Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↑
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Saleh
Eddy Idham Primus
Jakarta
Indonesië
30-12-1952
Heerlen
1952
Sjamsudin
Nancy Muljany
Jakarta
Indonesië
30-12-1956
Zutphen
1956
Wessels Beljaars
Maria Nurita
Jakarta
Indonesië
30-12-1958
s-Gravenhage
1958
Fischer
Richard Erich
Angermünde
Duitsland
31-01-1859
particulier landmeter
Pangkalan Brandan (voorm.
Ned.-Indië)
1859
Blaset
Jan Frederik
Boeloekoemba
Indonesië
31-01-1888
zonder
Katwijk aan Zee
1888
Jarman
Josephine Eleonore
Augusta
Surabaya
Indonesië
31-01-1891
zonder
Eindhoven
1891
Coene
Theodorus
Ambon
Indonesië
31-01-1897
zonder
Haarlem
1897
Wilschut
Piet
Yogyakarta
Indonesië
31-01-1898
zonder
Huis ter Heide
1898
Hendricks
Elly Cornelia Elisabeth
Medan
Indonesië
31-01-1905
zonder
s-Gravenhage
1905
Haurissa
Julius
Leinitoe
Indonesië
31-01-1906
Tilburg
1906
Laurens
Jacobus Jozef Adriaan
Bandoeng
Indonesië
31-01-1906
fabrieksarbeider
Soesterberg
1906
Cardon
Arnold Ernst Johann
Soerakarta
Indonesië
31-01-1908
monteur
Breda
1908
Beer
Isabella Petronella
Jacoba
Djatinegara
Indonesië
31-01-1909
Appingedam
1909
Meijer
Johanna Frederika
Garoet
Indonesië
31-01-1911
Deventer
1911
Worm, van den
Caroline Lucie
Semarang
Indonesië
31-01-1911
Roosendaal en Nispen
1911
Pleytte
Cornelia Maria
Jakarta
Indonesië
31-01-1917
bibliothecaresse
Rotterdam
1917
Leiwakabessy
Willem
Tjimahi
Indonesië
31-01-1917
beroeps-militair
Zoetermeer
1917
Jacoeb
Roemanija
Koeala Simpang
Indonesië
31-01-1918
[niet vermeld]
Amsterdam
1918
Dubois
Freddy
Langsa
Indonesië
31-01-1918
fabrieksarbeider
Oss
1918
Lünenburg
Paulina Regina
Bandoeng
Indonesië
31-01-1918
zonder
Geleen
1918
Oppier
Johannis
Latoehalat
Indonesië
31-01-1919
werkzaam bij het Min. van
Defensie
Moordrecht
1919
Silawanebessy
Marthinus
Yogyakarta
Indonesië
31-01-1920
fabrieksarbeider
Eindhoven
1920
Dimm
Jan Frans
Lebong Donok
Indonesië
31-01-1921
onderhoudsmonteur
Eindhoven
1921
Hendriksz
Esterlina
Lariké
Indonesië
31-01-1921
zonder
Huizen
1921
Malakauseya
Wilhelm Nicolaas
Tuhaha
Indonesië
31-01-1923
commies Dienst van
Gezondheidszorg
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1923
Tan
Jan Nio
Bandoeng
Indonesië
31-01-1925
Beverwijk
1925
Heijne
Jeane
Semarang
Indonesië
31-01-1925
Alblasserdam
1925
Rambelje, de la
Robert Etienne
Jakarta
Indonesië
31-01-1925
metaaldraaier
Liessel
1925
Zaremba
Klaas
Amsterdam
Nederland
31-01-1925
militair
verblijvende in
Nederlands-Indië
1925
Barkmeijer
Johannes Ernebaut
Blitar
Indonesië
31-01-1926
kantoorbediende
s-Gravenhage
1926
Kartawiria
Noorsijah Aisah
Batoensangkar
Indonesië
31-01-1927
Haarlem
1927
Tamtelahitu
George
Ambon
