Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↓
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Manuel
Reri Amalia
Tegal
Indonesië
03-02-1934
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1934
Hinne
Godefriedus Christiaan
Jakarta
Indonesië
17-01-1952
[niet vermeld]
Enschede
1952
Hinne
Paula
Jakarta
Indonesië
17-12-1949
[niet vermeld]
Enschede
1949
Hinne
Rinaldiny
Bogor
Indonesië
15-09-1953
[niet vermeld]
Enschede
1953
Isakh
Yvonne Alice
Den Pasar
Indonesië
21-06-1930
[niet vermeld]
Utrecht
1930
Kamsana
Theresia Leonie
Padang Pandjang
Indonesië
25-08-1930
[niet vermeld]
Zuthpen
1930
Karmo
Muhati
Bandoeng
Indonesië
16-10-1924
[niet vermeld]
Haarlem
1924
Bruyn, de
Betty
Jakarta
Indonesië
06-12-1905
[niet vermeld]
Dordrecht
1905
Bacas
Sophie Margaretha
Depok
Indonesië
02-05-1931
[niet vermeld]
Drachten
1931
Simanu
Helena Suzanna
Denpasar
Indonesië
13-05-1925
[niet vermeld]
Hengelo
1925
Ripassa
Willy
Surabaya
Indonesië
16-12-1929
[niet vermeld]
De Steeg
1929
Sahusilawane
Paulina Martha
Saparoea
Indonesië
25-05-1927
[niet vermeld]
Rotterdam
1927
Mardjoen
Neltje
Lamloh
Indonesië
23-08-1924
[niet vermeld]
Tilburg
1924
Kühr
Josephine Augusta
Djatinegara
Indonesië
05-06-1939
[niet vermeld]
Harlingen
1939
Bond
Johanna Elise
Jakarta
Indonesië
06-03-1909
[niet vermeld]
Vaals
1909
Petitjean
Amalia Georgine
Tangerang
Indonesië
08-07-1918
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1918
Ing
Annie
Jakarta
Indonesië
01-01-1934
[niet vermeld]
Breda
1934
Djasman
Larah
Malang
Indonesië
15-04-1909
[niet vermeld]
Dordrecht
1909
Thio
Mer Nio
Tangerang
Indonesië
15-02-1923
[niet vermeld]
Zwijndrecht
1923
Manengkey
Marie Martien
Pondang-Tombasian
Indonesië
01-03-1932
[niet vermeld]
Utrecht
1932
Rukajah
Siti
Tjibatoe
Indonesië
13-09-1930
[niet vermeld]
Den Dolder
1930
Martin
Marjati Augustini
Tjibatoe
Indonesië
15-08-1954
[niet vermeld]
Den Dolder
1954
Gilhuys
Emma
Bogor
Indonesië
07-05-1932
[niet vermeld]
Oosterbeek
1932
Khouw
Tjioeij Hoa
Bandoeng
Indonesië
09-08-1935
[niet vermeld]
Maastricht
1935
Laksana
Enok Siti Hasanah
Lembang
Indonesië
04-04-1937
[niet vermeld]
Appingedam
1937
Roodbol
Toetie Rebecca
Semarang
Indonesië
04-09-1941
[niet vermeld]
Nistelrode
1941
Manuhutu
Juliana Octovina
Djatinegara
Indonesië
20-06-1933
[niet vermeld]
Sittard
1933
Wacanno
Helena Regina
Keboemen
Indonesië
17-01-1935
[niet vermeld]
Sittard
1935
Schumacher
Christine
Madioen
Indonesië
17-06-1928
[niet vermeld]
Melick
1928
Kalpani
Soenarmi
Bandoeng
Indonesië
18-03-1915
[niet vermeld]
Berg en Dal
1915
Amanupunjo
Augustine Johanna
Charlotte
Djatinegara
Indonesië
28-07-1932
[niet vermeld]
Berg en Dal
1932
Marteau
Aufriede Christine
Poerwokerto
Indonesië
25-12-1930
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1930
Müller
Renate Elly
Surabaya
Indonesië
30-09-1937
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1937
