Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 370 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↑
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Tan
Kwie Hing Nio
Krebet
Indonesië
17-07-1940
[niet vermeld]
Tilburg
1940
Paays
Johanna
Indramajoe
Indonesië
03-08-1940
[niet vermeld]
Lunteren
1940
Parto
Willy Willemientje
Semarang
Indonesië
01-09-1932
[niet vermeld]
Assen
1932
Haumahu
Ferina Adolvina
Semarang
Indonesië
26-02-1942
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1942
Affelen van Saemsfoort,
van
Lucie
Yogyakarta
Indonesië
18-10-1934
[niet vermeld]
Amsterdam
1934
Westenberg
Martha Hendrika
Salatiga
Indonesië
18-12-1937
[niet vermeld]
Nijmegen
1937
Kwik
Mien
Ampel
Indonesië
20-01-1917
[niet vermeld]
Dordrecht
1917
Tan
Siok Nio
Tjisaät
Indonesië
12-06-1925
[niet vermeld]
Rotterdam
1925
Touw
Marie Nio
Pekalongan
Indonesië
06-03-1912
[niet vermeld]
Zaandam
1912
Njoo
Kiem Nio
Sidoardjo
Indonesië
01-04-1935
[niet vermeld]
IJsselmuiden
1935
Putuhena
Hobertina
Ihamahoe
Indonesië
04-06-1917
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1917
Ririmasse
Maria Augustina
Magelang
Indonesië
13-09-1936
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1936
Lisapaly
Juliana
Saparoea
Indonesië
25-07-1905
[niet vermeld]
Leerdam
1905
Yoe
Tjin Lie
Soekaboemi
Indonesië
13-08-1904
[niet vermeld]
Sassenheim
1904
Pieters
Irene Marijke
Bandoeng
Indonesië
18-04-1947
[niet vermeld]
Den Dolder
1947
Suhartini
Toemirah
Kroja
Indonesië
10-10-1934
[niet vermeld]
Soestdijk
1934
Stralendorff
Augustina Christina
Tjokro-Toeloeng
Indonesië
20-08-1913
[niet vermeld]
Appingedam
1913
Titaleij
Vera Geraldine Henriette
Semarang
Indonesië
26-04-1938
[niet vermeld]
Budel
1938
Keyser
Pauline
Surabaya
Indonesië
14-11-1920
[niet vermeld]
Dordrecht
1920
Armi
Fatimah
Bogor
Indonesië
01-01-1935
[niet vermeld]
Elshout
1935
Kan
Wilhelmina
Salatiga
Indonesië
26-09-1929
[niet vermeld]
Kerkrade
1929
Smith
Jenny Eveliene
Yogyakarta
Indonesië
17-11-1927
[niet vermeld]
Arnhem
1927
Gan
Kong Tie
Marihat
Indonesië
20-08-1931
[niet vermeld]
Appingedam
1931
Costa, da
Jean Irene
Bandoeng
Indonesië
26-09-1942
[niet vermeld]
Leeuwarden
1942
Giezenberg
Louise Marie
Tjepoe
Indonesië
01-05-1935
[niet vermeld]
Bergen op Zoom
1935
Corbet
Maudy
Bandoeng
Indonesië
27-11-1938
[niet vermeld]
Groningen
1938
Ong
Lien Hio
Jakarta
Indonesië
27-04-1930
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1930
Tan
Tek Lee Nio alias Irene
Irma
Bogor
Indonesië
12-05-1929
[niet vermeld]
Leidschendam
1929
Suhartatik
Sumarlik
Kediri
Indonesië
01-01-1923
[niet vermeld]
Ermelo
1923
Titarsole
Alexandrina
Baoe-Baoe
Indonesië
10-08-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Leander
Charlotte Maria
Depok
Indonesië
28-03-1917
[niet vermeld]
Hilversum
1917
Broek, van den
Marie Anthonia
Wlingi
Indonesië