Indonesië
31-01-1927
Bolnes
1927
Vercammen
Johannes Wilhelmus
Tjimahi
Indonesië
31-01-1928
zonder
Melick en Herkenbosch
1928
Deventer, van
Karel
Jakarta
Indonesië
31-01-1929
zonder
Sittard
1929
Dassen
Eugenius Antonius
Makassar
Indonesië
31-01-1929
monteur
Zutphen
1929
Tjam
Djoe Siong
Atamboea
Indonesië
31-01-1931
Leeuwarden
1931
Warella
Petrus
Amahai
Indonesië
31-01-1932
Geleen
1932
Henschel
Rudolf Adelbert Jan
Jakarta
Indonesië
31-01-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Hanssens
Eveline Emma Sarah
Soemedang
Indonesië
31-01-1933
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1933
Davidson Descelles
Harry
Surabaya
Indonesië
31-01-1933
bankwerker
Apeldoorn
1933
Letlora
Jermia
Letwurung
Indonesië
31-01-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Djajadiningrat
Benjamin
Jakarta
Indonesië
31-01-1934
kantoorbediende
s-Gravenhage
1934
Lokollo
Louis
Sabang
Indonesië
31-01-1934
bedieningsman
Spijkenisse
1934
de Witt
Erna
Kebumen
Indonesië
31-01-1935
handwerkster
Groningen
1935
Giroth
Georgine Marina
Djatinegara
Indonesië
31-01-1935
directiesecretaresse
Rotterdam
1935
Huiskes
Freddy
Pemalang
Indonesië
31-01-1935
chauffeur-monteur
Meerssen
1935
Endeman
August Leendert
Surabaya
Indonesië
31-01-1936
fabrieksarbeider
Maastricht
1936
Kloor, van der
Adèle
Malang
Indonesië
31-01-1937
Utrecht
1937
Erwano
Jacoba
Lokop
Indonesië
31-01-1938
[niet vermeld]
Elst
1938
Tan
Hok An
Semarang
Indonesië
31-01-1939
Arnhem
1939
Wattimena
Johan Ezau Jozin
Surabaya
Indonesië
31-01-1939
magazijnbediende
Den Helder
1939
Kajuwatu
Philip Herling
Jakarta
Indonesië
31-01-1940
arbeider
Heerlen
1940
Portier
Karel Leendert
Wonosobo
Indonesië
31-01-1940
bankbediende
Amsterdam
1940
Schröder
Johan Gerard Oscar
Surabaya
Indonesië
31-01-1940
fabrieksarbeider
Heeswijk
1940
Drinhuijzen
Johnny Herman
Semarang
Indonesië
31-01-1941
hulp-elektriciën
Maastricht
1941
Liem
Bwee Hwa
Pantjoeranmas
Indonesië
31-01-1941
s-Gravenhage
1941
Siahaya
Thomas Hendrik
Kairatoe
Indonesië
31-01-1943
kantoorbediende
Capelle a/d IJssel
1943
Warbung
Rosa Evelyn
Surabaya
Indonesië
31-01-1944
Amsterdam
1944
Kwee
Hian Khing
Koedoes
Indonesië
31-01-1945
Hengelo
1945
Syaranamual
Hermanus Willem
Jakarta
Indonesië
31-01-1947
monteur
Nijmegen
1947
Siahaya
Lodik Salmon
Bandoeng
Indonesië
31-01-1948
Oosterwolde
1948
Nanulaitta
Jacob Johanis
Cheribon
Indonesië
31-01-1949
Groningen
1949
Sopacua
Frans Pieter
Malang
Indonesië
31-01-1950
Assen
1950
Siahaya
Jozef Bastian
Tarakan
Indonesië
31-01-1950
Opheusden
1950
Tan
Giok Nio Margaretha
Ciline
Jakarta
Indonesië
31-01-1951
zonder
Roden
1951
Nio
Swie Gie
Soemenep
Indonesië
31-01-1954
Vlaardingen
1954
Lisman
René Aart Emile
