1953
Sie
Tjin Siang
Jakarta
Indonesië
17-10-1949
Amsterdam
1949
Silooy
Augustine
Surabaya
Indonesië
07-04-1924
Amsterdam
1924
Tan
Kiem Lim
Kediri
Indonesië
28-03-1946
Amsterdam
1946
Fernatoeboen
Francisca
Makassar
Indonesië
23-04-1947
Gaanderen
1947
Jonathans
Jan Gerard
Depok
Indonesië
29-09-1945
Zutphen
1945
Matitaputty
Simon
Boekittinggi
Indonesië
23-09-1921
Elst
1921
Berebullu
Mariana
Jakarta
Indonesië
16-06-1930
Elst
1930
Metijaman
Neeltje Augustina
Semarang
Indonesië
28-08-1950
Vaassen
1950
Maijaut
Jantje Javet
Mahoe
Indonesië
05-01-1907
Maastricht
1907
Pattipawaij
Doortje
Indonesië
29-03-1906
Maastricht
1906
Nikijuluw
Wilhelmina Piternella
Salomi
Balige
Indonesië
30-06-1932
Weert
1932
Noya
Eduard Jurgen
Malang
Indonesië
05-10-1936
Delft
1936
Siwabessy
Marthinus
Melabouh
Indonesië
10-03-1940
Woerden
1940
Matakena
Octovina
Makassar
Indonesië
22-10-1948
Woerden
1948
Souisa
Loisa Johanna
Semarang
Indonesië
14-09-1950
Hoogkerk
1950
Tahamata
Eliza
Saparoea
Indonesië
10-08-1905
Krimpen a/d IJssel
1905
Litamahuputtij
Fransina Juliana
Djatinegara
Indonesië
18-03-1918
Krimpen a/d IJssel
1918
Tan
May Hwa
Surabaya
Indonesië
07-12-1953
Oosterhout
1953
Tedjawirja
Sudira
Jakarta
Indonesië
10-02-1957
Amsterdam
1957
Tedjawirja
Adsuri
Jakarta
Indonesië
16-06-1958
Amsterdam
1958
Tedjawirja
Andriana
Jakarta
Indonesië
23-06-1964
Amsterdam
1964
Tuakora
Maarthen
Nila
Indonesië
29-11-1929
Harkema
1929
Upessy
Marthinus
Malang
Indonesië
22-03-1941
Breda
1941
Mailoa
Eliseba Evresina
Akoon
Indonesië
08-04-1943
Breda
1943
Amukwaman
Victor
Malang
Indonesië
08-07-1950
Nistelrode
1950
Bacas
Julius Frederik
Bandoeng
Indonesië
24-06-1927
Brunssum
1927
Kainama
Arnold Jacques
Surabaya
Indonesië
06-04-1951
Deventer
1951
Liem
Charles Michael
Surabaya
Indonesië
30-10-1956
s-Gravenhage
1956
Liem
Edward John
Malang
Indonesië
24-01-1958
Malden
1958
Lo
Thoi Git
Sorong
Indonesië
04-07-1952
Rotterdam
1952
Lo
Thoi Goe
Sorong
Indonesië
04-07-1952
Rotterdam
1952
Loupatty
Semuel
Jakarta
Indonesië
27-09-1948
Moordrecht
1948
Matahelumual
Dominggos
Waai
Indonesië
02-12-1919
Hoogkerk
1919
Meruwela
Martha Naomi
Malang
Indonesië
27-03-1942
Opheusden
1942
Moenawar
Abdullah
Bangkalan
Indonesië
15-08-1927
Rotterdam
1927
Nanulaitta
Jacob Johanis
Cheribon
Indonesië
31-01-1949
Groningen
1949
Noya
Paulina
Malang
Indonesië
08-12-1947
Winschoten
1947
Poorten, van
Marc Peter
Tjimatjan
Indonesië
22-11-1958
Nijmegen
1958
Sie
Haij Gie
Tjiamis
Indonesië
10-08-1934
Apeldoorn
1934
Sopacua
Frederik Hendrik
Jakarta
Indonesië
26-08-1935
Utrecht
1935
Soukotta
Frederik
Paperoe
Indonesië
01-02-1920
Marum
1920
Resodjan
Christina
Semarang
Indonesië
03-04-1931
Marum
1931
Teterissa
Jacob
Aboroe
Indonesië
23-03-1910
Assen
1910
Malawauw
Hendrina
Aboroe
Indonesië
07-03-1907
Assen
1907
Walaluhun
Maurits
Seti
Indonesië
18-03-1932
Appingedam
1932
Benjamin
Johannes
Larantoeka
Indonesië
27-08-1927
Tiel
1927
Haledo
Frederik Nicolaas
Saoemlakki
Indonesië
03-11-1927
Ridderkerk
1927
Lie
Wang Jing
Merauke
Indonesië
28-07-1936
Ridderkerk
1936
Heemstede, van
Jerry James
Surabaya
Indonesië
13-10-1954
Tilburg
1954
Leiwakabessy
Jozef Johannis
Tjimahi
Indonesië
18-08-1926
Culemborg
1926
Mustamu
Fransina Gertruida
Yogyakarta
Indonesië
12-04-1932