Tie
Stella
Jakarta
Indonesië
19-09-1929
[niet vermeld]
Doetinchem
1929
Mokoagouw
Tientje
Belangpidir
Indonesië
02-03-1926
[niet vermeld]
Handel
1926
Proost
Dorothea Irene
Yogyakarta
Indonesië
26-12-1940
[niet vermeld]
Rotterdam
1940
Lipet
Ni Made
Denpasar
Indonesië
16-08-1930
[niet vermeld]
Rotterdam
1930
Lichtleitner
Ludwieg Alvis
Tandjoeng Enim
Indonesië
11-07-1938
[niet vermeld]
verblijvende in de
Verenigde Staten van
Amerika
1938
Freund
Julliette Eugenie
Tjilatjap
Indonesië
23-04-1905
[niet vermeld]
Sao Paolo (Brazilië)
1905
Dias
Maria Dora
Laboeha
Indonesië
10-01-1930
[niet vermeld]
Dordrecht
1930
Horsting
Maria Louise
Yogyakarta
Indonesië
29-06-1936
[niet vermeld]
Meppel
1936
Tan
Djoen Ie Nio
Djombang
Indonesië
27-05-1938
[niet vermeld]
Haarlem
1938
Kukupessy
Francina
Makassar
Indonesië
17-05-1939
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1939
Kalalo
Elfrida Emilia
Menado
Indonesië
21-10-1922
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1922
Joseph
Fransina
Ambon
Indonesië
13-06-1929
[niet vermeld]
Assen
1929
Oei
Njo Nja
Tandjoengbalai
Indonesië
23-08-1930
[niet vermeld]
Deventer
1930
Huliselan
Corlina
Saparoea
Indonesië
09-11-1937
[niet vermeld]
Huizen
1937
Sekewael
Batseba
Oma
Indonesië
21-02-1906
[niet vermeld]
Farmsum
1906
Riry
Maria
Lokki
Indonesië
08-04-1926
[niet vermeld]
Maarssen
1926
Supusepa
Fransina Annetje
Tapatoean
Indonesië
07-12-1941
[niet vermeld]
Culemborg
1941
Leatemia
Albertine Corliene
Padang
Indonesië
04-10-1927
[niet vermeld]
Lunteren
1927
Paliama
Jochbeht
Ihamahoe
Indonesië
15-11-1925
[niet vermeld]
Barneveld
1925
Fatbinan
Josefina Rit
Magelang
Indonesië
28-09-1949
[niet vermeld]
Appingedam
1949
Batlolone
Juliana
Lermatang
Indonesië
14-07-1929
[niet vermeld]
Appingedam
1929
Nanleta
Hendrika Elisabeth
Magelang
Indonesië
31-08-1940
[niet vermeld]
Culemborg
1940
Ruspanah
Genoveva Salomina
Lawe-Segala-Gala
Indonesië
25-11-1945
[niet vermeld]
Maastricht
1945
Leatemia
Betsy Juliana
Saparoea
Indonesië
17-07-1937
[niet vermeld]
Heer
1937
Tentua
Regina Sofia
Surabaya
Indonesië
04-08-1937
[niet vermeld]
Nijmegen
1937
Souripet
Elisabeth
Ambon
Indonesië
03-09-1939
[niet vermeld]
Breda
1939
Salamena
Louina
Leksoela
Indonesië
19-08-1917
[niet vermeld]
Tiel
1917
Hitijahubessy
Barnes Irene Constantie
Hatalai
Indonesië
21-11-1939
[niet vermeld]
Breukelen
1939
Sitaniapessy
Esterlina Hermina
Palopo
Indonesië
09-12-1932
[niet vermeld]
Moordrecht
1932
Lesnussa
Geertruida
Makassar
Indonesië
19-04-1944
[niet vermeld]
Culemborg
1944
Soumokil
Christina Helena
Yogyakarta
Indonesië
20-02-1932
[niet vermeld]
Culemborg
1932
Licimahua
Josina Jacoba
Saparoea
Indonesië
23-07-1915
[niet vermeld]
Middelburg
1915
Lejlej
Magdalena
Tanah-Tinggi
Indonesië
17-01-1926
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1926
Siwabessy
Catharina
Oellath
Indonesië