Surabaya
Indonesië
31-01-1955
Eindhoven
1955
Liem
Tjing Yok
Bodjonegoro
Indonesië
31-01-1974
s-Gravenhage
1974
Tan
Marinus Heinrich
Djatinegara
Indonesië
31-03-1891
zonder
s-Gravenhage
1891
Simon
Johanna Betje
Yogyakarta
Indonesië
31-03-1892
zonder
s-Gravenhage
1892
Li
Ngi Nio
Tegal-Aloer
Indonesië
31-03-1894
zonder
s-Gravenhage
1894
Beekveld
Anna
Modjokerto
Indonesië
31-03-1898
Scherpenzeel
1898
Winter
Frans
Soerakarta
Indonesië
31-03-1900
zonder
Velp
1900
Sijnja
Frans Herman
Kalisat
Indonesië
31-03-1901
zonder
Goor
1901
Tan
Raijmond Tek Bheng
Bogor
Indonesië
31-03-1902
zonder
s-Gravenhage
1902
Pfaff
Kartini
Turen
Indonesië
31-03-1905
Arnhem
1905
Pessy
Eugenie Elisabetha
Surabaya
Indonesië
31-03-1905
schoonmaakster
Amsterdam
1905
Kappuw
Benjamin
Hoetoemoeri
Indonesië
31-03-1907
metaalbewerker
Alkmaar
1907
Hitijahubessy
Melkias Hubertus
Titawai
Indonesië
31-03-1911
handarbeider
Middelburg
1911
Stok
Johanna
Malang
Indonesië
31-03-1914
zonder
De Steeg
1914
Fidelis
Dolly Melani
Pangkalan Brandan
Indonesië
31-03-1916
Amsterdam
1916
Salmon
Marcus
Tjimahi
Indonesië
31-03-1917
korporaal der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Doornspijk
1917
Tjia
Lian Kien Nio
Surabaya
Indonesië
31-03-1917
Geldrop
1917
Keuchenius
Bruno Theodorus
Bandoeng
Indonesië
31-03-1921
gemeenteambtenaar
Den Helder
1921
Latubessy
Bonifacius
Kilang
Indonesië
31-03-1921
Leerdam
1921
Lopulisa
Ludwig Alexander
Christiaan
Surabaya
Indonesië
31-03-1922
zonder
Hoogeveen
1922
Supit
Wimpie
Soember Tjoeling
Indonesië
31-03-1922
monteur
Nijmegen
1922
Franken
Eugène Emile
Malang
Indonesië
31-03-1923
zonder
Breda
1923
Tielman
Maria Christina
Bagan Api Api
Indonesië
31-03-1925
administratief ambtenaar
bij de Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1925
Völke
Ferdinand Christiaan
Padang
Indonesië
31-03-1925
bewakingsbeambte
s-Gravenhage
1925
Lim
Eng Nio
Jakarta
Indonesië
31-03-1926
Hoogeveen
1926
Schols
Fiona
Tjepoe
Indonesië
31-03-1927
Pigg's Peak (Swaziland)
1927
Ko
Tjay Po (Eddy)
Magelang
Indonesië
31-03-1927
bedieningsman
Dordrecht
1927
Edwards
Robby Edwin
Jakarta
Indonesië
31-03-1927
zonder
Waalwijk
1927
Pattinaja
Rein Marthin
Menado
Indonesië
31-03-1928
arts
Onitsha (Nigeria)
1928
Tupan
Frederik Maarten
Ambon
Indonesië
31-03-1929
kantoorbediende
s-Gravenhage
1929
Ende, van den
Jules Ferdinand
Soekaboemi
Indonesië
31-03-1931
kantoorbediende
Rheden
1931
Saad
Adolf Frans
Makassar
Indonesië
31-03-1932
technicus
Amsterdam
1932
Meulen, van der
Eugenie Ivonne
Jakarta
Indonesië
31-03-1932
Rothem
1932
Sie
Dhiam Gwan
Semarang
Indonesië
31-03-1934
automonteur
Amsterdam
1934
Pagina 367 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!