Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↑
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Thijssen
Dominggus
Gombong
Indonesië
01-11-1927
Waalwijk
1927
Roquast
Tutie
Bandoeng
Indonesië
30-04-1930
Waalwijk
1930
Voll
Anthony Danny
Makassar
Indonesië
22-06-1953
Aduard
1953
Voll
Randolf James
Jakarta
Indonesië
11-06-1955
Delft
1955
Voll
Regina Margot
Jakarta
Indonesië
11-12-1957
Aduard
1957
Wattimena
Onesimus Octovianus
Akoon
Indonesië
29-10-1923
Vaassen
1923
Tahaparij
Ludia
Akoon
Indonesië
03-01-1922
Vaassen
1922
Liem
Bwee Hwa
Pantjoeranmas
Indonesië
31-01-1941
s-Gravenhage
1941
Yap
Sing Hiem
Banaran
Indonesië
01-10-1942
Nijmegen
1942
Engelen
Arthur Robby Willem
Bandoeng
Indonesië
29-11-1940
Maassluis
1940
Goey
Swan Hauw
Semarang
Indonesië
23-08-1945
Maassluis
1945
Liem
Kwei Lan
Surabaya
Indonesië
12-03-1950
Maassluis
1950
Hiraki
Norman Fred
Jakarta
Indonesië
12-12-1952
Haarlem
1952
Hitipeuw
Edwin Rudolf
Ambon
Indonesië
19-08-1946
Breda
1946
Hitipeuw
Jochbeth Elisabeth
Tandjong Pinang
Indonesië
04-05-1949
Breda
1949
Lie
Sian Lee Max
Jakarta
Indonesië
20-03-1952
Amstelveen
1952
Mandias
Willij
Djambi
Indonesië
08-12-1918
Maassluis
1918
Daroesman
Mariah
Tandjoeng Balai
Indonesië
31-05-1927
Maassluis
1927
Matulessy
Nicolaas
Medan
Indonesië
18-10-1947
Barneveld
1947
Wattilete
Louisa Wilmientje
Talang Betoetoe
Indonesië
02-01-1948
Barneveld
1948
Metiary
Margaretha
Poeger
Indonesië
29-03-1943
Vriezenveen
1943
Pattipeilohy
Johanna
Tambilakan
Indonesië
30-01-1947
Elst
1947
Rinsampessij
Christoffel
Ambon
Indonesië
13-06-1920
Assen
1920
Kesibatan
Martha
Surabaya
Indonesië
25-05-1929
Assen
1929
Sedoeboen
Ekleopas
Ohoira
Indonesië
26-04-1924
Vaassen
1924
Masbaitubun
Asnat
Ambon
Indonesië
25-08-1925
Vaassen
1925
Tan
Madeleine Sian Tjoe
Jakarta
Indonesië
20-12-1936
Amsterdam
1936
Tan
Wat Sing
Djatiwetan
Indonesië
03-10-1936
Nijmegen
1936
Tan
Giok Nio
Jakarta
Indonesië
22-09-1937
Nijmegen
1937
Tehupuring
Estherlina
Jakarta
Indonesië
21-04-1951
Groningen
1951
Titarsole
Benjamin
Surabaya
Indonesië
12-04-1941
Barneveld
1941
Wattimena
Elsje Marietje
Temanggoeng
Indonesië
26-07-1946
Barneveld
1946
Dias
Eugène François
Tandjong Pinang
Indonesië
05-07-1921
fabrieksarbeider
Utrecht
1921
Goey
Swan Yen
Semarang
Indonesië
26-07-1947
secretaresse
Amsterdam
1947
Kaidel
Pieter
Koba-Seltimoer
Indonesië
01-11-1919
fabrieksarbeider
Assen
1919
Latupeirissa
Julius Junias
Poerwogondo Perbalan
Indonesië
02-07-1937
fabrieksarbeider
Groningen
1937
Liem
Gwat Hwa
Surabaya
Indonesië
13-05-1944
stenotypiste
Rotterdam
1944
Liem
Yoe Gie
Malang
Indonesië
18-04-1908
zonder
Etten-Leur
1908
Tan
Liek Nio
Kediri
Indonesië
08-12-1917
Etten-Leur
1917
Matitaputty
Johny
Makassar
Indonesië
06-05-1947
bankwerker
Assen
1947
Manuhutu
Johnnij Douglas
Jakarta
Indonesië
07-06-1938
monteur
Hilversum
1938
Manuhutu
Matheus Pieter
Surabaya
Indonesië
15-03-1943
stuurman ter koopvaardij
Huizen
1943
Oei
Armand
Laboean Hadji
Indonesië
11-02-1942
fabrieksarbeider
Amersfoort
1942
Oei
Jan Barend
Laboean Hadji
Indonesië
17-09-1943
monteur
Amersfoort
1943
Oei
Piet Ronald
Mataram
Indonesië
17-08-1948
monteur
Amersfoort
1948
Riupassa
Alexander Joseas
Bondowoso
Indonesië
29-01-1932
onderhoudsmonteur ter
koopvaardij
Alphen a/d Rijn
1932
Serhalawan
David Hendrik
Malang
Indonesië
22-01-1936
monteur
Gennep
1936
Matulessij
Martha Albertina
Frederika
Semarang
Indonesië
14-05-1937
Gennep
1937
Soselisa
Laurens Ferdinant
Malang
Indonesië
30-06-1937
schrijver bij de
Rijksverkeersinspectie
Vlaardingen
1937
Sriwenda
Sara
Tjidjoelang
Indonesië
26-11-1929
bejaardenverzorgster
s-Gravenhage
1929
Telussa
Angeline Maria Magdalena
Surabaya
Indonesië
30-10-1940
kantoorbediende
Zwolle
1940
Siregar
Bernadette Sandra