16-08-1923
[niet vermeld]
Elst
1923
Kiriwenno
Johanna
Roemah Tiga
Indonesië
01-11-1924
[niet vermeld]
Moordrecht
1924
Sie
Erma
Gombong
Indonesië
04-07-1923
[niet vermeld]
Hengelo
1923
Yap
Po Chu
Jakarta
Indonesië
27-12-1921
[niet vermeld]
Diemen
1921
Tan
Tjiang Nio
Bogor
Indonesië
10-06-1924
[niet vermeld]
Oss
1924
The
Lee Nio
Tjibadak
Indonesië
05-07-1930
[niet vermeld]
Nijmegen
1930
Takarbessy
Maria Johanna
Tandjong Enim
Indonesië
10-12-1940
[niet vermeld]
Ede
1940
Kalengkongan
Mijntje
Menado
Indonesië
25-05-1882
[niet vermeld]
Gemert
1882
Siwa
Josiana
Semarang
Indonesië
10-08-1927
[niet vermeld]
Breda
1927
Pang
Pek Hoa
Jakarta
Indonesië
15-07-1942
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1942
Tamin
Hajuni
Jakarta
Indonesië
02-08-1947
[niet vermeld]
Apeldoorn
1947
Tuwanakotta
Elsina Marietje
Ohirat
Indonesië
24-03-1916
[niet vermeld]
Tilburg
1916
Izaac
Jacoba Maria
Tepa
Indonesië
15-12-1929
[niet vermeld]
Vlissingen
1929
Latupikahulan
Johanna Mariana
Atjeh
Indonesië
14-07-1915
[niet vermeld]
Winterswijk
1915
Pariama
Wilhelmina
Ambon
Indonesië
27-10-1941
[niet vermeld]
Nijverdal
1941
Neher
Sylvia
Banjermasin
Indonesië
23-05-1937
[niet vermeld]
Tilburg
1937
Indrawati
Johanna Leonardi
Wates
Indonesië
11-11-1940
[niet vermeld]
Emmeloord
1940
Han
Gwat Nio
Surabaya
Indonesië
24-11-1917
[niet vermeld]
Amsterdam
1917
Soemirah
Sepiah
Tegal
Indonesië
15-05-1933
[niet vermeld]
Enschede
1933
Tan
Kiem Nio alias Soekimah
Soerakarta
Indonesië
10-02-1922
[niet vermeld]
Almelo
1922
Hanssens
Eveline Emma Sarah
Soemedang
Indonesië
31-01-1933
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1933
Makalare
Juul
Singkil
Indonesië
27-12-1947
[niet vermeld]
Geleen
1947
Ang
Kiong Nio
Semarang
Indonesië
27-10-1937
[niet vermeld]
Geldrop
1937
Laurenzo
Hortensia Estella
Bogor
Indonesië
03-05-1937
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1937
Kho
Bie Sian Nio
Tarakan
Indonesië
28-08-1933
[niet vermeld]
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1933
Manuputty
Charlotte
Koetaradja
Indonesië
12-05-1940
[niet vermeld]
Leerdam
1940
Kriekhoff
Christina Albertina
Ambon
Indonesië
26-10-1947
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1947
Italilpessy
Salomina
Saparoea
Indonesië
03-09-1924
[niet vermeld]
Huizen
1924
Adriaansz
Zilvine Josefine Martha
Magelang
Indonesië
26-02-1933
[niet vermeld]
Apeldoorn
1933
Rhebok
Ivonne Wilhelmina
Djatinegara
Indonesië
14-03-1936
[niet vermeld]
Maastricht
1936
Tetelepta
Leonora
Yogyakarta
Indonesië
24-12-1930
[niet vermeld]
Huizen
1930
Papilaja
Esther
Itawaka
Indonesië
03-12-1913
[niet vermeld]
Tiel
1913
Yo
Corrie Nio Fransina
Tangerang
Indonesië
20-06-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Lopulalan
Johanna
Ambon
Indonesië
08-04-1912
[niet vermeld]
Leerdam
1912
Pagina 3 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!