06-07-1909
[niet vermeld]
Utrecht
1909
Pelupessy
Mientje Josina
Balikpapan
Indonesië
06-08-1939
[niet vermeld]
Bovensmilde
1939
Dauw, van
Ineke
Malang
Indonesië
11-12-1933
[niet vermeld]
Apeldoorn
1933
Kuhnen
Johanna Carona Albertine
Bandoeng
Indonesië
06-10-1950
[niet vermeld]
Schiedam
1950
Tetelepta
Maria Magdalena
Magelang
Indonesië
28-11-1932
[niet vermeld]
Barneveld
1932
Lioe
Sioe Khioeng
Pangkalpinang
Indonesië
16-04-1934
[niet vermeld]
Waalwijk
1934
Asni
Elisabeth
Pematang Siantar
Indonesië
15-06-1938
[niet vermeld]
Nieuwerkerk a/d IJssel
1938
Toemini
Louise
Banjoewangi
Indonesië
01-01-1923
[niet vermeld]
Nijmegen
1923
Loe
Kiong Nio
Semarang
Indonesië
27-01-1932
[niet vermeld]
Nieuw-Vennep
1932
Rodrigues
Artimisa
Medan
Indonesië
08-06-1924
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1924
Priegelaar
Maria Geertruida
Surabaya
Indonesië
16-11-1909
[niet vermeld]
Amersfoort
1909
Que
Pien Nio
Ambon
Indonesië
12-02-1912
[niet vermeld]
Haarlem
1912
Tan
Tiat Nio
Kediri
Indonesië
13-05-1922
[niet vermeld]
Rotterdam
1922
Lie
An Siong Nio
Koedoes
Indonesië
28-05-1934
[niet vermeld]
Amstelveen
1934
Goei
Ting Hoei
Semarang
Indonesië
20-07-1916
[niet vermeld]
Amstelveen
1916
Henssen
Sylvia Francisca
Elisabeth
Bandoeng
Indonesië
12-10-1938
[niet vermeld]
Uden
1938
Sigar
Frederika
Menado
Indonesië
18-06-1924
[niet vermeld]
Baarn
1924
Akihary
Martha
Sigli
Indonesië
10-09-1936
[niet vermeld]
Voorschoten
1936
Pattij
Anthonia Avia
Semarang
Indonesië
08-06-1935
[niet vermeld]
Barneveld
1935
Latunij
Wilmientje
Bandoeng
Indonesië
24-08-1926
[niet vermeld]
Hoogkerk
1926
Manuhutu
Olga Jolanda
Jakarta
Indonesië
25-09-1939
[niet vermeld]
Soest
1939
Tan
Hwie Kien Nio
Sidoardjo
Indonesië
04-08-1929
[niet vermeld]
Baarn
1929
Oetama / Oeij
Melyana / Lian Nio
Goenoeng Kentjana
Indonesië
28-03-1928
[niet vermeld]
Amsterdam
1928
Kho
Lan Hoa
Soekaradja
Indonesië
12-10-1913
[niet vermeld]
Harderwijk
1913
Erwano
Jacoba
Lokop
Indonesië
31-01-1938
[niet vermeld]
Elst
1938
Maspaitella
Mariana
Ambon
Indonesië
21-05-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Wattimena
Adeltjie
Oma
Indonesië
07-12-1921
[niet vermeld]
Breda
1921
Claase
Eline
Djatinegara
Indonesië
05-09-1926
[niet vermeld]
Haarlem
1926
Sanmihardjo
Ishadiah
Poerwokerto
Indonesië
15-07-1945
[niet vermeld]
Apeldoorn
1945
Tan
Aminah
Ambon
Indonesië
15-05-1925
[niet vermeld]
Vlaardingen
1925
Rochjani
Chaeroni
Poerwakarta
Indonesië
26-12-1939
[niet vermeld]
Nijmegen
1939
Que
Anna Henriëtte
Ambon
Indonesië
05-02-1918
[niet vermeld]
Utrecht
1918
Gassner
Paula
Jakarta
Indonesië
13-04-1939
[niet vermeld]
Maastricht
1939
Wattimena
Jacomina Elizabeth
Semarang
Indonesië
31-05-1934
[niet vermeld]
Alphen a/d Rijn
1934
Huwaë
Elizabeth
Ternate
Indonesië
04-11-1928
[niet vermeld]
Moordrecht
1928
Suitela
Johanna
Magelang
Indonesië
16-04-1936