Brigitta
Surabaya
Indonesië
20-05-1962
Zwolle
1962
Siregar
Valentina Carmen Lorenza
Surabaya
Indonesië
23-09-1963
Zwolle
1963
Visser, de
Teddy Alexander
Surabaya
Indonesië
14-03-1950
zonder
Schijndel
1950
Visser, de
Franschwa
Surabaya
Indonesië
21-04-1953
zonder
Schijndel
1953
Visser, de
Eugenie Silvana
Surabaya
Indonesië
26-11-1955
zonder
Schijndel
1955
Yap
Tjoen Tek
Surabaya
Indonesië
29-07-1932
kantoorbediende
Nijmegen
1932
Bernard
Gustaaf Frederik Hendrik
Jakarta
Indonesië
16-06-1941
lasser
Nijmegen
1941
Coen
Frans Joseph
Poerwakarta
Indonesië
25-08-1917
zonder
Berg en Dal
1917
Sibi
Anna
Menado
Indonesië
24-05-1916
Berg en Dal
1916
Dias
Theophilo Aldo
Klaten
Indonesië
19-12-1921
leerling-metaaldraaier
Velp
1921
Bouwmans
Nita
Tanggerang
Indonesië
25-06-1925
Velp
1925
Eberlijn
Rudy
Jakarta
Indonesië
15-03-1945
verkoper
Meerssen
1945
Guldenaar
Harry Adolf
Jakarta
Indonesië
14-09-1939
bankemployé
Amsterdam
1939
Giezenberg
Irene
Poerworedjo
Indonesië
11-02-1942
Amsterdam
1942
Keijner
Jan Pieter
Weleri
Indonesië
25-11-1941
monteur
Utrecht
1941
Sayers
Sophie
Surabaya
Indonesië
06-11-1947
Utrecht
1947
Leurs
Johannes Paulus
Timor
Indonesië
23-07-1919
fabrieksarbeider
Overveen
1919
Isapon
Theresia Maria
Polewali
Indonesië
26-04-1926
Overveen
1926
Meijnhard van Schoor
Rudolf Ferdinand Adriaan
Jakarta
Indonesië
20-06-1915
onderhoudsmonteur
Arnhem
1915
Corputty
Antoinette Suzanne
Masamba
Indonesië
19-04-1916
Arnhem
1916
Milt, van
Joyce
Semarang
Indonesië
19-06-1946
inpakster
Soest
1946
Nanlohy
Elsina Elisabeth
Amboina
Indonesië
27-08-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Pakaila
Joy
Depok
Indonesië
07-06-1945
leerling-monteur
Ede
1945
Pasman
Jacobus Antonius
Tjimahi
Indonesië
08-10-1920
zonder
Tilburg
1920
Motman, van
Elly Jeane
Bogor
Indonesië
11-07-1914
Tilburg
1914
Pasman
Geertruida Sophia
Bandoeng
Indonesië
22-01-1947
naaister
Tilburg
1947
Schifferling
Ursula
Bogor
Indonesië
13-11-1945
typiste
Eindhoven
1945
Schindeler
Johan Christiaan Wilhelm
Surabaya
Indonesië
06-10-1919
controleur
Eindhoven
1919
Eman
Elsje
Jakarta
Indonesië
17-10-1931
Eindhoven
1931
Sitee
Richard Adolf
Surabaya
Indonesië
26-01-1934
fabrieksarbeider
Hoensbroek
1934
Dutrieux
Marie Augustien
Surabaya
Indonesië
15-12-1935
Hoensbroek
1935
Smeenk
Anthonia Johanna
Paloe
Indonesië
16-07-1910
zonder
Gorinchem
1910
Veth, de
Cornelis Gerardus
Johannes
Koetaradja
Indonesië
05-09-1927
fabrieksarbeider
Bergen op Zoom
1927
Yzelman
Daney Donald
Semarang
Indonesië
14-05-1946
employé bij de P.T.T.
Doesburg
1946
Beckx
Jopie Pieter Michil
Bloeboeg
Indonesië
03-07-1913
zonder
Tilburg
1913
Anthonijsz
Ursula Wilhelmina Juliana
Semarang
Indonesië
16-04-1928
Tilburg
1928
Bout
Telina Carolina
Sidajoe
Indonesië
28-10-1906
zonder
Hoensbroek
1906
Bruininga
Edward Leopold
Surabaya
Indonesië
16-10-1910
controleur
Velp
1910
Janssen
Annie Willy
Poerworedjo
Indonesië
05-12-1923
Velp
1923
Bruns
Willem Theodorus
Magelang
Indonesië
02-04-1931
fabrieksarbeider
Papendrecht
1931
Blink, van den
Dorothea Olga Lily
Magelang
Indonesië
25-12-1937
Papendrecht
1937
Coppiëns
Virgenie Charlotte
Tandjoeng Karang
Indonesië
29-07-1912
zonder
Cuijk
1912
Holman
Edmond
Bandoeng
Indonesië
03-05-1928
automonteur
Amby
1928
Tjio
Thelma
Banda Neira
Indonesië
07-04-1926
Amby
1926
Hubers van Assenraad
Ronald
Kroja
Indonesië
01-02-1935
monteur
Nijmegen
1935
Kros
Adrianus Marinus
Makassar
Indonesië
05-04-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Macaré
Randolf Geerloff
Djember
Indonesië
17-09-1940
slijper
Handel
1940
Maengkom
Jetje Johanna
Lapi
Indonesië
06-05-1902
zonder
Brunssum
1902
Oemi
Theresia
Tjipetir
Indonesië
01-03-1910
zonder
Dordrecht
1910
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!