Culemborg
1932
Noija
Johan
Malang
Indonesië
06-12-1950
Assen
1950
Ontoh
Paula Rebekka Francina
Surabaya
Indonesië
03-07-1942
Jisp
1942
Pattikawa
Heinrich Mesak Albert
Jakarta
Indonesië
19-09-1952
Woerden
1952
Pattikawa
Mesaak
Oma
Indonesië
11-02-1917
Vaassen
1917
Silahoy
Batzeba
Oma
Indonesië
27-06-1925
Vaassen
1925
Ralahalu
Obetnego Leopinus
Jakarta
Indonesië
24-01-1950
Tilburg
1950
Rice
Nico Pieter
Blitar
Indonesië
02-11-1921
Lichtenvoorde
1921
Sasabone
Joseph
Piroe
Indonesië
06-12-1927
Venlo
1927
Sopacua
Esterlina
Sorong
Indonesië
10-10-1951
Harlingen
1951
Suripatty
Simon Petrus
Oma
Indonesië
07-12-1926
Vaassen
1926
Patalala
Marianne Josefina
Augustine
Taroetoeng
Indonesië
25-10-1930
Vaassen
1930
Taberima
Benjamin
Booi
Indonesië
27-09-1913
Culemborg
1913
Hehanussa
Christina
Booi
Indonesië
09-04-1919
Culemborg
1919
Taberima
Stefanus
Booi
Indonesië
25-12-1913
Barneveld
1913
Semen
Annatje Louise
Toli Toli
Indonesië
18-10-1924
Barneveld
1924
Backers
Willem
Bandoeng
Indonesië
26-07-1950
zonder
Zutphen
1950
Blom
Benny
Jakarta
Indonesië
17-07-1934
fabrieksarbeider
Geleen
1934
Prajitnosoeparto
Sumianah
Jakarta
Indonesië
16-04-1934
Geleen
1934
Camphuisen
Magdalena
Modjokerto
Indonesië
22-03-1921
inpakster
Hoogezand-Sappemeer
1921
Duyne, van
Ilse
Marengan
Indonesië
06-01-1939
zonder
Lunteren
1939
Elia
Willy Benjamin
Tjiteureup
Indonesië
21-03-1916
zonder
Zutphen
1916
Hendrik
Henry Kobus
Malang
Indonesië
16-02-1934
kantoorbediende
Appingedam
1934
Haumahu
Elsje Mientje
Koetaradja
Indonesië
12-05-1930
Appingedam
1930
Keijser
Rika
Bangil
Indonesië
25-07-1905
zonder
Lunteren
1905
Latumahina
Carel Willem Gerardus
Bandoeng
Indonesië
15-06-1917
fabrieksarbeider
Maarssen
1917
Notosoegondo
Toeti Marwati
Poerwokerto
Indonesië
19-12-1931
Maarssen
1931
Loolofs
Cornelia Marie
Bandoeng
Indonesië
19-08-1942
hulp in de huishouding
Harlingen
1942
Pasman
Willem Anton Nicolaas
Pangkalan Brandan
Indonesië
15-11-1924
kantoorbediende
Arnhem
1924
Lopies
Emilia Jacoba Petronella
Langsa
Indonesië
21-02-1936
Arnhem
1936
Pieroeli
Wiesje Ietje
Magelang
Indonesië
28-01-1907
zonder
Strijp
1907
Praag, van
Abraham Frederik
Padang Pandjang
Indonesië
12-02-1908
zonder
Handel
1908
Wulp, van der
Geertruida Jacoba Hermina
Josephina
Padang
Indonesië
12-08-1912
Handel
1912
Rappard
Max
Modjokerto
Indonesië
20-03-1912
zonder
Sittard
1912
Bernard
Corriette Susannette
Yogyakarta
Indonesië
05-09-1917
Sittard
1917
Schiff
Elize Eleonoor
Malang
Indonesië
15-11-1940
ponstypiste
Rotterdam
1940
Senff
Ido
Soerakarta
Indonesië
14-10-1943
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1943
Voogd
Frits Seemann
Koedoes
Indonesië
09-04-1921
zonder
Groningen
1921
Samuels
Suzana Eveline
Rembang
Indonesië
26-09-1920
Groningen
1920
Worthington
Alfons
Probolinggo
Indonesië
19-03-1939
fabrieksarbeider
Groningen
1939
Worthington
Dora Augustina
Wonoasih
Indonesië
21-08-1904
zonder
Groningen
1904
Worthington
Johanna
Randoeagoeng
Indonesië
29-07-1912
zonder
Groningen
1912
Akihary
Jamina
Aboroe
Indonesië
26-05-1926
Elst
1926
Belder
Corado Filipe
Kota Lama Kisar
Indonesië
05-09-1927
Deventer
1927
Ririmasse
Beatrix
Makassar
Indonesië
04-01-1939
Deventer
1939
Pagina 365 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!