[niet vermeld]
Wormerveer
1936
Spangenberg
Jacoba Victoria
Bogor
Indonesië
06-03-1922
[niet vermeld]
Zutphen
1922
Liem
Sing Nio
Semarang
Indonesië
14-02-1933
[niet vermeld]
Roosendaal en Nispen
1933
Bergman
Hetty
Bandoeng
Indonesië
02-07-1929
[niet vermeld]
Akersloot
1929
Sastroatmodjo
Rieny
Jakarta
Indonesië
28-08-1947
[niet vermeld]
Apeldoorn
1947
Gündling
Helena Elisabeth
Rotterdam
Nederland
01-02-1941
[niet vermeld]
Rotterdam
1941
Han
Mei Ling
Delft
Nederland
03-08-1941
[niet vermeld]
Zwanenburg
1941
Pasalbessy
Jacoba Marietje
Sigli
Indonesië
05-03-1933
[niet vermeld]
Nijmegen
1933
Latuputty
Dorothea Marietje
Malang
Indonesië
16-09-1914
[niet vermeld]
Culemborg
1914
Pattipeilohy
Margaretha
Oellath
Indonesië
08-04-1927
[niet vermeld]
Bemmel
1927
Tjioe
Siang Nio
Banjermasin
Indonesië
07-12-1920
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1920
Widjaja Jahja / Tjan
Cornelia / Louise
Cornelia
Surabaya
Indonesië
08-04-1924
[niet vermeld]
Rotterdam
1924
Ayawaquanny
Johanna Adriana Sosanna
Tangerang
Indonesië
17-07-1940
[niet vermeld]
Rotterdam
1940
Leander
Olga Helena
Depok
Indonesië
22-06-1924
[niet vermeld]
Soest
1924
Tomasoa
Christina
Takengon
Indonesië
22-09-1935
[niet vermeld]
Woerden
1935
Szentpetery
Claudia
Pare-Pare
Indonesië
08-03-1947
[niet vermeld]
Soest
1947
Jansen
Louiza
Soë
Indonesië
17-08-1927
[niet vermeld]
Dordrecht
1927
Arsinah
Johanna
Jakarta
Indonesië
01-01-1933
[niet vermeld]
Zutphen
1933
Tuwanakotta
Margaretha Eva
Jakarta
Indonesië
14-08-1918
[niet vermeld]
Rotterdam
1918
Sulasmi
Mientje
Kediri
Indonesië
04-02-1928
[niet vermeld]
Tilburg
1928
Hardenberg
Eugenie
Makassar
Indonesië
05-09-1911
[niet vermeld]
Voorburg
1911
Banck
Johann Erich
Surabaya
Indonesië
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1899
Peitsch
Frans Carel August
Batavia
Indonesië
[niet vermeld]
Almelo
1899
Moojen
Willem Cornelis
Probolingo, residentie
Kadoe
Indonesië
05-01-1860
[niet vermeld]
Nijmegen
1860
Kimball
William Eaton
Boston
Verenigde Staten van
Amerika
[niet vermeld]
assistent-residentie
Krawang
Mohr
Albert
Bremen
Duitsland
[niet vermeld]
Batavia
Rudolph
Carl Ludwig Otto
Maagdenburg
Duitsland
[niet vermeld]
Batavia
1899
Overbeck
Bernhard Felix
Eggenscheid, bij
Lüdenscheid
Duitsland
[niet vermeld]
Bezoekie
Overbeck
Ferdinand
Eggenscheid, bij
Lüdenscheid
Duitsland
[niet vermeld]
Bezoekie
Potass
Johann Friedrich
Schönebeck
Duitsland
[niet vermeld]
Cheribon (W. Java)
Heydorn
Ernst Christoph
Lübeck
Duitsland
[niet vermeld]
Cheribon (W. Java)
Kroemer
Carl Maria Joseph
Neisse
Duitsland
[niet vermeld]
Yogyakarta
Johannes
Mackartis
Ispahan
Perzië
[niet vermeld]
res. Tagal, Java (voorm.
Ned.-Indië)
Kruthoffer
Friedrich Daniël Wilhelm
Frankfort a/d Main
Duitsland
[niet vermeld]
Semarang (Midd. Java)
Pagina 370 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!